הדברת חולדות זה מזיקיס

איחרנו להדברה? ההדברה חינם! 

נבחרנו למדבירים של תל אביב לפי מגזין טיים אאוט ואם כל זה לא מספיק תוכלו לקרוא עלינו כמה המלצות ממידרג.

הדברת חולדות:

חולדה מצויה הידועה גם בשם חולדת העליות הינה בעלת מבנה גוף צר וארוך, אוזניים גדולות, חוטם מחודד וזנב ארוך יותר מהראש ומהגוף ביחד.

צבע גב החולדה נע בין חום לשחור כאשר הבטן שלה לבנה, זנבה בדרך כלל – בגוון אחד. מזון החולדה המצויה בעיקר פירות וטריפת ביצים.

גללי החולדה המצויה ארוכים ודקים וצבעם שחור.

אורך גוף החולדה המצויה הוא 20 ס”מ והיא חיה שנה ויכולה לנוע בלילות למרחק של מאה מטר. חולדת העליות לא חייבת לשתות מים כדי לשרוד – החולדה המצויה יכולה להשיג מים ממיצי פירות.

חולדת החוף הידועה גם בשמה החולדה הנודדת בעלת מבנה גוף שמן יותר מהחולדה המצויה, חוטם פחות מחודד וזנב קצר יותר. צבע הבטן שלה לבן בהיר וצבע הגב חום. מזון חולדת החוף הוא כל דבר, חולדת החוף הינה אומניבורית (אהבתם את המילה?).

גללי חולדת החוף שחורים, רחבים ושמנים. אורך גוף חולדת החוף מעט גדול יותר מחולדת העליות, בערך כ – 22 ס”מ. חולדת החוף חייבת לשתות כל יום על מנת לשרוד.

כיצד נדביר את החולדות?

אני נדביר את החולדות באמצעות רעלים מושהים, נוגדי קרישה בשם רעלים אנטיקאגולנטים. משמעות הרעלים המושהים היא שרק 3-4 ימים אחרי שהחולדות נוגסות מהרעל הם מתות. הסיבה הינה כדי שהחולדות לא יקשרו בין סיבת המוות לרעל.

בנוסף על מנת להדביר את החולדות אנו נשתמש במלכודות – מלכודות קפיץ, מלכודות כלוב, תיבות האכלה, הכל בהתאם למתאר הבית ולבעיה שהתעוררה.

אז איך מזמינים הדברה?

1. נכנסים ללינק הבא (הזמנת הדברה מקוונת)

2. יום לפני מועד ההדברה אתם מקבלים טלפון ו\או תזכורת לגבי השעה שבה נקבעה ההדברה.

3. חצי שעה לפני ההגעה אליכם אתם מקבלים טלפון מאיתנו המודיע על הגעתנו הצפויה.

4. לאחר ביצוע ההדברה אתם מקבלים הוראות מפורטות כיצד עליכם לנהוג – אגב, כל זה גם כתוב כאן (זמן כניסה מחודש לבית, כיצד לנקות, באיזה חומר השתמשנו, כיצד הדברנו וכו’).

5. חשבונית ואחריות מפורטת במייל מגיעה אליכם מיד בסיום ביצוע ההדברה (אין אצלנו משפטים כמו “תראו לי תעודת אחריות” על מנת לממש את האחריות במידת הצורך)

6. כמה חודשים לאחר ביצוע ההדברה תצפו לשיחת טלפון מאיתנו בדבר שביעות רצונכם מהתוצאות (רוצים לפתוח אתכם מערכת יחסים שתרגישו פתוחים איתנו ושתהיו הכי מרוצים בעולם).

Call Now Button
WhatsApp chat