קטגוריה: יונים

תמיד שמדברים על יונים אני חושב על “ברלד”.. טוב נו אולי זה רק אני.

בכל מקרה כדי להיפטר מיונים הדרכים המקובלות והטובות ביותר הן דוקרנים ורשתות. אנו מבצעים עוד כל מיני סוגים של הרחקות יונים אבל בפועל, רוב ההרחקות מסתיימות ברשתות ודוקרנים.

רוצים לקבל הצעת מחיר ולהיפטר מהיונים אחת ולתמיד? שלחו לנו וואטסאפ עם סרטון וכמה תמונות של המקום שממנו תרצו להוציא את היונים וכבר בטלפון תדעו מה הם השלבים לביצוע הרחקת היונים, איך זה הולך להתבצע וכמה זה יעלה.

 • רשת יונים מחיר

  רשת יונים מחיר

  רשת פוליאתילן זאת הבחירה של מזיקיס – ברוב המקרים נתקין עבורכם רשת פוליאתילן שקופה שמצד אחד היא יעילה, עמידה וחזקה ומצד שני יפה ואסתטית וכמעט שאינה נראית. המחירים ינועו בין 800-1300 ש”ח להתקנה במסתור כביסה מרפסת שירות או חללים דומים. צריכים גם ניקיון יסודי ואו הדברת כיני יונים במקום? במידה ונגיע להתקין לכם רשת יונים…

 • דוקרני יונים

  דוקרני יונים

  מחפשים פתרון יעיל, ארוך טווח וזול? דוקרני יונים זה הפתרון עבורכם. מבלי לבלבל אתכם בסוגים השונים של הדוקרנים (ובאמת שיש המון מהם) נעשה לכם סדר בדוקרנים היעילים ביותר, שמחזיקים לזמן הרב ביותר ושגורמים ליונים להתעופף למקום אחר (כזה שאין בו דוקרנים).  דוקרנים להרחקת יונים הדוקרנים להרחקת יונים הטובים ביותר הם: דוקרני נירוסטה! עכשיו לא סתם…

 • הדברת כיני יונים

  הדברת כיני יונים

  הדברת כיני יונים זה לא הדבר הראשון שקופץ לראש כשמתחילים להתגרד. אני מניח שהרבה פעמים אתם חושדים אולי בבגד החדש שקניתם, באבקת הכביסה החדשה שניסיתם או סתם אלרגיים למזג האוויר המשתנה. אבל אט אט חודרת בכם התחושה הלא נעימה שאולי הפעם זה לא זה, זה מגרד יותר, בעיקר סביב חדר השינה שלכם אבל עדיין אתם…

 • שיטות ביתיות להרחקת יונים

  שיטות ביתיות להרחקת יונים

  מה הן השיטות הביתיות להרחקת יונים? דוקרנים? דיסקים? בובות ינשוף? סקרנו עבורכם את 6 השיטות הטובות ביותר לביצוע הרחקת יונים בשיטות שכולנו מכירים. 1. דבק ג’ל. 2. מכשירים אולטראסוניים. 3. דוקרנים. 4. שיטות הפחדה (מוטות וכו’). 5. בובת ינשוף. 6.רשת יונים (הפתרון האולטימטיבי).

 • הרחקת יונים מגג רעפים

  הרחקת יונים מגג רעפים

  מהן השיטות להרחקת יונים? רשתות יונים – השיטה הטובה ביותר. שיטות נוספות שיכולות להרחיק יונים הן: שוקים חשמליים, דוקרנים, מכשירים אולטרא-סוניים, מקורות אור ישירים כמו דיסקים, הרעלת יונים ועוד.

 • הרחקת יונים

  הרחקת יונים

  הפתרון הטוב ביותר ללא ספק למרפסות, מסתורי כביסה, עדני חלון וכו’ הינו רשת יונים בשילוב עם דוקרנים (ברוב המקרים זה יפתור את הבעיה – למקרים מיוחדים אחרים המשיכו לקרוא)