הדברה בחולון

הדברה בחולון עם למעלה מ – 570 המלצות מידרג בציון 9.97 

איחרנו להדברה בחולון? ההדברה חינם!

מה יש בחולון שמושך מזיקים?

חולון – עיר שקרוייה (בדקתי במילון אפשר להגיד קרויה וגם קרואה) על כך שהיו בעבר כאן רק פרדסים והרבה חול. שכונות שנקראו על שם חברת הבנייה (כמו רסקו א’,ב’,ג’) וראש עיר ששולט מעל 25 שנה בעיר (מוטי ששון). ידעתם שבחולון אין כחול לבן על המדרכות? (זה לא קשור למזיקים  – רק לעובדה שכנראה אין הרבה תיירים מבחוץ שבאים לבקר בעיר). מי שכן מגיע לביקור באופן תכוף מידי חורף (חולדות) ואביב (ג’וקים ונמלים) אלו המזיקים. 

אז מה יש בעיר שמושך מזיקים? בנייני רכבת בני למעלה מ 70 שנה, תשתיות ישנות בשכונות קצה של העיר (גרין ועם, ג’סי כהן ומרכז העיר). רחובות מרכזיים באזורים ישנים שבהם החפירות של הרכבת הקלה בעיצומן (מה שמוציא החוצה תיקנים ומכרסמים) ובנייה מאסיבית של שכונות חדשות (ח’ 500, 501) לצד התחדשות עירונית. העובדה שבעיר אין מסעדות רבות (כמו באזורים נרחבים בבת ים, ראשל”צ ות”א השכנות) מורידות את מפלס התיקן הגרמני אך בבניינים משותפים רבים במידה ולא שומרים על פחי האשפה בצורה נאותה וסבירה – המזיקים כבר ימצאו את דרכם לשם, ובקלות. 

אחריות על כל עבודה

לכל סוג מזיק - תקופת אחריות משלו.

רישיון הדברה בתוקף

לכל המדבירים במזיקיס - רישיון הדברה בתוקף

מחירון שקוף

הנחה למזמינים באתר!

איחרנו להדברה? ההדברה חינם!

ציון 9.97 במידרג מעל 130 המלצות בגוגל

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 208 ביקורות

תוכן עניינים

פשפש המיטה תמונות - עקיצות

הדברת פשפש המיטה עולה כ- 1500 ש”ח לחדר שינה. אנו ממליצים באופן כללי לטפל רק בחדרים הנגועים.

הדברת פשפש המיטה לוקחת בין שעתיים לשלוש שעות לחדר. אנו נחמם את החדר ל- 60 מעלות ולאחר מכן נרסס עם חומר סנטור החדר.

בוודאי. למזיקיס הרישיון הנדרש על מנת לבצע את הדברת פשפש המיטה. מי שבחזקתו רק “מדביר דירות” אסור לו על פי החוק להדביר את פשפש המיטה.

האינדיקציה הכי טובה תהיה עקיצות בלילה, בסריה של 2-3 עקיצות. לאחר מכן חפשו נקודות שחורות (כמו כתמים) בכפלי המזרון ועל בסיס המיטה.

לא ולא! זאת הבשורה שמזיקיס מביא עם טיפול בחום – אין צורך לזרוק את בסיס המיטה או את המזרון או את הספה.

מחיר הדברת ג’וקים (כולל נמלים)

  • דירת סטודיו ריקה – 200 ש”ח 
  • דירת חדר – 250 ש”ח
  • דירת 2 חדרים – 280 ש”ח
  • דירת 3 חדרים – 300 ש”ח 
  • דירת 4 חדרים – 350 ש”ח 
  • דירת 5 חדרים – 400 ש”ח 
  • דירת 6 חדרים – 450 ש”ח 
  • בית פרטי? החל מ – 250 ש”ח (תלוי גודל הבית)

מה מדביר בחולון מבצע?

שאלות על נמליםתשובות קצרות
איפה הנמלים אוהבות לטייל? במידה ונתקלתם בבעיה נקודתית בלבד (ובתוך הבית ולא בחוץ) קיימים סוגים שונים של ג’לים שיפתרו את הבעיה (או לפחות ידחו את הקץ עד ביצוע ההדברה)
 על איזה ג’ל נמלים אתם ממליצים? אנחנו ממליצים על הג’ל שאנו עובדים איתו של חברת “אדוויון”.
 איך ההדברה מתבצעת בפועל?הריסוס מתבצע על כל הפנאלים בבית (החלקים התחתונים של הקיר), בארון מתחת לכיור, בניקוזי האמבטיה והמטבח, בעדני החלון במסגרות החלונות ובכל המקומות המועדים לפורענות.

