בחרו עמוד

הדברת ג'וקים | הדברת תיקנים

הדברת תיקן אמריקאי | הדברת תיקן גרמני – הדברת ג’וקים ירוקה וללא ריח | אחריות לשנה

הדברת ג’וקים | הדברת תיקנים

מזיקיס תסגור לכם את הפינה בכל הקשור לג’וקים ותיקנים. עם פתרונות חדשניים כגון הדברה ירוקה, פתיונות ג’ל וגרגרים, מלכודות תיקנים ועוד ובנוסף להכל – תקבלו אחריות לשנה. 

במזיקיס כאשר נבצע הדברה – לג’וקים לא יהיה היכן להסתתר.

ג’וקים לעולם לא יפסיקו להיכנס לביתכם במטרה לחפש מזון כמו מים או אוכל ובעיקר מקלט. מאחר והם יצורים ליליים ויודעים להסתתר היטב, ההתפשטות שלהם יכולה בין רגע להגיע למימדים עצומים – וכל זאת עוד לפני ששמתם לב שהם בכלל בביתכם! 

רוצים לדעת איך להיפטר מהג’וקים ב – 5 שלבים? הכנסו!
רוצים לדעת על ההבדל בין התיקן הגרמני לתיקן האמריקאי? 

התיקן האמריקאי

הג’וקים האמריקאיים יכולים לייצר 120-320 ביצים במהלך חייהם.

מעבירים חיידקי E.Coli (אי-קולי) וסלמונלה דרך המזון שאנו אוכלים (בעיקר כאשר הם מבקרים על אותו מזון שאנו אוכלים).

במזיקיס אנו לא מתפשרים בכל הנוגע להדברת תיקנים – אתה תקבל את החומרים הטובים והיעילים ביותר הקיימים. 

ג’וקים תמיד יחפשו להגיע לביתכם – במזיקיס אנחנו תמיד נשאיר אותם בחוץ! 

 

 

הדברת ג'וקים - הדברת תיקן אמריקאי
הדברת ג'וקים - הדברת תיקן גרמני

הדברת ג’וקים ותיקנים – רק עם מזיקיס

מזיקיס – בכל הנוגע להדברת תיקנים אנו כמעט כבר עשור בשוק.
ניסיון יש לנו, המלצות ממידרג בציון של 9.95 יש.
ויותר חשוב מהכל – אנחנו מכבדים את הזמן שלך – איחרנו להדברה? ההדברה חינם! 

במזיקיס אנו מבצעים מגוון רחב של הדברות מזיקים. אנו מבצעים הדברת ג’וקים, הדברת נמלים, הדברת פשפש המיטה, טרמיטים ועוד. במהלך מסגרת האחריות כמובן שנגיע – ללא תשלום, באהבה ובחיוך. 
יתרה מזאת, אנו מבצעים שיחות ללקוחות שלנו לאחר כמה חודשים (כן, במהלך מסגרת האחריות) לוודא שהכל בסדר ושאין מזיקים לא רצויים בביתכם. 

הכל על הדברת ג’וקים ותיקנים:

ג’וקים יכולים להתפשט בכמות גדולה בכל מקום מדירות פרטיות ועד מסעדות יוקרה.
גם במכוניות, באוטובוסים ובמטוסים (טוב אולי עכשיו בגלל הקורונה פחות במטוסים). מהיכן הם מגיעים? התיקנים מגיעים אלינו דרך צינורות המים, צינורות גז וחשמל, בורות הביוב, סדקים בקירות ועוד.
תסמכו עליהם – הם ידעו איך להגיע. 

התפשטות הג’וקים והתיקנים

ג’וקים הם טרמפיסטים מעולים. למעשה, התיקן הגרמני הראשון בדרך כלל מגיע לדירתכם כשהוא בכלל מסתתר בקופסא!
כמו כן הוא יכול להגיע אליכם תוך כדי שהוא מתחבא בריהוט או בכל פריט שאתם מביאים לדירתכם. 

רוב סוגי הג’וקים האחרים מגיעים אלינו דרך צינורות ביוב, ניקוז ובעיקר מקומות לחים חמים וחשוכים. 

הדברת ג'וקים במטבח

תיקן אמריקאי או תיקן גרמני? 

