בחרו עמוד

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים 

  1. טרמיטים פועלים שנים עד שרואים את הנזקים שלהם בפועל – מצאתם סימן לטרמיטים? זמן טוב לעשות הדברת טרמיטים (זה יחסוך לכם הרבה יותר כסף מלא לעשות). 
  2. טרמיטים יכולים לגרום לכם לנזק בלתי הפיך למשקופים, דלתות, ארונות וכל מה שעשוי עץ. 
  3. רוב מוחלט של הטרמיטים בארץ (נכון לדצמבר 2020) מגיע מתחת לאדמה – הטיפול הינו בחול שמתחת לריצוף (ובבתים פרטיים גם מסביב לבית כדי ליצור חגורת הגנה). 
  4. מחיר הדברת טרמיטים תלוי בגודל (דירה, בית פרטי או עסק) ונע בין 25-35 ש”ח למ”ר.  
  5. אחריות ל – 5 שנים להדברת טרמיטים!

במזיקיס אנו נותנים שירות של מניעת טרמיטים טרום כניסה לבית חדש וטיפול טרמיטים במצב בו ראיתם אותם לראשונה בביתכם.

הדברת טרמיטים – כיצד למצוא טרמיטים בבית?

נזקי הטרמיטים מידי שנה לבתים פרטיים ועסקים בישראל הם עצומים! 

מושבה של טרמיטים יכולה להכיל מעל מיליון “פועלות רעבות” אשר צורכות מעל 50 קילו של עץ (תאית) לשנה. נתקלתם בטרמיטים אצלכם בעסק או בבית? מהרו לפעול לפני שהם יהרסו לכם דלתות, משקופים, ארונות וכו’ – מניעתם תחסוך לכם הרבה מאוד כסף. 

האם יש לי טרמיטים בבית? 

פעילות הטרמיטים לרוב היא בלתי נראית וכאשר מגלים אותם כבר זה בשלב מאוחר. אם הטרמיטים מזהים אצלכם חורים דקים במבנה הבית (יכול להיות משקופים, חורים ברובה שבין הפנאלים ועוד) הם יכולים לאכול הרבה מאוד עד שתשימו לב אליהם. 

איך טרמיטים נכנסים אלי הביתה?

טרמיטים יכולים להיכנס ב – 2 דרכים אליכם הביתה

 1. כאלו המגיחים מהאוויר 
 2. טרמיטים שמגיחים מתחת לאדמה (הנפוצים יותר) 

הדברת טרמיטים - טרמיטים מכונפים

5 הסימנים שהטרמיטים הגיעו אליך הביתה

 תעלות בוץ הן המאפיין השכיח ביותר – תעלת בוץ בעובי של קש שתייה בצבע חום בתוך הקיר – התעלה הזאת מחברת את הטרמיטים למקור המזון שלהם.

כדוריות בצבע חום – קפה בעיקר בפינות של הבית, פינות דלתות וכו’ – יכולות להעיד על פסולת הטרמיטים.

עדות לנחיל הטרמיטים – טרמיטים במהלך הרבייה שלהם עלולים להשאיר כנפיים על פני השטח. יכולים להיות גם עדות למעט טרמיטים מתים.

עץ נגוע או חלול – בדקו האם המשקוף מעביר לכם צליל של עץ חלול? השוו אותו עם משקופים אחרים – זכרו האוכל של הטרמיטים הוא העץ ממנו המשקוף עשוי.

פיצוצים ברהיטים עשויים עץ – שימו לב שאם שמתם לב בפיצוצים קלים ברהיטים מעץ, מדרגות מעץ וכו’ – זאת יכולה להיות אינדיקציה לזה שהטרמיטים כבר אצלכם בבית. 

 

 

 

הדברת טרמיטים - מעגל חיים - מזיקיס

עובדות מעניינות על טרמיטים

 • כיום בישראל 2020 נגיעות הטרמיטים הגיעה לכלל המדינה
 • מושבת טרמיטים יכולה להכיל יותר ממיליון “פועלות” הצורכות 50 קילו עץ בשנה!
 • טרמיטים לא נחים – הם פועלים 7\<24
 • הטרמיטים יכולים לחדור לחורים בעובי של כרטיס אשראי!

