הדברת פשפש המיטה | הדברת פשפשים

הדברת פשפש המיטה בחום | חימום החדר ל – 60 מעלות – קראו עוד למטה

100% הצלחה | אחריות לשנה | ללא צורך בזריקת המזרן \ בסיס המיטה 

 

כיצד היינו מדבירים בעבר את פשפש המיטה? צפו בסרטון שמזיקיס הכינו עבור מידרג – זאת הייתה השיטה הישנה – גיירנו שיטה אמריקאי להדברת פשפשי המיטה בחום!

אמל”ק להדברת פשפשי מיטה בשיטה הישנה:

1. שאיבת אבק.

2. מכונת קיטור.

3. ריסוס בכל שטח החדר.

4. חזרה על הטיפול לאחר שבועיים.

5. ייתכנו פשפשי מיטה חיים ואף עקיצות במהלך 14 יום לאחר הריסוס הראשון.

6. אחריות ל- 3 חודשים בלבד.

הדברת פשפש המיטה בחום:

1. אחריות לשנה!
2. 100% הצלחה.
3. הדברת פשפש המיטה בחום אורכת שעתיים לשלוש תלוי בגודל החדר.
4. מחיר הדברת פשפש המיטה הינו כ- 1500 ש”ח לחדר.
5. עטיפת מזרון השינה ב CASE מיוחד שמונע מפשפשים להכנס ולצאת מהמזרן.
6. הנחת כוסיות ייעודיות לפשפשי מיטה על רגלי המיטה כדי למנוע עליית פשפשי מיטה מלעלות אליכם ולעקוץ.
7. שינה ערבה מהלילה הראשון.

הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפשי המיטה בחום – כל מה שצריך לדעת:

פשפשי מיטה כבר מזמן השתלטו על חיינו, הן נמצאים כבר בדירות AirBnB, בדירות סטודנטים בירושלים ובתל אביב, בבתים של אנשים עמידים, בבתי מלון, בתי ספר, בתי חולים, צימרים ואיפה לא. הם משתמשים במה שנראה כמו קש בקצה הפה שלהם כדי למצוץ מעט דם מבעלי דם חם (יונים, ציפורים ו..בני אדם). פשפשי המיטה הבוגרים הם בעלי צורה עגולה – אליפטית, שטוחים (פחוסים) וחסרי כנפיים. פשפשי המיטה כל כך קטנים שהם יכולים להיכנס לתוך חריצי הקפיצים במזרונים.

מאפייני פשפשי המיטה:

בבגרותם, פשפשי המיטה הם באורך של 4-5 מילימטר וברחוב 2-3 מילימטר. פשפשי המיטה הם בצבע חום – אדמדם וצבעם נע בין אדום בהיר (כאשר הם לפני ארוחה) ואדום בוהק יותר, אדום שני אם תרצו לאחר ארוחה (מנת דם) מזינה.

יש כאלה שנוטים להתבלבל בין פשפשי מיטה לחרקים אחרים, אך בעוד רוב החרקים נוטים לאכול את האוכל שלנו, המזון היחיד של פשפשי המיטה הוא הדם שלנו.

בבגרותם, פשפשי המיטה הם באורך של 4-5 מילימטר וברחוב 2-3 מילימטר. פשפשי המיטה הם בצבע חום – אדמדם וצבעם נע בין אדום בהיר (כאשר הם לפני ארוחה) ואדום בוהק יותר, אדום שני אם תרצו לאחר ארוחה (מנת דם) מזינה.

יש כאלה שנוטים להתבלבל בין פשפשי מיטה לחרקים אחרים, אך בעוד רוב החרקים נוטים לאכול את האוכל שלנו, המזון היחיד של פשפשי המיטה הוא הדם שלנו.

במהלך היום הם סולדים מאור – הם מתחבאים מצויין ויוצאים לצוד בלילה (בעיקר שאנו כבר ישנים). עקיצתם לרוב לא מכאיבה אך הפצע יכול בהחלט להיות מגרד ולהשאר למשך כמה ימים. שימו לב רוב עקיצות פשפשי המיטה הן בסריות – כלומר כמה ברצף. לרוב במקבצים של 2-3 עקיצות. העקיצות יכולות להיות בכל מקום בגוף – סימן טוב לדעת שיש לנו פשפשי מיטה יהיו עקיצות בכל חלקי הגוף (עקיצות בגב, צוואר וכו’) ולא רק עקיצות ברגליים בדומה לעקיצות פרעושים.

