ג’וקים בתמי 4 נמלים בתמי 4

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

נתקלתם בג’וקים בתמי 4 נמלים בתמי 4 או בבר המים שלכם? אל תתעלמו מזה והיפטרו מהם בהקדם האפשרי!
אם כבר ראיתם ג’וקים בתמי 4 או נמלים בתמי 4 תחשבו על כל אלו שלא ראיתם. עכשיו לא רק שלשתות עכשיו לא יהיה לכם חשק – אלו גם יכולים לזהם את המים שלכם. 

נתקלתי בג’וק בתמי 4 – מה עושים? 

 1. חיטוי המכשיר
 2. תיקון דליפות, הסרת פירורים, כתמי שמן, אדים של קפה ותה שהצטברו, סוכר שעירבבתם יחד עם הקפה ועלה עם האדים כלפי מעלה וכו’
 3. הדברה סביב התמי 4 – ג’לים, מדבקות עם פתיונות וריסוס באזור המכשיר.

ג’וקים בתמי 4 האם אני הוזה?

לא! ג’וקים, נמלים ומזיקים אחרים נמשכים לברי מים כיוון שיש להם שם את ארבעת הדברים האוהבים עליהם ביותר:

 1. חום (מהמנוע)
 2. לחות (מדובר בבר מים)
 3. חושך (בתוך המכשיר עצמו)
 4. מזון (פירורים, שומן, סוכר שמתפזר וכו’)

מצאתי ג’וק בתמי 4 – האם אני צריך להחליפו?

לא! אל חשש (וגם לא תמיד נותנים להחליף את המכשיר לפני הדברה). הדברת המכשיר תכלול ריסוס באזור, ניקוי והשמת ג’לים ופתיונות נוספים שיוציאו את כל הג’וקים מתוך בר המים. לאחר שהכל יהיה נקי תוכלו להחליף או להשתמש כרגע בבר המים שלכם.

סוג המזיקמה עושים – בקצרה
ג’וקים בתמי 4 (לרוב מדובר על תיקן גרמני)
 1. ניקוי סביבת בר המים
 2. השמת ג’לים (לתיקן גרמני) בתוך ומחוץ למכשיר
 3. ריסוס באזור המכשיר
 4. השמת פתיונות נוספים ומלכודות (בהתאם לצורך)
 5. ביקורת לאחר 14-21 יום שהתופעה נעלמה.
נמלים בתמי 4
 1. ניקוי סביבת בר המים
 2. השמת ג’לים (לנמלים) בתוך ומחוץ למכשיר
 3. ריסוס באזור המכשיר
 4. השמת פתיונות נוספים ומלכודות (בהתאם לצורך)
 5. ביקורת לאחר שלושה-שבוע ימים שהתופעה נעלמה.
ג'וקים בתמי 4 נמלים בתמי 4

(אל תגיעו למצב הזה)

כיצד להיפטר מג’וקים בתמי 4 (או בכל בר מים אחר)

הצעד הראשון להיפטר מג’וקים (בדרך כלל אלו יהיו התיקן הגרמני) בבר המים – הוא חיטוי. אתם יכולים לעשות זאת על ידי שימוש בתמיסת ניקוי חזקה או אקונומיקה. הקפידו לשטוף הכל ביסודיות, פרקו את המכשיר לגורמים, חטאו לחלוטין את אזור המנוע מאחורה, הרימו את המכשיר וגלו מה מסתתר מתחת לבר המים, רוקנו וחטאו את מגירת הנוזלים והסירו את כל שאריות המזון.

ג'וקים בתמי 4

הסירו את כל מקורות המזון והמים.

ג’וקים נמשכים לחום (שבוקע מהמנוע של המכשיר), לחות (שנגרמת כתוצאה מהעובדה שמדובר בבר מים) חושך (שיש בתוך כל הסדקים וחריצים בבר המים) ומזון. לכן חשוב להסיר כל מקור פוטנציאלי של מזון ולכלוך מהתמי 4. זה כולל דברים כמו משקאות שנשפכו, פירורים ודליפות. אם יש דליפות במכשיר – תקנו הדליפה או החליפה המכשיר!

השתמש במלכודות, ג’ל לתיקן גרמני, מדבקות המושכות ג’וקים וכו’.

