חיטוי קורונה

חיטוי לנגיף הקורונה COVID-19 | כניסה מיידית לאחר החיטוי

 חיטוי קורונה – חומר על בסיס אמוניום רבעוני

למזיקיס ציון של 9.97 במידרג עם מעל ל- 540 המלצות (לינק)

סרטונים, הדרכות וכתבות

כדי שתדעו קצת יותר ותקבלו מידע אמין ואיכותי על מזיקים
יחד עם אתר מידרג צילמנו כמה מדריכים שיעזרו לכם.
רוצים לדעת עוד? להתייעץ או להזמין הדברה? לחצו על הכפתור מטה
k

כתבות ומאמרים

אנו מפרסמים באופן קבוע כתבות, מאמרים, וידואים והסברים שיעזרו לכם בהתמודדות עם המזיקים. (נבחרנו לייצג את התחום במידרג)

משתפרים בשירות

ציון של 9.97 במידרג עם מעל ל- 500 המלצות! בדקו אותנו:
המלצות מידרג על מזיקיס

 

{

איחרנו? ההדברה חינם!

מכבדים את הזמן שלכם. אנחנו הרבה פעמים גם בצד מקבלי השירות ויודעים מה זה לחכות לבעל מקצוע.
w

כיצד ליצור קשר?

אנחנו לא מתכוונים להעלם לכם לאחר ההדברה
אנחנו זמינים בטלפון, וואטסאפ (מצד ימין למטה), מייל, פייסבוק אינסטגרם ולינדקדאין!

אחריות על כל עבודה

אין אותיות קטנות.
אין תשלום על “הגעה חוזרת”
אחריות זאת אחריות.

מחירים הוגנים

אנו דוגלים בכך שתדעו כמה תשלמו בדיוק לפני מתן השירות. כנסו למחירון שלנו כדי לקבל הערכת מחירים.

חיטוי קורונה

חיטוי הקורונה או למעשה חיטוי נגד נגיפים נעשה הדבר הכי מדובר בשנת 2020 ולא בכדי. נגיף ה COVID 19 שאף אחד בעולם מלבד הסינים (ולכו תאמינו לסינים) מצליח להשתלט עליהם כבש את המדינה בחודשים האחרונים.

חיטוי לקורונה צריך להיות כנים ולומר את האמת לא יפתור לכם את הבעיה אלא יאפס את המצב. הכוונה שאם אתם בבידוד ביתי ואו בהסגר ואתם יודעים מי יוצא ומי בא ורוצים להיות בטוחים ב- 100% שהבית נקי מנגיפים ובמיוחד מקורונה אז ורק אז כדאי לבצע חיטוי נגד קורונה. 

חיטוי קורונה נדרש מאחר ורוב האנשים שנושאים את הנגיף אינם מודעים לכך כלל וכלל! אותם נשאים עלומים יכולים להדביק את המשרד, את החנות או את דירת הבידוד שלכם – לכן חיטוי נגד קורונה יעיל בעשרות מקרים לאיפוס המצב ולהחזרת המצב טרם הקורונה. הוא לא יהיה יעיל אם אותו חלל יבוא במגע עם נשא קורונה נוסף לכן יחד עם החיטוי אתם תאלצו להקשיב להנחיות ובראש ובראשונה להשתמש בכפפות.

מתי כדאי לבצע חיטוי נגד קורונה? 

אירחתם מישהו שנמצא חולה בקורונה? חיטוי יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם לאפס את המצב. זאת אומרת שאם אתם מכניסים לבית חולה קורונה נוסף הבית חוזר למצב הקודם טרם החיטוי. אם אתם שומרים על הכללים בחוץ ורק אתם גרים בבית ולא מארחים אף אחד אחר שאתם חוששים שהוא נשא של קורונה או עלול להיות נשא של קורונה הבית ישאר מחוטא. 

חיטוי קורונה

בעלי דירת AirBnB או דירת דירת בידוד? 

בטרם כניסת הדייר לבידוד ובהחלפתו רצוי לבצע חיטוי נגד קורונה. החיטוי יגרום למצב בו הדירה תהיה מחוטאת לחלוטין מנגיפים וכאמור כמובן מקורונה וכך תוכלו להיות בראש שקט שהדייר שנכנס לבידוד לא יכול בשום פנים ואופן להיות מודבק כתוצאה ממגע שלו עם הדירה. 

