הדברה בחולון

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

מחפשים הדברה בחולון עם המלצות? מחפשים הדברה בעיר הילדים – שטובה לילדים ולבעלי חיים?
ובכלל, לא תיתנו ליליד העיר חולון (שגדל וחונך בבית ספר התבור ולאחר מכן באורט), לטפל לכם במזיקים?

למעלה מ – 750 המלצות מידרג בציון 9.90!

מעל 250 המלצות בגוגל! 

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
js_loader

מה יש בחולון שמושך מזיקים?

חולון – עיר שקרוייה (בדקתי במילון אפשר להגיד קרויה וגם קרואה) על כך שהיו בעבר כאן רק פרדסים והרבה חול. שכונות שנקראו על שם חברת הבנייה (כמו רסקו א’,ב’,ג’) וראש עיר ששולט מעל 25 שנה בעיר (מוטי ששון). ידעתם שבחולון אין כחול לבן על המדרכות? (זה לא קשור למזיקים  – רק לעובדה שכנראה אין הרבה תיירים מבחוץ שבאים לבקר בעיר). מי שכן מגיע לביקור באופן תכוף מידי חורף (חולדות) ואביב (ג’וקים ונמלים) אלו המזיקים. 

אז מה יש בעיר שמושך מזיקים? בנייני רכבת בני למעלה מ 70 שנה, תשתיות ישנות בשכונות קצה של העיר (גרין ועם, ג’סי כהן ומרכז העיר). רחובות מרכזיים באזורים ישנים שבהם החפירות של הרכבת הקלה בעיצומן (מה שמוציא החוצה תיקנים ומכרסמים) ובנייה מאסיבית של שכונות חדשות (ח’ 500, 501) לצד התחדשות עירונית. העובדה שבעיר אין מסעדות רבות (כמו באזורים נרחבים בבת ים, ראשל”צ ות”א השכנות) מורידות את מפלס התיקן הגרמני אך בבניינים משותפים רבים במידה ולא שומרים על פחי האשפה בצורה נאותה וסבירה – המזיקים כבר ימצאו את דרכם לשם, ובקלות. 

הדברה בחולון - המלצה על חברת הדברה בחולון

אחריות

אחריות על כל עבודה – לכל מזיק תקופת אחריות משלו .(וטיפול אחר)

רישיון הדברה – בתוקף

לכל המדבירים במזיקיס – רישיון הדברה בתוקף – בקשו מאיתנו לראות במקום (בקרו בדף – יש לכם רישיון?) או חפשו במאגר המשרד להגנת הסביבה – לכולנו רישיונות.

מחירון שקוף

תוכלו לבקר בדף המחירון הדברה ירוקה שלנו או להזמין אונליין ולדעת מראש כמה תשלמו!

ביקורות

מעל 750 המלצות מידרג ומעל 250 המלצות בגוגל ועשרות המלצות פייסבוק נוספות!

ההבטחה שלנו

איחרנו להדברה? ההדברה חינם! AS SIMPLE AS THAT.

דימה בהדברה בחולון – צפו

דימה מסביר על הדברת בניין בחולון נגד ג’וקים – איפה מרססים, מה אסור לפספס ועוד אנקדוטות מעניינות.

כמה עולה הדברת פשפש מיטה בחולון?

הדברת פשפש המיטה עולה כ- 1500 ש”ח לחדר שינה. אנו ממליצים באופן כללי לטפל רק בחדרים הנגועים.

כמה עולה הדברת ג’וקים ונמלים בחולון?

הדברה בחולון לג’וקים ונמלים הינה החל מ – 250 ש”ח ותלויה בגודל הבית.

האם אפשר לקבוע הדברה מהיום להיום?

בטח! ואפילו לא חייבים להתקשר, תוכלו להזמין אונליין באתר!

מחיר הדברת ג’וקים (כולל נמלים)

 • דירת סטודיו ריקה – 250 ש”ח 
 • דירת חדר – 280 ש”ח
 • דירת 2 חדרים – 300 ש”ח
 • דירת 3 חדרים – 350 ש”ח 
 • דירת 4 חדרים – 400 ש”ח 
 • דירת 5 חדרים – 500 ש”ח 
 • דירת 6 חדרים – 550 ש”ח 
 • בית פרטי? החל מ – 350 ש”ח (תלוי גודל הבית)

מה מדביר בחולון מבצע?

