מדבירים

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

כחושבים על מדביר או מדבירים – מה אתם מדמיינים? אם אתם חושבים על בנאדם עב כרס, שרק בא לערבב אתכם, לרסס קצת חומר שאתם לא יודעים מה הוא מכיל וללכת לבית הבא – אז תנו לנו לבשר לכם מזיקיס כאן ואנחנו רוצים בתור מדבירים לייצג לגמרי את ההפך!  

למה במזיקיס לובשים חולצות ורודות?

רמי לוי, מאחוריך.

האם אתם מדבירים גם באתר מידרג?

מידרג – נחשבת היום לאחת מחברות הדירוגים האמינה ביותר בארץ. שם לכל עבודה שמבוצעת ישנה טלפן או טלפנית שמתקשרים ללקוח לשאול האם הוא היה מרוצה מבעל המקצוע, האם הגיע בזמן, האם היה נחמד וכו’ ובסוף ישנו ציון משוקלל. 

אנו גאים בשיתוף הפעולה שלנו עם חברת מידרג, גאים בציון שלנו, ותמיד מנסים להשתפר כדי להגיע לאותו ציון 10 עגול. 

מזיקיס במידרגהאם יש עליכם כמדבירים המלצות?

על מזיקיס יש לא מעט המלצות ברחבי הרשת (רובם טובות לשמחתינו). תוכלו למצוא את ההמלצות בפייסבוק, בגוגל, במידרג, במקצוענים – או הכי פשוט – התקשרו אלינו, שלחו וואטסאפ ואנו מקווים שכבר בטלפון או בוואטסאפ תרגישו שאנחנו בעיקר רוצים לעזור לכם!

אם תרצו לבדוק אותנו עוד לפני שאתם מכירים או קיבלתם המלצות תוכלו פשוט להזמין באתר, נגיע אליכם ולאחר מכן תוכלו להתרשם בצורה הטובה ביותר עלינו! 

חשבתי לשים פה צילומי מסך, או המלצות שונות מרחבי הרשת, אבל הצורה הכי טובה ואמינה היא לתת לכם בעצמכם לבדוק – לכן שמנו כאן קישורים לכל הפלטפורמות החברתיות שיש בהם המלצות עלינו. 

ואם יש לכם שאלות, טענות, מענות וכו’ – אנחנו כאן, בטלפון, בוואטסאפ, בעמוד צור קשר, בפייסבוק ועוד. 

מחירון מתחריםמחירון מזיקיס

מחירון הדברה מומלץ לצרכן ע”י ארגון המדבירים

ארגון המדבירים מפרסם מידי שנה את מחירון ההדברה המומלץ לצרכן. אנו זולים ממנו בעשרות אחוזים (פשוט בדקו והשוו). 

מחירון הדברה – המקצוענים

מזיקיס זכו כמצטייני המקצוענים בשנת 2015, עם זאת המחירון שלנו נמוך ממחירון המקצוענים בשל העובדה ששם יש לשלם כדי להופיע באתר והמדביר מגלגל את עלות הפרסום על הלקוח הפרטי.

מחירון מידרג V.S מחירון מזיקיס

המחירון שלנו דומה מאוד למחירון מידרג. בניגוד למחירונים אחרים (כמו של המקצעונים, ארגון המדבירים וכו’) ששם המחיר שלנו זול בעשרות אחוזים מהמחירון שלהם – המחירון שלנו ושל מידרג יחסית זהה. כחלק מאותם סט ערכים שיש לנו ולאתר מידרג (שקיפות, אמינות, הגעה בזמן ועוד) כנראה שגם במחירון אנו תמימי דעים. 

רשמנו בפניכם את המחירונים שלנו בעמוד המחירון השקוף של מזיקיס ובלינק את מחירון מידרג – תוכלו להשוות בשמחה. 

מדבירים דור ודימה ממזיקיס

צוות המדבירים המורשים של מזיקיס – קווים לדמותם 

דור – מדביר מורשה (שטחים פתוחים מ.ר.2110)

ריסוס ירוק - רישיון הדברה דור לוי

מזיקיס הוקמה אי שם ב 2014 בירושלים, תוך כדי לימודי ראיית חשבון ולימודי מזרח אסיה לאחר שדור לא מצא את מקומו בתור עוזר חשב במשרד התיירות (בכל זאת, למד ראיית חשבון). דור נזכר שעבד שנתיים אצל מדביר לפני הלימודים בעיר הבירה וקיבל החלטה שאפשר לומר, הסיתה את מסלול חייו ב – 180 מעלות. 