הג’וקים בדגש על תיקן אמריקאי (הסוג הנפוץ בדירות) מעדיפים לנוח על עץ או בחריצים של עץ (זאת אחת הסיבות שהם גם אוהבים את הארונות שלכם, בדגש על הארון מתחת לכיור) מאשר כל משטח אחר. אצל התיקן הגרמני והאמריקאי – הצואה שלהם מכילה פרומון שמסמנת את האזור כאזור שניתן לפלוש אליו ובכך קוראת לאחרים להגיע – בגלל זה אתם רואים (או לפחות עכשיו כדאי שתתחילו לחפש) אזור עם הרבה צואה (מאין סימנים שחורים בעלי ריח לא כל כך נעים) – לרוב בתוך מגירות וארונות הסמוכים לארון מתחת לכיור – שם תמצאו הרבה פעמים גם מצבור גדול של ג’וקים. הנקודות הללו נקראות נקודות צבר של התיקנים

רוצים לדעת אם יש לכם תיקן גרמני או אמריקאי? כנסו

 

 

הדברת תיקן גרמני 

התיקן הגרמני הוא התיקן הנפוץ – בעיקר בחורף.
צבעו חום בהיר ואורכו 1.5 ס”מ.

לתיקן 2 פסי אורך כהים ומקבילים על החזה הקדמי. לתיקן הגרמני הזכר והנקבה כנפיים אך אלה לא יודעים לעוף.

התיקן הגרמני עמיד יותר לחומרי הדברה לכן כאשר נתמודד עם התיקן הגרמני נשתמש מעבר להדברה הירוקה (בריסוס) גם בג’ל לתיקן הגרמני.

תיקנים אלה מתחבאים בעיקר במטבח במקומות חמים כגון מכשירי מים למיניהם, מאחורי המקרר, מיקרו, כיריים וכל אותם מקומות הפולטים חום גבוה.

התיקן הגרמני מתרבה במהירות ומחזור חייו קצר משל כל סוגי התיקנים האחרים, לכן למהירות הזמנת המדביר חשיבות רבה מאוד.

הדברת תיקן אמריקאי

התיקן האמריקאי הוא התיקן הנפוץ בישראל – בעיקר בקיץ. צבעו חום אדמדם ואורכו יכול להגיע עד כדי 5 ס”מ.

לתיקן האמריקאי הזכר ולנקבה כנפיים והם עשויים להגיע אלינו בתעופה דרך חלון הבית ופתחים אחרים שלפעמים איננו יודעים על קיומם.

התיקן האמריקאי אוהב ומרבה להסתובב באזורים בהם הלחות גבוהה, למשל בביוב, במחסני מזון ובערמות אשפה.


מה קורה לאחר הדברת הג’וקים?

לאחר הריסוס והנחת הפתיונות לרוב מפסיקים לראות ג’וקים חיים כבר לאחר יומיים – חמישה ימים. מאחר ואנו לא משתמשים בחומרי הדברה על בסיס זרחן אורגני(אסורים לשימוש משנת 2008).
עד שבועיים מיום הריסוס זה בסדר לראות ג’וקים חיים (למרות שתראו קרוב לוודאי 95% – מתים). 

שבועיים מיום הריסוס אם תתקלו בג’וקים חיים – צרו קשר מיידית עם מזיקיס. מזיקיס – עד הג’וק האחרון. 

כיצד להכין את הבית טרם ביצוע הדברת ג’וקים?

בהדברת תיקן גרמני (ובנוסף בהדברת תיקן אמריקאי בנגיעות גבוהה מאוד) יש לרוקן את הארונות התחתונים. ממה בדיוק? מכל הכלים והאוכל. ולפני שאנו מדבירים בעזרת ג’ל? נשים לב שאין אוכל מתחרה לפיתיונות שלנו מצד אחד ומצד שני הריסוס חודר לכל החריצים המקומות הנגועים בתיקנים.
אז ורק אז ההדברה תצליח במאת האחוזים. 

בנגיעות קלה של תיקנים ( תיקן אמריקאי בלבד) – יש לפנות במטבח רק את הארון מתחת לכיור. ובאופן כללי בבית רק להרחיק חפצים מהקיר. 

 בשני סוגי ההדברות (לגרמני ולאמריקאי) אנו ממליצים לפנות את השיש במטבח מכלים וממזון. לרוב, בדירות שהן לא דירות חדשות (כמו דירות קבלן וכו’) יש חורים ברובה (או בסיליקון) המחברים בין אריחי הקרמיקה לשיש – אלו מקומות אהובים במיוחד על ג’וקים ומזיקים אחרים ולכן יש להדבירם (בריסוס או בפיתיונות ג’ל). 