שאלות על נמליםתשובות קצרות
איפה הנמלים אוהבות לטייל? במידה ונתקלתם בבעיה נקודתית בלבד (ובתוך הבית ולא בחוץ) קיימים סוגים שונים של ג’לים שיפתרו את הבעיה (או לפחות ידחו את הקץ עד ביצוע ההדברה)
 על איזה ג’ל נמלים אתם ממליצים? אנחנו ממליצים על הג’ל שאנו עובדים איתו של חברת “אדוויון”.
 איך ההדברה מתבצעת בפועל?הריסוס מתבצע על כל הפנאלים בבית (החלקים התחתונים של הקיר), בארון מתחת לכיור, בניקוזי האמבטיה והמטבח, בעדני החלון במסגרות החלונות ובכל המקומות המועדים לפורענות.

הדברת ג’וקים בחולון

מצאתם ג’וקים – עכשיו השאלה היא מאיזה מוצא הם – אמריקאים או גרמנים? (בארץ קיימים 4 סוגים – גם המזרחי וגם תיקן פסים חום) לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות שנה לג’וקים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך)

הדברת נמלים בחולון

נעקצתם במאין עקיצה צורבת כזאת שלא מרפה? ראיתם נמלים אדומות ולא הייתם בטוחים מה זה – אלו נמלי האש? וכיצד נפטרים מנמלים במטבח?

כיצד נפטרים מנמלים? כיצד מזיקיס מדבירים את הנמלים אצלכם? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות חצי שנה לנמלים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך).

מדביר פשפש המיטה בחולון

פשפש המיטה (פשפשים) קיימים בכל אזור המרכז, וחולון היא לא יוצאת דופן. מצאתם סימנים לפשפשי מיטה? מומלץ לבצע הדברת פשפשי מיטה בחום במהירות האפשרית. 
רוצים לקרוא את המדריך המלא שלנו על פשפשי מיטה? (למי שיש זמן ואורך רוח). 

אמל”ק: אחריות שנה לפשפש המיטה, יציאה מהחדר הנגוע ל – 6 שעות (יש אפשרות ללא רעלים כלל), טיפול בחום בממוצע למשך 90 דקות, שימוש בחומר הדברה בשם “סנטור” ואפשרות לקנות כיסוי מזרון נגד פשפש המיטה לכל החיים בהנחה! להדברות נוספות – המשיכו לגלול

כמה עולה לבצע הדברה ג’וקים ונמלים?

גודל הביתמחיר הדברת ג’וקים נמלים
דירת סטודיו ריקה250 ש”ח 
דירת 1-2 חדרים280 ש”ח 
דירת 3 חדרים350 ש”ח
דירת 4 חדרים400 ש”ח
דירת 5 חדרים500 ש”ח
דירת 6 חדרים550 ש”ח
בית פרטי החל מ – 350 ש”ח

הדברת חולדות | לכידת עכברים בחולון

בחולון – מראות של חולדות בחורף הן לא דבר יוצא דופן, לצערנו אפילו דבר שבשיגרה. חפירות הרכבת הקלה, הבנייה המאסיבית באזורי ח’ 500 והשארת זבל בפחי אשפה בבניינים משותפים כל אלה יגרמו לחולדות להכנס לחיינו מוקדם מהצפוי.

 רוצים לדעת את 7 הכללים איך להדביר חולדות – לחצו כאן

הדברת פרעושים בחולון

אם יש לכם שכנים שמאכילים חתולים אך לא דואגים להם לקולר נגד פרעושים – יכול להיות שבקרוב תהיו בבעיה. לקריאה נוספת על פרעושים ומניעתם

אמל”ק: אחריות חצי שנה לפרעושים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות ונשים בהריון ל – 6 שעות, בע”ח בין 6-12 תלוי בבע”ח ובגודלו), ריסוס בחומר שנקרא “אדמירל סופר” בתוך הבית ו”אימפקט” מחוץ לבית.

