הדברה בכפר סבא

הדברה בכפר סבא עם למעלה מ – 570 המלצות מידרג בציון 9.97 

איחרנו להדברה בכפר סבא? ההדברה חינם!

המזיקים הנפוצים ביותר בכפר סבא

לפני שנדבר על המזיקים הנפוצים בעיר – נדבר תחילה על העיר – הוכרה רשמית ב 1962 (שכונות כבר החלו להתאכלס כבר ב 1949, 1950) מאופיינת באקלים חם יחסית בקיץ (30 מעלות בין מאי לספטמבר, תוסיפו לזה שכונות ישנות (בנות 70 שנה) ותשתיות שלא דומות לתשתיות של כפר סבא הירוקה ותקבלו חגיגת מזיקים בקיץ. 
המזיקים הנפוצים בעיר הם הג’וקים כמובן, נמלים, מכרסמים, יתושים (בעיקר בגלל מזג האוויר החם והצמחייה הרבה שהעיר מאופיינת בה) וטרמיטים. 

 

לאחר שתגללו מטה תוכלו לקרוא בקצרה על כל מזיק ושם יחכה קישור לקריאה מודרכת יותר על המזיק עצמו, כיצד אנו מטפלים בו וכיצד אתם יכולים לבצע הדברה לבד (בחלק מהמזיקים).

  לא מעניין אתכם ורוצים רק להזמין הדברה? לחצו על הכפתור הירוק והזמינו ONLINE! 

אחריות על כל עבודה

לכל סוג מזיק - תקופת אחריות משלו.

רישיון הדברה בתוקף

לכל המדבירים במזיקיס - רישיון הדברה בתוקף

מחירון שקוף

הנחה למזמינים באתר!

איחרנו להדברה? ההדברה חינם!

ציון 9.97 במידרג מעל 130 המלצות בגוגל

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 208 ביקורות

תוכן עניינים

הדברה בכפר סבא, דגל כפר סבא

מחיר הדברת ג’וקים ונמלים הינו החל מ- 200 ש”ח לדירת סטודיו ריקה, מחיר דירת 2 חדרים למשל הינו 250. אחריות ניתנת שנה לג’וקים וחצי שנה לנמלים והמחיר עולה מעט ככל שמספר החדרים עולה.

בדר”כ לשעה – תלוי בסוג החומר בו משתמשים – אצלנו במזיקיס תמיד אנו מראים באילו חומרים אנו משתמשים וברוב סוגי ההדברות יש לצאת לשעה בלבד.

בהדברת ג’וקים ונמלים – יש להרחיק חפצים מהקיר כמה ס”מ, לפנות את השיש במטבח ואת הארון מתחת לכיור ובאמבטיה להוציא את מגבות הפנים ומברשות השיניים.

בהדברת פרעושים בתל אביב יש להרים הכל מהקרקע ובנוסף להרחיק חפצים מהקירות כמה ס”מ. 

ברוב המקרים כן, תלוי כמובן בשעות. במזיקיס הלוז שלנו פתוח עבורכם ותוכלו דרך האתר לקבוע בזמן שלכם!

מחירים לדוגמא להדברות שונות בכפר סבא

  • הדברת ג’וקים ונמלים החל מ – 200 ש”ח 
  • הדברת תיקן גרמני החל מ- 350 ש”ח 
  • הדברת פרעושים – החל מ- 250 ש”ח (כולל ג’וקים ונמלים)
  • הדברת צרעות – החל מ – 350 ש”ח 
  • הדברת מכרסמים – החל מ- 350 ש”ח 
  • הדברת עש המזון – החל מ – 300 ש”ח 
  • הדברת טרמיטים – החל מ- 29 ש”ח למטר
  • הרחקת יונים – החל מ – 300 ש”ח 
  • הדברת פשפש המיטה – 1500 ש”ח לחדר שינה

מה מדביר בכפר סבא מבצע?