הדברת ג׳וקים בבית

ארבעת הסימנים שיגרמו לך להבין – יש לי ג’וקים בבית

ג’וקים פעילים בעיקר בלילה, דבר שהופך את התיקן לחיית לילה (תרתי משמע). התיקנים מעדיפים להסתתר במקומות חשוכים ולחים (ויש זנים שגם מעדיפים מקומות חשוכים לחים וחמים). מקומות כמו מאחורי המקרר, מתחת לכיור, מאחורי מכשירי חשמל גדולים כמו תנור, מדיחי כלים ועוד. אזורים כאלה מהווים מוקדי משיכה עיקריים לג’וקים. לג’וקים יכולת לשטח לגמרי את גופם ולהתאים את עצמם לאזורים קטנים. התיקנים הללו יכולים להסתתר וכן להגיח גם מסדקים בקירות, סדקים בחיבורי הפנאלים בבית.

מיד נעבור על הרשימה של מה עליכם ללמוד כדי להגן על הבית ובני המשפחה שלכם ממחלות, בקטריות, חיידקים ובכלל מניעה של ג’וקים לא רצויים בביתכם. ככל שתתקפו את הנושא מהר יותר הן מבחינתכם או הן בהזמנת מדביר מוסמך לביתכם (אהמ, מזיקיס), כך תיפטרו מהמחשבות הטורדניות, מהסיכונים ובעיקר תסירו דאגה מליבכם בכל הקשור לתיקנים בין אם הם אמריקאים או בין אם מדובר בתיקן הגרמני האכזר.

 


ארבעת הסימנים שיש תיקנים בביתכם

ראיתם תיקן? לרוב לא מדובר באחד בודד.

זה אולי הסימן הברור מאליו ביותר לבעיה – פשוט לראות ג’וקים. הזמן הכי טוב למצוא אותם הוא במהלך הלילה מאחר ואלה, חיות ליליות. סביר שתראו אותם בורחים לכל עבר ברגע שאתם פותחים את דלת המטבח (בדירות ישנות שבהן המטבח הוא חדר נפרד) או נכנסים למטבח הפתוח בביתכם ומדליקים את האור. אם ראיתם ג’וקים במהלך היום אצלכם בבית תדעו שהמצב, איך נאמר, על הפנים.

הנגיעות קשה וזה הזמן לנקוט בצעדים קשים ולהזמין את מזיקיס במיידית (אם תאמרו לנו שראיתם ג’וקים במהלך היום תקבלו קדימות, בהבטחה). אם הם יכולים, התיקנים מסתתרים במהלך היום, אבל אם המצב כבר הגיע לכזה שאוכלוסייתם כה רבה והם צפופים וחסר להם מזון, אתם תראו את האמיצים שבהם במהלך הבוקר – צהריים או בקיצור בשעות האור.

שימו לב שאם נתקלתם בג’וקים באור יום סביר להניח שתראו גם ג’וקים מתים ללא ריסוס – ככל הנראה אתם סובלים מג’וקים זמן ממושך ומוות זה חלק מגלגל החיים (ר’ ערך מלך החיות). ג’וקים מתים ללא ריסוס לא אומר שהבעיה הולכת ומתמעטת אלא במקרה הזה ההפך הוא הנכון – אתם רק בראשית הבעיה.

תיקנים הם אוכלי כל – מצמחים ועד מזון של בני אדם, תאי עור מתים, זבל ביתי ואפילו צואה של תיקנים אחרים! המטבוליזם והרעב המוגבר שלהם מגלה לנו את הסימנים ומספר לנו את הסיפור כולו – כמות גבוהה מאוד של צואת תיקנים. תלוי בסוג התיקן שאנו מתמודדים מולו (זוכרים? תיקן גרמני ותיקן אמריקאי אלו הנפוצים בארץ), כמו כן הגודל שלו ומידת הנגיעות, המראה של צואת תיקנים משתנה ממעט להרבה.

ואיך הם נראים? ממש כמו נקודות שחורות קטנות (זה לא הקפה המגורען שנשפך שם בטעות), בנגיעות קשה אתם גם תתחילו להריח את צואתם. חפשו את הצואה בארון מתחת לכיור, מאחורי המקרר, מאחורי התנור, בתוך המזווה, בשקעי החשמל ובכלל בכל מקום שיש בו סדקים, פרצות או מאחורי מכשירי חשמל גדולים. נתקלתם בכמות צואה גדולה? סביר להניח שיש שם תנועה לא מוטעה של תיקנים, הדבר הראשון הכי טוב שאתם יכולים לעשות זה לחפש בסביבה מקור מים או מזון ופשוט לנקות את המים והמזון מהסביבה של הצואה (יכול להיות פשוט שיש נזילה או פירורי מזון בסביבה).

