דוח נגיעות טרמיטים

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

עיריות רבות דורשות בשנים האחרונות דוח נגיעות טרמיטים ממדביר מוסמך בטרם תוך כדי תהליך הבנייה או מינוי מדביר מוסמך כדי שילווה את פרוייקט ותהליך הבנייה. חברת מזיקיס גאה לשתף שהיא עושה את זה בעיקר כי אנו מאמינים בראש ובראשונה שליווי תהליך הבנייה בעזרת מדביר הוא חשוב (מכרסמים, יתושים, חולדות וג’וקים – הם רק חלק מהמזיקים שיכולים להתפתח תוך כדי תהליך הבנייה) וכן להוציא לכם דוח נגיעות טרמיטים לאחר בדיקה שאין סימנים לטרמיטים, לקנים, לתעלות בוץ ואו גם לבצע הדברת טרמיטים במקום דבר שישמור עליכם מלפגוש טרמיטים בעתיד (ויתן לכם 5 שנים אחריות). 

דוח נגיעות טרמיטים – איך הוא מתבצע? 

בפועל, קשה לדעת אם יש נגיעות טרמיטים במקום, ולמה הכוונה?
כמדבירים מוסמכים ובעלי ניסיון אנו נדע לזהות סימני נגיעות טרמיטים בסביבה הכללית, על גבי מפלס השטח, על עצים בסביבה, סימנים בקירות ובמקומות נוספים ועוד – אך טרמיטים אם עיינתם קצת באתר או חקרתם באופן כללי יכולים גם בעומק כמה מטרים בתוך האדמה ויום בהיר אחד לפרוץ החוצה. 


האם אפשר למנות מדביר מוסמך למקום מבלי שהמדביר יגיע?

בעוד שבשוק ישנם מדבירים שבטוח יסכימו לדבר – אצלנו זה לא עובד ככה. נשמח לתת לכם שירות (באותו מחיר של מדבירים אחרים שלא מגיעים) רק שאנו נגיע, תכירו אותנו נעשה סיבוב במקום ונטפל בהכל. 

כיצד המדביר בפועל בודק האם יש טרמיטים במקום?

המדביר יעשה סיבוב במקום, יבדוק שאריות של טרמיטים, סימני נגיעות של טרמיטים (כנפיים, טרמיטים מתים, עצים חלולים, תעלות בוץ ועוד).

בנוסף המדביר יתריע האם עלולות להתפתח בעיות מזיקים נוספות כגון מכרסמים, יתושים, תיקנים ועוד. 

טרמיטים במהלך או לאחר הבנייהפתרונות מקוצרים בנוגע לטרמיטים
טרמיטים בתהליך הבנייהאם מיניתם מדביר מוסמך והוא גילה טרמיטים בתהליך הבנייה אזי שיש לבצע ריסוס לטרמיטים מהר ככל האפשר – הריסוס יתבצע על פני כל השטח ובהזרקת חומר הדברה לעומק (30-50 ס”מ) השטח בחומר ייעודי נגד טרמיטים (פרמיס או טרמינטור). 
טרמיטים לאחר שהבית נבנה – טיפול נקודתי הוא היקפי?איתרע מזלכם והתפרצו הטרמיטים לאחר שהבית כבר נבנה, עומד ואתם מאכלסים אותו? אנו נמליץ על טיפול היקפי כיוון שאם לא זיהינו את הקן בתחילת הבנייה סביר להניח שהקן עמוק בקרקע. מאחר והקן עמוק בקרקע אנו נצטרך ליצור חיץ כימי סביב הבית שלכם כדי לא לאפשר לאף טרמיט להגיח מהקרקע אליכם הביתה! 

טיפול זה הוא היעיל ביותר והיחיד שנותן לכם 5 שנים אחריות ושקט מהטרמיטים. 

כמה עולה למנות מדביר מוסמך?בין 250-350 ש”ח ותלוי במורכבות הפרוייקט.

אז מה הפתרון?

אנו נוכל לבצע עבורכם סקירה כללית ולבדוק האם יש סימנים לנגיעות טרמיטים במקום. במידה ולא נמצא קיימות 2 אפשרויות, האפשרות הראשונה היא להניח לזה והאפשרות השנייה היא לבצע ריסוס לטרמיטים עוד בתהליך הבנייה. היתרון בריסוס לטרמיטים שהוא ארוך טווח (תקבלו אחריות ל – 5 שנים) ובמידה ויש טרמיטים בעומק האדמה ניצור חיץ כימי – ככה שלא תראו טרמיטים בחיים בתוך דירתכם!

היתרון הנוסף לביצוע ריסוס טרמיטים לפני בנייה הוא שלא תצטרכו לבצע קידוחים במרצפות. נכון אמנם הקידוח הוא ברובה שבין המרצפות ולאחר מכן אנו משלימים את הרובה, אך יחד עם זאת ריסוס כזה דורש ממכם הכנה, תשלום לא מבוטל (עדיין, מדובר בהכשרה לא פשוטה, בידע, רישיון ובניסיון בטיפול בטרמיטים) וסיכון בהרס משקופים, דלתות ועוד מוצרים מעץ אצלכם במידה וטרמיטים יפרצו כאשר כבר תגורו בבית. 

מחיר מינוי מדביר מוסמך 

מחיר מינוי מדביר מוסמך נע בין 250-350 ותלוי בגודל ובמורכבות הפרוייקט. היתרון במינוי מדביר מוסמך (בטח איתנו) הוא שאתם תהיו בטוחים שחלילה בכל התרפצות של ג’וקים, חולדות יתושים ועוד אנחנו נגיע לתת פתרון מהיום להיום או לכל המאוחר מהיום למחר. בפועל החוק מאפשר לתת מענה עד 72 שעות אך אנו נעשה את כל המאמצים לטפל בבעיה בזריזות האפשרית.

במידה ובמהלך הבנייה יופיעו מזיקים שונים עלויות הטיפול מאחר ואנו המדבירים המוסמכים שלכם יהיו מוזלים מהמחירון הרגיל של מזיקיס – כמובן כדי ליצור מצב של WIN-WIN לשני הצדדים. 

איך נראה טופס מינוי מדביר מוסמך? להלן (עיריית חולון לדוג’): 

דוח נגיעות טרמיטים - עיריית חולון

היה חלק שעניין אתכם במיוחד?

דוח נגיעות טרמיטים - עיריית חולון

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..