 

מאפייני הטרמיטים

גודל: הגודל של הטרמיטים תלוי במעמד שלהם. פועלות יהיו באורך של 0.3 עד 1 ס”מ. הטרמיטים שתפקידן להגן על הקן יהיו באורך ה”פועלות” אך חזקות יותר עם ראש גדול יותר ומנדבילות חזקות יותר. אלו אשר אחראיות על רבייה יהיו הגדולות ביותר באורך של 2.5 ס”מ. 

צבע: כל הטרמיטים דומים בצבעם. צבע קרמי – חיוור. 

התנהגות הטרמיטים

בתוך הקולוניה של הטרמיטים לכל טרמיט וטרמיט תפקיד משמעותי ומוגדר בבניית הקן. לכל אחד עבודה משלו. יש כאלו שאחראיות על הבאת מזון, יש כאלה שתפקידן רק להעמיד צאצאים בריאים ושלמים ויש כאלה שאחראיות על שמירה על הקן. לכל טרמיט יש את המאפיינים שעוזרים לו לבצע את עבודתו בצורה מיטבית – לחלק מהן גם יש עיניים ולחלק לא. 

הפועלות הן קטנות והן יודעות להפריד את העץ (או כל צלולוז אחר) מהמקור שלו. הפועלות חיות את חייהן במאין מנהרות חשוכות מעל ומתחת לקרקע (או תעלות הבוץ הידועות לשמצה). אין להן עיניים בעיקר בגלל שהן לא צריכות אותן. אבל למרות זאת הן עדיין יודעות להבדיל בין אור לחושך (לא פחות ממדהים!). 

הן יודעות שלהיות באור עלול לחשוף אותן לסכנות (לכן הטרמיטים פועלים הרבה יותר בלילה) – לא רק הסכנה שיתקפו אותן אלא גם סכנה לאבד לחות מהגוף שלהן. אם טרמיט מוצא את עצמו בחוץ (ולא בתוך תעלת בוץ) באור יום הוא יעשה כל שביכולתו לחזור חזרה למקום חשוך. 

 ככל שהקולוניה (המושבה) הולכת וגודלת המלכות קורעות ללדת ומטילות ביצים כדי להעמיד צאצאים נוספים ולהגדיל את המושבה. ישנם טרמיטים שתפקידם גם להתרבה (ולא נקראות מלכות) שמחכות בין 3-5 שנים עד שהקן מספיק גדול כדי לחפש לעצמם מקום אחר להתיישב בו ולגדל קן טרמיטים אחר. לסוג הזה דווקא יש עיניים (בניגוד לטרמיטים המוגדרות פועלות) מאחר והן צריכות לעזוב את הקן ולמצוא מקום חדש לקנן בו. 

טיפים נגד טרמיטים

מתקפת טרמיטים היא עדינה (הורגים אותנו ברכות) – ולרוב לא מגלים את פועלן שנים רבות. ככל שהזמן חולף לו לאיטו והנזק הולך ונעשה גדול יותר הוא עלול להיות קטלני (עד כדי הריסת כל הדלתות, המשקופים, ריהוט וכל מה שבנוי מעץ). ההמלצה היא לא לחכות עד שהנזק נעשה אלא נסו למנוע אותו מבעוד מועד או לכל הפחות אם ראיתם את אחד הסימנים שטרמיטים ביקרו בביתכם – אל תחכו! הזמן עובד נגדכם. 

איך מונעים טרמיטים?

יש לכם עצים המשמשים להסקה ? אחסנו אותם רחוק מהבית. חסלו כל נזילה ולחות מהבית באופן כללי.

הדברת טרמיטים טיפול בטרמיטים

טיפול בטרמיטים – הדברת טרמיטים

הטיפול בטרמיטים בדירה כולל מקדחה, חומר למילוי, חומר הדברה ומרסס. 

בשונה מהדברת מזיקים (ג’וקים, נמלים פרעושים וכו’) שהמזיק נמצא מעל פני הקרקע, הטרמיטים נמצאים מתחת לפני הקרקע ולכן אנו קודחים כל 30-50 ס”מ בין המרצפות על מנת להגיע לחול שעליו יושבות המרצפות. לאחר שקדחנו בכל הבית אנו ממלאים את החול שבין המרצפות בחומר הדברה ייעודי לטרמיטים – כל חור כזה יקבל בין 1-5 ליטר של חומר הדברה.