בעלי חנויות, עסקים, משרדים? 

משרדים שאחד מעובדיו נמצא כנשא של הנגיף – עליכם לחטא את המשרד. חיטוי המשרד יאפס את המצב עבורכם ויקנה שקט לעובדים אחרים ובעיקר יחזיר את המצב לקדמותו בו לא תהיה הדבקה של עובדים נוספים ונגיף הקורונה כל עוד אף עובד אחר אינו נשא של הנגיף ישאר מחוץ למשרד. 

בעלי חנויות – אם הייתם על המסלול של חולה קורונה כזה או אחר – חיטוי החנות שלכם הכרחי! בצעו עוד היום חיטוי קורונה לחנות ובכך קונים נוספים (וגם אתם כבעלי עסקים הנמצאים בחנות) לא תחשפו לנגיף.

חיטוי מקומות ציבוריים נגד קורונה

חיטוי מקומות ציבוריים מהווה פתרון מצויין אך יש לזכור שצריך להיעשות באופן תכוף מאחר וברגע שהציבור לא עומד בהנחיות ויוצא החוצה בין אם זה כדי לנסוע בתחבורה ציבורית (מגע שלו עם התחנה) ובין אם זה לגינת השעשועים הקרובה לביתו (מגע עם המתקנים) החיטוי כבר לא יהיה רלוונטי. חיטוי מיידי כמה ימים למקומות ציבוריים ימנע התפשטות של המחלה.

רוצים לבצע חיטוי לקורונה?

קחו בחשבון שהחיטוי יביא את הדירה או הבית למצב שאין יותר נגיפים בתוך הבית – אך בניגוד לריסוס שמשתמשים בחומרים שארתיים החיטוי לקורונה מתאים לאותו הרגע בלבד. בד בבד עם חיטוי הדירה לקורונה אתם צריכים להקפיד על הכללים בחוץ (שימוש בכפפות) כדי לא להדביק את דירתכם בשנית. 

בין אם מדובר בחיטוי קורונה לבית, חיטוי קורונה לרכב או חיטוי קורונה לבניין – בלעדיכם, בלי המאמץ שלכם למנוע מהנגיף מלהתפשט על ידי שימוש קבוע בכפפות לא יעשה קסם ולא ימנע הדבקה חוזרת של הדירה, הרכב או הבניין בקורונה. 

זכרו – חיטוי קורונה מאפס את המצב בלבד ולא מבטיח מאומה לגבי העתיד – בשוק יש חברות רבות שמנצלות את המצב ומציעות הצעות מרחיקי לכת שאין עליהם שום בסיס. אנחנו, במזיקיס הולכים בדרך הישר – מבטיחים רק את אשר אפשר לקיים. 

חיטוי נגד הקורונה
חיטוי קורונה על ידי שטיפת הידיים

חיטוי נגד קורונה – היכן מתבצע?

חיטוי הקורונה מתבצע על כל שטח הדירה, על הקירות, על ידיות הדלתות, הכורסאות, המתגים, השיש במטבח ובכלל על כל מקום שאתם באים איתו במגע. החיטוי מתבצע בצורה כזאת כיוון שידוע שנגיף הקורונה עובר דרך משטחים (ולאחר מכן מגע שלכם עם הפנים). 

עם איזה חומרים מתבצע חיטוי הקורונה? 

חיטוי הקורונה יכול להתבצע בחומרים רבים (קיימים שמות מסחריים רבים) העיקר שהבסיס יהיה אמוניום רבעוני. חומרים שרשום עליהם במיוחד לקורונה וכו’ הינם חומרים שקיימים כבר מעלה כמה עשורים בשוק ופשוט הוסיפו להם את הטקסט הנ”ל. 

מתי מותר להכנס לדירה לאחר חיטוי קורונה?

אגלה לכם סוד – הכל רשום על התווית. הקפידו לקרוא את התווית יחד איתנו כך תוכלו להיות בטוחים בכל מאת האחוזים גם בחומר שמשתמשים בו וגם כמה זמן עליכם להעדר מהבית. בחומרים שאנו משתמשים בהם ניתן להיכנס כבר לאחר שהחומר מתייבש (כמה דקות לאחר החיטוי). 

באילו חומרים אתם משתמשים להדברת הקורונה? 

