הדברה בחריש

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

הדברה בחריש היא הכרח כאשר עוברים לדירה חדשה! בנוסף אנו המדבירים של קניון MORE בכניסה לעיר (סמוך לתחנת הדלק) ובקניון החדש על הרחוב הראשי שיפתח בחודשים הקרובים (נכון לנוב’ 2023).

למעלה מ – 750 המלצות מידרג בציון 9.90!

מעל 250 המלצות בגוגל! 

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
js_loader


הדברה בחריש – כבר לא “עיר על הנייר”

חריש, העיר החדשה של ישראל הממוקמת מעט מזרחית לפרדס חנה – כרכור הנמצאת בלב הטבע הפכה אט אט למעצמה. מעיר “על הנייר” היום מתגוררים בה כבר קרוב 32,000 תושבים במאות בניינים. העיר מאופיינת בבנייה של בניינים (ומבחינתי בניינים = בורות ביוב מלאים בתיקנים) מחד וטבע שעוטף אותה מאידך (טבע = מכרסמים). 

העיר מאופיינת במרכזים קטנים הפזורים מידי כמה רחובות ורחוב אחד ראשי מלא בחנויות. המרכזים הללו מזכירים מעט את מודיעין (עבדכם הנאמן מכיר את מודיעין מקרוב) ואחד המאפיינים של המרכזים האלה במידה והם לא מטופלים כראוי היא הצטברות מזיקים כגון ג’וקים, תיקנים חולדות ועכברים הרבה בגלל עסקי המזון (פיצריות, המבורגריות וכו’) שאינן דואגות לפנות את הזבל שלהן כמו שצריך ומהוות מוקדי משיכה רציניים למזיקים הללו. 

מזיקיס שעד לאחרונה הייתה מעט בחריש בעיקר בהדברות קבוצתיות (כאלו שהדבירו בניין ואת דירותיהן וקיבלו מחיר מיוחד) עתה נמצאת מידי יום בחריש בעיקר בגלל שאחד ממייסדי מזיקיס עבר לגור בסמיכות לעיר החדשה של ישראל.

הדברה בחריש - המלצה על חברת הדברה בחריש

לכמה זמן יש להיעדר אחרי ביצוע הדברת מזיקים בבית?

לשעה אחת בלבד. אנו נוסיף (מה שאינו מצויין בתווית חומר ההדברה) שלנשים בהריון, תינוקות זוחלים ובעלי חיים נמליץ על 6 שעות. במקרים בהם ישנם בעלי חיים קטנים מאוד (אוגרים, תוכים, כלב מסוג פומריינאן וכו’) נמליץ לדבר איתנו לפני או על 24 שעות ככלל אצבע.

האם לעשות ניקיון לפני או אחרי ההדברה?

את הניקיון יש לבצע לפני ההדברה כיוון שאחרי ההדברה לא מומלץ לשטוף במשך 48 שעות את הפנאלים. 

האם ההדברה היא ללא ריח?

ההדברה היא חסרת ריח לחלוטין. תוכלו לחזור חזרה הביתה לאחר שעה ולשכוח שביצעתם הדברה (אולי הג’וקים המתים יזכירו לכם שכן ביצעתם הדברה). 

האם ישנן הדברות טבעיות או דברים שאפשר לעשות לבד בלי מדביר?

בוודאי!

פרסמנו מדריכים שונים כיצד אפשר להילחם במגוון מזיקים לגמרי לבד. במקרה בו לא תצליחו או תצטרכו עזרה מקצועית נוספת תמיד תוכלו להזמין אותנו ונגיע באהבה.

סוג המזיקשם חומר ההדברה
הדברת יתושיםBUG
הדברת חולדות ועכבריםבתוך תיבות האכלה: מורין – פסטה ירוקה + מלכודות קפיץ שהורגות במקום
הדברת עש המזוןדרקר טמפריד + שימוש במלכודות עש
הדברת טרמיטיםקידוחים במקומות המועדים והחדרת חומר בשם: טרמינטור (או פרמיס)
הרחקת יוניםרשתות ודוקרנים (למקרים אחרים צרו קשר)
הדברת ג’וקים, נמלים, דג הכסף, עכבישים, צבתנים וחרקים נוספיםדרקר טמפריד + ג’ל לנמלים (+גרגרי גרנולר לנמלים)
הדברת פרעושים וקרציותדלתא פורטה לתברואה אדמירל סופר (חומרים המכילים I.G.R)
הדברת פשפש המיטהטיפול בחום למשך 90 דקות לחדר + סנטור טמפריד
הדברה בחריש - ג'וק

