הדברה בגבעתיים

הדברה בגבעתיים עם למעלה מ – 570 המלצות מידרג בציון 9.97 

איחרנו להדברה בגבעתיים? ההדברה חינם!

המזיקים הנפוצים ביותר בגבעתיים

לפני שנדבר על המזיקים הנפוצים בעיר – נדבר תחילה על העיר – גבעתיים היא שכנתה של תל אביב ורמת גן – אך לעיתים נראה כי הזמן עמד של מלכת. שכונות שהחלו להיבנות בשנות ה – 20 וה – 30 של המאה הקודמת (כמו שכונת שנקין, בורוכוב, גבעת רמב”ם שכונת פועלי הרכבת ועוד) ויחד עם השכונות הותיקות גם התשתיות ישנות. 
 
במזיקים יש חוק = תשתיות ישנות + מזג אוויר חם ולח = מזיקים.
 
המזיקים שאנו נתקלים בהם בעיקר בגבעתיים הם ג’וקים (תיקן אמריקאי בפרט), נמלים (כמו בכל מקום כמעט בארץ), פרעושים – סיבה גבוהה לכך היא מאכילי חתולים שדואגים לתזונה שלהם אבל לא לקולר או לאמפולה ופשפשי מיטה (דווקא מאפיין יותר של אוכלוסייה צעירה שנעה ממקום למקום). 
 
עם זאת, המשיכו לגלול וקראו את כל שירותי ההדברה שלנו בעיר שקרואה על 2 גבעות (גבעת בורוכוב וגבעת קוזלובסקי) ומכאן שמה – גבעתיים.

  לא מעניין אתכם ורוצים רק להזמין הדברה? לחצו על הכפתור הירוק והזמינו ONLINE! 

אחריות על כל עבודה

לכל סוג מזיק - תקופת אחריות משלו.

רישיון הדברה בתוקף

לכל המדבירים במזיקיס - רישיון הדברה בתוקף

מחירון שקוף

הנחה למזמינים באתר!

איחרנו להדברה? ההדברה חינם!

ציון 9.97 במידרג מעל 130 המלצות בגוגל

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 208 ביקורות

תוכן עניינים

בתמונה הצצה לאוכלוסיית גבעתיים (למרות שלאחרונה צעירים רבים מגיעים לעיר - תשתיות הביוב והמבנים - ישנים).

הדברה בגבעתיים אצל אישה מבוגרת

מחיר הדברת ג’וקים ונמלים הינו החל מ- 200 ש”ח לדירת סטודיו ריקה, מחיר דירת 2 חדרים למשל הינו 250. אחריות ניתנת שנה לג’וקים וחצי שנה לנמלים והמחיר עולה מעט ככל שמספר החדרים עולה.

בדר”כ לשעה – תלוי בסוג החומר בו משתמשים – אצלנו במזיקיס תמיד אנו מראים באילו חומרים אנו משתמשים וברוב סוגי ההדברות יש לצאת לשעה בלבד.

בהדברת ג’וקים ונמלים – יש להרחיק חפצים מהקיר כמה ס”מ, לפנות את השיש במטבח ואת הארון מתחת לכיור ובאמבטיה להוציא את מגבות הפנים ומברשות השיניים.

בהדברת פרעושים בתל אביב יש להרים הכל מהקרקע ובנוסף להרחיק חפצים מהקירות כמה ס”מ. 

ברוב המקרים כן, תלוי כמובן בשעות. במזיקיס הלוז שלנו פתוח עבורכם ותוכלו דרך האתר לקבוע בזמן שלכם!

מחירים לדוגמא להדברות שונות בגבעתיים

 • הדברת ג’וקים ונמלים החל מ – 200 ש”ח 
 • הדברת תיקן גרמני החל מ- 350 ש”ח 
 • הדברת פרעושים – החל מ- 250 ש”ח (כולל ג’וקים ונמלים)
 • הדברת צרעות – החל מ – 350 ש”ח 
 • הדברת מכרסמים – החל מ- 350 ש”ח 
 • הדברת עש המזון – החל מ – 300 ש”ח 
 • הדברת טרמיטים – החל מ- 29 ש”ח למטר
 • הרחקת יונים – החל מ – 300 ש”ח 
 • הדברת פשפש המיטה – 1500 ש”ח לחדר שינה

מדביר בגבעתיים – אילו סוגי הדברות אנו מבצעים?