שאלות על נמליםתשובות קצרות
איפה הנמלים אוהבות לטייל? במידה ונתקלתם בבעיה נקודתית בלבד (ובתוך הבית ולא בחוץ) קיימים סוגים שונים של ג’לים שיפתרו את הבעיה (או לפחות ידחו את הקץ עד ביצוע ההדברה)
 על איזה ג’ל נמלים אתם ממליצים? אנחנו ממליצים על הג’ל שאנו עובדים איתו של חברת “אדוויון”.
 איך ההדברה מתבצעת בפועל?הריסוס מתבצע על כל הפנאלים בבית (החלקים התחתונים של הקיר), בארון מתחת לכיור, בניקוזי האמבטיה והמטבח, בעדני החלון במסגרות החלונות ובכל המקומות המועדים לפורענות.

הדברת ג’וקים בכפר סבא

תיקנים הם אחד המזיקים הנפוצים בעולם וניתן למצוא אותם בכל מדינה. הם מסוגלים לחיות כמעט מכל דבר, כולל נייר, ספרים, דבק ואפילו עור אנושי.

הדרך הטובה ביותר להיפטר ממכת תיקנים היא שימוש בחומרי הדברה. כימיקלים אלה יהרגו את הג’וקים על ידי בליעה או על ידי מגע עם המשטח שהם הולכים עליו. ניתן לרכוש מוצרי הדברת ג’וקים בחנויות לחומרי בניין מקומיות או מחברות הדברה.

בעוד שלחלק מהאנשים אולי אין בעיה עם כמה ג’וקים בביתם, ישנן סיבות רבות מדוע מישהו ירצה להיפטר מהם. סיבה אחת היא בגלל שהם נושאים מחלות כמו סלמונלה ודיזנטריה שעלולות להוביל לבעיות בריאותיות חמורות לבני אדם.

מצאתם ג’וקים – עכשיו השאלה היא מאיזה מוצא הם – אמריקאים או גרמנים? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות שנה לג’וקים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך)

הדברת יתושים בכפר סבא

יתושים הם החיה הקטלנית ביותר עלי אדמות. הם מעבירים מחלות כמו מלריה, קדחת צהובה, קדחת דנגי ווירוס זיקה.

יתושים הם איום למין האנושי. אין חיה אחרת שיכולה לקחת יותר חיים מאשר יתושים. יתושים מעבירים מחלות קטלניות כמו מלריה, קדחת צהובה, קדחת דנגי ווירוס זיקה. מלריה לבדה הורגת יותר מ-400,000 אנשים מדי שנה ברחבי העולם.

הדרך הנפוצה ביותר להימנע מעקיצות יתושים היא באמצעות דוחה יתושים או דוחה חרקים שיכולים להיות בצורת תרסיסים או קרמים או סלילים/נרות וכו’. שימו לב שאתם מורחים על העור משהו שלא עושה לכם גירוי (כי אז מה הטעם?) ושהחומרים שאתם משתמשים בהם כדי להרחיק יתושים הינם טבעיים קראו עוד על הדברת יתושים.

הדברת נמלים בכפר סבא

נמלים הן מהמזיקים הנפוצים ביותר בעולם. ניתן למצוא אותם בכל אזורי העולם וכמעט בכל סוג של בית גידול.

נמלים הן חרקים חברתיים שחיים יחד במושבות, או בקנים. במושבה יש מלכה אחת ומספר עובדות סטריליות. לנמלים יש גם נמלים זכרים, אך הן אינן מזדווגות עם המלכה ומשרתות רק להפריה של ביצים שהטילו נקבות אחרות. הזכרים הללו מתים זמן קצר לאחר ההזדווגות.

נמלים ניזונות ממגוון מאכלים כמו בשר, ממתקים, פירות, ירקות ואפילו חרקים אחרים כמו חיפושיות או צרצרים. נמלים אוכלות גם חיות מתות כמו עכברים או ציפורים שנקלעות לדרכן בזמן שמחפשות מזון.