הדברת טרמיטים בחולון

טרמיטים בשנים האחרונות נמצאו בכל ערי המרכז. גרים בבית פרטי? שימו לב אם אתם רואים תעלות בוץ או מרגישים משקופים חלולים. גרים בבניין משותף? בדקו תחילה במקלט. בתמונה תראו מקלט (אחד מבין רבים) בחולון ברחוב אברבנאל 

הדברה בחולון - הדברת טרמיטים במקלט

אמל”ק: טרמיטים פועלים שנים עד שרואים את הנזקים שלהם בפועל – מצאתם סימן לטרמיטים? זמן טוב לעשות הדברה. מחיר תלוי בגודל הדירה – החל מ 29 ש”ח למ”ר. אחריות ל – 5 שנים.

הרחקת יונים בחולון

יונים היא בעיה כלל ארצית. בכל מקום שהן יכולות לעמוד ושיש להן בקירבה מסוימת אוכל – הן יהיו שם. למדו כיצד אנו נפתרים מהן – אחת ולתמיד.

אמל”ק: ישנן שיטות רבות לבצע הרחקת יונים אך השיטה הטובה ביותר היא התקנת רשת יונים, שימוש בדוקרנים ובכלל מחסומים פיזיים ופחות שימוש באמצעים אחרים. רוצים לדעת מהן כל השיטות להרחקת יונים?

7 הסיבות לביצוע הדברה בחולון עם מזיקיס

מכבדים את הזמן שלכם

איחרנו להדברה בחולון? ההדברה חינם!

אנחנו מכבדים את הזמן שלכם ולא רוצים שתחכו לנו.

אנחנו מעדיפים לחכות לכם.

אז במקום לקבוע איתכם בין 8:00-10:00 אנחנו קובעים לטווח של חצי שעה (שעה במקרים קיצוניים).

איחרנו? (אל תשמחו זה קרה רק פעמיים בשמונה שנים האחרונות) ההדברה חינם!השקיפות שבה הכל מבוצע

חומרים שאנו משתמשים בהם והשקיפות שבהם הכל מבוצע.

היום מסתובבים המון חומרים חלקם מורשים להדברה תברואתית (הכוונה להדברה בבית) וחלקם אסורים (עוד בסרטון שלי עבור מידרג על הדברה ירוקה >>).

אתם תדעו מראש באיזה חומר נשתמש, מה הריכוז (לאלה שזה ממש מעניין אותם), כמה זמן עליכם להיות מחוץ לבית, כיצד להכין את הבית ועוד דברים שצריכים לדעת לפני שמזמינים הדברה לבית.לא הכי מרוצים שבעולם?

 לא תצאו הכי מרוצים שבעולם – כספכם יוחזר בחזרה.

חשוב לנו יותר מכל שתהיו מרוצים גם מהשירות שתקבלו וגם מהתוצאות. אחריות אמיתית

חריות עם כוכבית זאת אחריות שנותנות הרבה חברות הדברה שמבצעות הדברה בתל אביבהן גובות עלות נוספת עבור הגעה (בתקופת האחריות). אצלנו זה ממש לא מקובל

מעבר לזה אנו נתקשר אליכם כמה חודשים לאחר ביצוע ההדברה כדי לשאול בעצמנו אם הכל בסדר ואם לא נותרו עוד מזיקים בביתכם (כן, אנחנו בודקים את עצמנו)הלקוחות שלנו – אין עליכם!

תוכלו למצוא המלצות עלינו במידרגבמקצועניםבפייסבוקבהמלצות של גוגל או שפשוט תתקשרו ותתרשמו בשיחה איתנו אם מרגיש לכם נעים לדבר איתנו או לא.מקצועיות

המקצועיות שלנו. אנו מבצעים הדברות לתיקנים (כן, כולל תיקן גרמני – וגם עליו נותנים אחריות), הדברה לנמלים, הדברה למכרסמים, הדברה לפשפש המיטה, הדברה לצרעות, הדברה לפרעושים, הדברה לקרציות ועוד.הסיבה השביעית לביצוע הדברה עם מזיקיס בחולון

בעקבות חוק המדבירים החדש שחוקק ב 2016 כל מדביר צריך להחזיק באמתחתו רישיון הדברה בתוקף.

