בחרו עמוד

הדברת נמלים טבעית

במאמר שלפניכם תגלו 8 דרכים שונות להרחיק את הנמלים בצורה טבעית: 

גירים – להדברת נמלים טבעית

גירים להרחקת נמלים טבעית

 

 

אחת מהדרכים להפטר מנמלים בבית זה בעזרת גירים. הגיר מכיל בתוכו סידן פחמתי, שעוזר להבריח את הנמלים. רססו אבקת גיר באזור דרכו נכנסות הנמלים או ציירו קו עם גיר בכניסה לבית. כדי להשאיר את הנמלים מחוץ לבית, ציירו קווים בכניסה לבית כך שהנמלים לא ייכנסו. אומנם זה לא לגמרי ברור למה הקווים האלו מונעים מהנמלים להיכנס הביתה, אבל זו שיטה אפקטיבית ביותר.

לימונים להדברת נמלים טבעית

הרחקת נמלים טבעית על ידי לימון

סחטו לימון או הניחו קליפות לימון בדרכי הכניסה של הנמלים לבית. ניתן גם לשטוף את הרצפה של הבית עם מים מעורבבים עם מיץ לימון. הנמלים לא אוהבות את הריח של מיץ הלימון ולכן יתרחקו. הנמלים אוהבות מתוק לכן הקפידו לא להשאיר דברים מתוקים פתוחים מאחר והם יכולים למשוך את הנמלים. למעשה כל דבר חמוץ או מר יכול להרחיק את הנמלים מפתח ביתכם.

תפוזים להרחקת נמלים טבעית

הרחקת נמלים טבעית בעזרת תפוזים

 

 

בדומה ללימונים, תפוזים ימנעו מנמלים לבקר בביתכם. הכינו תערובת עם כוס מים חמים וכמה קליפות תפוזים, שיעזרו לכם להפטר מהנמלים. רססו את התערובת בנקודות הכניסה של הנמלים הביתה וזה ימנע מהם להיכנס. בנוסף, ניתן להניח קליפות תפוז במטבח במקומות בהם אתם חושבים הנמלים יכולות להיכנס דרכם.

 

 

פלפל להרחקת נמלים?

פלפל להדברת נמלים טבעית

 

 

כמה שהנמלים אוהבות סוכר – ככה הן שונאות פלפל. פזרו פלפל בחורים מהם נכנסות הנמלים לבית, זה יעזור לכם להפטר מהנמלים. פלפל קאיין או פלפל שחור הם השנואים ביותר על הנמלים. בנוסף אתם יכולים להכין תערובת של מים ופלפל ולרסס אותה בחורי הכניסה של הנמלים. הפלפל לא יהרוג את הנמלים אבל בוודאות ירחיק אותם וימנע מהם להיכנס לבית שלכם. לפני הריסוס, וודאו שהאזורים בהם תרצו לרסס את התערבות של המים והפלפל נקיים.

 

 

 

 

מלח להרחקת נמלים טבעית

מלח להרחקת נמלים טבעית

פיזור מלח בחורים ובפינות מהם נכנסות הנמלים יעזור להשאיר אותן בחוץ. מלח שולחן הוא אחד מהדרכים הכי טובות (וגם הכי זולות) להפטר מנמלים באופן טבעי. כל מה שצריך לעשות זה להרתיח מים ולהוסיף כמות גדולה של מלח שולחן רגיל עד למצב בו המלח נמס לגמרי. מזגו לתוך מרסס ורססו את האזור בו אתם חושבים הנמלים עשויות להיכנס דרכו.

חומץ להדברת נמלים בצורה טבעית

חומץ מרחיק נמלים טבעי

 

 

נמלים לא יכולות לסבול את הריח של חומץ לבן. הכינו תערובת של כמות זהה בין חומץ למים, הוסיפו כמה טיפות של שמן אתרי (מכל סוג) וערבבו היטב. העבירו את התערובת למרסס ורססו בכל הפינות ונקודות הכניסה של הנמלים. רססו מסביב לחלונות, דלתות הכניסה ומקומות נוספים שהנמלים לרוב נכנסות דרכם.

 

 

 

 

מקלות קינמון – לא רק לתה אלא גם להדברת נמלים

מקלות קינמון לשאלה איך נפטרים מנמלים בצורה טבעית

 

 

שימו מקל קינמון ותבלין ציפורן בכניסה לבית ובמקומות דרכם נכנסות הנמלים. זו שיטה טובה להרחיק את הנמלים מהבית ולהשאיר את הבית שלכם מריח טוב. קינמון ידוע כמרחיק נמלים בגלל הריח החזק שלו וניתן לראות אותו במתכונים רבים של ״עשה זאת בעצמך״ להרחקת נמלים. לתוצאות מרביות ניתן להוסיף טיפות שמן אתרי ואבקת קינמון, כדי להעצים את הריח החזק ולהרחיק את הנמלים מביתכם.

 

 

נענע – עלי מנטה להדברת נמלים טבעית

נענע להרחקת נמלים

המנטה ידועה כמרחיקת חרקים ואף יכולה לסייע לכם להפטר מנמלים. נמלים לא אוהבת את הריח של הנענע וימנעו מלהסתובב באזורים בהם יש שאריות של ריח כזה. לנענע יש ריח חזק שהנמלים לא יכולות לסבל, וזה ימנע מהן להיכנס לבית שלכם. הכינו תערובת עם 10 טיפות של שמן אתרי מנטה עם כוס מים ורססו אותה בכל מקום בו תראו נמלים. חזרו על הפעולה פעמיים ביום. ניתן אף לרסס נענע מיובשת בשילוב עם מים כתחליף השמן האתרי.

רוצים לקרוא כיצד במזיקיס נפתרים מנמלים?
כיצד נלחמים בנמלת האש? 

 

 

אם אתם חושדים שיש לכם נמלים בבית אתם מזומנים להתייעץ איתנו. בטלפון, בוואטסאפ, ב SMS – אנחנו זמינים עבורכם.
 
הדברת נמלים עם מזיקיס | ציון 9.97 במידרג | מעל 550 המלצות | עוד על מזיקיס בפייסבוק מזיקיס המדביר היווני

Call Now Button
×
דילוג לתוכן