שאלות על נמליםתשובות קצרות
איפה הנמלים אוהבות לטייל? במידה ונתקלתם בבעיה נקודתית בלבד (ובתוך הבית ולא בחוץ) קיימים סוגים שונים של ג’לים שיפתרו את הבעיה (או לפחות ידחו את הקץ עד ביצוע ההדברה)
 על איזה ג’ל נמלים אתם ממליצים? אנחנו ממליצים על הג’ל שאנו עובדים איתו של חברת “אדוויון”.
 איך ההדברה מתבצעת בפועל?הריסוס מתבצע על כל הפנאלים בבית (החלקים התחתונים של הקיר), בארון מתחת לכיור, בניקוזי האמבטיה והמטבח, בעדני החלון במסגרות החלונות ובכל המקומות המועדים לפורענות.

מדביר ג’וקים בגבעתיים

תיקי ביצים ותיקן אמריקאי - ארבעת הסימנים לגוקים בבית

ג’וקים בעיר הם תופעה די שכיחה. מספיק ללכת ברחובות גבעתיים בין השעות 22:00-04:00 סמוך לאזורי הסעדה ולאזורים הישנים בעיר (בהם חלק מבורות הביוב שבורים) ולהבחין בתיקן האמריקאי. לא זאת ועוד – יחד עם הצערת העיר גם הגיעו פאבים ומסעדות רבות לעיר. דבר שמצד אחד משמח מאוד ומצד שני יכול להוליד את תופעת הלוואי של התיקן הגרמני.

מצאתם ג’וקים – עכשיו השאלה היא מאיזה מוצא הם – אמריקאים או גרמנים? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות שנה לג’וקים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך)

הדברת יתושים בגבעתיים

יתושים באביב והקיץ בגבעתיים הם לא מחזה נדיר. העיר, יחסית לשכנותיה מעט יותר ירוקה, והיתושים – הם אוהבים ירוק (לא הירוק שאתם חושבים). הטבע של היתושים (ובעיקר היתושות) הן לנוח בשיחים, בעצים ובצמחייה וברגע הנכון להגיע ולעקוץ אותנו. הדברת יתושים בגבעתיים לא יכולה להיעשות בבית פרטי או בדירה בבניין אלא בשטח המשותף של הבניין (בחצרות הבניין) או בבתים פרטיים בחצר הבית. 

אם אתם מתכננים אירוע תוכלו לבחור בהדברת יתושים קצרת מועד (וזולה יותר) שתחזיק ל – 24 שעות. אם אתם סובלים מאוד מיתושים בבית הפרטי (ברמה שלא נהנים מהגינה) או בדירה בבניין הזמינו הדברת יתושים אמיתית שתיתן לכם שקט של בין 30-45 יום (המון במונחי יתושים). קראו עוד על הדברת יתושים.

הדרך הנפוצה ביותר להימנע מעקיצות יתושים היא באמצעות דוחה יתושים או דוחה חרקים שיכולים להיות בצורת תרסיסים או קרמים או סלילים/נרות וכו’. שימו לב שאתם מורחים על העור משהו שלא עושה לכם גירוי (כי אז מה הטעם?) ושהחומרים שאתם משתמשים בהם כדי להרחיק יתושים הינם טבעיים.

הדברת נמלים בגבעתיים

הדברת נמלים בג'ל, פיתיון ג'ל לנמלים הדברה ירוקה לנמלים

בתמונה תוכלו לראות נמלים מתקבצות סביב ג’ל נמלים – חלק מפעילות ההדברה היא לחסל אותן מהשורש.

נמלים הן מהמזיקים הנפוצים ביותר בעולם. ניתן למצוא אותם בכל אזורי העולם וכמעט בכל סוג של בית גידול.

נמלים הן חרקים חברתיים שחיים יחד במושבות, או בקנים. במושבה יש מלכה אחת ומספר עובדות סטריליות. לנמלים יש גם נמלים זכרים, אך הן אינן מזדווגות עם המלכה ומשרתות רק להפריה של ביצים שהטילו נקבות אחרות. הזכרים הללו מתים זמן קצר לאחר ההזדווגות.