אם אתם רוצה להיפטר מהג’וקים לצמיתות, ייתכן שתצטרכו להשתמש במלכודות עם פיתיון שימשוך את הג’וקים החוצה או בהדברה. ישנם מוצרים רבים ושונים זמינים בשוק, לכן הקפידו לקרוא את התוויות בעיון ולעקוב אחר ההוראות כראוי.
אם זה מגעיל אתכם, או שאתם מרגישים שאתם בקרב אבוד מראש – תנו לנו לעזור לכם להיפטר מהג’וקים – תוכלו אפילו להזמין אותנו אונליין

ג'וקים בתמי 4 נמלים בתמי 4

כיצד להיפטר מנמלים בתמי 4

לחטא את מצנן המים.

כדי לחטא את מצנן המים, התחל בניתוקו וריקון כל המים מבפנים. לאחר מכן, נקו את כל המשטחים בתערובת של סבון ומים חמים. הקפידו להקדיש תשומת לב מיוחדת לכל האזורים שבהם נמלים נראו או נמצאו בעבר. לאחר שסיימתם לנקות, שטפו, ייבשו והחזירו חזרה את כל החלקים למקום.

הסירו את כל מקורות המזון והמים.

לאחר חיטוי בר המים, חשוב להקפיד להסיר את כל מקורות המזון או המים (נמלים אוהבים מאוד לחות ומקורות מים בניגוד למיתוס) שעלולים למשוך נמלים.
כדי לעשות זאת, התחילו על ידי ניגוב כל המשטחים עם תמיסת חומץ (יש גם חומר ניקוי ע”ב חומץ – מצויין עבור השימוש הזה). הדבר יעזור להסיר את כל הריחות שעלולים למשוך נמלים.
לאחר מכן, ודאו שאין נזילות שיכולות לספק מקור מים לנמלים. וכמו בג’וקים – כל מה שהגיע “כתוספת” על ידכם בדמות לכלוך, כתמים, כתמי שמן, וכו’ שלא הגיע עם המכשיר הקפידו לנקות.

השתמשו בפיתיונות ג’ל לנמלים ואו הדברה באזור בר המים 

אם ניסיתם לנקות ולהסיר מקורות מזון ומים פוטנציאליים אך הנמלים עדיין שם כדי להישאר, נסו לפתות אותן בעזרת ג’ל נמלים. הג’ל תפקידו למשוך את הנמלים אליו כדי ש”הפועלות” יקחו את הרעל למלכה וירעילו את הקן מהשורש. זה לא פעולה מהירה אך אם הבעיה היא נקודתית והג’ל שרכשתם הוא מספיק טוב – זאת תהיה עבודה מעט איטית (בין 48-72 שעות) אך יעילה. אם זה לא עזר – ואתם עדיין רואים נמלים מטיילות על השיש ובתוך התמי 4 – יותר מנשמח לסייע.

ריסוס נגד תיקן גרמני בתמי 4

איך נמנעים מג’וקים ונמלים בתמי 4?

שמרו על האזור נקי

אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע מג’וקים ונמלים להיכנס לבר המים שלכם היא לשמור על השטח שמסביבו נקי. יש לנקות את כל הפירורים ושאריות המזון. משהו נשפך? ישר לנקות – אל תחכו, והכי גרוע -אל תשאירו כלים מלוכלכים בחוץ למשך הלילה.

ג'וקים בתמי 4, נמלים בתמי 4

הקדימו רפואה למכה – בדקו את האזור באופן קבוע

בהמון ברי מים יש 3 מקומות עיקריים שיש לבדוק על בסיס קבוע:

 1. מה קורה מתחת לבר המים? האם נקי לחלוטין אם מזוהם?
 2. מה קורה מאחורי התמי 4? האם אתם מזהים פעילות מזיקים או סימנים למזיקים? (כמו תיקי ביצים, לכלוך, ריח רע וכו’?)
 3. מה קורה בתוך התמי 4 – למטיבי לכת – פרקו את המכשיר וחפשו סימנים ואו נקו אותו מפעם לפעם – אם לא יועיל לא יזיק. 

היה חלק שעניין אתכם במיוחד?

לכלוך רב סביב בר מים ותמי 4 שגורם לג'וקים

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..