מציאת תיקי ביצים

 הנגיעות ממשיכה לגדול ככל שהזמן חולף ואתם לא מטפלים בבעיה כמו שצריך. בעוד שאלו חדשות רעות עבורכם, דיירי הבית אלו חדשות מצויינות עבור מי שמחפש סימני תיקנים.
חשבתם פעם למה קוראים לתיקן תיקן? התשובה נמצאת בגוף השאלה – כיוון שנקבת התיקן סוחבת את תיק הביצים על גבה! תיק הביצים הוא בצבע חום והוא מכיל הרבה ביצי תיקנים.

מצאתם תיק ביצים? סביר להניח שבקרוב מהתיק הזה יצאו תיקנים חדשים לאוויר העולם ולא, הם לא מתכוונים לעזוב את הבית שלך.

לפעמים אתם יכולים לצפות בתיקי ביצים דבוקות לפינות אפלות וחבויות – נקבת התיקן יודעת את העבודה ומנסה “להחביא” את תיק הביצים במקור אפל וכזה שיהיה קשה להגיע אליו. בעוד תיק ביצים של תיקן אמריקאי יכיל בין 10-20 ביצי תיקן, אצל ידידנו התיקן הגרמני זה יגיע לכדי 50 ביצים בכל תיק ביצים! חפשו את תיקי הביצים בתוך המזווה, בארון מתחת לכיור, בחריצים בקירות ובמקומות שאתם גם בניקיונות פסח אתם לא מגיעים אליהם.

ריח התיקנים

אם הגעתם עד לכאן ואם הרבה זמן אתם חיים בשלווה, ביראה ובאהבה יחד עם התיקנים אתם קרוב לוודאי כבר אדישים לריח התיקנים. כן, תיקנים מייצרים ריח חריף שמתגבר ככל שהנגיעות שלהם גדלה. הריח הזה שקשה להעביר אותו במסך יגיע רק כאשר תהיה כמות גבוהה של תיקנים בביתכם. ריח חריף יכול גם להגיע מג’וקים מתים (זוכרים? זה חלק מגלגל החיים שדיברנו עליו). ג’וקים שמתו אצלכם במקומות חבויים ולא נוקו על ידכם יכולים גם כן להפיק ריח רע בתהליך פירוקם. במקרים חריגים ריח התיקנים נשאר באוויר ואפילו יכול להשפיע לכם על טעם המזון.

אלו לא כל הסימנים המעידים על קיומם של הג’וקים אך בהחלט אלה הסימנים הנפוצים ביותר – אם יש לכם שאלות נוספות ואם אתם רוצים לגאול עצמכם מהתיקנים והסימנים אל תהססו להזמין את מזיקיס.

התנהגות התיקנים – למה אצלי בבית?

אתה מרגיש רעב קל וניגש לדלת המקרר במטבח, מדסקס עם עצמך מה תכין לארוחת הערב, לפתע (SUDDENLY) ג’וק עובר לידך, אתה לא נבהל, לא דופק צרחה, מוריד את הנעל, בא להכות בו בעוצמה אבל הג’וק כבר איננו. איך הם עושים את זה? מה הם עושים בכלל אצלך בבית? אתה תוהה בכלל בשביל מה אתה משלם למנקה – אל תתייאש, נלמד כעת מעט על התנהגות התיקנים.

ברגע שנבין את התנהגות התיקנים יהיה לנו הרבה יותר קל להיפטר מהם:

אם מצאתם ג’וק בביתכם, רוב הסיכויים שהוא לא היחיד. כמונו (לפחות רובנו), ג’וקים הם חיות חברתיות. ג’וקים מתקשרים אחד עם השני בעזרת כימיקלים הנקראים פחמינים עוריים (cuticular hydrocarbons), הכימיקלים הללו מועברים על הגוף של התיקן כמו גם בצואה של התיקנים שמראה לתיקנים האחרים את השביל גישה, את המעבר אליכם לדירה. ג’וקים גם מעבירים את הכימיקלים הללו כדי להזהיר אחד את השני ולספר אחד לשני היכן עדיף להתחבא. לא רק שתיקנים אוהבים לחיות בחיק משפחתם אלא גם אוהבים מאוד לחיות כמה דורות באותו מקום.

