בחרו עמוד

הדברת נמלים בתל אביב - זה מזיקיס

איחרנו להדברת הנמלים בתל אביב?ההדברה חינם!

הדברת נמלים ירוקה וללא ריח | אחריות לחצי שנה

 

הדברת נמלים בתל אביב

בכל הקשור להדברת נמלים אנחנו נטפל בכם מא’ ועד ת’. למעשה הדברת נמלים אינה רק הדברה של הנמלים שאתם רואים – היא צריכה בד בבד לטפל בבעיה מהשורש – מהקן. במזיקיס אנו נותנים חצי שנה אחריות להדברת הנמלים. 

נבצע עבורכם הדברת נמלים עוד לפני שהנגיעות הופכת קשה מנשוא.

נמלים הן חיות חברתיות מאוד – ראיתם נמלה אחת? סביר להניח שהיא לא לבד ושיש עוד נמלים בסביבה. אם ניגבתם את השיש וחשבתם שבזה הבעיה נפתרה ככל הנראה תבינו שטעיתם ככל שהזמן יחלוף – ובהדברת נמלים תמיד כדאי להקדים תרופה למכה. בנוסף לריסוס והדברת הנמלים במקומות הסטנדרטיים אנו במזיקיס מטפלים בבעיה מהשורש, מהקן. 

נמלים משאירות שביל פרומון אחריהן בשביל נמלים אחרות – מה שאומר צפו פגיעה לנמלים נוספות בבית בקרוב.

בדירה בבניין או בבית פרטי ברוב המקרים יש הרבה יותר מקן אחד – השמדת קן אחד לא תפתור את הבעיה.

נמלים יכולות להעמיד עד 800 ביצים ביום.

נמלים חיות יותר מעשור והן לא כאן כדי להיעלם. 

ארבעת סוגי הנמלים הנפוצות ביותר בישראל:

  1. קמפונית שחורה
  2. נמלה אצנית
  3. נמלת האש
  4. נמלה פרעונית

אתה צריך את ההדברה הטובה, היעילה והאמינה ביותר שאפשר לקבל מזיקים אף פעם לא יפסיקו לנסות להכנס לביתך – מזיקיס תשאיר אותם בחוץ.

הדברת נמלים בתל אביב, הדברת נמלים תל אביב

הכל על נמלים ועל הדברת נמלים בתל אביב:

נמלים החלו להיות המזיק המרכזי בשנים האחרונות ומאוד קשה לשלוט עליהן ולצפות את התנהגותן. הצלחה בהדברת נמלים תלויה הרבה בניסיון המדביר, בשימוש בחומרים המתאימים (זכרו – ברוב המקרים לכל מזיק ישנם חומרים ספציפיים שבאמת עובדים עבורו, כגון תכשיר מיקרו-קפסולרי לנמלים) וכמובן הנחת פתיונות מורעלים שתפקידם להדביר את הנמלים מהשורש.

זיהוי נמלים:

עם יותר ממאות מינים וסוגים שונים של נמלים שיש בארץ, זיהוי סוג הנמלה יכול להיות מעט בעייתי. תתחילו ראשית בלהסתכל על השביל שלהן (“לך אל הנמלה עצל, ראה דרכיה וחכם”, כבר נאמר במקורותינו). לרוב הנמלים לא יטיילו לבד אלא יחד – עקבו אחריהן עד שתגיעו למושבה שהן הקימו. בדקו את גודל הנמלה, הן זהות בגודלן או שונות? בנוסף בדקו מתי הן פעילות יותר בבוקר או בערב? והכי חשוב – הנמלים הללו עקצו אתכם? (רק נמלת האש עוקצת והטיפול בה שונה משאר הנמלים). מצאתם את קן הנמלים? בדקו איך הוא נראה – לכל סוג נמלה סוג שונה של קן.

הדברת נמלים בתל אביב, הדברת נמלים תל אביב

עובדות על נמלים והדברתן: 

נגיעות נמלים מקלה לקשה קורת במהירות. לא משנה אם התופעה הזאת מפריעה לכם או שנמלים על השיש ובתוך הקורנפלקס זה יותר מבסדר מבחינתכם – אתם תהיו מופתעים מיצור הפלא הזה הקטנטן הזה.

הנה כמה עובדות מעניינות על נמלים:

  • נמלים יכולות להיות יצור לא פשוט להרוג (תנסו בעצמכם)
  • נמלת האש היא יחסית חדשה במחוזותינו (שני עשורים) אבל מתפשטת במהירות.
  • נמלים חיות בקולוניות מורכבות
  • יש יותר מ- 12,000 מינים שונים של נמלים.

התנהגות הנמלים: 

נמלים הן יצורים חברתיים שחיות במושבות ולכל נמלה תפקיד מסויים. לכל נמלה התפקיד שלה והעבודה שלה בתפעול המושבה. 

תפקיד הפועלות הן במציאת מזון, בניית הקן ודאגה לדור הבא של הנמלים.

