הדברה בבית שמש

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

מחפשים הדברה בבית שמש, בית שמש שלה ראשת עיר חזקה, שאינה מתפשרת שהחרדים יחטפו לה את העיר, בית שמש שקהילה גדולה רוצה שהיא תצליח ותשגשג ואילו האחרת רוצה התבדלות, עם המלצות?

למעלה מ – 750 המלצות מידרג בציון 9.90!

מעל 250 המלצות בגוגל! 

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
js_loader

אחריות

אחריות על כל עבודה – לכל מזיק תקופת אחריות משלו .(וטיפול אחר)

רישיון הדברה – בתוקף

לכל המדבירים במזיקיס – רישיון הדברה בתוקף – בקשו מאיתנו לראות במקום (בקרו בדף – יש לכם רישיון?) או חפשו במאגר המשרד להגנת הסביבה – לכולנו רישיונות.

מחירון שקוף

תוכלו לבקר בדף המחירון הדברה ירוקה שלנו או להזמין אונליין ולדעת מראש כמה תשלמו!

ביקורות

מעל 750 המלצות מידרג ומעל 250 המלצות בגוגל ועשרות המלצות פייסבוק נוספות!

ההבטחה שלנו

איחרנו להדברה? ההדברה חינם! AS SIMPLE AS THAT.

מה המחיר להדברת ג’וקים ונמלים?

מחיר הדברת ג’וקים ונמלים הינו החל מ- 250 ש”ח לדירת סטודיו ריקה, מחיר דירת 2 חדרים למשל הינו 300. אחריות ניתנת שנה לג’וקים וחצי שנה לנמלים והמחיר עולה מעט ככל שמספר החדרים עולה.

לכמה זמן צריך לצאת מהדירה לאחר ההדברה?

בדר”כ לשעה – תלוי בסוג החומר בו משתמשים – אצלנו במזיקיס תמיד אנו מראים באילו חומרים אנו משתמשים וברוב סוגי ההדברות יש לצאת לשעה בלבד.

כיצד יש לסדר את הדירה בטרם מבצעים הדברה?

בהדברת ג’וקים ונמלים – יש להרחיק חפצים מהקיר כמה ס”מ, לפנות את השיש במטבח ואת הארון מתחת לכיור ובאמבטיה להוציא את מגבות הפנים ומברשות השיניים.

בהדברת פרעושים יש להרים הכל מהקרקע ובנוסף להרחיק חפצים מהקירות כמה ס”מ. 

אני רוצה להזמין הדברה היום – יש אפשרות?

ברוב המקרים כן, תלוי כמובן בשעות. במזיקיס הלוז שלנו פתוח עבורכם ותוכלו דרך האתר לקבוע בזמן שלכם!

מדביר בבית שמש – מה אנחנו מדבירים בין הרי ירושלים לשפלת יהודה?

שאלות על הדברת מזיקים בבית שמשתשובות כיצד ההדברות מבוצעות בפועל
הדברת ג’וקים בבית שמשהריסוס מתבצע על כל הפנאלים בבית (החלקים התחתונים של הקיר), בארון מתחת לכיור, בניקוזי האמבטיה והמטבח, בעדני החלון במסגרות החלונות ובכל המקומות המועדים לפורענות.
הדברת טרמיטים בבית שמשהדברת טרמיטים יכולה להגיע ב – 2 אופנים: 1. הדברה בשלב היסודות לפני שמניחים את המרצפות (כדי למנוע טרמיטים). 2. הדברה ברגע שהם פורצים (ורואים אותם, או סימנים כגון: טרמיטים מתים, תעלות בוץ, כנפיים ועוד) ואז ההדברה הינה ע”י קידוח והזרקת חומר בין המרצפות לחול שמתחתן.
הדברת פרעושים בבית שמשראשית ברגע שמבצעים הדברת פרעושים תקבלו גם שנה אחריות לג’וקים וחצי שנה לנמלים! הדברת פרעושים מבוצעת על כל שטח הדירה בית לכן יש להרים את כל החפצים מהרצפה (כאילו מכינים את הבית לספונג’ה).

מחירים לדוגמא להדברות שונות בבית שמש

 • הדברת ג’וקים ונמלים החל מ – 250 ש”ח 
 • הדברת תיקן גרמני החל מ- 350 ש”ח 
 • הדברת פרעושים – החל מ- 250 ש”ח (כולל ג’וקים ונמלים)
 • הדברת צרעות – החל מ – 350 ש”ח 
 • הדברת מכרסמים – החל מ- 350 ש”ח 
 • הדברת עש המזון – החל מ – 300 ש”ח 
 • הדברת טרמיטים – החל מ- 29 ש”ח למטר
 • הרחקת יונים – החל מ – 300 ש”ח 
 • הדברת פשפש המיטה – 1500 ש”ח לחדר שינה

הדברת ג’וקים בבית שמש

אף אחד לא אוהב ג’וקים. לא בירושלים, לא בתל אביב ובטח לא בבית שמש. נתקלתם באחד? סביר להניח שיש עוד הרבה שלא ראיתם. רוצים לדעת עוד? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות שנה לג’וקים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך)

מדביר נמלים בבית שמש

קרצפתם את הבית, הברקתם את השיש ועדיין מסתננת לה נמלה על השיש במטבח? הפתרון הבא הוא הדברה לנמלים.