לאחר הטיפול אנו סותמים את החורים

לאחר טיפול כזה יש לצאת לשעה מהבית. טיפול בדירה ממוצעת נע בין 2-3 שעות ומחיר הדברת הטרמיטים נע בין 25-35 ש”ח למ”ר.

לדוגמא: מחיר הדברת דירת 3 חדרים של 80 מטר מרובע יהיה בין 2,000 ל- 2,800 ש”ח (כולל מע”מ).

אחריות לטרמיטים הינה ל – 5 שנים. 

הדברת טרמיטים 1

שאלה: מה הם הסימנים הנפוצים ביותר לטרמיטים?

תשובה קצרה: 1. טרמיטים, מתים או חיים. 2. תעלות בוץ. 3. עץ חלול.

תשובה מפורטת: מאחר ורוב הנזק שגורמים הטרמיטים בתוך הבית שלנו (בטרם אנו רואים את הנזק), בקירות, במבנה, במשקופים וכו’ – זה לא פשוט לדעת אם יש לנו טרמיטים בבית. עם זאת ישנם 3 סימנים אזהרה שיתנו לנו מענה אם יש לנו טרמיטים בבית.

הדברת טרמיטים - מבט מקרוב על קן הטרמיטים

מציאת הטרמיטים – מתים או חיים 

טרמיטים מכונפים (שיש להם כנפיים) הם לרוב הסימן הראשוני לכך שיש לנו נגיעות טרמיטים בבית. טרמיטים נמשכים לאור ובדרך כלל ימצאו ליד חלונות, דלתות ומקורות אור שונים. נתקלתם בסוג כזה של טרמיטים חיים או מתים? זה סימן וודאי לכך שיש לכם מושבת טרמיטים מתחת לבית.

טרמיטים המכונים ה”פועלות” הן קטנות, בהירות ונעות מהר כאשר הן באור (לרוב יהיו במקום חשוך). הפועלות גורמות את הנזק הרב ביותר לבית מאחר והן אחראיות על האוכל (שהוא העץ שממנו עשויים הרהיטים שלנו). חפשו סימנים כאלה ליד מקורות אור, דלתות, חלונות, ונטות בשירותים, חפשו כנפיים או ממש את הטרמיטים עצמם – אם תמצאו – אנחנו כאן בשביל לטפל.

תעלות בוץ 

תעלות בוץ מספקות “מקלט” לטרמיטים והן ברוחב של קש שתייה. הן קלות לזיהוי ולרוב יופיעו על הקירות ליד האזור בהם הטרמיטים אוכלים. חפשו את אותן תעלות בוץ בחריצים בין הפנאלים, על הקירות החשופים, על קירות שמאחורי ארונות (אזור שיכול להיות נגוע במיוחד מאחר והוא חשוך ב 99% מהזמן). 

הדברת טרמיטים - נזק לעץ

עץ חלול –  דרך נוספת לדעת אם יש טרמיטים בבית היא להקיש פשוט על הדלתות ועל המשקופים. אם תשמעו צליל של עץ חלול (ותוכלו להשוות את זה עם נקישות על משקופים ודלתות אחרות) תדעו שהבית נגוע והגיע הזמן לטפל בטרמיטים לפני שיהיה מאוחר מידי. 

שאלה: כמה נזק באמת יכולים טרמיטים לגרום?

תשובה: נזק הטרמיטים מוערך בעשרות מיליוני ש”ח בשנה בנזק לבתים, מבנים וריהוט. למעשה טרמיטים גורמים הרבה יותר נזק משריפות, סופות, נזקי כוח עליון וכו’. 

שאלה: איך אפשר לזהות טרמיט? 

תשובה: טרמיטים שלרוב אנו רואים הן ה”פועלות”. הפועלות הן חיוורות, בעלות גוף רך ובאורך של 0.6 ס”מ. יש להם ראש וגוף כיוון שהמבנה שלהם יחסית רחב. האנטנות שלהן ישרות והן יכולות נראות כמו מאין נמלים שקופות או נמלים לבנות

אבל בשונה מנמלים שלהן יש גוף שמחולק ל – 3 (ראש, בית חזה ובטן), לנמלים באופן כללי האנטנות גם לא ישרות אלא יותר מעוקמות. 