הדברת ג’וקים בחולון

מצאתם ג’וקים – עכשיו השאלה היא מאיזה מוצא הם – אמריקאים או גרמנים? (בארץ קיימים 4 סוגים – גם המזרחי וגם תיקן פסים חום) לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות שנה לג’וקים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך)

הדברת נמלים בחולון

נעקצתם במאין עקיצה צורבת כזאת שלא מרפה? ראיתם נמלים אדומות ולא הייתם בטוחים מה זה – אלו נמלי האש? וכיצד נפטרים מנמלים במטבח?

כיצד נפטרים מנמלים? כיצד מזיקיס מדבירים את הנמלים אצלכם? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות חצי שנה לנמלים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך).

מדביר פשפש המיטה בחולון

פשפש המיטה (פשפשים) קיימים בכל אזור המרכז, וחולון היא לא יוצאת דופן. מצאתם סימנים לפשפשי מיטה? מומלץ לבצע הדברת פשפשי מיטה בחום במהירות האפשרית. 
רוצים לקרוא את המדריך המלא שלנו על פשפשי מיטה? (למי שיש זמן ואורך רוח). 

אמל”ק: אחריות שנה לפשפש המיטה, יציאה מהחדר הנגוע ל – 6 שעות (יש אפשרות ללא רעלים כלל), טיפול בחום בממוצע למשך 90 דקות, שימוש בחומר הדברה בשם “סנטור” ואפשרות לקנות כיסוי מזרון נגד פשפש המיטה לכל החיים בהנחה! להדברות נוספות – המשיכו לגלול

כמה עולה לבצע הדברה ג'וקים ונמלים?

גודל הביתמחיר הדברת ג’וקים נמלים
דירת סטודיו ריקה200 ש”ח 
דירת 1-2 חדרים250 ש”ח 
דירת 3 חדרים300 ש”ח
דירת 4 חדרים350 ש”ח
דירת 5 חדרים400 ש”ח
דירת 6 חדרים450 ש”ח
בית פרטי החל מ – 250 ש”ח

הדברת חולדות | לכידת עכברים בחולון

בחולון – מראות של חולדות בחורף הן לא דבר יוצא דופן, לצערנו אפילו דבר שבשיגרה. חפירות הרכבת הקלה, הבנייה המאסיבית באזורי ח’ 500 והשארת זבל בפחי אשפה בבניינים משותפים כל אלה יגרמו לחולדות להכנס לחיינו מוקדם מהצפוי.

 רוצים לדעת את 7 הכללים איך להדביר חולדות – לחצו כאן

הדברת פרעושים בחולון

אם יש לכם שכנים שמאכילים חתולים אך לא דואגים להם לקולר נגד פרעושים – יכול להיות שבקרוב תהיו בבעיה. לקריאה נוספת על פרעושים ומניעתם

אמל”ק: אחריות חצי שנה לפרעושים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות ונשים בהריון ל – 6 שעות, בע”ח בין 6-12 תלוי בבע”ח ובגודלו), ריסוס בחומר שנקרא “אדמירל סופר” בתוך הבית ו”אימפקט” מחוץ לבית.

הדברת טרמיטים בחולון

טרמיטים בשנים האחרונות נמצאו בכל ערי המרכז. גרים בבית פרטי? שימו לב אם אתם רואים תעלות בוץ או מרגישים משקופים חלולים. גרים בבניין משותף? בדקו תחילה במקלט. בתמונה תראו מקלט (אחד מבין רבים) בחולון ברחוב אברבנאל 

הדברה בחולון - הדברת טרמיטים במקלט

 

אמל”ק: טרמיטים פועלים שנים עד שרואים את הנזקים שלהם בפועל – מצאתם סימן לטרמיטים? זמן טוב לעשות הדברה. מחיר תלוי בגודל הדירה – החל מ 29 ש”ח למ”ר. אחריות ל – 5 שנים.

הרחקת יונים בחולון

יונים היא בעיה כלל ארצית. בכל מקום שהן יכולות לעמוד ושיש להן בקירבה מסוימת אוכל – הן יהיו שם. למדו כיצד אנו נפתרים מהן – אחת ולתמיד.

