סימנים לפשפשים

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

פשפשים מהווים בעיה לא נעימה. תחילה, קשה לזהות סימנים לפשפשים במיטה ולפעמים אף קשה יותר לטפל בבעיה. מי שאינו בקיא בתחום, עלול להתבלבל בין פשפשים לבין טפילים אחרים.
הנה כמה סימנים שיאפשרו לכם לגלות האם ישנם פשפשים בביתכם.

חושדים?

חושדים בפשפשים? במזיקיס אנו דוגלים בשקיפות מלאה – המחיר לחדר לטיפול בפשפשים הוא כ – 1500 ש”ח (עם שנה אחריות ושינה ערבה מהלילה הראשון).

סימנים

תוכלו למצוא סימנים לפשפשים לבד ובכוחות עצמכם בעזרת הכתבה הבאה. חפשו סימנים דומים לתמונות, במידה וגיליתם תוכלו אף לנסות להיפטר מהם לבד. (וידאו בסוף)

אחריות

אחריות – אתם מקבלים שנה אחריות לטיפול לפשפשים פולו אפ – בניגוד לטיפולים שכל החברות מציעות – אנו מבצעים טיפול בחום לפשפשים – אין צורך לחזור על הפעילות לאחד שבועיים והשינה הערבה תהיה מהלילה הראשון!

מחיר שקוף

1500 ש”ח לחדר שינה ו – 1000 ש”ח לכל חדר נוסף.

איך ניתן לחסוך?

חושדים בספה בסלון? חושדים רק בחדר השני של הילדים אך לא בטוחים? תוכלו להכניס את הריהוט “החשוד” לחדר שמחממים וככה לחסוך כסף על חימום חדרים!

סימנים לפשפשים

כיצד ניתן לדעת אם אני סובל מתגובה אלרגית לפשפשים?

לצערנו, אין דרך ודאית לדעת עד שנעקצתם. תגבוה אלרגית עלולה לכאוב, במידה אותם חוששים מתופעות הלוואי יש לפנות לרופא.

באילו אזורים בגוף ניתן להעקץ מפשפשים?

בכל אזור בו העור חשוף. במקרים בהם ישנה כמות פשפשים גדולה תעקצו גם מתחת לבגדים.

מה הם הסימנים לפשפשי מיטה?

נשלים אדומים – חומים, נקודות שחורות כמו כתמים על בסיס המיטה והמזרון, עקיצות על הגוף

מה הם הסימנים לפשפשי מיטה?

נשלים אדומים – חומים, נקודות שחורות כמו כתמים על בסיס המיטה והמזרון, עקיצות על הגוף

מתי פשפשים עוקצים?

פשפשי המיטה עוקצים רק בלילה – במקרים בהם אתם רואים פשפשים ביום תדעו שהמצב יצא משליטה!

איך נראות סימני העקיצות?

סימני העקיצות יהיו במקבצים – 2,3 עקיצות בכל סריה בצורה של קו ישר עד חצי עיגול

איפה הפשפשים מתחבאים?

חפשו בכפלי המזרון, בבסיס המיטה, בארגז המצעים ובפנאלים שליד המיטה.

עקיצות פשפשים תמונות - סימני פשפשים, סימני עקיצות פשפשים

סימנים לפשפשים – עקיצות אדומות ומגרדות

 לעתים תכופות אנשים לא שמים לב לפשפשים בביתם עד שהם משאירים סימנים. הופעה על העור של סימנים אדומים, שטוחים בצורת זיגזג או מקבץ הוא סימן מפתח לפשפשים על בני אדם. פשפשים גם עלולים להשאיר עקיצות המסודרות בשורות. חשוב לציין כי הם לא מפיצים מחלות לבני אדם, עקיצותיהם עלולות להיות לא נעימות ומגרות. גירוד ממושך עלול להוביל לדימום ואף זיהום.

סימנים לפשפשים במזרון בחדר שינה

סימנים נוספים לפשפשים – לילות “עוקצניים”

פשפשים בדרך כלל נמצאים במיטה, שם בני האדם מבלים את רוב הלילה שלהם. הפשפשים בדרך כלל פעילים בלילה, כאשר בני האדם ישנים. לפיכך, אם הינך נעקץ בלילה, זהו סימן לפשפשים.

הסימן הראשון והבולט לעין- כאשר פשפשים נמצאים על המיטה ועוקצים את בני האדם, הם משאירים אחריהם כתמי דם, הנראים כמו כתמי חלודה קטנים. כתמים אללו ימצוא רוב ליד דפנות המיטה או בקצותיה. בנוסף, פשפשים משילים את עורם, מספר פעמים בתקופת התבגרותם, לכן בעת החיפוש אתה עלול למצוא נשלים חומים – אדומים.