טיפול בחום לפשפש המיטה – איך זה מתבצע?

זה ממש כמו שזה נשמע – טיפול בחום לחדר. אנו מעלים את טמפרטורת החדר לכ – 60 מעלות (ויותר) בעזרת מפזר חום, מאוורר שעושה סירקולציה בחדר כדי שהחום יגיע לכל פינה ועוד תותח גז – חימום מהיר על ידי גז פרופן (גז בישול) כך שתוך 15-30 דקות (בהתאם לגודל החדר) טמפ’ החדר כבר מגיעה ל – 60 מעלות. המכונות יעבדו במשך כ 1.5 שעות בממוצע כך שנהיה בטוחים ששום פשפש לא ישרוד.

הדברת-פשפש-המיטה

לאחר כ- 90 דקות בממוצע שהמכונות עובדות אנו נכנסים ומרססים (בחומר הדברה הנקרא – דיפטרון) את כל החדר, את קירות החדר, ארונות הבגדים, השידות, בסיס המיטה וכל פינה נוספת בחדר כדי להבטיח בכל מאת האחוזים ששום פשפש לא ישרוד.

אנו עוטפים עבורכם את מזרון המיטה בקייס 360 מעלות מיוחד (עוד על זה בפסקה הבאה) ובנוסף מניחים לכם בכל רגל של המיטה מתקן מיוחד לניטור פשפש המיטה אם יהיו כאלה ששרדו (למרות שלא יהיו) כדי להקנות לכם שקט בגוף ושקט בראש.

האם פשפש המיטה יכול לברוח מהחום?

מאחר והחום עולה במהירות כה רבה שום פשפש לא יכול להספיק אפילו לחשוב על לברוח מהחום. לאחר שהחום כבר התבסס אנו בודקים עם מד טמפ’ לייזר בכל פינה בחדר (בלעז – Cold spots) שגם שם הטמפרטורה גבוהה דיה. את חלונות החדר אנו מכסים בחומר בידוד חום מיוחד כדי שקור לא יכנס מבחוץ והחום לא יבלע בחלונות הזכוכית. 

מזיקיס מציגה – קייס שלם למזרון המיטה

לאחר טיפול בחום – טיפול בו הטמפרטורה בחדר עולה לכ – 60 מעלות וכחלק מהטיפול לפשפשי המיטה אנו מספקים לכם קייס 360 מעלות למזרון. תפקיד המגן מזרון הזה הוא למעשה לשמור לכם על המזרון לכל החיים מפשפשי מיטה חדשים אם יהיו כאלה. שימו לב שאם רק תקנו בעצמכם את קייס המזרון לא תפטרו מבעיית פשפשי המיטה – לרוב כ- 70% בממוצע מהפשפשים מגיעים מבסיס המיטה והמזרון ועוד כ- 30% מגיעים אליכם ברדיוס של 2-3 מטרים מהמיטה (שידות, שקעי חשמל, ארונות בגדים, חורים בקירות וכו’). 

כוסיות לפשפשי מיטה? 

לאחר טיפול בחום לפשפשי מיטה ולאחר שנעטוף עבורכם את המזרון כדי להיות בטוחים שאתם 100% נקיים מפשפשים אנו נניח על כל אחת מרגלי בסיס המיטה שלכם כוסית מיוחדת. תפקיד הכוסית הזאת היא למנוע מפשפשי מיטה מעלות על מיטתכם ובנוסף לנטר את הבעיה ולראות בהחלט שהתופעה הסתיימה. המתקן המיוחד הזה לפשפשי המיטה גורם לפשפשים גם אם יהיו חיים כאלה לאחר הטיפול להיתפס בתוך המתקן ולא לעלות עליכם ובטח שלא לעקוץ אתכם. 

שנה אחריות לפשפשי המיטה? 

כן! 

במזיקיס אנו מאמינים בפתרונות ארוכי טווח – ביחסים ארוכי טווח עם הלקוחות ובפתרונות מחוץ לקופסא. מזיקיס עשתה עלייה לשיטת הדברה בחום הנהוגה בארצות הברית ובעצם בצורה הזאת גם יכולה לתת לכם אחריות ארוכה, ארוכה יותר מכל שיטה אחרת שבה מטפלים בפשפשי מיטה. 