הדברת ג'וקים מזיקיס

להכיר את הדפוס שלהם – דפוס התיקנים 

ברגע שמבינים את סוג התיקן שאנו עומדים מולו אנו יכולים לשפוך אור על דרך ההתרבות המהירה שלהם וגם להבין למה ג’וקים מסויימים אוהבים דבר אחד וג’וקים אחרים אוהבים דבר אחר. ג’וק יכול לתקשר עם אחרים כדי לספר להם על היכן ניתן למצוא את האוכל הטוב ביותר – אולי זה חדר השינה של הילדים? אולי זה יהיה השיש במטבח? בכל אופן התיקנים ידעו היכן אתם תשאירו מזון בלילה והם כבר ידעו לנצל את זה בצורה הטובה ביותר.

בטח שאלתם את עצמכם איך בכלל הגיעו ג’וקים לתוך הבית? ג’וקים מצוינים בלאתר חורים וסדקים בקיר, בכל מקום בו יהיה חריץ ולו הקטן ביותר תסמכו על יכולתם לעבור שם. לא זכרתם לעשות כלים בלילה? התיקנים כבר ידעו לנצל את זה מצויין – כל מה שהם צריכים זה חריץ קטן (למשל בארון מתחת לכיור) ונדבקתם, ולא רק שנדבקתם אותו אחד ילך לספר לחבריו שאתם אוהבים להשאיר כלים מלוכלכים בכיור.

התיקן הגרמני מגיע למי שלא “גרמני” בניקיון

התיקן הגרמני הנפוץ יותר במסעדות – גם עמיד יותר בחומרי ההדברה הסטנדרטיים, גם דורש טיפול מיוחד בג’ל ובמלכודות לתיקן גרמני ולא רק זה, נקבת התיקן הגרמני שתחייה, חיה סך הכל שישה חודשים, אך אלו שישה חודשים פוריים במיוחד. נקבת התיקן הגרמני תעמיד בין 180-320 צאצאים – תחשבו רגע על זה, בתנאים אופטימליים – בלי שום הפרעה של מזיקיס תוך חודשים ספורים אתם יכולים לספור אלפי תיקנים גרמניים חדשים.

למה תיקנים כל כך חמקמקים?

לא הצלחתם להבין איך הג’וק הצליח לחמוק מהנעל שלכם? שימו לב לזה – תיקן אמריקאי, כן זה הנפוץ ביותר בדירות רץ במהירות של 5 קמ”ש. בעוד זה אולי לא נשמע מהיר במיוחד זה בעצם 50 פעמים גופו של התיקן בשנייה, בהשוואה לצ’יטה (החיה המהירה ביותר) היא רצה רק 18 פעמים את אורך גופה בשנייה. נוסיף לזה את העובדה שתיקן יכול להסתובב על המקום ב 180 מעלות – זה מאפשר להם להיות יצורים סופר מהירים וחמקמקים. 

למזיקיס הניסיון, הידע וההבנה כיצד תיקנים חיים ומתנהגים – נדע היכן לחפש, היכן למצוא ואיך להיפטר ממפגע התיקנים במהירות. 
כמה עולה הדברת ג'וקים?

מחיר הדברת ג’וקים מתחיל מ- 200 ש”ח לדירת סטודיו ריקה ועולה מעט ככל שמספר החדרים עולה.

כמה זמן לוקחת הדברת ג'וקים ותיקנים?

הדברת ג’וקים לוקחת בערך 15-20 דקות מהרגע שהדירה מוכנה (ר’ כיצד להכין את הדירה). 

האם יש צורך ברישיון מיוחד לטיפול בג'וקים?

בוודאי, יש צורך להיות בעל רישיון הדברה. למזיקיס רישיון הדברה מ.ר. 2110 (דור הלל לוי).

איך בודקים אם יש לי ג'וקים בבית?

האינדיקציה הכי טובה היא לראות ג’וק. אם לא מצאתם אבל אתם רואים נקודות שחורות בארונות מתחת לכיור או סובלים מריח רע וחריף במטבח, קחו בחשבון הגיע הזמן לבצע ריסוס נגד ג’וקים.

מתי אוכל לחזור לאחר הדברת ג'וקים?

ניתן להכנס לאזור המרוסס כבר לאחר שעה.

