הדברה בבית שמש

הדברה בבית שמש עם למעלה מ – 570 המלצות מידרג בציון 9.97 

איחרנו להדברה בבית שמש? ההדברה חינם!

מזיקיס נבחר למדביר של ת”א לפי מגזין טיים אאוט | ולמדביר של גן החיות התנכ”י בירושלים 

אחריות על כל עבודה

לכל סוג מזיק - תקופת אחריות משלו.

רישיון הדברה בתוקף

לכל המדבירים במזיקיס - רישיון הדברה בתוקף

מחירון שקוף

הנחה למזמינים באתר!

איחרנו להדברה? ההדברה חינם!

ציון 9.97 במידרג מעל 130 המלצות בגוגל

תוכן עניינים

הדברה בתל אביב - מדבירים מומלצים

מחיר הדברת ג’וקים ונמלים הינו החל מ- 200 ש”ח לדירת סטודיו ריקה, מחיר דירת 2 חדרים למשל הינו 250. אחריות ניתנת שנה לג’וקים וחצי שנה לנמלים והמחיר עולה מעט ככל שמספר החדרים עולה.

בדר”כ לשעה – תלוי בסוג החומר בו משתמשים – אצלנו במזיקיס תמיד אנו מראים באילו חומרים אנו משתמשים וברוב סוגי ההדברות יש לצאת לשעה בלבד.

בהדברת ג’וקים ונמלים – יש להרחיק חפצים מהקיר כמה ס”מ, לפנות את השיש במטבח ואת הארון מתחת לכיור ובאמבטיה להוציא את מגבות הפנים ומברשות השיניים.

בהדברת פרעושים בתל אביב יש להרים הכל מהקרקע ובנוסף להרחיק חפצים מהקירות כמה ס”מ. 

ברוב המקרים כן, תלוי כמובן בשעות. במזיקיס הלוז שלנו פתוח עבורכם ותוכלו דרך האתר לקבוע בזמן שלכם!

מדביר בבית שמש – מה אנחנו מדבירים בין הרי ירושלים לשפלת יהודה?

שאלות על הדברת מזיקים בבית שמשתשובות כיצד ההדברות מבוצעות בפועל
הדברת ג’וקים בבית שמשהריסוס מתבצע על כל הפנאלים בבית (החלקים התחתונים של הקיר), בארון מתחת לכיור, בניקוזי האמבטיה והמטבח, בעדני החלון במסגרות החלונות ובכל המקומות המועדים לפורענות.
הדברת טרמיטים בבית שמשהדברת טרמיטים יכולה להגיע ב – 2 אופנים: 1. הדברה בשלב היסודות לפני שמניחים את המרצפות (כדי למנוע טרמיטים). 2. הדברה ברגע שהם פורצים (ורואים אותם, או סימנים כגון: טרמיטים מתים, תעלות בוץ, כנפיים ועוד) ואז ההדברה הינה ע”י קידוח והזרקת חומר בין המרצפות לחול שמתחתן.
הדברת פרעושים בבית שמשראשית ברגע שמבצעים הדברת פרעושים תקבלו גם שנה אחריות לג’וקים וחצי שנה לנמלים! הדברת פרעושים מבוצעת על כל שטח הדירה \ בית לכן יש להרים את כל החפצים מהרצפה (כאילו מכינים את הבית לספונג’ה).

מחירים לדוגמא להדברות שונות בבית שמש

  • הדברת ג’וקים ונמלים החל מ – 200 ש”ח 
  • הדברת תיקן גרמני החל מ- 350 ש”ח 
  • הדברת פרעושים – החל מ- 250 ש”ח (כולל ג’וקים ונמלים)
  • הדברת צרעות – החל מ – 350 ש”ח 
  • הדברת מכרסמים – החל מ- 350 ש”ח 
  • הדברת עש המזון – החל מ – 300 ש”ח 
  • הדברת טרמיטים – החל מ- 29 ש”ח למטר
  • הרחקת יונים – החל מ – 300 ש”ח 
  • הדברת פשפש המיטה – 1500 ש”ח לחדר שינה

הדברת ג’וקים בבית שמש

אף אחד לא אוהב ג’וקים. לא בירושלים, לא בתל אביב ובטח לא בבית שמש. נתקלתם באחד? סביר להניח שיש עוד הרבה שלא ראיתם. רוצים לדעת עוד? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות שנה לג’וקים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך)

מדביר נמלים בבית שמש

קרצפתם את הבית, הברקתם את השיש ועדיין מסתננת לה נמלה על השיש במטבח? הפתרון הבא הוא הדברה לנמלים.