איך צריך להכין את החדר לפני הדברת פשפשי המיטה? 

פשפשי המיטה נחשבים לחרקים העיקשים ביותר ומכאן מחירי ההדברה (בפסקה הבאה) נגזרים. חשוב לציין שלפני הדברת פשפשי המיטה בחום עליכם להכין את החדר בצורה כזאת שגם החום יחדור לכל פינה בחדר וגם נוכל לרסס לאחר הטיפול בחום את החדר מבלי לפגוע לכם בחפצים היקרים לכם.

  1. יש להוציא מוצרי אלקטרוניקה מהחדר (טלויזיה, מסכי מחשב, אייפדים וכו’).
  2. יש לפנות את ארון הבגדים ממרבית הבגדים – את כל הבגדים שהוצאתם יש לכבס בכביסה חמה (60 מעלות) או לשים במייבש כביסה למשך 45 דקות. בגדים שלא יכולים להיות במייבש או בכביסה ניתן לשים במקפיא למשך כמה שעות (זכרו, טמפרטורות קיצוניות הורגות את פשפשי המיטה). לבסוף בגדים שהחלטתם לא לשים במייבש או במקפיא תוכלו להשאיר בשקית סגורה בחדר החם (רצוי כמה שפחות בגדים בתוך החדר). 
  3. זה הכל.

מה המחיר להדברת פשפשי המיטה בחום?

מחיר הדברת פשפשי המיטה בחום הינו כ- 1,500 ש”ח לחדר שינה – במזיקיס אנו בהחלט ממליצים לטפל בחדר הנגוע בלבד. באמצעות הטיפול בחום אנו יכולים להציל לכם ספות שחשודות כנגועות, מיטות שחשודות כנגועות הנמצאות בחדרים אחרים בדרך כלל ובכלל החום חודר לכל פינה ופינה בחדר – מה שהקיטור ושאיבת האבק לא עושים – הטיפול בחום עושה ועושה מצויין. 

לכניסה למחירון הדברה של מזיקיס (לגבי שאר המזיקים)

למה אף אחד אחר לא משתמש בשיטה הזאת בארץ?

שיטת הדברת פשפשי המיטה בחום הינה שיטה שעלותה הייתה יקרה מאוד בעיקר בהבאת הציוד. צריך להיות משוגע לדבר כדי להשקיע ולראות את הפוטנציאל ובעיקר צריך אומץ לנסות שיטות חדשות מהנהוגות בארץ. מזיקיס שמחה להיות פורצת דרך בכל הקשור בשיטת ההדברה בחום – שמחה עוד יותר לפתור לכם את בעיית פשפשי המיטה – לכל דבר נוסף, לכל שאלה, אנחנו כאן.

כמה עולה הדברת פשפש המיטה?

הדברת פשפש המיטה עולה כ- 1500 ש”ח לחדר שינה. אנו ממליצים באופן כללי לטפל רק בחדרים הנגועים.

כמה זמן לוקחת הדברת פשפשי מיטה?

הדברת פשפש המיטה לוקחת בין שעתיים לשלוש שעות לחדר. אנו נחמם את החדר ל- 60 מעלות ולאחר מכן נרסס עם חומר “דיפטרון” את החדר.

האם יש צורך ברישיון מיוחד לטיפול בפשפשי מיטה?

בוודאי. למזיקיס הרישיון הנדרש על מנת לבצע את הדברת פשפש המיטה. מי שבחזקתו רק “מדביר דירות” אסור לו על פי החוק להדביר את פשפש המיטה.

איך בודקים אם יש לי פשפשים בבית?

האינדיקציה הכי טובה תהיה עקיצות בלילה, בסריה של 2-3 עקיצות. לאחר מכן חפשו נקודות שחורות (כמו כתמים) בכפלי המזרון ועל בסיס המיטה.

האם אני צריך לזרוק את הספה בסיס המיטה או המזרון?

לא ולא! זאת הבשורה שמזיקיס מביא עם טיפול בחום – אין צורך לזרוק את בסיס המיטה או את המזרון או את הספה.

המלצות מלקוחות (98% מרוצים)

כנסו וגלו המלצות עלינו ממידרג ומפייסבוק

Call Now Button
WhatsApp chat