 • אני זוכר עוד את היום הראשון שלי, אחרי שבניתי את האתר (כל האתר היה דגלי יוון ומוזיקה יוונית ברגע שנכנסתם), לקוח מבת ים התקשר, סגרנו על 180 ש”ח ויצאתי לדרך”. האמת היא היום, אני בכלל לא מבין איך הזמינו מהאתר שלי. 

כמה שנים לאחר מכן, במתן השירות בירושלים ובאזור תל אביב שמנו לב במזיקיס שיש בעיה רצינית בכל הנוגע לפשפשי מיטה. השיטות שנהגנו בהם אנחנו ונהגו בהם כבר עשרות שנים לא הוכיחו את עצמם והחלטנו לעשות משהו שונה – התחלנו עם הטיפול בחום לפשפשים (מה שמניב 100% תוצאות שמאפשר לנו לתת שנה אחריות!) 

“יום אחד במילואים התחילו להתבטל לי עבודות, אנשים לא חיכו (בצדק או לא, תחליטו אתם) והחלטתי שאני חייב עזרה”. דור החל להתקשר למדבירים בעלי רישיון בשאלה האם ירצו להצטרף לצוות המדבירים של מזיקיס. 

לאחר תקופה ארוכה דור פגש את דימה לגמרי במקרה, החיבור ביניהם הוביל ליצירת שותפות אמיתית והבנה שיחד יוכלו לכבוש את עולם ההדברה, או לפחות לתת את השירות הכי טוב בעולם שהם יכולים לתת. 

דימה צוות מדבירים מזיקיס בהדברה

(הסיפור מאחורי המזרון השרוף מאחורה הוא שלקוח שהיינו אצלו בהדברת פשפשים בחום, אהב את הרעיון וגם ככה רצה להחליף מזרון אז החליט לשרוף אותו)

דימה מדביר מורשה (שטחים פתוחים מ.ר. 3005)

רישיון הדברה דימה דימיטרי קולסניקוב

 דימה, דימיטרי קולסניקוב, הוא אגדה. פגישה מקרית לגמרי בתחנת הדלק הובילה ליצירת שותפות איתנה מאין כמוה במזיקיס. דור, שאינו בחור חשדן יתר על המידה החל לבדוק את דימה במקרי קיצון, זה התבטא בשליחה למקומות רחוקים, לקוחות שעל פניו היו יותר בעיתיים ומה לא? ובכל שלב כזה דימה לא רק שעבר, אלא אכל את זה בלי מלח! בתחילת 2022 דור ודימה הפכו לשותפים מלאים במותג מזיקיס ונושאים בגאווה את עקרונות המותג: 

 • איחרנו להדברה? ההדברה חינם!
 • שקיפות מלאה בכל הנוגע לחומרי ההדברה ולאופן ביצוע הפעולה
 • שקיפות מלאה במחירים

קבלני משנה 

 מזיקיס עובדים בשיתוף פעולה עם כמה קבלני משנה באזורים שונים בארץ. קבלני המשנה האלה עוברים היכרות עם המותג שלנו, עם דרכי הפעולה שלנו ועם היחס המיוחד לכל לקוח ולקוח. במידה ומגיעים אליכם לא דימה או דור אלא קבלן משנה שעובד בשיתוף פעולה עם מזיקיס קחו בחשבון שתקבלו את אותה רמת שירות כאילו דימה או דור היו מגיעים! 

רוצים להפוך לחלק מהמותג מזיקיס? 

אם ברצונכם להיות חלק מאיתנו, לתת את השירות הטוב ביותר שאפשר, יחד עם מחירים הוגנים והגינות כלפי הלקוחות – יותר מנשמח אם תצטרפו אלינו. 

פשוט שלחו וואטסאפ (בכפתור באתר) ונתחיל לדבר! 