על הרבייה אחראית המלכה והנמלים הזכרים, תפקידה המרכזי של המלכה הוא להטיל ביצים. לזכרים יש כנפיים ובמעוף כלולות כאשר אתם רואים נמלים עם כנפיים זהו זמן הרבייה של הנקבות והזכרים – כאשר לאחר הזיווג כל נמלה (מסוג מלכה) הולכת להקים קן במקום אחר. לאחר הזיווג התפקיד הזכר מסתיים והוא מת, ואילו הנמלה בעזרת הכנפיים שלה מאתרת מקום לקן שלה ומתחילה להקים את המושבה. 

הנמלים מתפתחות בהשלמת כל השלבים שלה (מטה-מורפוזה), הכוונה היא שהביצים הופכות ללרווה ומי ששומר על הלרווה אלו הנמלים הפועלות (כן, הן לא רק דואגות לאוכל אלא גם לצאצאים), מהביצים יוצאות נמלים פועלות או מלכות ולאחר כ- 3 שנים הקן “מתבגר” ומתחיל בתהליך של מעוף כלולות מידי שנה.

מחזור חיי הנמלים: 

מחזור החיים של נמלים תלוי קשר ישיר למושבה. בעוד זכרים חיים כמה שבועות בלבד ומתים לאחר הזיווג, פועלות חיות מספר חודשים. מלכות חיות למעלה מעשור בתנאים אופטימליים (למעלה מעשור!). בארץ אנו שמים לב לנמלים בעיקר בקיץ אבל יש לזכור שהן חיות שפועלות כל השנה (בחורף האחרון של 2019-2020 – היינו עדים לא מעט פעמים למקרים של נמלים בחורף). הן פעילות כל השנה במזג אוויר טרופי, במזג אוויר סטנדרטי שקר בחורף הן שורדות את החורף במצב של חוסר פעילות (דיאפוזה). 

קצת על מזיקיס

הכל התחיל ב 2014 תוך כדי לימודי ראיית חשבון ומזרח אסיה באוניברסיטה העברית – עולם המזיקים קסם לי יותר מדוחות מאוחדים.

הדברה זה מֶזִּיקִיס

1. איחרנו להדברה? ההדברה חינם!

2. מחירון שקוף ועוד 20% למזמיני ONLINE.

הדברת נמלים בתל אביב 1

הדברת נמלים בתל אביב

כדי להיפטר מהנמלים – מוטב לדעת מול איזה סוג אנו מתמודדים – בעיקר בשאלה האם אלה נמלים “רגילות” או נמלי אש (כתומות ועוקצות). ברוב נמלי הבית הפתרון יהיה ריסוס בחומרים מיקרו-קפסולריים ובנוסף בפתיונות ג’ל. כדי להיפטר מהנמלים בצורה הטובה ביותר היא להבין מהיכן הן מגיעות, נמלים נוטות לבנות את הקנים שלהן בדירות פרטיות בחריצי הפנאלים, בבויידעם ובחריצי קירות כאלה ואחרים. בבתים פרטיים קיני נמלים יכולים להיות מפוזרים בכל מקום. במזיקיס אנו מספיק מנוסים וערוכים לטפל בכם בכל הדברת נמלים שתהיה.

עם ניסיון רב של מעל עשור, חידושים שקורים בעולם ההדברה, השתלמויות ובעיקר קריאה (באנגלית) על עולם המזיקים – במזיקיס מביאים לכם את ההדברה הטובה ביותר שתחזיק מעמד לאורך זמן מחד וללא פגיעה בכם, בילדכם ובבעלי החיים שלכם מאידך. 

איחרנו להדברה? ההדברה חינם! זאת דרך החיים שלנו.
אנחנו מכבדים יותר מכל את הזמן שלכם – לכן אנחנו מתחייבים למה שנראה לנו הדבר הבסיסי ביותר – איחרנו להדברה? ההדברה חינם! בין השעות 07:00-10:00 אנחנו קובעים טווח הגעה של חצי שעה (למשל 08:00-08:30) בין השעות 10:00-19:00 אנחנו קובעים טווח של שעת הגעה. אנחנו מתקשרים אליכם חצי שעה לפני הגעה ככה שבכל מקרה אתם תדעו ב-ד-י-ו-ק מתי נגיע. 

מזיקיס מספקת לכם הגנה רחבה נגד סוגים שונים של מזיקים. הדברת ג’וקים, הדברת נמלים, הדברת פרעושים, הדברת פשפשי מיטה, הדברת דגי כסף ועוד הן רק חלק קטן מהמזיקים בהם אנו מטפלים. 

המזיקים חזרו במסגרת האחריות? מזיקיס הן מהיחידות בשוק (באחריות) שאינה מחייבת ולו שקל חדש אחד על הגעה חוזרת – אצלנו אנו גם מתקשרים מיוזמתינו כמה חודשים לאחר ההדברה רק כדי לבדוק שהכל בסדר מצידכם. 

אין 100 אחוז סיפוק מצידכם? אין 100 אחוז סיפוק מאיתנו – זה מזיקיס.

הדברת ג'וקים בתל אביב, הדברת ג'וקים תל אביב
Call Now Button
×
דילוג לתוכן