טרמיטים מכונפים (טרמיטים עם כנפיים) – להם יש זוג כנפיים וגוף רחב יותר. גם הם בגודל שנע בין 0.6 ל 0.8 ס”מ ולרוב אנו נזהה לא את הטרמיטים עצמם אלא את הכנפיים שלהם. זכרו – מצאתם כנפיים של משהו שאתם לא מזהים? שלחו לנו ונעזור לכם להבין אם יש טרמיטים בביתכם. 

שאלה: זיהיתי תעלת בוץ בקיר החיצוני של בבית – האם עלי להיות מודאג מטרמיטים?

תשובה: תעלות בוץ הן סימן ודאי לכך שיש טרמיטים ופעילות טרמיטים ערה מתחת לבית שלכם. קראו למזיקיס כמה שיותר מהר כדי לטפל בטרמיטים ותהיו שקטים ב – 5 שנים הקרובות!

שאלה: האם טרמיטים אוכלים עץ?

תשובה: כן! טרמיטים באמת אוכלים עץ! בטבע, טרמיטים ממלאים תפקיד משמעותי. הם עוזרים לעץ להפוך להומוס (לא חומוס). הומוס זה חומר אורגני מלא בנוטריינטים עבור הצמחים ומעלה גם את כושר ספיגת המים של הקרקע – כך שתוכל לספוג יותר מים.

טרמיטים יודעים לעכל צלולוז – החומר העיקר ממנו העץ עשוי. טרמיטים הן חיות מאורגנות היודעות לחפש כל הזמן את מקור המזון הבא שלהם – בניגוד למה שרובנו חושבים הם לא אוכלים רק דלתות ומשקופים אלא כל דבר המכיל צלולוז – טפטים, ספרים, קופסאות וכמובן רהיטים.

שאלה: כמה זמן טרמיטים חיים?

תשובה: ” הפועלות” חיות בין שנה לשנתיים בעוד המלכה יכולה לחיות כמה עשורים. 

שאלה: האם טרמיטים יכולים לחדור בטון? 

תשובה: טרמיטים אינם יכולים לעבור בטון אבל כן לפרוץ דרך חורים בעובי של כרטיס אשראי. 

שאלה: למה אנו רואים כנפיים של טרמיטים? ואיך הם מאבדים את הכנפיים שלהם?

תשובה: טרמיטים מכונפים מאבדים את הכנפיים שלהם לאחר מרחק קצר שהם עפים. לאחר שהכנפיים שלהם מתנתקות מהם – הם מאבדים את יכולת התעופה שלהם. לאחר מכן הם קוברים עצמם באדמה במטרה להקים מושבת טרמיטים חדשה.

כמה עולה הדברת טרמיטים?

הדברת טרמיטים הינה החל מ 29 ש”ח למ”ר. כלומר מחיר דירת 3 חדרים בממוצע נע בין 1800-2500 ש”ח עם 5 שנים אחריות! (קיימת אפשרות לטפל גם נקודתית)

האם טרמיטים אוכלים עץ?

תשובה: כן! טרמיטים באמת אוכלים עץ! בטבע, טרמיטים ממלאים תפקיד משמעותי. הם עוזרים לעץ להפוך להומוס (לא חומוס). הומוס זה חומר אורגני מלא בנוטריינטים עבור הצמחים ומעלה גם את כושר ספיגת המים של הקרקע – כך שתוכל לספוג יותר מים.

האם טרמיטים יכולים לחדור בטון?

תשובה: טרמיטים אינם יכולים לעבור בטון אבל כן לפרוץ דרך חורים בעובי של כרטיס אשראי.

מה משך תקופת האחריות בהדברת טרמיטים?

5 שנים! משך זמן האחריות להדברת טרמיטים הינו ל – 5 שנים. 

הדברת טרמיטים ללא קידוח

הדברת טרמיטים ללא קידוח – האם זה שווה את הכסף והמאמץ?

ברוב המקרים התשובה היא פשוט – לא. הדברת טרמיטים ללא קידוח לרוב מטפלת ב – 30%-50% מבעיית הטרמיטים. כן, אם עשיתם את החישוב זה משאיר אתכם עם 50%-70% מהבעיה. הבעיה היא לא “כללית” אלא ממש כזאת שיכולה לגרום את נזקי הטרמיטים (פגיעות בעץ, משקופים וכו’). בהתחשב בעובדה שטרמיטים חיים מתחת לאדמה, ועד שהבעיה לא פורצת במלוא עוזה אנו לא בטוחים כמה אנחנו פגיעים – לא בטוח שטיפול חלקי (ומכאן גם חלקי במחיר) שווה לכם.

