הדברה בחיפה

הדברה בחיפה עם למעלה מ – 570 המלצות מידרג בציון 9.97 

איחרנו להדברה בחיפה? ההדברה חינם!

המזיקים הנפוצים ביותר בחיפה

לפני שנדבר על המזיקים הנפוצים בעיר – נדבר תחילה על העיר – חיפה. העיר אולי הכי מגוונת במדינה. לפעמים אפשר לדמיין שזאת לא חיפה אלא יוון – השילוב של הים, ההרים והעיר התחתית התוססת יחד עם השווקים וכל מה שיש לעיר להציע מרגיש ממש חו”ל. כנראה שלא סתם כינה הרצל בספרו אלטנוליינד את חיפה כ-עיר העתיד. 
עם זאת, בעיות מזיקים בחיפה לא חסר.
 
בין אם מדובר באזור רחוב הנמל בעיר התחתית בחיפה (אזור שטיפלנו בו לא מעט בפשפשי מיטה, ג’וקים, תיקן גרמני ומכרסמים) לטיפולים כלליים באזורים אחרים בעיר. חיפה מאופיינת בבנייה חדשה ובתי פאר לצד בתים שסליחה על הביטוי – אינם אפילו ראויים למגורים. והמזיקים? להם לא משנה – נכון, הם יופיעו יותר במקומות הפחות טובים אך מהר מאוד יתגלו גם בשכונת דניה כמו שהם מתגלים ביתר שאת במקומות אחרים.
 
לאחרונה טיפלנו בטרמיטים באזור זכרון יעקב (לא רחוק מחיפה) דבר שיכול להעיד על בעיות בעתיד של טרמיטים בחיפה (וזה רק מהשיחות שהתקבלו במערכת מזיקיס).

  לא מעניין אתכם ורוצים רק להזמין הדברה? לחצו על הכפתור הירוק והזמינו ONLINE! 

אחריות על כל עבודה

לכל סוג מזיק - תקופת אחריות משלו.

רישיון הדברה בתוקף

לכל המדבירים במזיקיס - רישיון הדברה בתוקף

מחירון שקוף

הנחה למזמינים באתר!

איחרנו להדברה? ההדברה חינם!

ציון 9.97 במידרג מעל 130 המלצות בגוגל

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 208 ביקורות

תוכן עניינים

הדברה בחיפה

מחיר הדברת ג’וקים ונמלים הינו החל מ- 200 ש”ח לדירת סטודיו ריקה, מחיר דירת 2 חדרים למשל הינו 250. אחריות ניתנת שנה לג’וקים וחצי שנה לנמלים והמחיר עולה מעט ככל שמספר החדרים עולה.

בדר”כ לשעה – תלוי בסוג החומר בו משתמשים – אצלנו במזיקיס תמיד אנו מראים באילו חומרים אנו משתמשים וברוב סוגי ההדברות יש לצאת לשעה בלבד.

בהדברת ג’וקים ונמלים – יש להרחיק חפצים מהקיר כמה ס”מ, לפנות את השיש במטבח ואת הארון מתחת לכיור ובאמבטיה להוציא את מגבות הפנים ומברשות השיניים.

בהדברת פרעושים בתל אביב יש להרים הכל מהקרקע ובנוסף להרחיק חפצים מהקירות כמה ס”מ. 

ברוב המקרים כן, תלוי כמובן בשעות. במזיקיס הלוז שלנו פתוח עבורכם ותוכלו דרך האתר לקבוע בזמן שלכם!

מחירים לדוגמא להדברות שונות בחיפה

 • הדברת ג’וקים ונמלים החל מ – 200 ש”ח 
 • הדברת תיקן גרמני החל מ- 350 ש”ח 
 • הדברת פרעושים – החל מ- 250 ש”ח (כולל ג’וקים ונמלים)
 • הדברת צרעות – החל מ – 350 ש”ח 
 • הדברת מכרסמים – החל מ- 350 ש”ח 
 • הדברת עש המזון – החל מ – 300 ש”ח 
 • הדברת טרמיטים – החל מ- 29 ש”ח למטר
 • הרחקת יונים – החל מ – 300 ש”ח 
 • הדברת פשפש המיטה – 1500 ש”ח לחדר שינה

מדביר בחיפה – מה אנו מדבירים בעיר?