נמלים ניזונות ממגוון מאכלים כמו בשר, ממתקים, פירות, ירקות ואפילו חרקים אחרים כמו חיפושיות או צרצרים. נמלים אוכלות גם חיות מתות כמו עכברים או ציפורים שנקלעות לדרכן בזמן שמחפשות מזון.

טוב.. זה היה מבוא קצרצר לנמלים – כל זה לא מעניין כשאתם נתקלים בנמלת האש ובטח בעקיצות שלה (צורבות!). לקריאה נוספת על הדברת נמלים ונמלת האש.

וכיצד נפטרים מנמלים במטבח?

כיצד נפטרים מנמלים? כיצד מזיקיס מדבירים את הנמלים אצלכם? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות חצי שנה לנמלים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך).

מדביר פשפש המיטה בגבעתיים

פשפשי מיטה כבר הגיעו לכל פינה בארץ – לנתם במקום שהרגשתם שאולי עקצו אתכם (ולא במחיר)? יכול להיות שהבאתם איתכם פשפשים הביתה. 

אמל”ק: אחריות שנה לפשפש המיטה, יציאה מהחדר הנגוע ל – 6 שעות (יש אפשרות ללא רעלים כלל), טיפול בחום בממוצע למשך 90 דקות, שימוש בחומר הדברה בשם “סנטור” (לאחרונה גם טמפריד) ואפשרות לקנות כיסוי מזרון נגד פשפש המיטה לכל החיים בהנחה! להדברות נוספות – המשיכו לגלול

הדברת פשפש המיטה עולה כ- 1500 ש”ח לחדר שינה. אנו ממליצים באופן כללי לטפל רק בחדרים הנגועים.

הדברת פשפש המיטה לוקחת בין שעתיים לשלוש שעות לחדר. אנו נחמם את החדר ל- 60 מעלות ולאחר מכן נרסס עם חומר סנטור החדר.

בוודאי. למזיקיס הרישיון הנדרש על מנת לבצע את הדברת פשפש המיטה. מי שבחזקתו רק “מדביר דירות” אסור לו על פי החוק להדביר את פשפש המיטה.

האינדיקציה הכי טובה תהיה עקיצות בלילה, בסריה של 2-3 עקיצות. לאחר מכן חפשו נקודות שחורות (כמו כתמים) בכפלי המזרון ועל בסיס המיטה.

לא ולא! זאת הבשורה שמזיקיס מביא עם טיפול בחום – אין צורך לזרוק את בסיס המיטה או את המזרון או את הספה.

כמה עולה לבצע הדברה ג'וקים ונמלים?

גודל הביתמחיר הדברת ג’וקים נמלים
דירת סטודיו ריקה200 ש”ח 
דירת 1-2 חדרים250 ש”ח 
דירת 3 חדרים300 ש”ח
דירת 4 חדרים350 ש”ח
דירת 5 חדרים400 ש”ח
דירת 6 חדרים450 ש”ח
בית פרטי החל מ – 250 ש”ח

הדברת חולדות | לכידת עכברים בגבעתיים

עכברים וחולדות הם מטרד בבתים שלנו. הם יכולים לגרום כל כך הרבה נזק לבתים שלנו ואנחנו אפילו לא יודעים זאת עד שיהיה מאוחר מדי. חשוב שנעשה כל שביכולתנו כדי להרחיק אותם מהבתים שלנו.

הרבה פעמים אנו מזהים את המפגע רק לאחר שראינו צואת מכרסמים במקרה הטוב או את החולדה במקרה הרע. למדו עוד כיצד להיפטר מחולדות לבד ומה במזיקיס עושים כדי להדביר את החולדות. רוצים לדעת את 7 הכללים איך להדביר חולדות – לחצו כאן

הדברת פרעושים בגבעתיים

לא פעם ולא פעמיים אנו נתקלים בבניינים בעיר שחטפו פרעושים. איך הדבר הזה קורה? בבניין בעיקר בשל מאכילי חתולים – ככלל אין עם מאכילי חתולים שום בעיה (למרות שיש כאלה שטוענים כי הם פוגעים במבנה האקולוגי של הרחוב ולא צדים את האוכל שלהם בעצמם). הבעיה היא שהם דואגים לתזונה אך לא שמים להם קולר או אמפולה במקרה והחתולים נדבקים בפרעושים. במידה וחתולה באזור ממליטה – הפרעושים מזהים את זה (החתולה יושבת תקופה ארוכה באותו מקום) ומתחילים לתקוף אותה. אם עברתם סמוך לאזור בו חתולה המליטה אתם מיד תתמלאו פרעושים ותכניסו אותם לבניין ולבית שלכם. 