לצערנו, אם אתם רוצים להיפטר מקן הטרמיטים בביתכם – קידוח הרצפה הוא הכרחי. 

טרמיטים אוהבים להקים את הקן שלהם מתחת לאריחי הבטון. האריחים מספקים להם מסתור והגנה מהחום והלחות שמחוץ. המסתור שלהם גם מספק להם הגנה מפני טורפים. לנסות לטפל בטרמיטים ללא קידוח לא יהיה מעשה חכם כל כך בהתחשב במקום מושבם (מתחת לבטון). 

לפחות אחת לשבוע אנו מקבלים בקשה לטפל בקן טרמיטים ללא קידוח. בעבר היינו מפנים אנשים לקנות ג’ל נגד טרמיטים. לצערנו ולצער הלקוחות ברוב מוחלט של המקרים הבעיה לא הסתיימה אלא החמירה. 

הזול עולה ביוקר.

טיפול טרמיטים ללא קידוח הוא כזה שבו המדביר לא מטפל בתופעה עצמה. הוא לא מזריק חומרי הדברה לתוך החול שמתחת לריצוף. הוא לא חופר מסביב לבית פרטי כדי לספק הגנה נגד טרמיטים לבית. הוא רק מטפל נקודתית במשקוף או בחור שממנו הם יצאו. הבעיה כבר אתם יודעים – כדי לטפל בקן טרמיטים יש “להרטיב” את כל החול שמתחת לריצוף. טיפול ללא קידוח הוא למעשה טיפול בסימפטום – בעוד הרבה יותר יעיל וזול לטפל בטרמיטים מהשורש.  

ההבדל במחיר בין הדברת טרמיטים להדברה ללא קידוח הוא לרוב כמה מאות שקלים (תלוי בגודל הבית). אל תתפתו לטפל בסיפטום בלבד – אתם תשלמו על זה יותר בטווח הנראה לעין.

מדבירים רבים מציעים טיפול ללא קידוח – לדעתינו זה חסר אחריות. הטיפול הנ”ל מוריד את המחיר משמעותית אבל לשלם בין 500-1000 ש”ח ולא לקבל תמורה אמיתית למחיר זה יקר.

הדברת טרמיטים ללא קידוח – למי זה מתאים?

אם אתם מחפשים לטפל בבעיה הנראית לעין בלבד – זה הפתרון בשבילכם. הפיתרון הוא מהיר, זול ויטפל בטרמיטים המכונפים הנראים לעין. במידה ולא תרצו להשקיע בפתרון לטווח הארוך ותרצו רק לטפל בטרמיטים שעפים לכם בחלל הסלון – הדברת טרמיטים ללא קידוח – זה הפתרון בשבילכם. 

טיפול בטרמיטים – איך הוא מתבצע?
טיפול טרמיטים בדירה:

כבר שנים שאנו מטפלים בטרמיטים כמו שצריך – כמו שרשום גם בתווית חומר ההדברה. הטיפול בטרמיטים הוא קידוח בין המרצפות – בין 30-50 ס”מ בין החורים עד שמגיעים לחול שמתחת למרצפות. מילוי כל חור כזה בממוצע ב 3 ליטר חומר הדברה. על תווית חומר ההדברה מצויין שהחומר הוא נגד טרמיטים (יש לשים לב לזה). אנו משתמשים בחומר מסוג “טרמינטור” (כמובן נציג לכם אותו לפני הריסוס). ולאחר מכן סגירת החורים על ידי רובה \ חומר מילוי אחר. לאחר הטיפול בטרמיטים יש לצאת לשעה מהבית. 

הדברת טרמיטים מחיר 

כמה עולה טיפול נגד טרמיטים בדירה? 

טיפול כזה עולה בממוצע כ 29 ש”ח למטר – כלומר דירת 3 חדרים ממוצעת של 75 מ”ר – עלות הטיפול תהיה 2175 ש”ח. 

מה משך זמן האחריות לטיפול טרמיטים? 

משך זמן האחריות הינו 5 שנים. 