שאלות על נמליםתשובות קצרות
איפה הנמלים אוהבות לטייל? במידה ונתקלתם בבעיה נקודתית בלבד (ובתוך הבית ולא בחוץ) קיימים סוגים שונים של ג’לים שיפתרו את הבעיה (או לפחות ידחו את הקץ עד ביצוע ההדברה)
 על איזה ג’ל נמלים אתם ממליצים? אנחנו ממליצים על הג’ל שאנו עובדים איתו של חברת “אדוויון”.
 איך ההדברה מתבצעת בפועל?הריסוס מתבצע על כל הפנאלים בבית (החלקים התחתונים של הקיר), בארון מתחת לכיור, בניקוזי האמבטיה והמטבח, בעדני החלון במסגרות החלונות ובכל המקומות המועדים לפורענות.

מדביר ג’וקים בחיפה

הדברה בחיפה הדברת ג'וקים

ג’וקים בחיפה יש בכל אזור ובכל שכונה. בין אם אתם גרים בבת גלים על הים או בשכונות הגבוהות על רכס הכרמל – בורות הביוב בחודשי האביב-קיץ מלאים ובמידה ולא תשמרו על תנאי תברואה טובים בבית (יחד עם בורות ביוב ותשתיות לא חדשות בחוץ) יובילו לג’וקים ולתיקנים להגיע לביתכם.

מצאתם ג’וקים – עכשיו השאלה היא מאיזה מוצא הם – אמריקאים או גרמנים? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות שנה לג’וקים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך)

מדביר יתושים בחיפה

יתושים בחיפה נפוצים בעיקר בבתיים ובדירות בבניינים משותפים. את היתושים אי אפשר לרסס בתוך הבית או הדירה אך כן אין הצמחייה מסביב. מאחר וחיפה מלאת ירוק (ואנחנו מתכוונים לצמחייה מסביב ולא לדברים אחרים) היתושים נחים על השיחים ועל העצים מסביב ויכולים לעקוץ את יושבי הבית. 

הדרך הנפוצה ביותר להימנע מעקיצות יתושים היא באמצעות דוחה יתושים או דוחה חרקים שיכולים להיות בצורת תרסיסים או קרמים או סלילים/נרות וכו’. שימו לב שאתם מורחים על העור משהו שלא עושה לכם גירוי (כי אז מה הטעם?) ושהחומרים שאתם משתמשים בהם כדי להרחיק יתושים הינם טבעיים קראו עוד על הדברת יתושים.

הדברת נמלים בחיפה

חיפה כמו כל עיר חוף במדינה היא חמה ולחה. וזה בדיוק מה שהנמלים זקוקות לו על מנת לשגשג ולהתפתח. בין אם אתם גרים בבית מבריק ובין אם אתם לא מהמקפידים – לא תמיד הנמלים מגיעות לבתים שלכם באשמתכם. הרבה פעמים זה בגלל האקלים והמקום שאתם גרים בו, וחיפה היא כר פורה לנמלים.

נמלים הן מהמזיקים הנפוצים ביותר בעולם. ניתן למצוא אותם בכל אזורי העולם וכמעט בכל סוג של בית גידול.

נמלים הן חרקים חברתיים שחיים יחד במושבות, או בקנים. במושבה יש מלכה אחת ומספר עובדות סטריליות. לנמלים יש גם נמלים זכרים, אך הן אינן מזדווגות עם המלכה ומשרתות רק להפריה של ביצים שהטילו נקבות אחרות. הזכרים הללו מתים זמן קצר לאחר ההזדווגות.

נמלים ניזונות ממגוון מאכלים כמו בשר, ממתקים, פירות, ירקות ואפילו חרקים אחרים כמו חיפושיות או צרצרים. נמלים אוכלות גם חיות מתות כמו עכברים או ציפורים שנקלעות לדרכן בזמן שמחפשות מזון.

טוב.. זה היה מבוא קצרצר לנמלים – כל זה לא מעניין כשאתם נתקלים בנמלת האש ובטח בעקיצות שלה (צורבות!). לקריאה נוספת על הדברת נמלים ונמלת האש.

וכיצד נפטרים מנמלים במטבח?

כיצד נפטרים מנמלים? כיצד מזיקיס מדבירים את הנמלים אצלכם? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות חצי שנה לנמלים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך).