אם קרה הדבר – הזמינו הדברת פרעושים כמה שיותר מהר.

אם אתם לא בטוחים אם אתם נעקצים מפרעושים, פשפשי מיטה או יתושים? למה בפרעושים צריך להשתמש במג”ח? (I.G.R)? קודם מטפלים בבעל החיים או בדירה? לקריאה נוספת על פרעושים ומניעתם

אמל”ק: אחריות חצי שנה לפרעושים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות ונשים בהריון ל – 6 שעות, בע”ח בין 6-12 תלוי בבע”ח ובגודלו), ריסוס בחומר שנקרא “אדמירל סופר” בתוך הבית ו”אימפקט” מחוץ לבית.

הדברת טרמיטים בגבעתיים

טרמיטים הם מזיק הרסני שעלול לגרום נזק משמעותי לביתכם. הם אוכלים עץ וחומרים אורגניים אחרים, והם עלולים לגרום לנזק מבני גדול לביתכם על ידי אכילת קורות התמיכה.

טרמיטים הם לא רק בעיה בכפר סבא ואזור השרון, אלא הם כבר נמצאים בכל הארץ (קיבלנו קריאות מעומר ובאר שבע בדרום ועד זכרון יעקב – ואלו רק המקרים שטיפלנו בהם). מזיקים אלו עלולים להיות קשה להיפטר מהם, אך ישנם כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי למנוע מהם לפלוש לביתך או להזיק לו בזמן שהם כבר בפנים.

כדי להימנע מטרמיטים, כדאי לוודא שכל עץ שתכניסו לביתכם אינו שורץ במזיקים אלו. כדאי גם לבדוק כל עץ בקרבת מקום מגוריכם לאיתור סימנים של נגיעות טרמיטים לפני הכנסתו לבית. – לקריאה נוספת על טרמיטים והדברתם.

 לקריאה נוספת על הדברת טרמיטים ומניעתם

אמל”ק: טרמיטים פועלים שנים עד שרואים את הנזקים שלהם בפועל – מצאתם סימן לטרמיטים? זמן טוב לעשות הדברה. מחיר תלוי בגודל הדירה – החל מ 29 ש”ח למ”ר. אחריות ל – 5 שנים.

הרחקת יונים בגבעתיים

יונים היא בעיה כלל ארצית. בכל מקום שהן יכולות לעמוד ושיש להן בקירבה מסוימת אוכל – הן יהיו שם. למדו כיצד אנו נפתרים מהן – אחת ולתמיד.

אמל”ק: ישנן שיטות רבות לבצע הרחקת יונים אך השיטה הטובה ביותר היא התקנת רשת יונים, שימוש בדוקרנים ובכלל מחסומים פיזיים ופחות שימוש באמצעים אחרים. רוצים לדעת מהן כל השיטות להרחקת יונים?

(בתמונה רשת יונים שפרסנו במרפסת שירות – לחצו להגדלה)

רשת יונים במסתור כביסה

7 הסיבות לביצוע הדברה בגבעתיים עם מזיקיס

איחרנו להדברה בגבעתיים? ההדברה חינם!

אנחנו מכבדים את הזמן שלכם ולא רוצים שתחכו לנו.

אנחנו מעדיפים לחכות לכם.

אז במקום לקבוע איתכם בין 8:00-10:00 אנחנו קובעים לטווח של חצי שעה (שעה במקרים קיצוניים).

איחרנו? (אל תשמחו זה קרה רק פעמיים בשמונה שנים האחרונות) ההדברה חינם!

חומרים שאנו משתמשים בהם והשקיפות שבהם הכל מבוצע.

היום מסתובבים המון חומרים חלקם מורשים להדברה תברואתית (הכוונה להדברה בבית) וחלקם אסורים (עוד בסרטון שלי עבור מידרג על הדברה ירוקה >>).

אתם תדעו מראש באיזה חומר נשתמש, מה הריכוז (לאלה שזה ממש מעניין אותם), כמה זמן עליכם להיות מחוץ לבית, כיצד להכין את הבית ועוד דברים שצריכים לדעת לפני שמזמינים הדברה לבית.

