דור הלל לוי מזיקיס המדביר היווני

על דור מידרג, מזיקיס המדביר היווני – פתחנו את העסק במטרה לעשות לכם חיים קלים (מתחייבים להגיע בזמן ואם לא, ההדברה בחינם), נוחים (תוכלו לשלם איך שתרצו), מהירים (תוכלו להזמין מראש באתר) ושקופים – המחירון שלנו שקוף וכך גם חומרי ההדברה שלנו (לא בגוון, אלא בחומרים שאנו משתמשים).

דור תמיד מספר שעוד שהיה סטודנדט ב-2014 לחשבונאות בירושלים בעברית (עד שהתאהב בלקוחות מתחום ההדברה) הזמין טכנאי מקררים, כשהטכנאי לא הגיע בזמן (אחרי שעה וחצי) דור ביטל והחליט לחזור לתחום שעסק בו קצת לפני הלימודים אך לתת שירות שאנשים לא ישכחו לכל החיים (לפחות כך אנחנו משתדלים).

דור מידרג

דור מידרג, מזיקיס המדביר היווני – יש לי שמות רבים אבל הדבר החשוב ביותר הוא:

איחרנו להדברה? ההדברה חינם! 

אז כמו שניחשתם, אני לא יווני. למעשה אני חצי תימני וחצי ארגנטינאי, אבל המדביר התימני (ואני מבקש סליחה מראש מהעדה שלי) היה פחות תופס.

לכן החלטתי להיקרא מזיקיס המדביר היווני.

בעבר מזיקיס היה ONE MAN SHOW  – לאורך הדרך גדלנו, והיום אנו משרתים לקוחות רבים יותר והצטרפו אלינו גם אנשים יקרים מאוד.

דור ודימה צוות מדבירים - מזיקיס
דור ודימה – מדבירים מצוות מזיקיס

היום אנו גאים בכל הלקוחות שלנו ורצוי שתדעו שאנו המדבירים של גן החיות התנכי בירושלים, הספארי ברמת גן, פארקים ברחבי הארץ (אקו פארק באשקלון ועוד ועוד).

דור הלל לוי מזיקיס המדביר היווני 1

(לכתבה על המלצה עלינו במגזין טיים-אאוט תל אביב)

הדברה בתל אביב - מדבירים מומלצים

קצת עלי – דור מידרג | מזיקיס 

אני בן 34, למעלה מ 10 שנים בתחום, בוגר האוניברסיטה העברית לחשבונאות וללימודי מזרח אסיה (מה הקשר?) ומדביר.

כן על אף העובדה שלמדתי חשבונאות והמסלול לראיית חשבון היה ודאי החלטתי להישאר עם האהבה שלי לאנשים (ופחות למזיקים).

הכיף בעבודה שלי הוא במתן השירות, בפגישה עם האנשים, בליווי של מסעדנים ועסקים ובכלל בלעשות לאנשים טוב ולהוריד להם את הדאגה מהתיקנים, מהמכרסמים ובעיקר מפשפשי המיטה.


מה זאת אומרת הדברת פשפש המיטה בחום?

איחרנו להדברה? ההדברה חינם!
זאת לא טעות!

כן זאת לא טעות. בראש ובראשונה הדגש אצלנו הוא על מתן השירות (יעידו ההמלצות ממידרג) ואיחורים אצלנו לא מתקבלים על הדעת (ואם זה כבר קורה אז אנחנו לוקחים אחריות מלאה).

אני אישית יודע במה כרוכה ההמתנה המייגעת לבעל מקצוע שאמר לכם שיגיע בשעה 14:00 וכשאתם מתקשרים הוא אומר שהוא עוד 5 דקות אצלכם והשעה כבר 15:00..

אז כן, קרה שאיחרנו (פעמיים) פעם בגלל טעות בכתובת (עיר אחרת) ופעם בגלל טעות ברישום, לקחנו את האחריות, הסברנו את זה ללקוח (בכנות גמורה) וקרה מה שציפיתי שיקרה, הייתה הבנה הדדית, הבינו שאנחנו גם בני אדם.

הלקוחות שאיחרנו אליהם רצו לשלם לנו כרגיל (ואנחנו התעקשנו שלא, חוץ מפעם אחת שהם ממש התעקשו) בפעם הנוספת לא לקחנו תשלום (וקיבלנו אח”כ מבול של טלפונים מהשכנים ומהמשפחה המורחבת של אותה עבודה שאיחרנו אליה).

דור מידרג, דור מדרג מדביר מומלץ


מי אתה מזיקיס? ומאיזה מדביר כדאי להיזהר?

מזיקיס מסבירים – מי הוא מדביר מוסמך?

שימו לב – מ – 2016 כל מדביר חייב להחזיק רישיון משלו! למידע נוסף צפו בסרטון

מזיקיס – שאלות ותשובות

האם יש לכם רישיון?

ריסוס ירוק - רישיון הדברה דור לוי

בוודאי, כל מדביר אצלנו מחזיק ברישיון ויותר מנשמח להציג לכם אותו בזמן ההדברה. מ.ר. של דור הוא 2110 ומ.ר. של דימה הוא 3005.

כמה עולה הדברה?

זה מאוד תלוי במה מדבירים ובגודל הבית – בכל מקרה המחירון שלנו שקוף וגם תמיד תקבלו הצעת מחיר מדוייקת לפני שנגיע.

איך הכי כדאי להזמין הדברה?

דרך האתר! כנסו כאן להזמנת הדברה אונליין

האם אתם מבצעים הדברת פשפש המיטה?

בוודאי, לא רק שאנו מבצעים הדברה פשפש המיטה אלא היחידים שעושים זאת בשיטת החימום (לא הקיטור)! כך אנחנו יכולים להבטיח לכם (ולנו) שהבעיה תיפטר בין אם יש לכם 10 או 1000 פשפשים. והחלק הכי טוב – שאתם ישנים כבר מהלילה הראשון נטולי עקיצות (ותוכלו לישון טוב כי יש לכם אחריות ל – 12 חודשים).

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..