הדברת פשפש המיטה בחיפה

הדברה בחיפה הדברת פשפשי מיטה

פשפשים (פשפשי המיטה) הן אחד החרקים הכי עיקשים (לא סתם ייבאנו שיטת טיפול מארה”ב לתופעה). חיפה לצערנו מלאת פשפשי מיטה בגלל 3 דברים עיקריים:

 1. סטודנטים רבים שלנים במקומות שונים בחו”ל (לא תמיד הכי טובים) מביאים יחד איתם בין עם בתיקים ובמזוודות שלהם ובין אם אוספים חפצים שאחרים זרקו – מביאים שלא בידיעתם פשפשי מיטה לעיר.
 2. השווקים הרבים שם מוכרים לא מעט מוצרי יד 2 – לעיתים המוצרים הללו נגועים בפשפשים וכך, מבלי משים לב – ייבאתם פשפשי מיטה הביתה.
 3. בתי המלון הרבים בעיר – תיירים רבים באים ללון בעיר התוססת הזאת – לעיתים שלא באשמתם הם מביאים איתם פשפשי מיטה ממקומות המוצא שלהם – כמו שהדבר התחיל והתפשט כך בניו יורק – הוא יכול להתפשט גם בחיפה.

אמל”ק: אחריות שנה לפשפש המיטה, יציאה מהחדר הנגוע ל – 6 שעות (יש אפשרות ללא רעלים כלל), טיפול בחום בממוצע למשך 90 דקות, שימוש בחומר הדברה בשם “סנטור” (לאחרונה גם טמפריד) ואפשרות לקנות כיסוי מזרון נגד פשפש המיטה לכל החיים בהנחה! להדברות נוספות – המשיכו לגלול

הדברת פשפש המיטה עולה כ- 1500 ש”ח לחדר שינה. אנו ממליצים באופן כללי לטפל רק בחדרים הנגועים.

הדברת פשפש המיטה לוקחת בין שעתיים לשלוש שעות לחדר. אנו נחמם את החדר ל- 60 מעלות ולאחר מכן נרסס עם חומר סנטור החדר.

בוודאי. למזיקיס הרישיון הנדרש על מנת לבצע את הדברת פשפש המיטה. מי שבחזקתו רק “מדביר דירות” אסור לו על פי החוק להדביר את פשפש המיטה.

האינדיקציה הכי טובה תהיה עקיצות בלילה, בסריה של 2-3 עקיצות. לאחר מכן חפשו נקודות שחורות (כמו כתמים) בכפלי המזרון ועל בסיס המיטה.

לא ולא! זאת הבשורה שמזיקיס מביא עם טיפול בחום – אין צורך לזרוק את בסיס המיטה או את המזרון או את הספה.

כמה עולה לבצע הדברה ג'וקים ונמלים?

גודל הביתמחיר הדברת ג’וקים נמלים
דירת סטודיו ריקה200 ש”ח 
דירת 1-2 חדרים250 ש”ח 
דירת 3 חדרים300 ש”ח
דירת 4 חדרים350 ש”ח
דירת 5 חדרים400 ש”ח
דירת 6 חדרים450 ש”ח
בית פרטי החל מ – 250 ש”ח

הדברת חולדות | לכידת עכברים בחיפה

הדברה בחיפה - הדברת חולדות

עכברים וחולדות הם מטרד בבתים שלנו. הם יכולים לגרום כל כך הרבה נזק לבתים שלנו ואנחנו אפילו לא יודעים זאת עד שיהיה מאוחר מדי. חשוב שנעשה כל שביכולתנו כדי להרחיק אותם מהבתים שלנו.

הרבה פעמים אנו מזהים את המפגע רק לאחר שראינו צואת מכרסמים במקרה הטוב או את החולדה במקרה הרע. למדו עוד כיצד להיפטר מחולדות לבד ומה במזיקיס עושים כדי להדביר את החולדות. רוצים לדעת את 7 הכללים איך להדביר חולדות – לחצו כאן

הדברת פרעושים בחיפה

במידה ואתם גרים בבניין משותף ובו מישהו מאכיל חתולים (מאכיל בלבד) שימו לב לסכנת התרבות פרעושים. במקרים כאלה רצוי להאכיל את החתולים מעט רחוק מהבניין ו\או לטפל בחתולים על ידי קולר או אמפולה. הדבר אמנם לא ייחודי לחיפה אך בגלל שמרבית העיר מאופיינת בבניינים משותפים בחרנו לנכון לציין את זה. 

