רשת יונים מחיר

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

רוצים להגיע לפואנטה – רשת יונים מחיר – ככה אתם רוצים להתחיל את השיחה? כמה תעלה הרחקת יונים באמצעות התקנת רשת יונים? שאלה מצויינת וגם לגיטימית לחלוטין – לכן ניתן לכם טווח להתקנת רשת יונים במסתור כביסה או חדר שירות בין 800-1300 ש”ח (התקנת רשת יונים בבניין תעלה כמה אלפים – תלוי במורכבות הסגירה ובמספר הקומות), נסביר לכם ממה נובעים פערי המחירים. 

בסרטון – התקנת רשת היונים וביצוע הניקיון:

מידע על רשת יוניםתשובות קצרות וממוקדות
 באיזו רשת יונים כדאי לבחור? רשתות פוליאתילן (אבן או רשת שקופה)הרשתות הטובות ביותר לסגירת חללים קטנים וגדולים (ממסתורי כביסה וחדרי שירות ועד בניין רב קומות) – עשויות מגידים מונופיליים בעובי בין 0.3 ל 0.8 מ”מ.
האם רשתות זה הפתרון הטוב ביותר להרחקת יונים? רשתות זה אחד הפתרונות ליצור מכשול פיזי בין החלל שאותו אתם רוצים לסגור ליונים. ככל שתשמשו ברשתות איכותיות יותר ושקופות תקבלו גם פתרון יעיל וגם אסתטי. 
כמה עולה התקנת רשת יונים?מחיר התקנת רשת יונים למסתור כביסה, מרפסת שירות או חללים דומים ינוע בין 800 ל 1300 ש”ח לא כולל ניקיון המקום והדברתו (תוספת של עוד כמה מאות שקלים).
האם עלי לשקול הנחת דוקרנים בנוסף להתקנת רשת יונים?הכי פשוט הוא לתת למדביר בשטח, למתקין רשת היונים לקבוע האם שווה לכם להשתמש גם בדוקרנים במקביל לרשת היונים (ישנם חללים רבים שהם שונים ומגוונים ולכל חלל יש להתאים את הפתרון הייעודי עבורו).
אנחנו גרים בבניין והתארגנו כל הדיירים להתקין רשת על כל הבניין – האם זה משהו שאתם עושים? בוודאי – במקרה כזה התקנת רשת על כל הבניין תיראה כהוצאה גדולה עבור הבניין אך עבור כל דייר ודייר תהיה קטנה הרבה יותר מלהתקין בבית שלו. התארגנו כ-ועד הבית וניתן לכם הצעת מחיר לאחר ביקור במקום. 
רשת יונים מחיר

אילו רשתות יונים טובות קיימות היום בשוק? 

 1. רשת אבן מחומר פוליאתילן מגידים עשויים מונופילים (יקרות ועמידות יותר ומתאימות להרחקת יונים)
 2. רשת שקופה מפוליאתילין מגידים עשויים מונופילים (אסתטיות יותר אך מעט יותר חלשות עם זאת מתאימות להרחקת יונים)
 3. רשת פלסטיק להרחקת יונים (זולות יותר אך אינן עמידות לפגעי מזג האוויר – לא מתאימות לטעמנו להרחקת יונים)
 4. רשת פלסטיק לפריסה על עצים (מתאימות לפריסה על עצים נגד מפגעי ציפורים ולא לאטימת אזור לצורך הרחקת יונים). 

אנו נשתמש אצלכם באחת מ – 2 האפשרויות – רשת אבן או רשת שקופה (בהתאם למחיר שתרצו, לאסתטיות ולאופי החלל אותו נצטרך לסגור). 

רשת נגד יונים

רשת פוליאתילן, רשת פלסטיק ורשת מתכת – מחירים

רשת פוליאתילן זאת הבחירה של מזיקיס – ברוב המקרים נתקין עבורכם רשת פוליאתילן שקופה שמצד אחד היא יעילה, עמידה וחזקה ומצד שני יפה ואסתטית וכמעט שאינה נראית. המחירים ינועו בין 800-1300 ש”ח להתקנה במסתור כביסה מרפסת שירות או חללים דומים. צריכים גם ניקיון יסודי ואו הדברת כיני יונים במקום? במידה ונגיע להתקין לכם רשת יונים הניקיון תוספת על השירות הזה תהיה מינורית לחלוטין (בין 200-600 ש”ח בלבד)

רשת יונים ממתכת - רשת יונים מחיר

רשת מתכת להרחקת יונים – מחיר

רשת מתכת להרחקת יונים פחות מתאימה לסגירה של חללים כמו מסתורי כביסה וכו’ אלא יותר לסגירה של חללים זעירים כגון ונטות, חורים בקירות, פתחי איוורר וכו’. הרשת צפופה יותר (הידעתם? לעיתים משתמשים ברשתות כאלו (רשתות מתכת 1X1) לצורך לצורך אטימה מחולדות

מחיר התקנת רשת מתכת תעלה כמה מאות שקלים בין 300-500 ש”ח כיוון שלרוב גודל המקום שאותו תצטרכו להתקין יהיה קטן. (מזכירים – אינו מתאים לחללים גדולים כמו מסתורי כביסה וכו’). 

