הדברה אקולוגית
| |

הדברה אקולוגית

שיטות הדברה אקולוגית –
הדברה ביולוגית: ניצול טורפים או טפילים טבעיים להדברת אוכלוסיות מזיקים.
בקרות סביבתיות: שינוי הסביבה כדי לצמצם את מרחבי הרבייה והמחייה של מזיקים.
בקרות פיזיות ומכניות: שימוש בשיטות פיזיות כמו מלכודות או מחסומים כדי למנוע גישה של מזיקים.
בקרות כימיות: שימוש בחומרי הדברה המופקים ממקורות טבעיים כמוצא אחרון.

האם עכברים חוזרים?
| |

האם עכברים חוזרים?

האם עכברים חוזרים? אין ערובה שעכבר ששוחרר לא יחזור (אלא אם כן הוא שוחרר מספיק רחוק), אבל זה לא סביר. עכברים הם יצורים טריטוריאליים ולרוב יישארו בטריטוריה שלהם. אם עכבר אכן חוזר, סביר להניח כי הוא מצא מזון או מחסה בתוך הבית שלך. אם אטמתם את כל נקודות הכניסה האפשריות והסרתם מקורות מזון פוטנציאליים, הסבירות שעכבר יחזור נמוכה מאוד.

כל כמה זמן צריך לעשות הדברה כדי שלא יהיו לנו ג'וקים בבית?

כל כמה זמן צריך לעשות הדברה כדי שלא יהיו לנו ג'וקים בבית?

ג'וקים אוהבים שלושה דברים עיקריים: 

חום

לחות

חושך

בורות הביוב מספקים להם את כל זה בשפע, אך יחד עם זאת גם המטבח שלכם עלול לספק בדיוק את אותם התנאים (אם לא טובים יותר בהנחה ויש חריצים וסדקים בקיר). חום ולחות הם מקבלים מהצנרת שעוברת בארון מתחת לכיור,חושך בוודאי (מתי פתחתם לאחרונה את הצוקל – הצוקל זה הפנאל בין הארונות לרצפה במטבח).

כמה זמן אחרי הדברה אפשר לשטוף את הבית?

כמה זמן אחרי הדברה אפשר לשטוף את הבית?

הרבה פעמים שואלים אותנו את השאלה הזאת – כמה זמן אחרי ההדברה אפשר לשטוף את הבית? התשובה היא שמומלץ לא לשטוף במשך 48 שעות את האזורים המרוססים (כן ניתן לשטוף את האזורים שלא רוססו – למשל במרכז הבית בהדברת ג'וקים ונמלים). 

כמה זמן צריך להיות מחוץ לבית אחרי ריסוס? 

כמה זמן צריך להיות מחוץ לבית אחרי ריסוס? 

כמה זמן צריך להיות מחוץ לבית אחרי ריסוס? טוב זה תלוי בסוג ההדברה. למשל לאחר הדברת ג'וקים ונמלים לרוב יש לצאת לשעה אחת מחוץ לבית. יש לשים לב תמיד לתווית חומר ההדברה של החומר איתו המדביר משתמש.
לרוב, בהדברה הסטנדרטית של ג'וקים ונמלים אנו נשתמש בחומר בשם:"טמפריד" – ושם רשום "יש לצאת מהאזור המרוסס עד להתייבשות התכשיר ולפחות שעה אחת מתום הריסוס". 

חומרי ההדברה שלנו
| |

חומרי ההדברה שלנו

אם יש משהו שאנחנו רוצים יותר מכל שתדעו עלינו הוא כמה אנחנו שקופים. הדבר הזה נועד בעיקר כדי ליצור WIN-WIN בינינו. מאחר ואנו מאמינים (ורוצים) להיות המדבירים שלכם לחיים – שקיפות (מעבר לאמינות, דייקנות ועוד) בטח בנושא חומרי הדברה שלנו, שאנו משתמשים, שהוא הראשון במעלה.