לא בטוחים אם אתם נעקצים מפרעושים, פשפשי מיטה או יתושים? למה בפרעושים צריך להשתמש במג”ח? (I.G.R)? קודם מטפלים בבעל החיים או בדירה? לקריאה נוספת על פרעושים ומניעתם

אמל”ק: אחריות חצי שנה לפרעושים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות ונשים בהריון ל – 6 שעות, בע”ח בין 6-12 תלוי בבע”ח ובגודלו), ריסוס בחומר שנקרא “אדמירל סופר” בתוך הבית ו”אימפקט” מחוץ לבית.

הדברת טרמיטים בחיפה

טרמיטים הם מזיק הרסני שעלול לגרום נזק משמעותי לביתכם. הם אוכלים עץ וחומרים אורגניים אחרים, והם עלולים לגרום לנזק מבני גדול לביתכם על ידי אכילת קורות התמיכה.

טרמיטים הם לא רק בעיה בכפר סבא ואזור השרון, אלא הם כבר נמצאים בכל הארץ (קיבלנו קריאות מעומר ובאר שבע בדרום ועד זכרון יעקב – ואלו רק המקרים שטיפלנו בהם). מזיקים אלו עלולים להיות קשה להיפטר מהם, אך ישנם כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי למנוע מהם לפלוש לביתך או להזיק לו בזמן שהם כבר בפנים.

כדי להימנע מטרמיטים, כדאי לוודא שכל עץ שתכניסו לביתכם אינו שורץ במזיקים אלו. כדאי גם לבדוק כל עץ בקרבת מקום מגוריכם לאיתור סימנים של נגיעות טרמיטים לפני הכנסתו לבית. – לקריאה נוספת על טרמיטים והדברתם.

 לקריאה נוספת על הדברת טרמיטים ומניעתם

אמל”ק: טרמיטים פועלים שנים עד שרואים את הנזקים שלהם בפועל – מצאתם סימן לטרמיטים? זמן טוב לעשות הדברה. מחיר תלוי בגודל הדירה – החל מ 29 ש”ח למ”ר. אחריות ל – 5 שנים.

הרחקת יונים בחיפה

יונים היא בעיה כלל ארצית. בכל מקום שהן יכולות לעמוד ושיש להן בקירבה מסוימת אוכל – הן יהיו שם. למדו כיצד אנו נפתרים מהן – אחת ולתמיד.

אמל”ק: ישנן שיטות רבות לבצע הרחקת יונים אך השיטה הטובה ביותר היא התקנת רשת יונים, שימוש בדוקרנים ובכלל מחסומים פיזיים ופחות שימוש באמצעים אחרים. רוצים לדעת מהן כל השיטות להרחקת יונים?

(בתמונה רשת יונים שפרסנו במרפסת שירות – לחצו להגדלה)

רשת יונים במסתור כביסה

7 הסיבות לביצוע הדברה בחיפה עם מזיקיס

איחרנו להדברה בחיפה? ההדברה חינם!

אנחנו מכבדים את הזמן שלכם ולא רוצים שתחכו לנו.

אנחנו מעדיפים לחכות לכם.

אז במקום לקבוע איתכם בין 8:00-10:00 אנחנו קובעים לטווח של חצי שעה (שעה במקרים קיצוניים).

איחרנו? (אל תשמחו זה קרה רק פעמיים בשמונה שנים האחרונות) ההדברה חינם!

חומרים שאנו משתמשים בהם והשקיפות שבהם הכל מבוצע.

היום מסתובבים המון חומרים חלקם מורשים להדברה תברואתית (הכוונה להדברה בבית) וחלקם אסורים (עוד בסרטון שלי עבור מידרג על הדברה ירוקה >>).

אתם תדעו מראש באיזה חומר נשתמש, מה הריכוז (לאלה שזה ממש מעניין אותם), כמה זמן עליכם להיות מחוץ לבית, כיצד להכין את הבית ועוד דברים שצריכים לדעת לפני שמזמינים הדברה לבית.

 לא תצאו הכי מרוצים שבעולם – כספכם יוחזר בחזרה.

