דוקרני יונים

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

מחפשים פתרון יעיל, ארוך טווח וזול? דוקרני יונים זה הפתרון עבורכם. מבלי לבלבל אתכם בסוגים השונים של הדוקרנים (ובאמת שיש המון מהם) נעשה לכם סדר בדוקרנים היעילים ביותר, שמחזיקים לזמן הרב ביותר ושגורמים ליונים להתעופף למקום אחר (כזה שאין בו דוקרנים). 

דוקרנים להרחקת יונים

הדוקרנים להרחקת יונים הטובים ביותר הם: דוקרני נירוסטה! עכשיו לא סתם דוקרני נירוסטה כי גם מהם יש כמות עצומה בשוק. דוקרני נירוסטה – 4 קוצים עם בסיס פוליקרבונט (וזה שאנו נותנים עליו 8 שנים אחריות!) – רצוי בדגם W המומלץ ביותר וכזה שלא מאפשר ליונים לשהות במקום. 

הדוקרנים הללו מתאימים להתקנה על משטחים, גגות, מפרסות, אדני חלונות, מזגנים, מרזבים, מעקות ועוד.

את הדוקרנים הללו אנו מתקינים לכם ועבורכם בכל מקום שתחפצו – כל מקום בו יונים מקננות, מפריעות לכן, משלשלות ומטילות את צואתן – הדוקרנים הללו יתנו את המענה האולטימטיבי. 

את הדוקרנים אפשר לחתוך לפי אורך וצורה בה נרצה אותם. כלומר אם המשטח שלכם ארוך מאוד, מפותל או מעוגל – נוכל להתאים את הדוקרנים לפי הצורך שלכם! 

הדוקרנים עמידים בפני פגעי מזג האוויר – בפני גשמים, קור, שמש ישירה, חום ועוד – ולכן בקלות יתרה ניתן עליהם 8 שנים אחריות! 

דוקרנים נגד יונים בגג רעפים - דוקרני יונים

למה לא להשתמש בדוקרנים אחרים (כמו פלסטיק למשל) להרחקת יונים?

בשוק קיימים דוקרנים רבים – החל מדוקרני פלסטיק (הגרועים והפשוטים ביותר) ועד דוקרני נירוסטה בצורות שונות, קצרות וכאלו שאינן בצורת W. במזיקיס צברנו כבר מעל 10 שנים של ניסיון בכל הנוגע להרחקת יונים באמצעות דוקרנים והגענו למסקנה החותכת: שום דוקרנים מלבד דוקרני נירוסטה – 4 קוצים עם בסיס פולי-קרבונט בדגם W לא יתן את המענה השלם להוצאת היונים מחייכם. 

דוקרנים להרחקת יונים מחיר ואחריות

כאשר לקוח פונה אלינו בבקשה להרחיק יונים על ידי דוקרנים אנו ראשית מבקשים ממנו לשלוח לנו תמונות ואו רצוי וידאו של המקום כדי שנדע באמת שזה הפתרון שהוא צריך. 
במידה והלקוח היקר שלנו שולח אז נוכל לייעץ בטלפון בכל הנוגע להתקנת הדוקרנים, במידה ולא נשמח להגיע ולתת הצעת מחיר במקום. 

שאלות על הרחקות יוניםתשובות מקוצרות 
האם התקנת דוקרנים ליונים היא דרך יעילה להיפטר מהן?כן! דוקרני נירוסטה ארוכים מונעים מהיונים לעמוד ומהוות מטרד אמיתי וכזה שהן לא מתרגלות אליו. 
על איזה סוג דוקרנים אתם ממליצים ואו מתקינים?אנו מתקינים עבורכם דוקרני נירוסטה בדגם W – כזה שעמיד בפני פגעי מזג האוויר ועל הדרך תקבלו 8 שנים אחריות על ההתקנה. 
על איזה דוקרנים אתם לא ממליצים?אנחנו לא ממליצים על דוקרני פלסטיק ואו דוקרנים נירוסטה קצרים (אל תחסכו על הדוקרנים). 
כמה תעלה התקנת דוקרנים אצלי בבית? מחיר התקנת הדוקרנים תלוי בכמות הדוקרנים אותם נצטרך להתקין, בגישה למקום בו צריך להתקין אותם ובאמת לוודא שזאת הדרך הטובה ביותר לפתור את בעיית היונים אצלכם – נבקש ממכם תמונה ואו וידאו תחילה כדי להבטיח שהתקנת הדוקרנים תהיה היעילה ביותר (ולא רשת למשל). 

בכל אופן – מחיר התקנת היונים יהיה בין 60-130 ש”ח למטר. 

