הרחקת יונים מגג רעפים

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

רוצים לדעת איך מבצעים הרחקת יונים בגג רעפים –  מה עדיף? רשת, דוקרנים או בובת עורב?

הסירו

הרחקת יונים בגג רעפים – תחילה הסירו מים ומזון

הפחידו

הדרך הקלה ביותר להרחיק יונים היא להפחיד אותן, מה שאפשר לעשות במגוון דרכים. למשל, שימוש בפעמוני רוח, מכשירים אולטרא-סוניים או מחזיר אור על הגג יכול להספיק כדי להפחיד יונים.

מניעה פיזית

אם טקטיקות ההפחדה לא עבדו, אז הגיע הזמן לצעדים דרסטיים יותר. שיטות אלה כמעט בוודאות יעבדו, אך הן ידרשו מאמץ גדול מצדכם בקיצור – התקנת רשת \ דוקרנים.מהן השיטות להרחקת יונים?

רשתות יונים – השיטה הטובה ביותר. שיטות נוספות שיכולות להרחיק יונים הן: שוקים חשמליים, דוקרנים, מכשירים אולטרא-סוניים, מקורות אור ישירים כמו דיסקים, הרעלת יונים ועוד.

האם יש תכשיר ביתי להרחקת יונים?

ישנם תכשירי דוחי יונים. אתם יכולים להכין כזה בבית. ערבבו מים וחומץ ורסקו לתוכו פלפל חריף (לא מתחייבים ש – 100% יעבוד, קיבלנו דיווחים מכמה לקוחות שזה עזר להם לתקופה).

מה יונים שונאות?

יונים שונאות ריחות חזקים. נסו להכין תכשיר אנטי יונים ביתי בעזרת חומץ, מים ופלפל חריף או שפזרו קינמון על האזורים בהן הן יושבות. 

איך אפשר להפחיד את היונים?

הרחקת יונים מהגג או מהמרפסת על ידי הפחדה היא שיטה נפוצה. היא קצרת טווח אבל אם יהיה לכם מזל היא גם תעבוד לאורך זמן. פזרו ינשופים או עורבים על מנת להפחיד את היונים. כדי לכוון מקור אור ישיר אתם יכולים לתלות דיסקים או להשתמש בנייר אלומניום.

האם פעמוני רוח עוזרים בהרחקת יונים?

פעמוני רוח הם דרך מצויינת להפחיד את היונים בשתי אופנים. הן על ידי צליל פעמוני הרוח שיכולים להבריח את היונים והן על ידי אור ישיר (במידה והפעמונים עשויים מתכת).

הרחקת יונים בגג רעפים – תחילה הסירו מים ומזון

ברור שאם יש לכם מקור מזון או מקור מים לציפורים, זה הזמן להיפטר מהם. למרות שציפורים אחרות ונעימות יותר יכולות להשתמש בהן, ליונים יש נטייה להתנחל. אם הם יחליטו שהם אוהבים את מקור המזון או המים, הם ימצאו בזה מונופול. הכי טוב פשוט להיפטר מ״הקישוטים״ הקטנים האלה.

היונים בגג הרעפים? הפחידו אותן!

הדרך הקלה ביותר להרחיק יונים היא להפחיד אותן, מה שאפשר לעשות במגוון דרכים. למשל, שימוש בפעמוני רוח או מחזיר אור על הגג יכול להספיק כדי להפחיד יונים. אתם יכולים גם לרכוש ינשופים מזויפים גדולים או פריטים דומים שישמשו כמו דחליל ליונים (דמוי עורב). עם זאת, זכור כי בסופו של דבר יונים יבינו את השיטות שלכם. הם יבינו שהינשוף או העורב מזויף אחרי זמן מה, אז היו מוכנים להזיז אותו או להיות מותאמים לשיטות שלכם בעתיד.

עולים שלב – דוקרנים, חוטי חשמל ורשתות – ככה מרחיקים יונים בגג רעפים

אם טקטיקות ההפחדה לא עבדו, אז הגיע הזמן לצעדים דרסטיים יותר. שיטות אלה כמעט בוודאות יעבדו, אך הן ידרשו מאמץ גדול מצדכם. 

ההצעה הראשונה שלנו היא דוקרני פלדת אל חלד. בוודאי ראיתם אותם על גגות מסחריים ושלטים מסחריים, אך ניתן להניח אותם גם על הגג שלכם. החסרונות הם ללא ספק המאמץ הנדרש והעובדה שהגג שלכם לא ייראה נהדר עם דוקרנים עליו. אבל היי, בלי יונים!

