פינוי פגרים

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

פינוי פגרים זאת מלאכה לא נעימה אבל כזאת שחייבת להעשות. אנחנו מבינים את החשיבות של פינוי הפגרים בעיקר בשל המחלות, הזיהומים החדייקים ובעיקר הריח שנגרמים כתוצאה מגופה שעומדת חשופה.

בין אם מדובר בפינוי פגר של חתול, פינוי פגר יונה או פינוי פגרים של בעלי החיים האהובים עלינו אנחנו נבצע את זה עם הציוד המתאים, בלבוש המתאים ונקנח בחיטוי ובריסוס האזור.

לבסוף אם מדובר בפינוי פגר של חולדה או עכבר בין אם שנתפס במלכודת ובין אם לאו – גם את זה אנחנו נבצע באהבה. פגרים כאלה מעלים ריחות חזקים ויש לפנות אותם במהירות המרבית.

פינוי פגרים עם מזיקיס

למה לבצע פינוי פגרים עם מזיקיס? המחיר לפינוי פגרים הינו החל מ – 200 ש”ח ותלוי בגודל, נגישות וסוג הפינוי. אנו מפנים פגרי חולדות, חתולים, כלבים ובכלל כמעט את כל סוגי בעלי החיים.

ריבוי המקרים בהם נתקלנו

במזיקיס בעשור האחרון נתקלנו בהמון מקרים שונים של פגרים. בשל המהירות הנדרשת בפינוי הפגרים תוכלו לנצל את המומחיות שלנו (מעבר לכך שבסוף הפינוי אנחנו מחטאים ומרססים את האזור).

פינוי, חיטוי וסופח ריח

לאחר שנבצע פינוי חיטוי וריסוס נציע לכם להשתמש בסופח ריח – במקרים שהפגר הספיק להסריח את כל האזור סופחי ריח מיוחדים ינקו לכם את האוויר ויחליפו את הריח הרע, בטוב.

פינוי פגרים כלב

איך מתבצע פינוי פגרים?

אנו תחילה מגיעים למקום, בודקים את האזורים היותר נפוצים של הפגרים, מפנים, מחטאים ומרססים.

כמה עולה פינוי של פגר?

שירות פינוי הפגרים הינו החל מ- 200 שח ותלוי בהתאם לגודל הנבלה, סוג וכמה המקום נגיש. ברוב המקרים נדע להעריך לכם בטלפון את המחיר המדוייק.

מי אחראי על פינוי הפגר? אני או העירייה?

ככל שמדובר בשטח פרטי האחריות תיפול עליכם!
במידה וישנה גופה בשטח ציבורי של בניין רצוי תחילה לפנות לעירייה, לא קיבלתם מענה? אנחנו כאן כדי לפנות אותה.

פינוי גופת עכבר או חולדה

שמתם מלכודות כדי למגר את התופעה ועכשיו לא יודעים מה לעשות עם הגופה? יש יותר מחולדה אחת ואתם רוצים שנגיע כדי לסדר את המלכודת חזרה (הן רב פעמיות). אנו מבצעים פינוי פגרים של חולדה בשמחה כי אנו מודעים לחשיבות של מה החולדה המתה יכולה לעורר בבית אם לא מפנים אותה (תולעים, זבובים וכו’). מעבר לריח הבלתי נסבל של גופת חולדה.  ריח של גופת מכרסם הוא משהו שקשה להעביר דרך המסך. במידה ואתם גרים בבית פרטי או נמצאים במשרד ויש ריח חזק שאתם מזהים בוודאות שהוא של נבלה וצריכים שנגיע – התקשרו אלינו ואנו נעשה הכל כדי לפנות את הגופה. לאחר מכן נשתמש בסופחי ריחות כדי להחליף את ריח הגופה בריח נעים.

כמה עולה?מה עושים?
כמה עולה פינוי פגרים?פינוי פגרים הינו החל מ – 200 ש”ח תלוי בסוג הפגר (חולדה, סוס, חתול וכו’) ותלוי מקום הימצאה.
האם אתם מבצעים חיטוי לאחר פינוי הגופה?בוודאי! אנו מפנים, מחטאים ומרססים את האזור שבו שכבה הנבלה כדי למנוע היווצרות מזיקים לא רצויים אחרים.
לאיזה חיות אתם מבצעים פינוי?אנו מבצעים פינוי פגרים של חתולים, כלבים, יונים, ציפורים חולדות עכברים ועוד.

פינוי פגרים – פינוי בעל חיים

בעל החיים האהוב עליכם הגיע לעולם שכולו טוב? מצאתם במקלט נבלת חתול? לכל מקרה טיפול משלו (בין אם קבורה במשרפה, או קבורה עצמאית) אנו נדאג לפנות את בעל החיים שלכם וללות אתכם בצעדים הבאים. במידה וזה בעל החיים שלכם יש לכם כמה אופציות:

1. משרפה – בעין המפרץ.
2. קבורה עצמאית (לפי לשון החוק – לא חוקי).
3. פנייה לרשות המקומית שתספק לכם פתרונות. 