טוב.. זה היה מבוא קצרצר לנמלים – כל זה לא מעניין כשאתם נתקלים בנמלת האש ובטח בעקיצות שלה (צורבות!). לקריאה נוספת על הדברת נמלים ונמלת האש.

וכיצד נפטרים מנמלים במטבח?

כיצד נפטרים מנמלים? כיצד מזיקיס מדבירים את הנמלים אצלכם? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות חצי שנה לנמלים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך).

הדברת פשפש המיטה בכפר סבא

פשפשי מיטה כבר הגיעו לכל פינה בארץ – לנתם במקום שהרגשתם שאולי עקצו אתכם (ולא במחיר)? יכול להיות שהבאתם איתכם פשפשים הביתה. 

אמל”ק: אחריות שנה לפשפש המיטה, יציאה מהחדר הנגוע ל – 6 שעות (יש אפשרות ללא רעלים כלל), טיפול בחום בממוצע למשך 90 דקות, שימוש בחומר הדברה בשם “סנטור” (לאחרונה גם טמפריד) ואפשרות לקנות כיסוי מזרון נגד פשפש המיטה לכל החיים בהנחה! להדברות נוספות – המשיכו לגלול

הדברת פשפש המיטה עולה כ- 1500 ש”ח לחדר שינה. אנו ממליצים באופן כללי לטפל רק בחדרים הנגועים.

הדברת פשפש המיטה לוקחת בין שעתיים לשלוש שעות לחדר. אנו נחמם את החדר ל- 60 מעלות ולאחר מכן נרסס עם חומר סנטור החדר.

בוודאי. למזיקיס הרישיון הנדרש על מנת לבצע את הדברת פשפש המיטה. מי שבחזקתו רק “מדביר דירות” אסור לו על פי החוק להדביר את פשפש המיטה.

האינדיקציה הכי טובה תהיה עקיצות בלילה, בסריה של 2-3 עקיצות. לאחר מכן חפשו נקודות שחורות (כמו כתמים) בכפלי המזרון ועל בסיס המיטה.

לא ולא! זאת הבשורה שמזיקיס מביא עם טיפול בחום – אין צורך לזרוק את בסיס המיטה או את המזרון או את הספה.

כמה עולה לבצע הדברה ג'וקים ונמלים?

גודל הביתמחיר הדברת ג’וקים נמלים
דירת סטודיו ריקה200 ש”ח 
דירת 1-2 חדרים250 ש”ח 
דירת 3 חדרים300 ש”ח
דירת 4 חדרים350 ש”ח
דירת 5 חדרים400 ש”ח
דירת 6 חדרים450 ש”ח
בית פרטי החל מ – 250 ש”ח

הדברת חולדות | לכידת עכברים בכפר סבא

עכברים וחולדות הם מטרד בבתים שלנו. הם יכולים לגרום כל כך הרבה נזק לבתים שלנו ואנחנו אפילו לא יודעים זאת עד שיהיה מאוחר מדי. חשוב שנעשה כל שביכולתנו כדי להרחיק אותם מהבתים שלנו.

הרבה פעמים אנו מזהים את המפגע רק לאחר שראינו צואת מכרסמים במקרה הטוב או את החולדה במקרה הרע. למדו עוד כיצד להיפטר מחולדות לבד ומה במזיקיס עושים כדי להדביר את החולדות. רוצים לדעת את 7 הכללים איך להדביר חולדות – לחצו כאן

פרעושים? מדביר בכפר סבא יטפל בבעיה

לא בטוחים אם אתם נעקצים מפרעושים, פשפשי מיטה או יתושים? למה בפרעושים צריך להשתמש במג”ח? (I.G.R)? קודם מטפלים בבעל החיים או בדירה? לקריאה נוספת על פרעושים ומניעתם

אמל”ק: אחריות חצי שנה לפרעושים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות ונשים בהריון ל – 6 שעות, בע”ח בין 6-12 תלוי בבע”ח ובגודלו), ריסוס בחומר שנקרא “אדמירל סופר” בתוך הבית ו”אימפקט” מחוץ לבית.