מדביר שאינו מחזיק ברישיון כזה עובר על החוק, ומי הנפגע העיקרי? אתם! שימו לב ובקשו לראות את תעודת המדביר.

מה זאת הדברה ירוקה?

צילמנו לחברת מידרג קטע המסביר מה זאת הדברה ירוקה?

גם בהדברה ירוקה צריך לקרוא בדיוק מה כתוב על תווית חומר ההדברה

צוות מזיקיס – הדברה בחולון

בעבר מזיקיס היה ONE MAN SHOW  – לאורך הדרך גדלנו, והיום אנו משרתים לקוחות רבים יותר והצטרפו אלינו גם אנשים יקרים מאוד.

דור ודימה צוות מדבירים - מזיקיס
דור ודימה – מדבירים מצוות מזיקיס

היום אנו גאים בכל הלקוחות שלנו ורצוי שתדעו שאנו המדבירים של גן החיות התנכי בירושלים, הספארי ברמת גן, פארקים ברחבי הארץ (אקו פארק באשקלון ועוד ועוד).

הדברה בחולון 1

(לכתבה על המלצה עלינו במגזין טיים-אאוט תל אביב)

הדברה בתל אביב - מדבירים מומלצים

הדברה ירוקה בחולון – מהם המזיקים הנפוצים ביותר בעיר?

חולון – עיר שינה ליד תל אביב – מאופיינת בעיקר בבניינים ישנים לצד בתים פרטיים בני עשרות שנים. לאחרונה (ב – 10 שנים האחרונות) החלה בנייה מאסיבית בשכונת ח’ 300 שמאופיינת בבנייה לגובה וכן בנייה חדשה במזרח חולון (ח’ 500) ופארק עזריאלי לעסקים. 

ולמה אנחנו מספרים לכם את כל זה? כי חולון בעיקר ישנה (תרתי משמע). הדבר לא בא כדי להעליב את תושבי חולון אלא כדי להזהיר מתשתיות ישנות. 

תשתיות ישנות = מזיקים חד וחלק. נתקלתם בתיקנים או בחולדות ברחוב? קחו בחשבון שאזורי המחייה שלהן הטבעיים בעיר אלו מערכות הביוב. ברגע שמערכות הביוב פתוחות לרחוב – המזיקים ימצאו את עצמם מהר מאוד מטיילים ברחובות.

המזיקים המאפיינים את העיר הם בעיקר ג’וקים (תיקן אמריקאי לרוב), נמלים כולל נמלת האש שנמצאה לא אחת בפארקים ציבוריים ומכרסמים כמו חולדת החוף ועכבר מצוי שיכולים להימצא בדירות שלכם, בחצרות ובשטחים הציבוריים.

שימו 💚 כשאתם קוראים לעירייה לבצע הדברה בשטחים הציבוריים למכרסמים לרוב הם לא מטפלים בכל הבורות בשטח שלכם. ולא תמיד הם מגיעים לתוך השטחים הפרטיים של הבניין – במקרה כזה רצוי להשתמש בשירותי הדברת החולדות של מזיקיס.

הדברה ירוקה בחולון

הדברה שאינה כוללת זרחן אורגני – אך עדיין צריך לצאת מהבית בגינה. בדרך כלל לשעה אחת (ההמלצה לנשים בהריון, תינוקות ובעלי חיים 6 שעות).

הדברת חרקים ומכרסמים

החל מהפשוטים ביותר כגון ג’וקים ונמלים, עד לפתרון שהבאנו מחו”ל לפשפשי המיטה (טיפול בחום). לכל סוגי המזיקים – אנחנו כאן.

הרחקת יונים

בין אם מדובר בסגירת מרפסת ברשת יונים, הנחת דוקרנים בגג רעפים או סגירה שלמה של בניין עם רשת מהגג עד הארץ – אנו מבצעים הרחקת יונים.

שירות לקוחות

אתם הדבר הכי טוב שקרה לנו בחיים. נקודה.
ותמיד תזכרו 2 דברים:
1. איחרנו להדברה? ההדברה חינם.
2. לא מרוצים? כספכם יוחזר בחזרה.