הכנת החדר להדברת פשפש המיטה

סימנים על הידיים והכתפיים

פשפשים נוטים לעקוץ עור חשוף. למשל, הידיים והכתפיים שאנשים נוטים להשאיר לא מכוסות בזמן השינה. בשונה מפרעושים הנוטים לעקוץ באזור הקרסוליים. אך שימו לב – פשפשי המיטה יכולים לעקוץ אתכם גם מתחת לבגדים! בבטן, בגב ובאזורי נוספים

מחפשים סימנים נוספים? התחילו להריח

ריח חזק ולא נעים המזכיר ריח של מגבת רטובה הוא תופעה מוכרת נוספת המרמזת על פשפשים. הפשפשים משחררים הורמונים, וכאשר נמצאים בקבוצות גדולות עלול להיווצר ריח חזק. במידה וחדר השינה שלך מריח כמו מלתחה, אנו מציעים שתבצע בדירה להמצאות פשפשים.

סימנים לפשפשיםמה זה בדיוק?
מצאתם נקודות שחורות קטנות שנראות כמו כתמים?מה שאתם רואים אלו צואת הפשפשים – הסימן הבולט ליותר להמצאות פשפשי מיטה בביתכם.
נקודות לבנות (לא כמו הכתמים השחורים) סביב נקודות שחורותאלו ביצי הפשפשים – בהחלט סימן שיש פשפשים בביתכם.
כתמי דם על הסדין ואו על הבגדים שלכםבהחלט סימן שמשהו עקץ אתכם – לרוב אם מדובר בעקיצות מתחת לבגדים וישנו דם על הסדין או על הבגד עצמו – אלו פשפשי המיטה.
נשלים של פשפשי מיטהאם אתם לא מפסיקים למצוא נשלים של פשפשים – תדעו לכם שככה הם מתרבים ומתפתחים. פשפשים עוברים חמישה גלגולים ובכל גלגול נשל אחד נושר.
היכן לחפש את הסימנים של פשפשי המיטה?סימני פשפשים יופיעו בראש ובראשונה על בסיס המיטה, בכפלי המזרון, בשידה שליד המיטה, מאחורי המדפים, מאחורי התמונות על הקיר, סביב הוילונות ליד המיטה ובכלל – יכולים להימצא בכל מקום. חפשו סביב המיטה תחילה.
סימנים לפשפשים 1

טיפים למניעת פשפשים

חשוב לזכור כי תחום ההמצאות של הפשפשים הוא לא בהכרח בביתכם, הם יכולים להימצא בכל מקום בו אתם ישנים, כולל בתי מלון.
הנה כמה טיפים שיעזור לכם להימנע מפשפשים, בין אם אתם בבית או בטיול-

1. בדקו את המיטה – תבחנו את המיטה, המזרן ובמיוחד את הקצוות והתפרים. תחפשו צבע חלודה, כתמי חום ואו נשלים קטנים חומים של פשפשים.

2. בחנו את החדר – אחרי חיפוש במיטה, הגיע הזמן לבדוק את שאר החדר. חשוב לבדוק כל רהיט מרופד, כולל כסאות, ספות, ווילונות וקצוות השטיח. תסתכלו בתוך ומחוץ לארון, מתחת למיטה ואם זה אפשרי, גם מאחוריה. תמיד חשוב להיות ערניים ולחפש אחר הסימן של כתמים חומים.

3. פתחו את הארון – פשפשים עשויים להתלות על בגדים, כך הם יכולים לנוע ולהתרבות בקלות. אל תשכחו לחפש בתוך הארון ולבדוק את הבגדים באופן מקיף. פשפשים על בגדים מובילים לפשפשים על בני אדם.

4. השתמשו באף שלכם – אחת הדרכים לאתר פשפשים היא על פי הריח שלהם. ריח ההורמונים שהם מפיצים יכול להיות די גבוה. ניתן לתאר את הריח כריח מעופש. מאחר שאנשים עלולים לא לשים לב לפשפשים למשך זמן ארוך, ידיעת הדרכים לאיתור פשפשים ולתופעות לוואי יעזרו רבות בהשמדתם.

מה פשפשים אוכלים

מה פשפשים אוכלים?