חשוב לנו יותר מכל שתהיו מרוצים גם מהשירות שתקבלו וגם מהתוצאות. 

חריות עם כוכבית זאת אחריות שנותנות הרבה חברות הדברה שמבצעות הדברה בתל אביב, הן גובות עלות נוספת עבור הגעה (בתקופת האחריות). אצלנו זה ממש לא מקובל

מעבר לזה אנו נתקשר אליכם כמה חודשים לאחר ביצוע ההדברה כדי לשאול בעצמנו אם הכל בסדר ואם לא נותרו עוד מזיקים בביתכם (כן, אנחנו בודקים את עצמנו)

תוכלו למצוא המלצות עלינו במידרגבמקצועניםבפייסבוקבהמלצות של גוגל או שפשוט תתקשרו ותתרשמו בשיחה איתנו אם מרגיש לכם נעים לדבר איתנו או לא.

המקצועיות שלנו. אנו מבצעים הדברות לתיקנים (כן, כולל תיקן גרמני – וגם עליו נותנים אחריות), הדברה לנמלים, הדברה למכרסמים, הדברה לפשפש המיטה, הדברה לצרעות, הדברה לפרעושים, הדברה לקרציות ועוד.

בעקבות חוק המדבירים החדש שחוקק ב 2016 כל מדביר צריך להחזיק באמתחתו רישיון הדברה בתוקף.

מדביר שאינו מחזיק ברישיון כזה עובר על החוק, ומי הנפגע העיקרי? אתם! שימו לב ובקשו לראות את תעודת המדביר.

 

סרטון כיצד להיפטר ממכרסמים (עכברים וחולדות) שהפקנו עבור "מידרג"

Play Video about עכברוש

צוות מזיקיס - הדברה בחיפה

בעבר מזיקיס היה ONE MAN SHOW  – לאורך הדרך גדלנו, והיום אנו משרתים לקוחות רבים יותר והצטרפו אלינו גם אנשים יקרים מאוד.

היום אנו גאים בכל הלקוחות שלנו ורצוי שתדעו שאנו המדבירים של גן החיות התנכי בירושלים.

הדברה בחיפה 1

(לכתבה על המלצה עלינו במגזין טיים-אאוט תל אביב)

הדברה בתל אביב - מדבירים מומלצים

חומר למחשבה

הדברה בחיפה האם שונה מהדברה בערים אחרות?

חיפה מוזכרת כבר מלפני הספירה – אך בעת החדשה – בימי השלטון העות’מאני בשנה 1761 סימן השליט את גבולות העיר התחתית. והעיר התחתית גם היום היא במרכז בעיית המזיקים בעיר.

מערכות הביוב הישנות של העיר כמו גם האקלים הלח והחם יוצר כר פורה למזיקים. 

ההזנחה בקירבת החוף יחד עם הקירבה עצמה לחוף (מה שמושך את חולדת החוף) מגדיל ביתר שאת את אוכ’ המכרסמים בפרט והמזיקים בכלל. 

חיפה היא לא רק הגנים הבהאיים המסודרים ומלונות הפאר. יש גם אזור DOWNTOWN בחיפה – והוא בעיקר האזור הישן. השוקק חיים מצד אחד אך המוזנח לעיתים מהצד השני. 

מסעדות – בעיקר מסעדות וחנויות לממכר מזון שלא ישמרו שם על תברואה ברמה סבירה (במיוחד אם אינן מדבירות אחת לחודש) יגבירו את סכנת התיקן הגרמני בפרט ואת אוכ’ התיקנים והמכרסמים באופן כללי.

עד כה לא התקשרו אלינו לפתור בעיית טרמיטים בעיר חיפה אך קרוב מאוד בזכרון יעקב ראינו במו עינינו וטיפלנו בטרמיטים בבתים פרטיים. סביר שהדבר קורה גם בחיפה (או עדיין לא אבל יקרה).

הבנייה המאסיבית בעיר (ההתחדשות בקרית אליעזר) והבנייה אצל שכנותיה של חיפה יכולה להביא עימה בעיית טרמיטים שתגיע גם לעיר. 

בדקו את המשקופים, בדקו האם אתם מזהים תעלות בוץ או סימנים אחרים לטרמיטים – ובמידה וכן – מהרו להזמין הדברה.

אז מה היה לנו עד כה