מצורף לשון החוק 

פינוי פגרים 1
פינוי פגרים 2

1. במידה ומצאתם גופת חתול או חיה אחרת במקלט או בסביבה שמצריכה פינוי

צרו קשר עם מזיקיס – אנו נגיע עם הציוד המתאים, נקח את הגופה, נחטא את האזור ונסיים בריסוס על מנת שלא יתפתחו שם מזיקים אחרים.

2. במידה ויונה או ציפור אחרת נתגלתה בגג רעפים

במידה ויונה מתה בגג רעפים או בחלל גבוה שאין לכם גישה אליו – צוות מזיקיס יגיע ויפנה את המפגע. כמתקיני רשתות יונים ומבצעי הרחקת יונים יש לנו הידע והאמצעים לטפל בגופות ציפורים ויונים גם בגבהים. לאחר הפינוי יבוצע חיטוי וריסוס האזור בו שכבה הגופה (על מנת למגר מזיקים אחרים).

3. האם אתם מריחים ריח חריף ולא יודעים מה מקורו?

כנראה שמדובר בנבלה כלשהי. ברוב המקרים בעיקר בחורף אלו יהיו חולדות ועכברים שינסו את מזלם ויכנסו לביתכם. כמונו, גם הם רוצים להתחמם בחורף ולעיתים מורעלים ומתים בתוך חלל ביתינו. כמו תמיד, נגיע באהבה, נאסוף הגופה, נחטא ונרסס.

4. פיניתם את הגופה לבד ועדיין יש ריח?

השתמשו בסופחי ריח! סופחי ריח הינם כדוריות (מזכירות את אלה במשתנות הציבורית) שמנטרלות את הריח הרע ומחליפות אותו בריח נעים (ישנם מגוון ריחות). זה פתרון מצויין וככל שהריח חזק יותר ישנם סופחים גדולים יותר. הפתרון הזה חייב ללכת יד ביד עם פינוי הפגר מאחר וכל עוד הפגר לא יפונה יקח הרבה זמן לריח הרע לעזוב.

פינוי פגרים 3

מי אחראי לפינוי הפגרים? אני או העירייה?

התשובה כאן מתחלקת ל – 2. ראשית תלוי מאוד במקום שבו אתם גרים. ברוב המחולט של המקרים במידה והנבלה או הפגר התגלה בשטח פרטי כגון בניין, דירה וכו’ העירייה תסיר מעצמה אחריות. במידה והגופה התגלתה בשטח ציבורי ברוב המקרים טלפון לעירייה יעשה את העבודה.

פינוי פגרים 4

פינוי פגרים לבד – איפה מתחילים לחפש?

פינוי פגר חולדה או עכבר – במידה ולא נלכד במלכודת חפשות את גופת המכרסם בתוך חורי בביתכם, מאחורי ספות, בתוך ארונות בגדים צפופים, בארון מתחת לכיור, מאחורי הצוקל (החלק התחתון במטבח שנשלף במטבחים חדשים) ובעליית הגג אם יש לכם כזאת.

פינוי גופת ציפור או יונה – במידה ואתם גרים בדירה והיונה פשוט נכנסה דרך החלון היא יכולה למות בכל מקום בבית – ברוב המקרים במקום גלוי לעין. גרים בבית עם גג רעפים? הרימו כמה רעפים וחפשו את הגופה בתוך הבידוד שמתחת לרעפים. ישנם בתים עם עליית גג שהופכת למחסן, לרוב עליית הגג לא אטומה הרמטית ויונים יכולים בקלות להכנס ולשגשג שם. במידה ויש לכם ריח חשוד ויש לכם עלייה כזאת חפשו תחילה שם.

חשוב! תמיד ללבוש כפפות, ללבוש בגדים ארוכים, לשפוך אקונומיקה אחרי הפינוי על מנת לחטא את האזור ואם יש לכם חומר הדברה כזה או אאחר שנמכר בחנויות השתמשו בו כעזרה ראשונה.

אם לא תרצו לטפל בעצמכם בפינוי הפגרים – אנחנו כאן בשבילכם, לפינוי, חיטוי והדברת האזור. 

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
js_loader

המלצה בוידאו כיצד להיפטר מריח גופה (אנגלית) – אנו ממליצים גם על סופח ריח שאפשר לקנותו דרכנו, או בהמון חנויות “טמבור”

היה חלק שעניין אתכם במיוחד?

נושאים רלוונטים – שבטוח תרצו לקרוא מהם עוד:

פינוי פגרים

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..