אמל”ק: ישנן שיטות רבות לבצע הרחקת יונים אך השיטה הטובה ביותר היא התקנת רשת יונים, שימוש בדוקרנים ובכלל מחסומים פיזיים ופחות שימוש באמצעים אחרים. רוצים לדעת מהן כל השיטות להרחקת יונים?

7 הסיבות לביצוע הדברה בחולון עם מזיקיס

איחרנו להדברה בחולון? ההדברה חינם!

אנחנו מכבדים את הזמן שלכם ולא רוצים שתחכו לנו.

אנחנו מעדיפים לחכות לכם.

אז במקום לקבוע איתכם בין 8:00-10:00 אנחנו קובעים לטווח של חצי שעה (שעה במקרים קיצוניים).

איחרנו? (אל תשמחו זה קרה רק פעמיים בשמונה שנים האחרונות) ההדברה חינם!

חומרים שאנו משתמשים בהם והשקיפות שבהם הכל מבוצע.

היום מסתובבים המון חומרים חלקם מורשים להדברה תברואתית (הכוונה להדברה בבית) וחלקם אסורים (עוד בסרטון שלי עבור מידרג על הדברה ירוקה >>).

אתם תדעו מראש באיזה חומר נשתמש, מה הריכוז (לאלה שזה ממש מעניין אותם), כמה זמן עליכם להיות מחוץ לבית, כיצד להכין את הבית ועוד דברים שצריכים לדעת לפני שמזמינים הדברה לבית.

 לא תצאו הכי מרוצים שבעולם – כספכם יוחזר בחזרה.

חשוב לנו יותר מכל שתהיו מרוצים גם מהשירות שתקבלו וגם מהתוצאות. 

חריות עם כוכבית זאת אחריות שנותנות הרבה חברות הדברה שמבצעות הדברה בתל אביב, הן גובות עלות נוספת עבור הגעה (בתקופת האחריות). אצלנו זה ממש לא מקובל

מעבר לזה אנו נתקשר אליכם כמה חודשים לאחר ביצוע ההדברה כדי לשאול בעצמנו אם הכל בסדר ואם לא נותרו עוד מזיקים בביתכם (כן, אנחנו בודקים את עצמנו)

תוכלו למצוא המלצות עלינו במידרגבמקצועניםבפייסבוקבהמלצות של גוגל או שפשוט תתקשרו ותתרשמו בשיחה איתנו אם מרגיש לכם נעים לדבר איתנו או לא.

המקצועיות שלנו. אנו מבצעים הדברות לתיקנים (כן, כולל תיקן גרמני – וגם עליו נותנים אחריות), הדברה לנמלים, הדברה למכרסמים, הדברה לפשפש המיטה, הדברה לצרעות, הדברה לפרעושים, הדברה לקרציות ועוד.

בעקבות חוק המדבירים החדש שחוקק ב 2016 כל מדביר צריך להחזיק באמתחתו רישיון הדברה בתוקף.

מדביר שאינו מחזיק ברישיון כזה עובר על החוק, ומי הנפגע העיקרי? אתם! שימו לב ובקשו לראות את תעודת המדביר.

 

סרטון שהפקנו למידרג על הדברה ירוקה

Play Video about הדברה ירוקה - מזיקיס

צוות מזיקיס - הדברה בחולון

בעבר מזיקיס היה ONE MAN SHOW  – לאורך הדרך גדלנו, והיום אנו משרתים לקוחות רבים יותר והצטרפו אלינו גם אנשים יקרים מאוד.

היום אנו גאים בכל הלקוחות שלנו ורצוי שתדעו שאנו המדבירים של גן החיות התנכי בירושלים.

הדברה בחולון 1

(לכתבה על המלצה עלינו במגזין טיים-אאוט תל אביב)

הדברה בתל אביב - מדבירים מומלצים

בכל סוג של הדברה או הרחקה - מזיקיס

הדברה ירוקה בחולון
מהם המזיקים הנפוצים ביותר בעיר?

חולון – עיר שינה ליד תל אביב – מאופיינת בעיקר בבניינים ישנים לצד בתים פרטיים בני עשרות שנים. לאחרונה (ב – 10 שנים האחרונות) החלה בנייה מאסיבית בשכונת ח’ 300 שמאופיינת בבנייה לגובה וכן בנייה חדשה במזרח חולון (ח’ 500) ופארק עזריאלי לעסקים. 

ולמה אנחנו מספרים לכם את כל זה? כי חולון בעיקר ישנה (תרתי משמע). הדבר לא בא כדי להעליב את תושבי חולון אלא כדי להזהיר מתשתיות ישנות. 