הדברה ירוקה - הרחקת יונים - מזיקיס
5.0
מבוסס על 127 ביקורות
powered by Google
תמי יעקובי
תמי יעקובי
11:15 21 Sep 21
דור בחור נחמ. לפני שהגיע שאל שאלות כדי להבין בדיוק מה הבעיה. הסביר גם בטלפון וגם שהגיע הראה בדיוק באילו חומרים משתמש.... אחרי שסיים התעניין אם הכל בסדר. אנחנו מרוצים. ממליצים על דור ובטוח שנזמין אותו שובקראו עוד
אבי גלייזל
אבי גלייזל
14:50 09 Sep 21
מקצועי, אדיב, זמין לכל שאלה, מסביר על כל האופציות ומומלץ בחום. ללא ספק אפנה אליו אם אצטרך משהו שוב.
יניב פרסיה
יניב פרסיה
08:29 05 Sep 21
השירות היה מדהים מהיר ומקצועי!,כל המקום היה מלא בנמלים ותיקנים ותוך יומיים כולם נעלמו כלא היו.
maayan jacobovic
maayan jacobovic
15:51 18 Aug 21
הזמנתי את דור כי היתה לנו מכת מקקים. הוא קבע איתי יום ושעה, הגיע בדיוק מתי שקבענו . בחור נעים וחייכן- עבד בצורה מקצועית... מאוד ונקייה והכי חשוב- המקקים כבר לא פה:) ממש מומלץ!קראו עוד
Omri Katz
Omri Katz
15:56 12 Aug 21
דור הגיע בשעה שנקבעה, היה אדיב, מקצועי, הסביר מה הוא הולך לעשות בדירה, לאחר שעזב התקשר ונתן דגשים.מחיר שהשאיר אותי... המום.קראו עוד
Shai Scharf
Shai Scharf
14:18 10 Aug 21
מי היה מאמין שחוויה כל כך מגעילה של פרעושים יכלה להוליד כזאת חוויה נעימה של ריסוס...!! הגיעו בזמן, עבדו מהר ויסודי,... הסבירו הכול בסבלנות רבה וכל זה בהכי הרבה מתיקות ונעימות שאפשר.. באמת ממליצה שאם כבר הגיע איזה מזיק מחריד, תתקנו את החוויה עם האנשים האלה.קראו עוד
Hely Vaad
Hely Vaad
16:51 08 Aug 21
שנה רביעית של תענוג !דור ודימה מדהימים קודם כל כנותני שירות ובני אדם !נעימים מרגע הסגירה עד אחרי ההדברהועובדה שזו... שנה רביעית שאני לא זזה בלעדיהם כועד הבניין .ממליצה מכל הלב !קראו עוד
Anton Shostak
Anton Shostak
06:08 08 Aug 21
דור בחור מקצועי ונחמד, משתמשים בשירות שלו מספר שנים.ראש שקט, פעם בשנה מדבירים ולא יודעים מה זה ג’וקים .מרוצים... וממליצים.קראו עוד
רביד נאורי
רביד נאורי
18:29 03 Aug 21
מגיעים בזמן, שירות מהר ועם חיוך. מחירים זולים! והכול חשוף באתר. ישר כח! חווית שירות לעילא
Ido Daniel
Ido Daniel
17:46 03 Aug 21
שירות יעיל ומהיר של דור ודימה ומחיר ללא תחרות. עשו מעל ומעבר כדי לתת שירות טוב.
shlomit tubi
shlomit tubi
15:16 26 Jul 21
המדביר היה מקסים, רגוע, הגיע בזמן, מאוד מקצועי ונעים. ווידאו אח''כ כמה פעמים שהכל בסדר, שההדברה עבדה כראוי והיא אכן... עובדת מעולה,ללא ספק אפנה אליהם שוב כשאצטרך.קראו עוד
טלי משה
טלי משה
11:23 26 Jul 21
שנה חמישית ברציפות שאני ובני משפחתי משתמשים בשירותי מזיקיס האלופים!!!! עבודה מקצועית, יחס אדיב והכי חשוב שכל הבעיות... ניפתרו . א ל ו פ י ם !!!!!קראו עוד
Matan Seidel
Matan Seidel
08:20 26 Jul 21
מזיקיס הם מקסימים, מקצועיים, במחיר הוגן והגיעו בול בזמן שקבענו. תודה!
izi mann
izi mann
10:29 20 Jul 21
עמידה מדהימה בלוחות הזמנים. חוזר לתיקונים אם ההדברה אינה מושלמת. משיאר מסמך מדויק על חומרי ההדברה שהשתמש בהם. וכמובן,... גם נחמד ונעים הליכות. נדיר בנוף של בעלי המקצוע!!!קראו עוד
