צור קשר

לא היינו חייבים באמת לכתוב עמוד שלם על צור קשר – אבל בכל זאת בחרנו – כי אנחנו אף פעם לא יודעים איך אתם מנווטים באתר כשאתם גולשים באתר מזיקיס (בתקווה גם נהנים). לכן, תמיד תוכלו לפנות גם דרך עמוד הצור קשר כאן כדי להשיג אותנו בטלפון, וואטסאפ, פייסבוק, אינסטגרם ואיפה לא..
אחד מאבני הדרך שלנו הוא להיות שקופים ככל הניתן – ושקופים הכוונה גם לעמוד מאחורי ההדברות שלנו גם לאחר מעשה.

חזרו לכם הג’וקים?

מכירים את זה שבעלי מקצוע נעלמים לא עונים נותנים תירוצים מסננים (הקיפו בעיגול) אחרי שהם קיבלו את הכסף?

שבתקופת האחריות (“יש דמי הגעה”) עושים טובה שהם באים, אם הם באים?

מכירים את התחושה שאתם צריכים לרדוף אחרי אנשים?
אז במזיקיס ההפך הוא הנכון.

1. חזרו לכם הג’וקים, הנמלים, הטרמיטים אם הפשפשים? ראשית אנחנו מתנצלים – תמיד אנחנו נעשה הכל כדי לסיים את הכל במכה הראשונה אך לצערנו לפעמים בגלל אלף ואחד סיבות החרקים חוזרים. כשהם חוזרים – גם אנחנו חוזרים (בחינם, בתקופת האחריות).

אז איך עושים את זה?

 1. טלפון.
 2. וואטסאפ (הכפתור הירוק למטה מימין)
 3. פייסבוק.
 4. להשאיר הודעה כאן באתר.

אל תכעסו עלינו, זה לא בגלל זלזול או “פחות חומר” – זה קורה לצערנו ב- 5% מההדברות שאנחנו צריכים להגיע שוב. אנחנו באים בדחילו ורחימו (ביראה ובאהבה) כדי לפתור לכם את בעיית המזיקים – עד הג’וק האחרון.

100% אחריות, 100% שביעות רצון זה מזיקיס. 🐜💚

כתבו לנו – אנחנו עונים מהר!

כתבו לנו את הודעתכם – כל דבר שעולה על רוחכם – אנחנו פה בשבילכם. ואם בכלל טעיתם וחיפשתם להזמין אותנו – תמיד תוכלו לעשות גם את זה באתר! (הזמנת מזיקיס אונליין)

שעות פעילות וטלפונים:

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..