האם עכברים חוזרים?
| |

האם עכברים חוזרים?

האם עכברים חוזרים? אין ערובה שעכבר ששוחרר לא יחזור (אלא אם כן הוא שוחרר מספיק רחוק), אבל זה לא סביר. עכברים הם יצורים טריטוריאליים ולרוב יישארו בטריטוריה שלהם. אם עכבר אכן חוזר, סביר להניח כי הוא מצא מזון או מחסה בתוך הבית שלך. אם אטמתם את כל נקודות הכניסה האפשריות והסרתם מקורות מזון פוטנציאליים, הסבירות שעכבר יחזור נמוכה מאוד.

עכבר בבית
|

עכבר בבית

אם אתם מתמודדים בכישלון מפואר (כי עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה) עם בעיית עכבר בבית, אתם לא לבד.
עכברים הם אחד המזיקים הנפוצים ביותר בארץ. הם לא רק מהווים מטרד, אלא שהם גם יכולים להפיץ מחלות ולגרום לאלרגיות (בלי להפחיד אבל שמענו כבר בעבר על עכברת בצפון, לא?) והם גם יכולים לגרום נזק רב לרכוש שלך, בדגש על אוכל, קווי תקשורת, חשמל וכו'.

קקי של עכברים
|

קקי של עכברים

זה לא נעים כשעכבר אחד מתרוצץ בביתכם, אבל שביל של קקי של עכברים זה כנראה סימן שמשהו לא בסדר.

פלישת עכברים זוהי בעיה שהרבה אנשים נאלצים להתמודד איתה, אך כנראה שאינכם רוצים שיצורים האלו יגיעו לביתכם. נקטו באמצעי פעולה ברגע שאתם מזהים קקי של עכברים על מנת למנוע מקבוצת העברים לגדול.

קקי של עכברוש

קקי של עכברוש

קקי של עכברוש וצואת עכברים הם אחד המראות הכי לא נעימים שתוכלו לראות בביתכם. אם יש לך, אז יש לך התפשטות מכרסמים ואתה צריך לעשות משהו בקשר לזה בהקדם האפשרי! קקי של עכברוש (חולדות) הם הגורם המוביל למחלות גם לבני אדם, ככל שהשתן והצואה נשארים בביתכם לזמן ארוך יותר כך יש סכנה בריאותית גדולה יותר-…