כיצד נפטרים מנמלים? כיצד מזיקיס מדבירים את הנמלים אצלכם? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות חצי שנה לנמלים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך).

הדברת פשפש המיטה בבית שמש

נעקצים מתחת לבגדים – ולא מבינים ממה? ראשית אם אתם חושדים שמדובר בפשפש המיטה בדקו האם הסימנים באתר דומים לסימנים אצלכם בבית. רוצים לראות מקומות שלא הבינו בזמן שיש להם את פשפש המיטה? כנסו – פשפש המיטה סימנים ותמונות

אמל”ק: אחריות שנה לפשפש המיטה, יציאה מהחדר הנגוע ל – 6 שעות (יש אפשרות ללא רעלים כלל), טיפול בחום בממוצע למשך 90 דקות, שימוש בחומר הדברה בשם “סנטור” ואפשרות לקנות כיסוי מזרון נגד פשפש המיטה לכל החיים בהנחה! להדברות נוספות – המשיכו לגלול

הדברת פשפש המיטה עולה כ- 1500 ש”ח לחדר שינה. אנו ממליצים באופן כללי לטפל רק בחדרים הנגועים.

הדברת פשפש המיטה לוקחת בין שעתיים לשלוש שעות לחדר. אנו נחמם את החדר ל- 60 מעלות ולאחר מכן נרסס עם חומר סנטור החדר.

בוודאי. למזיקיס הרישיון הנדרש על מנת לבצע את הדברת פשפש המיטה. מי שבחזקתו רק “מדביר דירות” אסור לו על פי החוק להדביר את פשפש המיטה.

האינדיקציה הכי טובה תהיה עקיצות בלילה, בסריה של 2-3 עקיצות. לאחר מכן חפשו נקודות שחורות (כמו כתמים) בכפלי המזרון ועל בסיס המיטה.

לא ולא! זאת הבשורה שמזיקיס מביא עם טיפול בחום – אין צורך לזרוק את בסיס המיטה או את המזרון או את הספה.

כמה עולה לבצע הדברה ג'וקים ונמלים בבית שמש?

גודל הביתמחיר הדברת ג’וקים נמלים
דירת סטודיו ריקה200 ש”ח 
דירת 1-2 חדרים250 ש”ח 
דירת 3 חדרים300 ש”ח
דירת 4 חדרים350 ש”ח
דירת 5 חדרים400 ש”ח
דירת 6 חדרים450 ש”ח
בית פרטי החל מ – 250 ש”ח

הדברת חולדות | לכידת עכברים בבית שמש

בית שמש היא עיר מוקפת טבע – והטבע הוא לא רק עצים, שיחים ופרחים. הטבע כולל גם עכברי שדה, חולדות ועוד מרעין בישין. רוצים לדעת את 7 הכללים איך להדביר חולדות – לחצו כאן

אמל”ק: מצאתם קקי של מכרסם או שמעתם רעש? נגיע, נבחן את כל האפשרויות ונחליט על מלכודות או רעלים (כל מקרה לגופו). אחריות 3 חודשים להדברת חולדות\עכברים, שימוש במלכודות קפיץ שהורגות במקום ורעלים מסוג “דיפה מורין” (פסטה ירוקה) בעלת הרעילות המשנית הנמוכה ביותר. 

מדביר פרעושים בבית שמש

נעקצים בצורה קיצונית ברגליים (סמוך לקרסול?) ראיתם נקודות שחורות קטנות שקופצות? סימן שהגיע הזמן לבצע ריסוס נגד פרעושים.

לא בטוחים אם אתם נעקצים מפרעושים, פשפשי מיטה או יתושים? למה בפרעושים צריך להשתמש במג”ח? (I.G.R)? קודם מטפלים בבעל החיים או בדירה? לקריאה נוספת על פרעושים ומניעתם

אמל”ק: אחריות חצי שנה לפרעושים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות ונשים בהריון ל – 6 שעות, בע”ח בין 6-12 תלוי בבע”ח ובגודלו), ריסוס בחומר שנקרא “אדמירל סופר” בתוך הבית ו”אימפקט” מחוץ לבית.

