בחרו עמוד
 1. דף הבית
 2. /
 3. עמוד ניסיון

הדברת נמלים - זה מזיקיס

הדברת נמלים בחומרים ללא ריח | חזרה לדירה לאחר שעה | שימוש בג’ל בנוסף לריסוס | אחריות לחצי שנה

מחירון הדברת נמלים 2021

אחריות לחצי שנה | חזרה לאחר שעה

מספר חדרים מחיר 
דירת 1-2 חדרים 250 ש”ח
דירת 3 חדרים 280 ש”ח
דירת 4 חדרים 300 ש”ח
דירת 5 חדרים 350 ש”ח
דירת 6 חדרים 400 ש”ח
הדברת בית פרטי החל מ – 250 ש”ח (תלוי בגודל הבית)

 

הסבר על נמלים

הדברת נמלי אש

1. שימוש בריסוס חזק יותר מהרגיל (יציאה ל – 6 שעות מהאזור המרוסס) לקטילת רוב האוכלוסייה.

2. שימוש בגרגרים יעודיים שהנמלים לוקחות לקן ומרעילות אותו מהשורש. 

הדברת נמלים על המלכות

הדברת נמלים 

בכל הקשור להדברת נמלים אנחנו נטפל בכם מא’ ועד ת’. למעשה הדברת נמלים אינה רק הדברה של הנמלים שאתם רואים – היא צריכה בד בבד לטפל בבעיה מהשורש – מהקן. במזיקיס אנו נותנים חצי שנה אחריות להדברת הנמלים. 

נבצע עבורכם הדברת נמלים עוד לפני שהנגיעות הופכת קשה מנשוא.

ישנם מזיקים שחיים לבד – הנמלים מנגד הן חיות חברתיות מאוד – ראיתם נמלה אחת? סביר להניח שהיא לא לבד ושיש עוד נמלים בסביבה. אם ניגבתם את השיש וחשבתם שבזה הבעיה נפתרה ככל הנראה תבינו שטעיתם ככל שהזמן יחלוף – בהדברת נמלים תמיד כדאי להקדים תרופה למכה. בנוסף לריסוס והדברת הנמלים במקומות הסטנדרטיים אנו במזיקיס מטפלים בבעיה מהשורש, מהקן. 

נמלים משאירות “שביל פרומון” אחריהן בשביל נמלים אחרות – מה שאומר צפו פגיעה לנמלים נוספות בבית בקרוב.

בדירה בבניין או בבית פרטי ברוב המקרים יש הרבה יותר מקן אחד – השמדת קן אחד לא תפתור את הבעיה.

נמלים יכולות להעמיד עד 800 ביצים ביום והמלכות חיות יותר מעשור והן לא כאן כדי להיעלם. 

ארבעת סוגי הנמלים הנפוצות ביותר בישראל:

 1. קמפונית שחורה
 2. נמלה אצנית
 3. נמלת האש
 4. נמלה פרעונית

אתם צריכים את ההדברה הטובה, היעילה והאמינה ביותר שאפשר לקבל.

 מזיקים אף פעם לא יפסיקו לנסות להכנס לביתך – מזיקיס תשאיר אותם בחוץ.

הדברת נמלים בהרצליה, הדברה בהרצליה, מדביר נמלים בהרצליה, מדביר בהרצליה

מחזור חיי הנמלים: 

מחזור החיים של נמלים תלוי קשר ישיר למושבה. בעוד זכרים חיים כמה שבועות בלבד ומתים לאחר הזיווג, פועלות חיות מספר חודשים. מלכות חיות למעלה מעשור בתנאים אופטימליים (למעלה מעשור!). בארץ אנו שמים לב לנמלים בעיקר בקיץ אבל יש לזכור שהן חיות שפועלות כל השנה (בחורף האחרון של 2019-2020 – היינו עדים לא מעט פעמים למקרים של נמלים בחורף). הן פעילות כל השנה במזג אוויר טרופי, במזג אוויר סטנדרטי שקר בחורף הן שורדות את החורף במצב של חוסר פעילות (דיאפוזה). 

הדברת נמלים – הדברה ירוקה

כדי להיפטר מהנמלים – מוטב לדעת מול איזה סוג אנו מתמודדים – בעיקר בשאלה האם אלה נמלים “רגילות” או נמלי אש (כתומות ועוקצות). ברוב נמלי הבית הפתרון יהיה ריסוס בחומרים מיקרו-קפסולריים ובנוסף בפתיונות ג’ל. כדי להיפטר מהנמלים בצורה הטובה ביותר היא להבין מהיכן הן מגיעות, נמלים נוטות לבנות את הקנים שלהן בדירות פרטיות בחריצי הפנאלים, בבויידעם ובחריצי קירות כאלה ואחרים. בבתים פרטיים קיני נמלים יכולים להיות מפוזרים בכל מקום. במזיקיס אנו מספיק מנוסים וערוכים לטפל בכם בכל הדברת נמלים שתהיה. 