תשתיות ישנות = מזיקים חד וחלק. נתקלתם בתיקנים או בחולדות ברחוב? קחו בחשבון שאזורי המחייה שלהן הטבעיים בעיר אלו מערכות הביוב. ברגע שמערכות הביוב פתוחות לרחוב – המזיקים ימצאו את עצמם מהר מאוד מטיילים ברחובות.

המזיקים המאפיינים את העיר הם בעיקר ג’וקים (תיקן אמריקאי לרוב), נמלים כולל נמלת האש שנמצאה לא אחת בפארקים ציבוריים ומכרסמים כמו חולדת החוף ועכבר מצוי שיכולים להימצא בדירות שלכם, בחצרות ובשטחים הציבוריים.

שימו 💚 כשאתם קוראים לעירייה לבצע הדברה בשטחים הציבוריים למכרסמים לרוב הם לא מטפלים בכל הבורות בשטח שלכם. ולא תמיד הם מגיעים לתוך השטחים הפרטיים של הבניין – במקרה כזה רצוי להשתמש בשירותי הדברת החולדות של מזיקיס.

הדברה ירוקה בחולון

הדברה שאינה כוללת זרחן אורגני - אך עדיין צריך לצאת מהבית בגינה. בדרך כלל לשעה אחת (ההמלצה לנשים בהריון, תינוקות ובעלי חיים 6 שעות).

הדברת חרקים ומכרסמים

החל מהפשוטים ביותר כגון ג'וקים ונמלים, עד לפתרון שהבאנו מחו"ל לפשפשי המיטה (טיפול בחום). לכל סוגי המזיקים - אנחנו כאן.

הרחקת יונים

בין אם מדובר בסגירת מרפסת ברשת יונים, הנחת דוקרנים בגג רעפים או סגירה שלמה של בניין עם רשת מהגג עד הארץ - אנו מבצעים הרחקת יונים.

שירות לקוחות

אתם הדבר הכי טוב שקרה לנו בחיים. נקודה. ותמיד תזכרו 2 דברים: 1. איחרנו להדברה? ההדברה חינם. 2. לא מרוצים? כספכם יוחזר בחזרה.
נגן וידאו
גם בהדברה ירוקה צריך לקרוא בדיוק מה כתוב על תווית חומר ההדברה
צוות מזיקיס

חומר למחשבה

הדברה בחולון האם שונה מהדברה בערים אחרות?

המבנים הישנים של חולון – בנייני הרכבת ואלו בני היותר מ 60-70 שנה מצריכים הדברה שנתית כיוון שהם מלאים חורים, חרכים ומקומות מסתור שיכולים להוות כר פורה למזיקים, לג’וקים (תיקנים), פרעושים ונמלים בפרט.

חולון – עם כל העובדה שמכונה עיר הילדים – היא עדיין עיר עם מבנים ותשתיות מאוד ישנות. תשתיות ישנות = המון מזיקים.

רחוב סוקולוב לכל אורכו הוא רחוב הקניות המרכזי בעיר. ברחוב זה הולכות להיות חפירות רבות של הרכבת הקלה (סכנת מכרסמים). בנוסף ברחוב זה ישנן מסעדות, פאבים וסופרים רבים – ברגע שהזבל לא נאסף ונערם בצורה מסודרת זה יכול להוביל למכת מזיקים בסביבה.

חוסר היגיינה שכזה מביא אתו המון פעמים תיקנים (בדגש נוסף על תיקן גרמני).

מסעדות שאינן בוחרות לעשות הדברה חודשית מסתכנות ומסכנות את ציבור הסועדים והציבור שגר בסמיכות למסעדה במגפת ג’וקים ותיקנים.

התחדשות עירונית בשכונת אגרובנק כמו גם בנייה חדשה בפאתי העיר חולון יכולות להוביל למכת מכרסמים. ברגע שפוגעים באזורי המחיה שלהם – הם ימצאו את הדרך לפגוע באזורי המחיה שלנו.

עבודות על הקו השני והארכת הקו הראשון פוגעת באזורי המחייה של המכרסמים שגרו שם לפנינו. החפירות מוציאות את המכרסמים אל הבתים שלנו ולמרחב הציבורי. ברגע שהעבודות יגמרו תהיינה רגיעה מבחינת המכרסמים. עד אז – צפו פגיעה (בעיקר בחורף).

אז מה היה לנו עד כה