הדברת ג’וקים בחריש

הדברת ג’וקים בחריש היא פעולה שמבוצעת בדרך כלל בין החודשים מרץ למאי (גג יוני – אל תחכו מעבר) ומתבצעת על כל הפנאלים בדירה (או בבית הפרטי), וכן על עדני החלון, בורות הניקוז, הארון מתחת לכיור ועוד מקומות כאלה ואחרים שג’וקים אוהבים במיוחד. מאחר וחריש היא עיר חדשה המושכת אליה רבים, לא מעט פעמים אנו נדרשים לעשות הדברה לפני כניסה לבית – אנו נמליץ על הדברה כזאת אם תבקשו לעשות אותה בחודשים בין פברואר – אוקטובר (החודשים החמים יותר) או אם רק נכנסתם וכבר חשכו עיניכם מתיקנים, נמלים, פרעושים ועוד.
לעוד מידע על הדברת ג’וקים.

הדברת נמלים בפרדס חנה כרכור

הדברת נמלים בחריש

חריש נבנתה באמצע “שום מקום”. הרבה פעמים אנחנו אוהבים לטייל במקומות כאלה שהם מוקפים יערות וחורש – אך מי שגר במקומות כאלה נתקל לא מעט פעמים בנמלים (שהן חלק מהטבע הזה). אל דאגה, אנו מבצעים הדברת נמלים ואתם תקבלו על זה גם חצי שנה אחריות!
לעוד מידע על הדברת נמלים.

הדברה בחריש - הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בחריש

פרעושים לרוב מגיעים מחתולות רחוב שממליטות – הפרעושים נדבקים אליהם ומשם מתחילים לשגשג עליהן, עלינו ועל כל בעל חיים (או אדם) בעל דם חם. לכן הדברות פרעושים בחריש נכון להיום (2022) הן דבר יותר חריג אלא אם אנשים שהביאו איתם בעלי חיים לדירתם נדבקו בפרעושים והדביקו את הבית, חדר המדרגות ועוד. גם לזה יש למזיקיס פתרון וכמובן גם אחריות לחצי שנה לפרעושים!
לעוד מידע על הדברת פרעושים

טרמיטים

הדברת טרמיטים בחריש

 טרמיטים – אותו חרק שיכול מצד אחד להיות שנים מתחת לאדמה בלי שכלל תדעו שהוא קיים, וביום אחד הוא יפרוץ ותוך כמה שבועות יכול לחסל לכם את המשקופים, הדלתות, המטבח ובכלל כל מה שהוא מעץ אצלכם בבית. במידה ונתקלתם בתעלת בוץ, בכנפיים, או בטרמיטים מתים – עשו לעצמכם טובה וגם תחסכו לעצמכם כסף והזמינו הדברת טרמיטים.
לעוד מידע על הדברת טרמיטים.

פשפש המיטה - הדברה בחריש

הדברת פשפש מיטה בחריש

 פשפש המיטה הוא החרק כמעט היחידי שניזון אך ורק מבני אדם (מהדם שלנו). הוא צריך את החלבונים בדם כדי לשגשג, לפרוח לגדול ולהביא צאצאים חדשים שגם הם יחיו על חשבוננו. הפשפשים עוברים ממקום למקום בעיקר באשמתנו (בתיקים, במזוודות, בציוד וכו’). חריש הינה עיר חדשה בה עוברים אליה מידי שנה אלפים שחלקם כבר הביאו עימם פשפשים (כבר ביצענו לא מעט הדברת פשפשים בחריש) – לכן שימו לב – פשפשי המיטה בחריש כבר כאן. דבר נוסף שאנו טסים מאז הקורונה ביתר שאת לחו”ל – גם למקומות שלא חשבנו עליהם (העיקר לטוס) ובגלל ביקור במקומות כאלו, לא מעט פעמים אנו חוזרים על לא עוול בכפינו יחד עם פשפשי המיטה.
לעוד מידע על הדברת פשפש מיטה.

