איחרנו להדברה? ההדברה חינם! 

 

אז כמו שניחשתם, אני לא יווני. למעשה אני חצי תימני וחצי ארגנטינאי, אבל המדביר התימני (ואני מבקש סליחה מראש מהעדה שלי) היה פחות תופס.
לכן החלטתי להיקרא מזיקיס המדביר היווני.

קצת עלי

אני בן 30, למעלה מ 8 שנים בתחום, בוגר האוניברסיטה העברית לחשבונאות וללימודי מזרח אסיה (מה הקשר?) ומדביר.

כן על אף העובדה שלמדתי חשבונאות והמסלול לראיית חשבון היה ודאי החלטתי להישאר עם האהבה שלי לאנשים (ופחות למזיקים).

הכיף בעבודה שלי הוא במתן השירות, בפגישה עם האנשים, בליווי של מסעדנים ועסקים ובכלל בלעשות לאנשים טוב ולהוריד להם את הדאגה מהתיקנים, מהמכרסמים ובעיקר מפשפשי המיטה.

איחרנו להדברה ההדברה חינם 

כן זאת לא טעות. בראש ובראשונה הדגש אצלנו הוא על מתן השירות (יעידו ההמלצות ממידרג) ואיחורים אצלנו לא מתקבלים על הדעת (ואם זה כבר קורה אז אנחנו לוקחים אחריות מלאה).
אני אישית יודע במה כרוכה ההמתנה המייגעת לבעל מקצוע שאמר לכם שיגיע בשעה 14:00 וכשאתם מתקשרים הוא אומר שהוא עוד 5 דקות אצלכם והשעה כבר 15:00..

אז כן, קרה שאיחרנו (פעמיים) פעם בגלל טעות בכתובת (עיר אחרת) ופעם בגלל טעות ברישום, לקחנו את האחריות, הסברנו את זה ללקוח (בכנות גמורה) וקרה מה שציפיתי שיקרה, הייתה הבנה הדדית, הבינו שאנחנו גם בני אדם.
הלקוחות שאיחרנו אליהם רצו לשלם לנו כרגיל (ואנחנו התעקשנו שלא, חוץ מפעם אחת שהם ממש התעקשו) בפעם הנוספת לא לקחנו תשלום (וקיבלנו אח”כ מבול של טלפונים מהשכנים ומהמשפחה המורחבת של אותה עבודה שאיחרנו אליה).

מחירים במזיקיס 

המחירון שלנו גלוי ושקוף, אנחנו מהזולים בשוק (לא מתחייבים על הנמוך ביותר ובטח שאנו לא היקרנים ביותר). לכל עבודה מצורפת אחריות בכתב (ובמייל) והגעה חוזרת היא כמובן ללא תשלום (דבר שלא מובן מאליו אצל חברות הדברה אחרות).

 

המלצות על מזיקיס המדביר היווני 

אין מדביר מעיד על עיסתו ולשמחתנו יעידו עלינו יותר מכל הפייסבוק שלנו מידרג, מגזין טיים אאוט ת”א שבחר בי כמדביר של תל אביב והמקצוענים שבחר בנו כנותני שירות הטובים ביותר.

מתנות בחגים ללקוחות

סתם לא באמת, אבל אנחנו כן דואגים להתקשר אליכם כמה חודשים לאחר ההדברה כדי לוודא שהכל בסדר (בעיקר כדי להימנע מכאלה ש”לא נעים להם לממש את האחריות”) אנחנו אוהבים אתכם ורוצים שתאהבו אותנו חזרה.

תרומות לצופים –

כן, תרמנו מעט כסף לצופים ואני מרגיש די טוב עם זה. אבל – מכירים מישהו שצריך הדברה וידו אינה משגת – בדיוק בשביל זה גם אנחנו פה – מבטיח לעזור.

רישיונות – רישיון המדביר שלי הוא 2110, ואני חבר באיגוד המדבירים כדי לספוג את המידע העדכני ביותר ולהביא אותו אליכם, ללקוחות.

Call Now Button
WhatsApp chat