הדברה נגד ג'וקים

הדברה נגד ג'וקים

ג'וקים – אי אפשר איתם ואי אפשר בלעדיהם (אחרת, מה אנחנו המדבירים נעשה?)
אם ראיתם ג'וקים (חיים או מתים), סימנים (נקודות שחורות בארון מתחת לכיור),אתם מריחים ריח רע או סתם רוצים להנות מקיץ נטול ג'וקים – הדברה נגד ג'וקים זה מה שאתם צריכים.

ג'וקים לבנים – ג'וקים לבקנים

ג'וקים לבנים – ג'וקים לבקנים

ג'וקים לבקנים אינם זן מובחן. במקום זאת, המונח מתייחס לג'וקים רגילים שנראים כג'וקים לבנים או דמויי לבקן עקב חוסר זמני בפיגמנטציה. תופעה זו מתרחשת מיד לאחר תהליך בו הג'וקים משילים את השלד החיצוני הישן שלהם כדי לגדול יותר.

ג'וקים מתים בבית

ג'וקים מתים בבית

ג'וקים עלולים למות מסיבות טבעיות כמו זקנה, אך בסביבה ביתית, המוות נובע לרוב מאמצעי הדברה. סיבות נפוצות כוללות קוטלי חרקים (כל ה K למיניהם), מלכודות ופיתיונות. קוטלי חרקים עשויים לבוא בתרסיסים, ג'לים או אבקות, וכאשר מיישמים אותם נכון, הם יכולים להיות יעילים בהריגת ג'וקים.

סוגי ג'וקים בישראל – הג'וקים הנפוצים ביותר

סוגי ג'וקים בישראל – הג'וקים הנפוצים ביותר

ג'וקים הם בין היצורים הגמישים והסתגלניים ביותר על פני כדור הארץ בכלל ונדמה שבארץ בפרט. הג'וקים (המקקים) קיימים כבר מיליוני שנים (או לפחות חמשת אלפים ומשהו שנים, תלוי מי סופר), והתפתחו למינים שונים המשגשגים בסביבות שונות. נסקור עבורכם את סוגי ג'וקים הנפוצים בארץ – התיקן האמריקאי, התיקן הגרמני, התיקן המזרחי ותיקן הפסים החום. סקירה קצרה…

ג'וקים קטנים

ג'וקים קטנים

הזנים הנפוצים שישנם בארץ הם: התיקן האמריקאי (תיקן "התמר") זה שרץ ברחבי הערים ויוצא מכל בור ביוב שני.
התיקן הגרמני – הקטן הבהיר – זה שאוהב מכשירי חשמל, ברי מים, מיקרו וכו' – יהיה בעיקר במטבח ואם לא תטפלו בו מהר אתם תראו ממנו המון!

עובדות ומיתוסים על ג'וקים

עובדות ומיתוסים על ג'וקים

לא שאנחנו סנגורים גדולים על ג'וקים, בכל זאת אנחנו הורגים אותם על בסיס יומיומי – אך אנו רוצים לעשות סדר במזיקיס לגבי כמה עובדות ומיתוסים על ג'וקים – שהגיע הזמן שנבאר. יכול להיות שאחרי שתקראו את זה תרגישו שיש לכם מה לשתף חברים, יכול להיות שתרגישו קצת חוסר נוחות בבטן אבל בטוח שנחדש לכם או…

האם ג'וקים מסוכנים?

האם ג'וקים מסוכנים?

לשאלה האם ג'וקים מסוכנים תשובה אחת – כן.
ג'וקים הם לא רק מטרד, אלא הם גם יכולים להוות איום רציני על הבריאות שלכם – אמנם פחות במגע ישיר (שהג'וק למשל יטפס עליכם – זה סתם מגעיל) אלא יותר דרך המזון שתאכלו שיכול להיות נגוע בג'וק או בצואתו – ואז אתם עלולים לאכול מזון מזוהם – וזה גם מגעיל וגם מסוכן.

איך להיפטר מתיקן אמריקאי (הג'וקים ה"רגילים")

איך להיפטר מתיקן אמריקאי (הג'וקים ה"רגילים")

אם אתם גרים בתל אביב, ירושלים, מודיעין, חיפה.. טוב נו בכל מקום בארץ האמת, בכל מקום התיקן האמריקאי קיים (זה הגדול, "ג'וק תמר") שמגיע מבורות הביוב בעיקר, ושאלתם את עצמכם איך להיפטר מתיקן אמריקאי בבית או במרפסת ביתכם יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות.