אישור מדביר לטופס 4

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

מתים כבר להיכנס לדירה? אל תשכחו שיש לכם לבצע כל מה שטופס 4 מורה לכם לעשות, בין היתר תצטרכו אישור מדביר לטופס 4 – מה זה ואיך ניתן להוציא אותו? 

אישור מדביר לטופס 4 – למה בכלל צריך את זה?

את אישור המדביר לטופס 4 עיריות בשנים האחרונות החלו מבקשות בעקבות מפגעים רבים שתהליכי הבנייה גורמים הן לסביבת המבנה שעתיד לקום והן לסביבה הכללית. 

מפגעי מזיקים כמו ג’וקים, נמלים, נמלת האש, מכרסמים, יתושים וטרמיטים יכולים להתפתח באין מפריע באתרי בנייה בעיקר מאחר שאתרי בנייה נוטים להיות מלוכלכים, עם מפגעי מים עומדים, שלוליות, אוכל של הפועלים שנשאר שם (ומה שנשאר בלילה המזיקים יודעים לזהות ולהגיע לאכול) וכן עצם תהליך הבנייה והחפירות הרבות מוציאות את המזיקים מאזורי המחייה שלהם החוצה – אל עבר אזורי המחיה שלנו

ברוכים הבאים למזיקיס

לא רק טופס 4, גם מה זאת הדברה ירוקה, מי זה מזיקיס ועוד – בוידאו.

איך מקבלים אישור מדביר לטופס 4?

בעוד שבשוק ישנם מדבירים שבטוח יסכימו לדבר – אצלנו זה לא עובד ככה. נשמח לתת לכם שירות (באותו מחיר של מדבירים אחרים שלא מגיעים) רק שאנו נגיע, תכירו אותנו נעשה סיבוב במקום ונטפל בהכל. 

כיצד המדביר בפועל בודק האם יש טרמיטים במקום?

המדביר יעשה סיבוב במקום, יבדוק שאריות של טרמיטים, סימני נגיעות של טרמיטים (כנפיים, טרמיטים מתים, עצים חלולים, תעלות בוץ ועוד).
בנוסף המדביר יתריע האם עלולות להתפתח בעיות מזיקים נוספות כגון מכרסמים, יתושים, תיקנים ועוד. 

טרמיטים במהלך או לאחר הבנייהפתרונות מקוצרים בנוגע לטרמיטים
טרמיטים בתהליך הבנייהאם מיניתם מדביר מוסמך והוא גילה טרמיטים בתהליך הבנייה אזי שיש לבצע ריסוס לטרמיטים מהר ככל האפשר – הריסוס יתבצע על פני כל השטח ובהזרקת חומר הדברה לעומק (30-50 ס”מ) השטח בחומר ייעודי נגד טרמיטים (פרמיס או טרמינטור). 
טרמיטים לאחר שהבית נבנה – טיפול נקודתי הוא היקפי?איתרע מזלכם והתפרצו הטרמיטים לאחר שהבית כבר נבנה, עומד ואתם מאכלסים אותו? אנו נמליץ על טיפול היקפי כיוון שאם לא זיהינו את הקן בתחילת הבנייה סביר להניח שהקן עמוק בקרקע. מאחר והקן עמוק בקרקע אנו נצטרך ליצור חיץ כימי סביב הבית שלכם כדי לא לאפשר לאף טרמיט להגיח מהקרקע אליכם הביתה! 

טיפול זה הוא היעיל ביותר והיחיד שנותן לכם 5 שנים אחריות ושקט מהטרמיטים. 

כמה עולה למנות מדביר מוסמך?בין 250-350 ש”ח ותלוי במורכבות הפרוייקט.
אישור מדביר לטופס 4 תחילת בנייה

אישור מדביר לטופס 4 – מינוי מדביר 

רוצים שנלווה אתכם יד ביד, נחתום לכם על אישור כזה שתוכלו להמשיך לבצע עבודות? בשמחה!
לאחר שתשלחו לנו את הטופס שהעירייה או המועצה הספציפית מבקשת ממכם, נגיע לבצע סקר הדברה באזור. במידה ולא תימצא שם בעיה נחתום לכם על טופס מינוי המדביר המוסמך ונלווה אתכם, נהיה צמודים אליכם כל משך תהליך הבנייה. 