מדביר במזיקיס

מדבירים מורשים

לאור חוק המדבירים החדש שחוקק ב 2016 ונכנס לתוקף ב 2019 בעקבות המוות הנוראי שנגרם כתוצאה מהדברה – כל מדביר חייב ברישיון הדברה. 

 1. מספר הרישיון של דור (דור הלל לוי) הינו 2110 
 2. מספר הרישיון של דימה (דמיטרי קולסניקוב) הינו 3005

גם קבלני המשנה שלנו שאנו עובדים איתם בשיתוף פעולה – כל אחד מהם בעל רישיון הדברה משלו (ממליצים לכם לבדוק אותם! אנחנו בדקנו). 

מדביר 

זה אף פעם לא היה החלום שלי להפוך למדביר מזיקים. מבחינתי הייתי על מסלול של לימודים גבוהים, איפשהו בהייטק וזהו. כמו רוב החברים שלי לשכונה. 

אבל בשונה מהחברים שלי, כל פעם שראיתי ג’וק משהו בער בי… 

סתאםםםם 

הגעתי לזה לגמרי במקרה, ראיתי מודעה בעיתון “רוצה להרוויח כסף, תתקשר” ומשם הכל התחיל.
במקביל ללימודים (באמת הלימודים הגבוהים) בביולוגיה ובמדעי המחשב פתחתי את העסק שלי ולאחר כישלון חרוץ במדמ”ח (ועדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה) ותואר בראיית חשבון ולימודי מזרח אסיה לבסוף (שיהיה לאמא, וגם לי) והולדת בני הראשון והגירושין.. ובקיצור מזיקיס תמיד היה לי מקום מפלט.

גם פרנסה, גם כיף בלהיות כל היום בחוץ ועם אנשים, גם היכולת לעזור לאנשים עם הפחדים הגדולים ביותר שלהם וגם היכולת להרגיע בנאדם רק בעצם זה שאני זה שעונה לטלפון, כל זה גרם לי להבין שאני במקום הנכון. 

מאז ועד היום ניסינו להתרחב (היום אנו שותפות – דור ודימה) עושים עדיין פה ושם טעויות, אבל תמיד מנסים לתת לכם את ההרגשה הטובה ביותר, עם חיוך, עם שירות, עם שקיפות ובעיקר עם המוטו שלנו שלדעתי מעיד עלינו יותר מכל – איחרנו להדברה? ההדברה חינם! 

ואני, אני באופן אישי התרחבתי מאז (2014) ועד היום – התגרשתי, התחתנתי, 2 ילדים חמודים, כלב כנעני (מישהו מחפש? אבל לא באמת מוסר), חתולה, לקוחות מכובדים כמו גן החיות התנכ”י בירושלים והספארי בר”ג, מלא צעצועים בבית ובלאגן, מלא בלאגן. 

המלצה על צוות המדבירים של מזיקיס

מדבירים המלצות – המלצות הדברה במידרג

אם חיפשתם הדברה מידרג כנראה אתם רוצים מישהו אמין, שעבר דבר אחד או שניים בתחום ההדברות ושיהיה אמין, יגיע בזמן, מקצועי ויתן מחיר ושירות מעולה. אז ברוכים הבאים למזיקיס כאן אלו הם חלק מהעקרונות שעליהם מושתת כל הרעיון של מזיקיס: 

 1. איחרנו להדברה? ההדברה חינם!
 2. שקיפות מלאה בכל הנוגע לחומרי ההדברה
 3. שקיפות בכל הנוגע למחירים. 

הנה הציון שלנו במידרג (מתעדכן אוטומטי) – ולצערנו (אחרת הכל היה שם 10) אין לנו נגיעה בדבר. אסור לנו לדבר עם הלקוחות על הציון, אסור לנו לרמוז להם או לפנות אליהם במידה ונתנו ציון לא טוב או לא מספיק טוב לטעמנו (9 במקום 10 וכו’). 

מידרג הדברה – תל אביב והסביבה

חברת מידרג שהינה מהאמינות שיש בכל הנוגע לדירוג בעלי מקצוע מוכרת יותר באזור המרכז – לכן עיקר העבודות שאנו מבצעים במידרג הינם באזור תל אביב. אך אם אתם גרים באזורים אחרים – יש לנו פריסה יחסית נרחבת בין אם מדובר בדור, דימה או קבלני משנה שעובדים בשיתוף פעולה מלא עם אותם הערכים של מזיקיס. 