הדברת טרמיטים בכפר סבא

טרמיטים הם מזיק הרסני שעלול לגרום נזק משמעותי לביתכם. הם אוכלים עץ וחומרים אורגניים אחרים, והם עלולים לגרום לנזק מבני גדול לביתכם על ידי אכילת קורות התמיכה.

טרמיטים הם לא רק בעיה בכפר סבא ואזור השרון, אלא הם כבר נמצאים בכל הארץ (קיבלנו קריאות מעומר ובאר שבע בדרום ועד זכרון יעקב – ואלו רק המקרים שטיפלנו בהם). מזיקים אלו עלולים להיות קשה להיפטר מהם, אך ישנם כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי למנוע מהם לפלוש לביתך או להזיק לו בזמן שהם כבר בפנים.

כדי להימנע מטרמיטים, כדאי לוודא שכל עץ שתכניסו לביתכם אינו שורץ במזיקים אלו. כדאי גם לבדוק כל עץ בקרבת מקום מגוריכם לאיתור סימנים של נגיעות טרמיטים לפני הכנסתו לבית. – לקריאה נוספת על טרמיטים והדברתם.

 לקריאה נוספת על הדברת טרמיטים ומניעתם

אמל”ק: טרמיטים פועלים שנים עד שרואים את הנזקים שלהם בפועל – מצאתם סימן לטרמיטים? זמן טוב לעשות הדברה. מחיר תלוי בגודל הדירה – החל מ 29 ש”ח למ”ר. אחריות ל – 5 שנים.

הרחקת יונים בכפר סבא

יונים היא בעיה כלל ארצית. בכל מקום שהן יכולות לעמוד ושיש להן בקירבה מסוימת אוכל – הן יהיו שם. למדו כיצד אנו נפתרים מהן – אחת ולתמיד.

אמל”ק: ישנן שיטות רבות לבצע הרחקת יונים אך השיטה הטובה ביותר היא התקנת רשת יונים, שימוש בדוקרנים ובכלל מחסומים פיזיים ופחות שימוש באמצעים אחרים. רוצים לדעת מהן כל השיטות להרחקת יונים?

(בתמונה רשת יונים שפרסנו במרפסת שירות – לחצו להגדלה)

רשת יונים במסתור כביסה

7 הסיבות לביצוע הדברה בכפר סבא עם מזיקיס

איחרנו להדברה בכפר סבא? ההדברה חינם!

אנחנו מכבדים את הזמן שלכם ולא רוצים שתחכו לנו.

אנחנו מעדיפים לחכות לכם.

אז במקום לקבוע איתכם בין 8:00-10:00 אנחנו קובעים לטווח של חצי שעה (שעה במקרים קיצוניים).

איחרנו? (אל תשמחו זה קרה רק פעמיים בשמונה שנים האחרונות) ההדברה חינם!

חומרים שאנו משתמשים בהם והשקיפות שבהם הכל מבוצע.

היום מסתובבים המון חומרים חלקם מורשים להדברה תברואתית (הכוונה להדברה בבית) וחלקם אסורים (עוד בסרטון שלי עבור מידרג על הדברה ירוקה >>).

אתם תדעו מראש באיזה חומר נשתמש, מה הריכוז (לאלה שזה ממש מעניין אותם), כמה זמן עליכם להיות מחוץ לבית, כיצד להכין את הבית ועוד דברים שצריכים לדעת לפני שמזמינים הדברה לבית.

 לא תצאו הכי מרוצים שבעולם – כספכם יוחזר בחזרה.

חשוב לנו יותר מכל שתהיו מרוצים גם מהשירות שתקבלו וגם מהתוצאות. 