לעיתים רבות כשנגיע לעשות את סקר ההדברה עבורכם לא ימצאו מזיקים בסביבה, אך יחד עם תהליך הבנייה יכולים מזיקים כמו יתושים, ג’וקים ומכרסמים להגיע. אם וכאשר ימצאו מזיקים תוך כדי תהליך הבנייה תדעו שיש לכם אבא ואמא שידאגו לכל תהליך ההדברה בשטח ובמחירים מוזלים כיוון שאנו המדבירים המוסמכים והמלווים נרצה ליצור מצב של WIN-WIN. 

את ההדברה נבצע בזריזות ובמהירות כיוון שאם ימצאו מזיקים במקום עלינו יהיה להדביר תוך 48 שעות מרגע קבלת ההזמנה ונראות המזיקים במקום. 

אישור מדביר לעיריות 

את אישור המדביר לעיריות שאתם תשלחו לנו, לאחר שנבצע את סקר ההדברה נדפיס, נחתום ונסרוק לכם חזרה. צוות מזיקיס מונה מדבירים מוסמכים בלבד בעלי רישיון “בשטח פתוח”, שימו לב שזה סוג הרישיון היחיד (זה ורישיון באיוד) שמאפשר למדביר לחתום על אישור מדביר לעירייה. ישנם מדבירים בעלי רישיון מסוג: מדביר בדירותמדביר בדירות אינו רשאי לחתום על טופס זה כיוון שאינו רשאי לטפל בטרמיטים.

דוח מדביר מוסמך לדוגמא – עיריית תל אביב 

אישור מדביר לטופס 4

טרמיטים וטופס 4

לאחרונה טרמיטים החלו להיות יותר ויותר נפוצים במחוזותינו. טרמיטים שונים התגלו בפתח תקווה (הטרמיט הפורמוזי, הטרמיט הקאריבי ונוספים). עיריות חוששות שטרמיטים נוספים מגיעים אלינו בעקבות השימוש בחול שמשמש לבניית הבתים והבניינים – וזוהי הסיבה שהן מבקשות אישור נגיעות טרמיטים בטופס 4

נכון לינואר 2023 קשה עד מאוד לדעת אם יש טרמיטים בתוך האדמה ואנו נחפש סימני נגיעות על פני הקרקע ומסביב לאתר הבנייה, נחפש תעלות בוץ, סימני כנפיים, טרמיטים חיים או מתים ועוד. בעתיד הנראה לעין אנו נביא מחו”ל מלכודות טרמיטים – מלכודות אלו יאפשרו לנו לדעת אם קיימים טרמיטים בסביבה (המלכודת תכיל פיתיון) ולאחר ביצוע ביקורת נדע אם הפיתיון נאכל או לא – זה יהיה בעתיד הקרוב ואנו נעדכן בהמשך בהקשר הזה. 

כמה עולה לחתום על טופס 4? 

לרוב אנו גובים בין 250-350 ש”ח בהתאם למורכבות הפרוייקט לאחר סקירת המזיקים במקום. בהמשך במידה ותתפתח נגיעות של מזיקים במקום נשמח לסייע במחירים מוזלים כדי ליצור מצב ששנינו נרוויח – אתם ממדביר שמלווה את הפרוייקט ואנחנו כמדבירים שמלווים אתכם בדרך להשלמת הפרוייקט. 

טופס 4 ומינוי מדביר – סיכום 

חיפשתם למנות מדביר כדי שיחתום על טופס 4? הגעתם למקום הנכון. שימו לב רק מדביר בעל רישיון “בשטח פתוח” יוכל לבצע את העבודה הזאת – וזאת גם לאחר סקירת הדברה במקום. נשמח לסייע – פשוט התקשרו או שלחו וואטסאפ – ואנחנו כבר בדרך אליכם! (כאן למטה תוכלו לראות את הדירוג שלנו במידרג – וכמובן שאצלנו כולם בעלי רישיון בשטחים פתוחים. היה חלק שעניין אתכם במיוחד?

אישור מדביר לטופס 4

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..