אנו במזיקיס מקפידים על 100 אחוז שקיפות. תמיד אתם תדעו מראש את המחיר, החומרים ואופן היישום של החיטוי. החיטוי מתבצע בחומר הנקרא “ספטובאר 10” שבסיסו אמוניום רבעוני. 

כמה עולה לחטא נגד קורונה? 

מחיר חיטוי נגד קורונה תלוי באזור המחוטא. מחיר חיטוי לדירת חדר מתחיל מ- 250 ש”ח ועולה ככל שמדובר בדירות גדולות יותר. מחיר בית פרטי לחיטוי קורונה הינו החל מ- 500 ש”ח. המחירון המלא נמצא בתחתית הדף. 

האם יש צורך במערפל בחיטוי קורונה? 

ארגון המדבירים הוציא מסמך המתווה את הדרך לטיפול בקורונה. במסמך נאמר במפורש שאין צורך במערפל כיוון שאין צורך למלא את החלל בחומר חיטוי אלא רק לטפל במשטחים החשודים כנגועים (ומאחר ואין דרך לדעת היכן המשטחים הללו מרססים ממש את כל הבית). חיטוי הקורונה יעשה במרסס חדש בלבד שלא עברו בו חומרי הדברה מחשד לשאריות חומרי הדברה במרסס ותיק יותר. 

כיצד להימנע מהתפשטות הקורונה? 

  1. שטפו ידיים – בראש ובראשונה ורצוי כמה שיותר פעמים ביום. שימוש נוסף באלכוג’ל ותכשירים נוספים שימיתו את הנגיף מהידיים שלכם. הידיים שלכם יכולים להציל אך גם לסכן את החיים שלכם. מאחר ואם חלילה נגעתם במשטח חשוף לקורונה ולאחר מכן נגעתם עם היד בפה – אתם תדבקו. אם כבר לא שטפתם ידיים ולא השתמשתם באלכוג’ל – הרחיקו את הידיים מהפה.
  2. שמרו מרחק אחד מהשנייה – שני מטרים מינימום! נגיף הקורונה עובר דרך חלקיקי הרוק ומבלי לשים לב אם נהיה קרובים מידי אחד לשני נוכל להדביק גם אם לא במודע את החבר או החברה שלנו. 
  3. התעטשו למרפק – זה לפעמים עלול להיראות מוזר אבל זה יעיל מאוד. אם אתם נשאים של הנגיף ומישהו נחשף להתעטשות שלכם הוא עלול לקבל את המחלה. 
  4. נשארים בבתים – נשארים בחיים – פשוטו כמשמעו – אל תצאו מהבית אלא אם אתם חייבים – ישנם דרכים רבות לקבל את כל השירותים החיוניים בהזמנה. 
  5. חבקו את סבא וסבתא – מרחוק – הקפידו על מרחק ממבוגרים, מההורים שלכם, מהסבים שלכם – שימו לב שהם כמעט לחלוטין בקבוצת הסיכון הגבוהה ביותר. 
  6. הישמרו מאוד לנפשותיכם – מידי יום אנו שומעים גם על צעירים שמתים מהקורונה. שימו לב רוב הנדבקים הם צעירים (בגילאי 20-29). הקיפדו על ההנחיות, למען כולנו. 

חברות מסויימות מתייגות עצמן כמומחיות לקורונה – הרי זאת שטות אחת גדולה – באוקטובר 2019 הרי לא ידעו בכלל שקיים דבר כזה. כל חברות ההדברה ללא יוצא מהכלל לעולם לא עסקו בחיטוי בהכשרתן שכן איננו נדרשים לעמוד במבחנים הקשורים לחומרי חיטוי. עם זאת לנו כמדבירים אנו רואים עצמנו כחוד החנית בטיפול נגד קורונה כיוון שלנו האמצעים הדרושים, הידע והכלים לפתור את הבעיה. אל תתפתו לחברות “המתמחות” בקורונה –

למזיקיס מעל 540 המלצות מאתר מידרג (לינק) ומאות לקוחות שיכולים להעיד עלינו כמעט ורק דברים טובים. 

אנחנו פה, כדי להתייעץ, לשאול שאלות ובמידת הצורך גם לחטא עבורכם – באהבה, צוות מזיקיס. 

המלצות מלקוחות (98% מרוצים)

כנסו וגלו המלצות עלינו ממידרג ומפייסבוק

Call Now Button
WhatsApp chat