חריות עם כוכבית זאת אחריות שנותנות הרבה חברות הדברה שמבצעות הדברה בתל אביב, הן גובות עלות נוספת עבור הגעה (בתקופת האחריות). אצלנו זה ממש לא מקובל

מעבר לזה אנו נתקשר אליכם כמה חודשים לאחר ביצוע ההדברה כדי לשאול בעצמנו אם הכל בסדר ואם לא נותרו עוד מזיקים בביתכם (כן, אנחנו בודקים את עצמנו)

תוכלו למצוא המלצות עלינו במידרגבמקצועניםבפייסבוקבהמלצות של גוגל או שפשוט תתקשרו ותתרשמו בשיחה איתנו אם מרגיש לכם נעים לדבר איתנו או לא.

המקצועיות שלנו. אנו מבצעים הדברות לתיקנים (כן, כולל תיקן גרמני – וגם עליו נותנים אחריות), הדברה לנמלים, הדברה למכרסמים, הדברה לפשפש המיטה, הדברה לצרעות, הדברה לפרעושים, הדברה לקרציות ועוד.

בעקבות חוק המדבירים החדש שחוקק ב 2016 כל מדביר צריך להחזיק באמתחתו רישיון הדברה בתוקף.

מדביר שאינו מחזיק ברישיון כזה עובר על החוק, ומי הנפגע העיקרי? אתם! שימו לב ובקשו לראות את תעודת המדביר.

 

סרטון כיצד להיפטר ממכרסמים (עכברים וחולדות) שהפקנו עבור "מידרג"

Play Video about עכברוש

צוות מזיקיס - הדברה בכפר סבא

בעבר מזיקיס היה ONE MAN SHOW  – לאורך הדרך גדלנו, והיום אנו משרתים לקוחות רבים יותר והצטרפו אלינו גם אנשים יקרים מאוד.

היום אנו גאים בכל הלקוחות שלנו ורצוי שתדעו שאנו המדבירים של גן החיות התנכי בירושלים.

הדברה בכפר סבא 1

(לכתבה על המלצה עלינו במגזין טיים-אאוט תל אביב)

הדברה בתל אביב - מדבירים מומלצים

חומר למחשבה

הדברה בכפר סבא האם שונה מהדברה בערים אחרות?

האמת שזאת בעיה כלל ארצית – המון שכונות נבנו בשנות ה – 50 וה – 60. בנייני רכבת שהתאימו לתקופה ההיא אך בשל תחזוקה לא טובה והזנחה נהיו כר פורה למזיקים כגון תיקנים, נמלים ומכרסמים. 

ידעתם שכפר סבא מוזכרת עוד בימיו של המלך החשמונאי אלכסנדר ינאי? מכאן שהתשתיות בעיר (מלבד כפר סבא הירוקה כמובן) אינן חדשות. ואיך אומרים במזיקים? תשתיות ישנות = מזיקים חדשים.

רחוב ויצמן, הרחוב המרכזי בעיר, הרחוב שחוצה את העיר מאופיין במסעדות רבות וחנויות אין ספור. 

מקומות כאלה צריכים להקפיד לבצע הדברה חודשית לכל הפחות ולשמור את המזון וכן את הזבל בצורה נאותה. 

מאחר ולא כולם מקפידים על כך ותוסיפו לעובדה את התשתיות ברחוב בהחלט ניתן יהיה לראות בחודשים החמים (אפריל – ספטמבר) תיקנים ומיני מזיקים נוספים.

כפר סבא הירוקה היא אחת השכונות שאני אוהב ביותר – בעיקר כי יש לי הרבה משפחה שם. הבעיות שנתקלנו בהן שם הינן מגוונות – בין אם מדובר בנמלי אש בדירות (!) ובפארקים, ג’וקים ותיקנים שמאפיינים מקומות רבים ולא יחודיים לכפר סבא ומכרסמים שמגיעים יחד עם הנוף לפעמים אלינו הביתה. 

ההמלצה שלנו היום לדיירים שעוברים לכפר סבא היא לבצע הדברה לפני הכניסה לדירה (ראשית כמובן יש לבדוק האם נצפו מזיקים בבית או בסביבה) וכן לבצע הדברות לבניינים הרבים בעיר אחת לשנה (לפחות!).

אז מה היה לנו עד כה