הרחקת יונים מגג רעפים

הרחקת יונים בחריש

חריש אינה שונה מעיר אחרות בכל הנוגע ליונים – בטח ובטח בבניינים לא משנה עד כמה הם חדשים או שנבנו בשנות ה 40′ (דוגמת ערים נוספות בארץ). אנו מבצעים הרחקת יונים בחריש בעיקר באמצעות רשתות ליונים ודוקני נירוסטה (עם אחריות לבין 5-10 שנים). קיימות שיטות נוספות להרחקת יונים (בעיקר תלוי בסיטואציה בה אנו עומדים) אך לרוב בבניינים חדשים תצטרכו את הסטנדרטי (הפחות יקר גם).
לעוד מידע על הרחקת יונים.

הדברה ירוקה בחמישה צעדים

הדברה ירוקה בחריש

הדברה ירוקה היא ביטוי מתעתע כאשר לא מסבירים אותו בצורה נכונה. עדיין הדברה כשמה כן היא צריכה לקטול, מצד שני ירוקה – גורמת להבין כאילו הכל קורה על מי מנוחות ואין צורך להיזהר מכלום. אז לא! הדברה ירוקה היא עדיין הדברה מסוכנת אך הרבה פחות מסוכנת מהדברות על בסיס זרחנים אורגניים. גם בהדברה ירוקה יש צורך לצאת מהבית (לרוב לשעה) ויש הנחיות שאנחנו ניתן לכם לפני ביצוע ההדברה, במהלך ההדברה ובטח כיצד להתנהג לאחר ההדברה. עוד על הדברה ירוקה – כאן.

הדברה לבית חדש

אין יותר כיף מלהיכנס לדירה או בית לאחר שביצעו שם ריסוס. הסיבות פשוטות:

 1. אין צורך לסדר לפני את הבית טרם ההדברה.
 2. אין צורך לצאת במיוחד לאחר ההדברה. 
 3. לרוב בדירות חדשות כבר ביצעתם ניקיון יסודי לפני הכניסה ולכן גם אין צורך לנקות לאחר ההדברה
 4. הראש שקט – גם אם ג’וק יגיע הוא מהר מאוד ימצא את מותו. 

אם זה לא מספיק לכם? אז חכו לג’וק הראשון שיפתיע אתכם באמצע הלילה.. 
ישנם כללים ברורים לכל מזיק ומזיק. כמובן שאנו שולחים אליכם הכל גם במייל, גם בוואטסאפ וגם המדביר בשטח מסביר לכם לפני ולפנים כיצד מכינים את הבית ומסדר יחד איתכם במידה והבית צריך עוד טיפ טיפה הכנה. 

אז רוצים ללמוד עוד כיצד להכין את הבית? בלינק הבא

הדברה בחריש 1

פותחים את הארון ומגלים חיפושיות משונות?

הזבובים הנפוצים ביותר

חושבים מה כבר אפשר לעשות עם הזבובים האלו? יש פתרונות.

עש המזון

רגילים לראות מעופפים במזווה? רוצים להתרגל למציאות חדשה?

מה חולדות אוהבות לאכול - אבוקדו

לא בטוחים מי נגס באבוקדו? השאירו לכם “פולי קפה” בארון מתחת לכיור?

עכברוש

חשבתם שראיתם אבל לא הייתם בטוחים שעכבר עבר במסדרון?

יתוש עש

מיתושי עש עד לעש המזון והבגד – מעופפים בבית זה אף פעם לא דבר נעים.

הדברת כיני יונים

לא מפסיקים להתגרד? בטוחים שהולכים עליכם חרקים כל הזמן? אתם צודקים – אלו כיני יונים

שירותי הדברה ירוקה לעסקים

אתם אנשים העולם הגדול, אנחנו יודעים. אנחנו כאן כדי להתעסק במזיקים הקטנים.

הנחת דוקרנים נגד יונים

רוצים לסגור מסתור כביסה? היונים משגעות אתכן ולא מפסיקות ללכלך?

זיהוי פשפש המיטה

הולכים לישון וקמים עם עקיצות? בטוחים שאתם לא לבד במיטה?

יתוש ענק (יתושים ענקיים)

אמיתי. שקט ארוך טווח (בין 30-45 יום) מיתושים (ויתושות).

הדברת ג'וקים באור עקיבא

קמתם בבוקר ולא ראיתם ג’וקים חיים? כל השאר בונוס.

היה חלק שעניין אתכם במיוחד?

נושאים רלוונטים – שבטוח תרצו לקרוא מהם עוד:

הדברה בחריש

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..