האם אני יכול להתקין את הדוקרנים לבד?פרעושים – עיקר העקיצות יהיו ברגליים ואתם תרגישו עקיצות גם ביום וגם בלילה (בניגוד לפשפשים ששם תרגישו רק בלילה). 
יתושים – בעיקר בשעות אחה”צ – ואם בלילה אז לא מתחת לבגדים (נעקצתם בלילה מתחת לבגדים? חשדו בפשפשים).
בהחלט כן! דרכנו יהיה ניתן לרכוש ערכה להתקנת דוקרנים החל מאביב 2023, בינתיים בדקו באינטרנט מי מוכר לכם, הצטיידו בציוד המתאים, ראו את ההמלצות שלנו כיצד להתקין ותוכלו להתקין דוקרנים לגמרי לבד.

המחיר להתקת דוקרנים

המחיר של הדוקרנים נע בין 60-130 ש”ח למטר ותלוי בכמה אלמנטים: 

 1. מה המטראז’ שעלינו להתקין את הדוקרנים? 
 2. האם הגישה להנחת הדוקרנים סבירה או מסובכת? 
 3. האם הגישה דורשת אמצעים מיוחדים כמו סנפלינג, סולם מעל גובה 8 מ’ ואו אמצעים אחרים? 
 4. האם דוקרנים זאת השיטה הטובה ביותר עבורכם או שאתם צריכים לבצע הרחקת יונים בדרך אחרת?

לאחר שקלול של כל האלמנטים אנו ניתן לכם את הצעת המחיר הייעודית לכם – מבטיחים שנעשה את זה במחיר הטוב ביותר (לא הזול ביותר – תזכרו תמיד הזול עולה ביוקר) אבל האטרקטיבי ביותר עם השירות של מזיקיס. 

אחריות להתקנת דוקרנים

במזיקיס אנו רואים בכם לקוחות לכל החיים ועל כן ניתן לכם את האחריות הארוכה ביותר שנוכל לתת עבורכם – לכן תקבלו 8 שנים אחריות על התקנת דוקרנים!

איך מתקינים דוקרנים? 

רגע לפני שניגש למלאכה נכין את הציוד שלנו: 

 1. סולם 
 2. כמות הדוקרנים אשר נזדקק להתקין 
 3. קאטר (על מנת לחתוך את הדוקרנים המיותרים ואו להתאים את הדוקרנים לשטח המטופל)
 4. דבק סופר 7 – להתקנה חזקה של הדוקרנים במקום המיועד. 

המלאכה פשוטה ביותר ברגע שיודעים איך לבצע אותה – פשוט מניחים דבק בתחתית הדוקרנים, מניחים אותם במקום המיועד ואומרים ליונים להתראות. 

התקנת דוקרן יונים לבד

רוצים להתקין דוקרנים לבד? מוכנים למשימה? מעולה – ניתן לכם כאן את כל הטיפים (ובעתיד הנראה לעין – אביב 2023) גם נכין לכם ערכות יעודיות שתוכלו להזמין מאיתנו ולהתקין בעצמכם (גם דוקרנים וגם רשתות). 

 • הזמינו דוקרני נירוסטה בדגם W עם בסיס פוליקרבונט – רצוי 4 קוצים. 
 • אבטחו את עצמכם ועבדו בזהירות כאשר אתם עובדים בגובה. 
 • הניחו דבק בתחתית הדוקרנים ופשוט הניחו בעדינות את הדוקרנים במקום הייעודי. 

רוצים להתייעץ איתנו כיצד לעשות את זה? באהבה – הרימו טלפון או שלחו וואטסאפ ונשמח לעזור לכם (ללא עלות, ללא התחייבות – ברצון רב). 

דוקרני יונים 1

 לא רוצים דוקרנים? יש פתרון אחר – הכירו את הקפיץ

קיים בשוק גם קפיץ נגד יונים. הקפיץ הזה אינו דוקר ואפשר למקם אותו במקומות כגון מרפסות, מעקות ומקומות נוספים שאנו נרצה נקיים מיונים מצד אחד ומהצד השני מקומות שאנו (וילדים קטנים ובעלי חיים) מניחים ידיים. כדי שלא ניפצע ועדיין נרתיע את היונים קיים ה – קפיץ ליונים

דוקרן יונים פלסטיק כדאי או לא?

דוקרני פלסטיק הינם זולים בין 50-70 אחוז מדוקרני נירוסטה איכותיים. לצערנו (והלוואי, הכותב הוא חצי תימני שאוהב מחירים הוגנים), הם לא יעילים. בכל מקום בו ראינו דוקרני פלסטיק ראינו גם יונים. הסיבה שהדוקרנים הללו לא יעילים הם מ – 2 סיבות:

 1. הפלסטיק לא עומד בפגעי מזג האוויר – חום, שמש ישירה, גשם וקור יעוותו את הדוקרנים ואף ימיסו את הדבק. 
 2. הקוצים של דוקרני הפלסטיק לרוב קצרים ולכן לא באמת מהוות מטרד ליונים. 

לכן במידה ובחרתם להתקין לבד – אל תחסכו על דוקרנים איכותיים. 

היה חלק שעניין אתכם במיוחד?

נושאים רלוונטים – שבטוח תרצו לקרוא מהם עוד:

דוקרני יונים

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..