Lior Haskel
Lior Haskel
11:32 09 Jul 21
דיברתי עם מדבירים רבים והתקשורת מול מזיקיס באמת הכי חמה, מקצועית ונעימה שהייתה לי. תודה רבה מעריכה מאוד!
מיטל לנגזם
מיטל לנגזם
06:08 06 Jul 21
שירות מעולה, זמינים לכל שאלה ולא עוזבים אותך עד הג'וק האחרון. אמשיך להזמין אותם כל השנה, ממליצה בחום!!
גל בזר
גל בזר
07:53 19 Jun 21
אמאלה תקשיבו! הם מספר אחת!!!!! עשיתי הדברה למקקים ולא היה כלום טפו טפו טפו. שירות מושלם! הם גם שולחים אחרי כמה זמן... הודעה להזכיר שיש אחראיות לשנה ואם חלילה חזרו המקקים הם כאן לכל דבר.פשוט מדהימים!!ממליצה באמת מכל הלב, אמינים, שירות טוב, מחיר קצת יקר אך שווה לגמרי כל שקל! הדברה איכותית ברמות ואני לגמרי אזמין אותם כל שנהקראו עוד
אופק מקמל
אופק מקמל
05:55 02 Jun 21
קיבלתי המלצות חמות ובצדק!! מקצועיות ואדיבות כמו שלא רואים הרבה, מענה עם המון סבלנות (לחרדתית מזיקים כמוני) וזמינות... מעולה!!כיף לקבל שירות כזה וגם בראש שקט 🙂 ממליצה בחום!!קראו עוד
Avishai Barnoy
Avishai Barnoy
06:23 30 May 21
דור ממש מקצועי, נתן שירות מעולה וליווה לאורך התהליך עד שנפתרנו מהמזיקים.
Matan Shafran
Matan Shafran
14:19 18 May 21
המזיקיס מדביר מדהים. עומד בזמנים, אדיב, חביב, מחיר הוגן. ההדברה עצמה הייתה נקייה והוא השאיר הכל כמו שקיבל וגם ההדברה... הייתה מאוד יעילה. אני ממליץ עליו מאוד!קראו עוד
Mor Ben-Kalifa
Mor Ben-Kalifa
13:42 18 May 21
כבר 3 שנים ברצף - שירות פשוט מצויין וצוות מקסים! זמינים 24/7 לכל שאלה שהייתה לנו, היו מאוד גמישים ומתחשבים מבחינת תיאום... הלו"ז. שירות באמת יוצא דופן אצל בעלי שירות. חיים בדירת קרקע במרכז ת"א עם המון מזיקים - וכל שנה מחדש עוזרים לנו להעלים את החרקים והמזיקים. שירות יוצא מן הכלל.קראו עוד
yael levinson
yael levinson
14:18 14 Apr 21
חווית שירות אחרת ממה שרגילים, כבר פעם שנייה משתמשת בשירותיהם וזה פשוט תענוג. דור והעובדים עם תודעת שירות גבוהה מאוד,... דור רספונסיבי ונחמד בטירוף וגם העובדים. כמו שכתבתי לדור היום אחרי ההדברה - לא האמנתי שאני אהנה מהדברה.ובלי קשר לשירות - בפעם הקודמת לא ראיתי נמלים וג'וקים מעל לשנה ועכשיו הזמנתי אותם שוב אחרי שיפוץ וזה אומר הכל... ממליצה בחום.קראו עוד
גלי שני
גלי שני
05:23 28 Feb 21
זו כבר פעם שניה שאני משתמשת בשירותים של דור!!! הפעם הראשונה הייתה ב2019 ועכשיו, הוא והצוות שלו סופר מקצועיים, יעילים... ישרים הגונים ומשתמשים בחומרים באיכות הטובה ביותר, ישנה אחריות לשנה והם מאד אכפתיים כלפי הלקוחות. ממליצה בחוםקראו עוד
Nir Ben-Zvi
Nir Ben-Zvi
08:20 14 Feb 21
דור מקסים ומקצוען. הסביר לי מה עלי לעשות מראש והגיע בול הזמן (ועזר לסדר כמה דברים שנשכחו בלי לעשות מזה עניין). תקתק את... הבית והיה זמין לשאלות אחרי ותוך כדי.זו הפעם השניה שהוא מדביר אצלנו אז גם קל לנו מאוד להגיד שהוא עושה עבודה איכותית שמחזיקה הרבה זמן. ובנוסף להכל הוא פשוט סופר נחמד.מומלץ ממש!קראו עוד
Dafna Zeitlin
Dafna Zeitlin
11:23 21 Jan 21