 לא תצאו הכי מרוצים שבעולם – כספכם יוחזר בחזרה.

חשוב לנו יותר מכל שתהיו מרוצים גם מהשירות שתקבלו וגם מהתוצאות. 

חריות עם כוכבית זאת אחריות שנותנות הרבה חברות הדברה שמבצעות הדברה בתל אביב, הן גובות עלות נוספת עבור הגעה (בתקופת האחריות). אצלנו זה ממש לא מקובל

מעבר לזה אנו נתקשר אליכם כמה חודשים לאחר ביצוע ההדברה כדי לשאול בעצמנו אם הכל בסדר ואם לא נותרו עוד מזיקים בביתכם (כן, אנחנו בודקים את עצמנו)

תוכלו למצוא המלצות עלינו במידרגבמקצועניםבפייסבוקבהמלצות של גוגל או שפשוט תתקשרו ותתרשמו בשיחה איתנו אם מרגיש לכם נעים לדבר איתנו או לא.

המקצועיות שלנו. אנו מבצעים הדברות לתיקנים (כן, כולל תיקן גרמני – וגם עליו נותנים אחריות), הדברה לנמלים, הדברה למכרסמים, הדברה לפשפש המיטה, הדברה לצרעות, הדברה לפרעושים, הדברה לקרציות ועוד.

בעקבות חוק המדבירים החדש שחוקק ב 2016 כל מדביר צריך להחזיק באמתחתו רישיון הדברה בתוקף.

מדביר שאינו מחזיק ברישיון כזה עובר על החוק, ומי הנפגע העיקרי? אתם! שימו לב ובקשו לראות את תעודת המדביר.

 

סרטון כיצד להיפטר ממכרסמים (עכברים וחולדות) שהפקנו עבור "מידרג"

Play Video about עכברוש

צוות מזיקיס - הדברה בגבעתיים

בעבר מזיקיס היה ONE MAN SHOW  – לאורך הדרך גדלנו, והיום אנו משרתים לקוחות רבים יותר והצטרפו אלינו גם אנשים יקרים מאוד.

היום אנו גאים בכל הלקוחות שלנו ורצוי שתדעו שאנו המדבירים של גן החיות התנכי בירושלים.

הדברה בגבעתיים 1

(לכתבה על המלצה עלינו במגזין טיים-אאוט תל אביב)

הדברה בתל אביב - מדבירים מומלצים

חומר למחשבה

הדברה בגבעתיים האם שונה מהדברה בערים אחרות?

שכונות רבות בעיר נולדו עוד לפני קום המדינה בשנות ה – 20 וה – 30. ישנם מבנים בעיר שהתחזוקה שלהם לקויה, מלאים בחורים והגינות המשותפות של הבניין גם הם מהוות כר פורה למזיקים (ג’וקים מכרסמים, נמלים, יתושים ועוד). 

כמו שכתבנו בפסקה הראשונה באתר – תשתיות ישנות + מזג אוויר חם ולח = בעיית מזיקים. 

גרים בבניין עם תשתיות ישנות ובורות ביוב מתפוררים? בצעו הדברה שנתית אחת לפחות והחליפו את בורות הביוב מבטון בבורות פלסטיק.

3800 דירות חדשות שהולכות לשנות את פני העיר הכריזו ב- YNET – באוגוסט 2021 – אם יקרה הדבר הזה ככל הנראה תוצר לוואי שלו יהיו מזיקים בדמות ג’וקים ומכרסמים – מאחר שעתודות הקרקע בעיר כבר מוצו יש להניח שהפרוייקטים יהיו אחד מהשניים:

 1. פינוי בינוי – כלומר אנו (בני האדם) נפלוש לעומק האויב (המזיקים שגרים מתחת לאדמה)
 2. בנייה במקומות שהיום הם שטח פתוח ועל ידי כך צמצום השטח הטבעי של המזיקים ו”הכנסת המזיקים אלינו הביתה”. 

בכל מקרה – אל דאגה – להכל יש פתרון. נתקלתם במזיק? צלצלו, הזמינו און ליין או שלחו וואטסאפ ל – מזיקיס. 

אז מה היה לנו עד כה