אתה יכול גם לבחור בג’לים דביקים שניתן לרכוש בחנויות קמעונאיות רבות או באינטרנט. אתה מורח את הג’ל על הגג שלכם, מה שהופך אותו לא נוח ליונים לשהות שם. 

לבסוף, התקנת רשת או חוטי חשמל (chicken wire) על אזורים בהם יונים מגיעות בתכיפות רבה.

מחיר הרחקת יונים

 • הרחקת יונים במרפסת שירות ע”י רשת 2X2 – בין 600-800 ש”ח.
 • הרחקת יונים במרפסת שירות ע”י רשת 3X3 – 800-1000 ש”ח 
 • ניקיון לשלשת יונים – החל מ – 200 ש”ח 
 • פריסת דוקרנים בין 80-130 ש”ח למ”ר
 • הרחקת יונים לבניין – יש ליצור קשר ונתאם הגעה לביצוע מתן הצעת מחיר
 • הרחקת יונים בבית פרטי החל מ – 300 ש”ח ותלוי בסוג הבעיה (דוקרנים, רשתות, אמצעים אחרים וכו’). 
מקור הבעיההפתרון המומלץ
בעיית יונים במסתור כביסההדרך הטובה ביותר להיפטר מיונים במסתור הכביסה היא באמצעות רשת יונים.
מטרד של יונים בגגיש לאבחן היכן ניתן לבצע סגירה על ידי רשת והצבת דוקרנים בצורה יעילה בגג.
בעיית יונים בסורגיםאם לא רוצים לסגור עם רשת מומלץ להציב דוקרנים. יש אפשרות גם לרכוש פסלים שיפחידו את היונים, לתלות דיסקים וכו’
בעיית יונים בבניין משותףיש לסגור עם רשת את כל האזור בו אתם סובלים מיונים – צרו איתנו קשר נגיע לבדיקה ללא עלות.
בעיית יונים במקום בו אין אפשרות להציב רשת או דוקרניםצרו קשר ונבצע פיתרון יצירתי – קיימים מגוון רחב של פתרונות מכניים וחשמליים להרחקת היונים.
הרחקת יונים מגג רעפים

לקרוא למזיקיס – ולקבל אחריות לשנים על הרחקת יונים בכלל והרחק יונים בגג רעפים בפרט. 

אם בעיית היונים שלכם לא נעלמת או שפשוט אין לכם זמן או סבלנות להתמודד איתה, אנא פנה אלינו. נשמח לטפל בבעיות היונים שלכם וכמובן נוכל להרחיק אותן תוך זמן קצר ובשיטות התפורות לבעיה הספציפית שלכם.

במזיקיס תחילה נשאל אתכם היכן היונים ממוקמות, האם על גג הרעפים? האם הגג פתוח בכלל?
נבחן את האופציות יחד איתכם בטלפון – דוקרנים יעשו את העבודה (כמובן ותקבלו הצעת מחיר מראש טרם העבודה) האם ניתן לסגור בצורה מכאנית על ידי רשת? או האם צריך למתוח חוטי חשמל או לחפש פתרונות יצירתיים יותר?

בהרחקת יונים יש את הסטנרדט אך לצערנו אנו נתקלים מעת לעת בבעיות אחרות שמצריכות יציאה מהקופסא. בכל מקרה, אנחנו איתכם – הרחקת יונים מהגג – זה מזיקיס.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
js_loader

מחיר הרחקת יונים – כמה עולה להרחיק יונים?

השירות אותו מבצעיםמחיר הרחקת יונים
מחיר דוקרנים למטרבין 80 ל – 130 ש”ח למטר
הרחקת יונים – במסתור כביסה – רשת 2X2בין 600 ל- 1000 ש”ח
הרחקת יונים במסתור כביסה – רשת 3X3בין 800 ל – 1300 ש”ח
ניקיון במסתור כביסההחל מ – 600 ש”ח
הרחקת יונים לבנייןיש להתקשר ונתאם הגעה (ללא תשלום)
בית פרטיהחל מ – 300 ש”ח

סרטון כיצד להיפטר לבד מיונים (אנגלית)

היה חלק שאהבתם במיוחד?

דוקרנים נגד יונים בגג רעפים - דוקרני יונים

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..