הדברת טרמיטים בבית שמש

נתקלתם בטרמיטים ואתם מרגישים אבודים? רוצים לדעת כיצד מזיקיס מטפלים בטרמיטים? האם אפשר לבצע הדברת טרמיטים ללא קידוח? לקריאה נוספת על הדברת טרמיטים ומניעתם

אמל”ק: טרמיטים פועלים שנים עד שרואים את הנזקים שלהם בפועל – מצאתם סימן לטרמיטים? זמן טוב לעשות הדברה. מחיר תלוי בגודל הדירה – החל מ 29 ש”ח למ”ר. אחריות ל – 5 שנים.

הרחקת יונים בבית שמש

איך מרחיקים בבית שמש יונים מהגג?
כיצד מבוצעת בגינה הרחקת יונים בבית שמש?
האם יש דרך להרחיק את היונים מהמרפסת?

אמל”ק: ישנן שיטות רבות לבצע הרחקת יונים אך השיטה הטובה ביותר היא התקנת רשת יונים, שימוש בדוקרנים ובכלל מחסומים פיזיים ופחות שימוש באמצעים אחרים. רוצים לדעת מהן כל השיטות להרחקת יונים?

סרטון כיצד להיפטר מנמלים שהפקנו עבור "מידרג"

Play Video about נמלים במקלחת

צוות מזיקיס - מדביר בבית שמש

בעבר מזיקיס היה ONE MAN SHOW  – לאורך הדרך גדלנו, והיום אנו משרתים לקוחות רבים יותר והצטרפו אלינו גם אנשים יקרים מאוד. כיום אנו מבצעים הדברה בבית שמש על בסיס יומי – מחפשים מדביר בבית שמש? אנחנו כאן בשבילכם.

היום אנו גאים בכל הלקוחות שלנו ורצוי שתדעו שאנו המדבירים של גן החיות התנכי בירושלים.

הדברה בבית שמש 1

(לכתבה על המלצה עלינו במגזין טיים-אאוט תל אביב)

הדברה בתל אביב - מדבירים מומלצים

חומר למחשבה

הדברה בבית שמש האם שונה מהדברה בערים אחרות?

בית שמש הינה בצמיחה אדירה. בשנים האחרונות החלו לבנות שם מאות יחידות דיור (גם המחיר למשתכן ולא רק) והעיר אוכלסה בדיירים חדשים. הדבר מצמיח את העיר אך יחד עם זאת מצמיח גם אוכלוסיית המזיקים. הכלל הוא כזה – ברגע שאנחנו פלשנו לשטחם הם יפלשו לשטחנו. המזיקים כמו עכברי השדה, חולדות וכו’ חיים בשטחים הפתוחים ברחבי ומחוץ לעיר – וברגע שבן האדם נכנס לשם סביר להניח שבמהרה גם הם יכנסו אלינו. 

בית שמש מתחדשת אך יחד עם זאת בית שמש היא עיר יחסית ישנה. ישנם לא מעט בנייני רכבת ומבנים ישנים שנפערו בהם ובעיקר בבורות הביוב חורים. החריצים האלה מאפשרים לחרקים ולמזיקים שגרים בתוך הביוב לעלות מעל פני הקרקע (ג’וקים ומכרסמים). 

גרים בבניין עם מערכות ביוב ישנות? החליפו את מכסי הביוב למכסי פלסטיק אטום.

בקיץ בבית שמש אמנם לא לח וחם כמו בתל אביב אך עדיין לא קריר כמו בירושלים. ואם בעיר הבירה יש ג’וקים למכביר גם בבית שמש שהיא נמוכה וחמה יותר מירושלים הג’וקים אוהבים להגיע בקיץ. 

במידה ואתם גרים בחלק הישן יותר של העיר שימו לב לניקיון סביבכם. שימו לב והיו עירניים לאזור פחי האשפה – האם הזבל בתוך הפח או ליד? האם בורות הביוב שלמים או פצועים?

פעלו על מנת להקדים תרופה למכה.

במידה ותבצעו את כל זה ולמרות זאת יופיעו הג’וקים יש להזמין הדברה. במידה ולא תעשו את זה תצטרכו בכל מקרה להזמין שירותי ריסוס והדברה כדי למנוע ולעכב את הג’וקים והמכרסמים. 

 

אז מה היה לנו עד כה