קטגוריה: אודות מזיקיס

לא נולדנו מדבירים ואנו מקווים גם לא למות מדבירים – אבל כבר למעלה מעשור שאנו במקצוע הזה – ונשארים במקצוע הזה בעיקר בזכותכם, הלקוחות. רוצים להכיר אותנו? קראו עוד!

 • למה הדברה?

  למה הדברה?

  אז למה הדברה? ואיך הגענו לזה? האמת שהגעתי לזה לגמרי במקרה, לא אחת חשבתי שזאת תהיה אפיזודה חולפת, עיסוק זמני, אף פעם לא חשבתי שזה יהיה ממש “העיסוק שלי” – אך מיום ליום, מהדברה להדברה (תוך כדי הלימודים) התחלתי להתאהב יותר ויותר במקצוע הדברת המזיקים  – והוא לא באמת קשור למזיקים – הוא קשור לאנשים.

 • מדבירים

  מדבירים

  מי עומד מאחורי מזיקיס? למה אנחנו לובשים ורוד? האם יש על מזיקיס המלצות? קראו ותהנו (לפחות אנחנו מקווים שתהנו).

 • מדביר חרקים

  מדביר חרקים

  אם אתה כמו רוב האנשים, אתה כנראה לא חושב הרבה על הדברה עד שיש לך בעיה. אבל מה בדיוק עושה מדביר חרקים? כעת נסקור את השירותים הניתנים על ידי מדביר חרקים, השיטות השונות שבהן אנחנו משתמשים להדברת מזיקים ומדוע הדברה כה חשובה.

 • חומרי ההדברה שלנו

  חומרי ההדברה שלנו

  אם יש משהו שאנחנו רוצים יותר מכל שתדעו עלינו הוא כמה אנחנו שקופים. הדבר הזה נועד בעיקר כדי ליצור WIN-WIN בינינו. מאחר ואנו מאמינים (ורוצים) להיות המדבירים שלכם לחיים – שקיפות (מעבר לאמינות, דייקנות ועוד) בטח בנושא חומרי הדברה שלנו, שאנו משתמשים, שהוא הראשון במעלה.

 • מדביר

  מדביר

  מה תפקידו של מדביר בחייכם? מה מטרתו של המדביר כשהוא בא אליכם הביתה (לא לשכוח שלמרות שמדובר בהדברה ירוקה עדיין מדובר ברעלים) ומה חובתו לפני ואחרי ההדברה? בראש ובראשונה על מדביר להציג לכם את רישיונו! קיימים שלושה סוגי רישיונות: 1. רישיון מדביר בדירות – מותר למדביר מהסוג הנ”ל להדביר דירות, בתים עד 500 מ”ר, ובתי…