אנו נותנים שירות בין חיפה לאשקלון, אזור השפלה וכן אזור מודיעין וירושלים. 

להדברות שונות ומגוונת כמו טרמיטים ופשפשי מיטה אנו מגיעים לכל הארץ (אולי מלבד אילת). 

מזיקיס במידרג 

שיתוף הפעולה של מזיקיס (דור) עם חברת מידרג החל ב- 2015 כשלקוחות רבים שאלו אותי, תגיד למה אתה לא במידרג? 

לאחר בירור קצר אודות מידרג החלטתי להרים את הכפפה ולהירשם באתר ומהר מאוד התחלתי לקבל עבודות רבות! 

נכון, דרישות הלקוחות ממידרג היו לא אחת די גבוהות (ולעיתים רחוקות אף קטנוניות) אך כל לקוח כזה לימד אותי שיעור שלא לומדים באף אוניברסיטה – השיעור הוא לתת לכל לקוח את היחס הטוב ביותר, לתת לו להרגיש שהוא הלקוח הראשון שלי, להתייחס אליו, להסביר לו ולא לקחת שום דבר כמובן מאליו. לאחר שינוי התפיסה הזה – התחיל דור להבין כיצד יש להתייחס ללקוחות מידרג באופן פרטי וכיצד עליו להתייחס ללקוחות באופן כללי! 

אפשר לומר, ברוך ה’ שרוב לקוחות מזיקיס מגיעים היום מפה לאוזן, מהמלצות או לקוחות חוזרים ושהשיעור שלקוחות מידרג לימדו את דור בחיים הוא מיישם כדרך קבע על כל לקוח ולקוח. מה השתנה מאז ההתחלה של דור בתחום ההדברה?

ראשית, היום אנו עובדים עם יומני ביצוע אלקטורניים. נגמרו הימים שאתם מקבלים פיסת נייר, לא מבינים מה כתוב בה, לא יודעים באיזה חומר השתמשו וחלילה שישנה הרעלה אין לכם דרך להגיע למדביר, להגיע לחומרי ההדברה ועוד. אצלנו הכל כתוב שחור על גבי לבן ונשלח אליכם במייל. בצורה הזאת יומן הביצוע אף פעם לא הולך לאיבוד והאחריות אף פעם לא הולכת לאיבוד (או נשכחת במגירת הפיצ’יפקאס שלכם). 

דבר נוסף שדור החליט ליישם כחלק מהתייעלות מזיקיס היא ההזמנה באתר! מאחר ורוב המזיקים הינם חיות ליליות (בלי להפחיד) – ולא תמיד נעים להתקשר באמצע הלילה לבעל מקצוע – אצלנו במזיקיס תוכלו להזמין אותנו אונליין ונגיע כבר יום למחרת! (הכל מסונכרן עם היומנים שלנו). 

טלפון חוזר לאחר מספר חודשים – “ראינו שבמידרג עושים את זה, אז החלטנו שאם זה טוב למידרג, זה טוב למזיקיס”. התחלנו להתקשר ללקוחות מספר חודשים לאחר סיום ההדברה כדי לשאול: 

 1. האם אתם רואים עוד מזיקים? 
 2. האם אפשר לעזור במשהו נוסף?

אם קיבלנו תשובות טובות על שתי השאלות האלו, לא רק שאנחנו הרווחנו שביעות רצון הלקוח הרגיש שלא שוכחים אותו ברגע שיוצאים מפתח ביתו!

וכמו שאנחנו תמיד אומרים – אנחנו רוצים אתכם לכל החיים. 

אם יש לכם שאלות נוספות עלינו, צרו קשר! בוואטסאפ, בפייסבוק, באתר ובכל מקום אפשרי – אנחנו ננסה עד כמה שניתן – לעזור לכם. 

היה חלק שעניין אתכם במיוחד?

נושאים רלוונטים – שבטוח תרצו לקרוא מהם עוד:

דור ודימה צוות מדבירים - מזיקיס

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..