רשת יונים מחיר 1

רשת פלסטיק להרחקת יונים – מחיר

אנו במזיקיס רוצים לתת לכם חוויית שירות מצד אחד ומהצד השני גם להתעסק עם המוצרים הטובים ביותר. אנו לא מתעסקים ברשתות פלסטיק להרחקת יונים כיוון שאינן עמידות בפגעי מזג האוויר, נקרעות עם הזמן, מתבלות ובסוף היונים חוזרות חזרה לאותו מקום שבו מתקינים רשתות מהסוג הזה. לכן אנו לא נותנים לזה אפילו מחיר. 

למה מחיר רשת יונים שונה ממקום למקום? 

התקנת רשת יונים במקום אחד לרוב אינה דומה להתקנת רשת יונים במקום אחר. יש כל כך הרבה סוגי מרפסות, כל כך הרבה סוגי מסתורי כביסה וכל כך הרבה יונים בארץ שקשה לומר לכם במדויק בטלפון כמה תעלה התקנת רשת היונים. 

מה כן יעזור לנו לתת לכם את המחיר המדוייק? צילום של המקום מכל מיני זויות ואו וידאו של המקום בו תרצו שנקים לכם את רשת היונים. 

איזו רשת יונים אתם מתקינים לנו? 

מחיר רשת היונים נובע לא רק מגודל הרשת (לרוב בין 2X2 ל – 5X5) אלא גם לסוג החומר של הרשת. ישנם רשתות שקופות שהיתרון שלהן הן שכמעט ולא רואים אותן והן לא גורמות למפגע אסתטי אך החסרון שלהן הן שהן פחות עמידות לפגעי מזג האוויר ולקרני UV וישנן הרשתות בצבע אבן בעלת 6 גידים ועובי חוט מחוזק שנחשבת כיום לרשת החזקה והעמידה ביותר. שימו לב שהרשת שתקבלו מהמדביר תהיה רשת פוליאתילן מאחר והחומר הזה הוא החומר העמיד ביותר שקיים היום ושנותן פתרון ארוך טווח לאורך שנים.

ישנן גם רשתות הגנה שפורסים על עצים מפני ציפורים ויונים – מחירן זול בהרבה וגם התקנתן זולה משמעותית מהתקנת רשת יונים בדירות, בבתים ובבניינים. 

מה צריך כדי להתקין רשת יונים?

כשנגיע אליכם להתקין רשת יונים (בהנחה ולא תזדקקו גם לדוקרנים) נרצה לחסום את הגישה מבחינת מכאנית של היונים אל מסתור הכביסה, מרפסת השירות או המרפסת שלכם. נמתח את הרשת כדי שתהיה כמה שיותר מתוחה (ולכן נשתמש בכבלי מתכת), נבריג למקומות המיועדים ברגים כדי למתוח בצורה טובה את כבלי המתכת ונהדק את הרשת לכבל. הדבר ייצור לנו רשת (שכמעט ולא תבחינו בה) שתיצור חוצץ בין האוויר הפתוח לחלל אותו רציתם לסגור. 

אם עדיין לא התקנתם רשת ומרפסת השירות התמלאה כבר בלשלשת יונים – נמליץ לכם לבצע ניקיון יסודי במקום יחד עם הדברת כיני יונים בנוסף לסגירת המרפסת כדי שלא יתפתחו במקום מזיקים נוספים

רשת יונים פרוסה

רשתות להתקנת יונים – מחיר

 • מחיר התקנת רשת פוליאתילן שקופה אבן 3X3 בממוצע יהיה בין 800-1200 ש”ח 
 • מחיר התקנת רשת פוליאתילן שקופה אבן 3X4 בממוצע יהיה בין 1300-1700 ש”ח
 • מחיר התקנת רשת פוליאתילן שקופה אבן 4X4 בממוצע יהיה בין 1500-2000 ש”ח
 • מחיר התקנת רשת פוליאתילן שקופה אבן בגודל גדול ורחב יותר יהיה תלוי המקום אותו צריך לסגור
 • מחיר התקנת רשת מתכת במקומות קטנים ינוע בין 300-500 ש”ח 
 • מחיר ניקיון יסודי של לשלשת וצואת יונים במסגרת התקנת רשת תנוע החל מתוספת של 200 ש”ח ותלויה בכמות העבודה אותה נצטרך לבצע במקום (בעזרת חומרי ניקיון וגרניק חזק) 
 • מחיר הדברת כיני יונים במקום במסגרת התקנת הרשת תנוע החל מתוספת של 250-300 ש”ח ותלויה במקום אותו נצטרך להדביר (ובכמות חומר ההדברה שנצטרך ליישם בפועל). 

היה חלק שעניין אתכם במיוחד?

נושאים רלוונטים – שבטוח תרצו לקרוא מהם עוד:

רשת יונים מחיר

מי כתב את כל השטויות האלה?

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..