אין על "מזיקיס" של דור. מקצועי, אחראי - תמיד מגיע בזמן שנקבע ומעדכן, הוגן (לא יגיע אם אפשר לנסות לפתור את הבעיה עצמאית... קודם כל) ובסופו של דבר גם פשוט יודע את העבודה. פתר לנו מספר בעיות בהצלחה. מומלץ בחום.קראו עוד
Meiravs71 039623470
Meiravs71 039623470
10:38 21 Jan 21
מזמן לא נתקלתי בשירות כל כך ישר, מקצועי ואמין. דור בחור אדיב, ענה על כל השאלות שלי בסבלנות, הגיע בזמן, עשה עבודה טובה... ובאכפתיות. בדרך כלל אני לא נוהגת לרשום ביקורות באינטרנט, אבל הפעם החוויה הייתה כל כך חיובית וטובה שביקשתי ממנו לינק ששם אוכל לכתוב ביקורת.כן ירבו!קראו עוד
שחר אקסמיט
שחר אקסמיט
14:08 20 Jan 21
דור הגיע בזמן שהתחייב ונתן שירות מקצועי ויעיל בליווי הסברים על כל דבר, מומלץ בחום!
גבריאל אביגד
גבריאל אביגד
13:51 20 Jan 21
קיבלתי שירות מדהים עם חיוך רחב, הגיע בזמן שקבענו, עשה את מלאכתו בשקט. לגמרי שווה את המחיר. תודה רבה !
Ilan Blum
Ilan Blum
11:42 07 Jan 21
מדובר בחבר'ה מקצוענים, נעימים ואמינים מאוד.הם תמיד זמינים לכל שאלה, לפני ,והכי חשוב, אחרי מתן השירות.לדור חשוב תמיד... שנצא מרוצים.זו הסיבה שאנחנו לקוחות שלהם כבר כ 5 שנים וממליצים עליהם לכל מי ששואל אותנו.קראו עוד
ועד בית יער ברעם 20
ועד בית יער ברעם 20
09:38 05 Jan 21
דור מדביר מקצועי ואדיב, הגון וישר ועם מחירים טובים מאוד. ממליץ בחום.
Yully Sessler
Yully Sessler
09:38 03 Jan 21
דור הבעלים פשוט אדיב ונחמד, מקצועי ברמה גבוהה והמושיע שלי!!!אלף תודות... ממליצה בחום על מזיקים!
nadia behar
nadia behar
12:16 31 Dec 20
שירות מעולה,דור אדם אמין, נעים הליכות, מקצועי, דייקן מחירים מצויינים עם אחריות. ממדיכה להמליץ עליו בכל פעם שנשאלת
nir rosental
nir rosental
10:22 31 Dec 20
המדביר הכי מקצועי, חביב ואמין בישראל!כל שנה הוא אצלנו קבוע:)
Shahar Rubin
Shahar Rubin
10:22 31 Dec 20
מקצוען אמיתי. עשה אצלי הדברה במחסן לפני כשנה, והציל לי את הסחורה. הגיע אתמול, כרגיל בזמן, ועם חיוך, להחליף... רעלים.השתמשתי בו גם להדברה השנתית בבית, הדברה ירוקה שאינה מזיקה לשני הכלבים שליקראו עוד
Itzik Arusi
Itzik Arusi
10:20 31 Dec 20
אדם נעים וסופר מקצועי! נותן טיפים גם לאחר שכבר סיים את העבודה ותמיד בודק אם הכל בסדר.אחלה מחיר אחלה שירות! סופר מומלץ!
Shikma Flieschman
Shikma Flieschman
16:37 23 Dec 20
דור הגיע עם הצוות שלו תחילה כדי לבחון האם אכן מדובר בבעיית טרמיטים, כבר זיהיתי שהוא מקצוען אמיתי. את הפגישה הזמנתי... אונליין כך שזה שירות מהיר ונוח. דור הגיע בזמן ופתר לי את המטרד הנוראי. מומלץ בחוםקראו עוד
Shaked Roth
Shaked Roth
11:29 13 Apr 20
דור מדביר מעולהאנושיאמיןישר כמו סרגלממליצה מכל הלב
הביקורות הבאות

ובעיקר – מה המטרה שלנו?

אנחנו לא חברת הדברה – אנחנו חברה שהופכת לקוחות למרוצים (ועל הדרך פותרת להם את בעיית המזיקים). 

מזיקיס

עקבו אחרינו - זה משתלם!

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 127 ביקורות

תוכן העניינים

Pin It on Pinterest

×
דילוג לתוכן