עובדות על נמלים והדברתן: 

נגיעות נמלים מקלה לקשה קורת במהירות. לא משנה אם התופעה הזאת מפריעה לכם או שנמלים על השיש ובתוך הקורנפלקס זה יותר מבסדר מבחינתכם – אתם תהיו מופתעים מיצור הפלא הזה הקטנטן הזה.

 הנה כמה עובדות מעניינות על נמלים:

 • נמלים יכולות להיות יצור לא פשוט להרוג (תנסו בעצמכם)
 • נמלת האש היא יחסית חדשה במחוזותינו (שני עשורים) אבל מתפשטת במהירות.
 • נמלים חיות בקולוניות מורכבות
 • יש יותר מ- 12,000 מינים שונים של נמלים.

 

התנהגות הנמלים: 

לכל נמלה התפקיד שלה והעבודה שלה בתפעול המושבה. תפקיד הפועלות הן במציאת מזון, בניית הקן ודאגה לדור הבא של הנמלים.

 על הרבייה אחראית המלכה והנמלים הזכרים, תפקידה המרכזי של המלכה הוא להטיל ביצים. לזכרים יש כנפיים ובמעוף כלולות כאשר אתם רואים נמלים עם כנפיים זהו זמן הרבייה של הנקבות והזכרים – כאשר לאחר הזיווג כל נמלה (מסוג מלכה) הולכת להקים קן במקום אחר. לאחר הזיווג התפקיד הזכר מסתיים והוא מת, ואילו הנמלה בעזרת הכנפיים שלה מאתרת מקום לקן שלה ומתחילה להקים את המושבה. 

 הנמלים מתפתחות בהשלמת כל השלבים שלה (מטה-מורפוזה), הכוונה היא שהביצים הופכות ללרווה ומי ששומר על הלרווה אלו הנמלים הפועלות (כן, הן לא רק דואגות לאוכל אלא גם לצאצאים), מהביצים יוצאות נמלים פועלות או מלכות ולאחר כ- 3 שנים הקן “מתבגר” ומתחיל בתהליך של מעוף כלולות מידי שנה. 

 

 

הדברה בהרצליה, הדברת נמלים בהרצליה

הכל על נמלים ועל הדברת נמלים:

נמלים החלו להיות המזיק המרכזי בשנים האחרונות ומאוד קשה לשלוט עליהן ולצפות את התנהגותן. הצלחה בהדברת נמלים תלויה הרבה בניסיון המדביר, בשימוש בחומרים המתאימים (זכרו – ברוב המקרים לכל מזיק ישנם חומרים ספציפיים שבאמת עובדים עבורו, כגון תכשיר מיקרו-קפסולרי לנמלים) וכמובן הנחת פתיונות מורעלים שתפקידם להדביר את הנמלים מהשורש.

זיהוי נמלים:

עם יותר ממאות מינים וסוגים שונים של נמלים שיש בארץ, זיהוי סוג הנמלה יכול להיות מעט בעייתי. תתחילו ראשית בלהסתכל על השביל שלהן (“לך אל הנמלה עצל, ראה דרכיה וחכם”, כבר נאמר במקורותינו). לרוב הנמלים לא יטיילו לבד אלא יחד – עקבו אחריהן עד שתגיעו למושבה שהן הקימו. בדקו את גודל הנמלה, הן זהות בגודלן או שונות? בנוסף בדקו מתי הן פעילות יותר בבוקר או בערב? והכי חשוב – הנמלים הללו עקצו אתכם? (רק נמלת האש עוקצת והטיפול בה שונה משאר הנמלים). מצאתם את קן הנמלים? בדקו איך הוא נראה – לכל סוג נמלה סוג שונה של קן.

מה המחיר להדברת ג'וקים ונמלים?

מחיר הדברת ג’וקים ונמלים הינו החל מ- 200 ש”ח לדירת סטודיו ריקה, מחיר דירת 2 חדרים למשל הינו 250. אחריות ניתנת שנה לג’וקים וחצי שנה לנמלים והמחיר עולה מעט ככל שמספר החדרים עולה.

לכמה זמן צריך לצאת מהדירה לאחר ההדברה?

בדר”כ לשעה – תלוי בסוג החומר בו משתמשים – אצלנו במזיקיס תמיד אנו מראים באילו חומרים אנו משתמשים וברוב סוגי ההדברות יש לצאת לשעה בלבד.

כיצד יש לסדר את הדירה בטרם מבצעים הדברה?

בהדברת ג’וקים ונמלים – יש להרחיק חפצים מהקיר כמה ס”מ, לפנות את השיש במטבח ואת הארון מתחת לכיור ובאמבטיה להוציא את מגבות הפנים ומברשות השיניים.

בהדברת פרעושים בתל אביב יש להרים הכל מהקרקע ובנוסף להרחיק חפצים מהקירות כמה ס”מ. 

אני רוצה להזמין הדברה היום - יש אפשרות?

ברוב המקרים כן, תלוי כמובן בשעות. במזיקיס הלוז שלנו פתוח עבורכם ותוכלו דרך האתר לקבוע בזמן שלכם!

עקבו אחרינו - זה משתלם!

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 95 ביקורות
Facebook ג גוגל
4.9
מבוסס על 68 ביקורות

Pin It on Pinterest

×