טיפול טרמיטים בבית פרטי

טיפול טרמיטים בבית פרטי דומה לטיפול בדירה מלבד העובדה שלבית פרטי יש חצר. כדי להעניק ביטחון וודאות שטרמיטים לא יחזרו אליכם – יש לטפל גם בחצר. כיצד מטפלים בחצר הבית? יש לחפור תעלה מסביב לבית הפרטי – בעומק של 45 ס”מ ולמלא אותה בחומר הדברה נגד טרמיטים. 

כמה עולה טיפול טרמיטים בבית פרטי? 

 

כמו בדירה, גם כאן המחיר הוא 29 ש”ח למטר – בית פרטי ממוצע של 3 חדרים עם 75 מ”ר עלותו 2175 + עלות התעלה – בממוצע בין 500-1000 ש”ח יותר.

במידה ומסביב לבית הפרטי יש ריצוף ולא אדמה – אנו מבצעים קידוח.

 

היום יותר מתמיד כאשר השוק מוצף במדבירים – הרבה מציעים טיפול בטרמיטים ללא קידוח. 

כאשר מבצעים טיפול כזה ללא קידוח ומציעים פתרון ארוך טווח ואחריות – זה פשוט לא הגון. במידה וחשקה נפשכם לטפל רק בסיפטום – אין בעיה בטיפול כזה. במידה ומטעים אתכם לחשוב שטיפול קצר טווח שכזה הוא בעצם ארוך טווח – אל תתפתו להאמין. 

כל מה שטרמיטים זקוקים לו הוא לחות, צלולוז (העץ) והגנה מפני השמש. אלה בדיוק הדברים שהריצוף שלנו מספק עבורם. רק טיפול בקידוח כמו שהצגנו לכם יפתור את הבעיה מהשורש ויזכה אתם ב – 5 שנות אחריות!

טיפול בטרמיטים ללא קידוח – עובד או לא?

מדבירים המציעים טיפול ללא קידוח לרוב מצפים לעליה בשיחות לטיפול חוזר. מילא זה, אבל הבעיה האמיתית היא הרהיטים שלכם, המשקופים וכל מה שעשוי אצלכם מעץ. 

בקצרה, בעלי בית שלמדו את תופעת הטרמיטים, מבינים מאיפה הם מגיעים מבינים שקשה להסתמך על טיפול ללא קידוח.

אם אתם חושדים שיש לכם טרמיטים בבית אתם מזומנים להתייעץ איתנו. בטלפון, בוואטסאפ, ב SMS – אנחנו זמינים עבורכם. אולי יהיה שווה לכם יותר להזמין אותנו עבור בדיקת טרמיטים לפני שתחליטו לבצע את הטיפול המלא – הדברת טרמיטים עם מזיקיס | ציון 9.97 במידרג | מעל 550 המלצות | עוד על מזיקיס בפייסבוק מזיקיס המדביר היווני

שאלה: מה הורג טרמיטים באופן טבעי?

תשובה: נמטודות. נמטודות? חפשו תולעים נימיות בויקיפדיה. נמטודות אוכלות טרמיטים – זאת בעצם הדברה ביולוגית. חומצה בורית – פיזור חומצה בורית באבקה או בנוזל יכול לעזור לכם להדביר באופן טבעי את הטרמיטים.

שאלה: איזה ריח יכול להבריח טרמיטים? 

תשובה: גרניום, שמן עץ התה, שמן ציפורן, קינמון ושום. ריחות אלה נמצאו יעילים בהרחקת טרמיטים באופן טבעי.

שאלה: מה הפתרון הטוב ביותר להדברת טרמיטים?

תשובה: קידוח המרצפות, מילוי החול שמתחת לריצוף בחומר הדברה וסתימת החורים. 

שאלה: האם חומץ יכול להרוג טרמיטים?

תשובה: חומץ הוא פתרון מעולה! לא רק שהוא מנקה כל דבר בבית – הוא גם יכול לעזור מאוד במלחמה נגד הטרמיטים באופן טבעי. פזר חומר במקומות שאתה חושד שיש בהם טרמיטים וכאשר אלו יבואו במגע עם החומץ הם ימותו.

 

הדברת טרמיטים 2

ובעיקר – מה המטרה שלנו?

אנחנו לא חברת הדברה – אנחנו חברה שהופכת לקוחות למרוצים (ועל הדרך פותרת להם את בעיית המזיקים). 

מזיקיס

Call Now Button
×
דילוג לתוכן