פשפשים מתחבאים לאורך היום ואוכלים בלילה. מה התזונה שלהם? הדם שלכם. גלו סימנים לפריחה הנוצרת מפשפשים ומה לעשות במידה ונעקצתם.
קמתם עם פריחה שלא עוברת? פשפשים עלולים להיות הסיבה לכך.
גם השינה הטובה ביותר, עלולה להפוך לסיוט.

אז כיצד החרקים הללו עושים את זה?

מחדירים סם הדרמה טבעי בעזרת הרוק שלהם ובזמן הזה הם מוצצים דם מהקורבנות שלהם בזמן שנתם. כל אדם מגיב באופן שונה לעקיצות, אבל הנה רשימה של תופעות מוכרות לעקיצות על מנת לעזור לכם להחליט האם נפלתם קרבן ליצורים לא רצויים במיטתכם.

סימנים לפשפשים 2

כל מה שצריך לדעת על פריחה מפשפשים

סימנים על עור חשוף – בחנו את הידיים, הזרועות, הצוואר והפנים. אם אתם רואים סימנים אדומים, עקיצות או פריחה על העור שלכם, הם עלולים להיות מפשפשים. חשוב לציין כי לעתים מתבלבלים בין פשפשים לבין עקיצות של חיות אחרות (יתושים למשל). מה ההבדל ביניהם? עקיצות של פשפשים יופיעו בכל אזורי העור החשופים.

עקיצות לא כואבות, תופעות לוואי אשר עלולות לכאוב – כאשר פשפשים עוקצים, לא סביר שתשימו לב לכך. הסיבה לכך היא שהם עוקצים כאשר הגוף שלכם לא נע (לרוב בזמן השינה). מעבר לכך, הריר שהם משחררים בזמן הנשיכה מאלחש את העור וכך אינכם מרגישים כאב. מעבר לכך, אותו ריר הוא אחת הסיבות שגורמות לאנשים לסבול מתופעות לוואי עתידיות. התופעות משתנות מאדם לאדם, תגובה אלרגית לפשפשים תתבטא בעקיצה אדומה ומגרדת.

שניים במחיר אחד- פריחה ועקיצות – חבורות קטנות עלולות להפוך לפריחה אדומה מסביב לעקיצות. התגובות לפשפשים משתנות מאדם לאדם, לעתים הן עלולות להיות אלרגיות, ובהתאם לכך משפיעות על האזור הנעקץ ועל חומרת התגובה.

ארוחת בוקר, צהריים וערב – פשפשים יכולים להיות ניזונים מדם בני אדם “לארוחת בוקר, צהריים וערב”. חפשו עקיצות המסודרות בשורה או בטור, בדרך כלל בקבוצות של שלוש או יותר. העקיצות לפעמים מסודרות בשורות שכן הפשפשים ניזונים מעור חשוף בזמן שהאדם ישן. לכן, הם ימצאו לאורך הסדין, במיקום בו האדם נמצא.

גירוד מפרעושים - איך להדביר פרעושים לבד

גירוד – המנעו מגירוד העקיצות או הפריחה, זה רק מחמיר את המצב. גירוד מסיבי עלול לגרום לדימום, זיהום ונפיחות.

עקיצות בלילה – אנשים לעתים מתבלבלים בין פשפשים לחרקים אחרים. אם אתם חושדים בפשפשים, בדקו האם אתם נעקצים בלילה בתכיפות גבוהה יותר. 

לצערנו, אין דרך ודאית לדעת עד שנעקצתם. תגובות אלרגיות כוללות כאב, גירוד וחוסר נוחות במקום העקיצה. חשוב לא לגרד את העקיצות מאחר וזה עלול להוביל לפריחה. אם נעקצתם ואתם חוששים מתופעות הלוואי, התייעצו עם גורם רפואי מוסמך במיידיות.
אתם רוצים שהפריחה והעקיצות יפסקו?
אתם חייבים להפטר מהפשפשים, הביצים שלהם ובכל מה שנגוע בהם.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
js_loader

הדברת פשפש המיטה מחיר – כמה עולה להדביר פשפשים?

מספר חדריםהמחיר הינו לחדר, כולל טיפול בחום ואחריות לשנה
חדר אחד1500 ש”ח
שני חדרים2500 ש”ח
שלושה חדרים3500 ש”ח
יותר מ – 3 חדרים ואו הצעת מחיר שונה (מלון, הוסטל וכו’)צרו קשר נגיע להעריך (ללא תשלום) ולתת לכם הצעת מחיר במקום.

סרטון כיצד להיפטר מפשפש המיטה שהפקנו לחברת “מידרג” (לא טיפול בחום כמו שאנו מבצעים היום)

פשפשים במיטה

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..