הדברה בחולון האם שונה מהדברה בערים אחרות?

מה הבעיה עם הבניינים הישנים בעיר?

המבנים הישנים של חולון – בנייני הרכבת ואלו בני היותר מ 60-70 שנה מצריכים הדברה שנתית כיוון שהם מלאים חורים, חרכים ומקומות מסתור שיכולים להוות כר פורה למזיקים, לג’וקים (תיקנים), פרעושים ונמלים בפרט.

בניינים ישנים – מערכות ביוב ישנות

חולון – עם כל העובדה שמכונה עיר הילדים – היא עדיין עיר עם מבנים ותשתיות מאוד ישנות. תשתיות ישנות = המון מזיקים.

אזור סוקולוב

רחוב סוקולוב לכל אורכו הוא רחוב הקניות המרכזי בעיר. ברחוב זה הולכות להיות חפירות רבות של הרכבת הקלה (סכנת מכרסמים). בנוסף ברחוב זה ישנן מסעדות, פאבים וסופרים רבים – ברגע שהזבל לא נאסף ונערם בצורה מסודרת זה יכול להוביל למכת מזיקים בסביבה.

חוסר היגיינה שכזה מביא אתו המון פעמים תיקנים (בדגש נוסף על תיקן גרמני).

מסעדות שאינן בוחרות לעשות הדברה חודשית מסתכנות ומסכנות את ציבור הסועדים והציבור שגר בסמיכות למסעדה במגפת ג’וקים ותיקנים.

בנייה מאסיבית בתוך ומחוץ לעיר

התחדשות עירונית בשכונת אגרובנק כמו גם בנייה חדשה בפאתי העיר חולון יכולות להוביל למכת מכרסמים. ברגע שפוגעים באזורי המחיה שלהם – הם ימצאו את הדרך לפגוע באזורי המחיה שלנו.

הקו השני של הרכבת הקלה

עבודות על הקו השני והארכת הקו הראשון פוגעת באזורי המחייה של המכרסמים שגרו שם לפנינו. החפירות מוציאות את המכרסמים אל הבתים שלנו ולמרחב הציבורי. ברגע שהעבודות יגמרו תהיינה רגיעה מבחינת המכרסמים. עד אז – צפו פגיעה (בעיקר בחורף).

הדברה משולבת - זיהוי

הדברה משולבת

מניעה, זיהוי, ניטור, טיפול – אלו הכללים.

הדברת פשפש המיטה מחיר - מזיקיס

מחיר הדברה

רוצים לדעת מראש כמה תשלמו? הכל שקוף אצלנו. לדעת מראש – הכל!

מזיקיס הדברה שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

איך להיפטר מריח של נבלה? זועוד..

תיקי ביצים ותיקן אמריקאי - ארבעת הסימנים לגוקים בבית

מהם הסימנים לג’וקים?

ארבעת הסימנים שיש לכם ג’וקים בבית

תיקן גרמני במלכודת

תיקן גרמני

רק השם מפחיד – והג’וק? אפשר להיפטר ממנו רק צריך לדעת איך

הדברה בחולון 2

ג’וקים בתמי 4?

רוצים לשתות מים ומקבלים מים עם חלבונים?

האם אפשר להיפטר מצרעות לבד - צרעה על רקע לבן

מפחדים לפתוח את החלון שמא נחיל צרעות יתקוף? ומתי כדאי להדבירן?

הדברת עכברים - לוכד עכברים

חושבים שהם חמודים אבל רוצים אותם אצל השכנים?

קרציה קשה

מבינים את המשמעות האמיתית של קרציה כשאתם מוציאים אחת מהכלב?

הדברה משולבת - זיהוי

לא בטוחים מה עוקץ אתכם? בדקו בעצמכם! לאחר מכן למדו איך להדביר אותם!

הדברה בנתניה - הדברת ג'וקים

אנחנו מאמינים בלהעניק ידע – רוצים לנסות להדביר בעצמכם?

עקיצות פרעושים

רוצים לנסות להיפטר לבד מהנמלים על השיש, במקלחת או במטבח?

אז מה היה לנו עד כה?

הדברה בחולון - חניון אגד

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..