כיצד נפטרים מנמלים? כיצד מזיקיס מדבירים את הנמלים אצלכם? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות חצי שנה לנמלים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך).

הדברת פשפש המיטה בבית שמש

נעקצים מתחת לבגדים – ולא מבינים ממה? ראשית אם אתם חושדים שמדובר בפשפש המיטה בדקו האם הסימנים באתר דומים לסימנים אצלכם בבית. רוצים לראות מקומות שלא הבינו בזמן שיש להם את פשפש המיטה? כנסו – פשפש המיטה סימנים ותמונות

אמל”ק: אחריות שנה לפשפש המיטה, יציאה מהחדר הנגוע ל – 6 שעות (יש אפשרות ללא רעלים כלל), טיפול בחום בממוצע למשך 90 דקות, שימוש בחומר הדברה בשם “סנטור” ואפשרות לקנות כיסוי מזרון נגד פשפש המיטה לכל החיים בהנחה! להדברות נוספות – המשיכו לגלול


כמה עולה הדברת פשפש המיטה?

הדברת פשפש המיטה עולה כ- 1500 ש”ח לחדר שינה. אנו ממליצים באופן כללי לטפל רק בחדרים הנגועים.

כמה זמן לוקחת הדברת פשפשי מיטה?

הדברת פשפש המיטה לוקחת בין שעתיים לשלוש שעות לחדר. אנו נחמם את החדר ל- 60 מעלות ולאחר מכן נרסס עם חומר סנטור החדר.

האם יש צורך ברישיון מיוחד לטיפול בפשפשי מיטה?

בוודאי. למזיקיס הרישיון הנדרש על מנת לבצע את הדברת פשפש המיטה. מי שבחזקתו רק “מדביר דירות” אסור לו על פי החוק להדביר את פשפש המיטה.


איך בודקים אם יש לי פשפשים בבית?

האינדיקציה הכי טובה תהיה עקיצות בלילה, בסריה של 2-3 עקיצות. לאחר מכן חפשו נקודות שחורות (כמו כתמים) בכפלי המזרון ועל בסיס המיטה.


האם אני צריך לזרוק את הספה בסיס המיטה או המזרון?

לא ולא! זאת הבשורה שמזיקיס מביא עם טיפול בחום – אין צורך לזרוק את בסיס המיטה או את המזרון או את הספה.

כמה עולה לבצע הדברה ג’וקים ונמלים בבית שמש?

גודל הביתמחיר הדברת ג’וקים נמלים
דירת סטודיו ריקה250 ש”ח 
דירת 1-2 חדרים300 ש”ח 
דירת 3 חדרים350 ש”ח
דירת 4 חדרים400 ש”ח
דירת 5 חדרים500 ש”ח
דירת 6 חדרים550 ש”ח
בית פרטי החל מ – 250 ש”ח

הדברת חולדות | לכידת עכברים בבית שמש

בית שמש היא עיר מוקפת טבע – והטבע הוא לא רק עצים, שיחים ופרחים. הטבע כולל גם עכברי שדה, חולדות ועוד מרעין בישין. רוצים לדעת את 7 הכללים איך להדביר חולדות – לחצו כאן

אמל”ק: מצאתם קקי של מכרסם או שמעתם רעש? נגיע, נבחן את כל האפשרויות ונחליט על מלכודות או רעלים (כל מקרה לגופו). אחריות 3 חודשים להדברת חולדותעכברים, שימוש במלכודות קפיץ שהורגות במקום ורעלים מסוג “דיפה מורין” (פסטה ירוקה) בעלת הרעילות המשנית הנמוכה ביותר. 

מדביר פרעושים בבית שמש

נעקצים בצורה קיצונית ברגליים (סמוך לקרסול?) ראיתם נקודות שחורות קטנות שקופצות? סימן שהגיע הזמן לבצע ריסוס נגד פרעושים.

לא בטוחים אם אתם נעקצים מפרעושים, פשפשי מיטה או יתושים? למה בפרעושים צריך להשתמש במג”ח? (I.G.R)? קודם מטפלים בבעל החיים או בדירה? לקריאה נוספת על פרעושים ומניעתם

אמל”ק: אחריות חצי שנה לפרעושים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות ונשים בהריון ל – 6 שעות, בע”ח בין 6-12 תלוי בבע”ח ובגודלו), ריסוס בחומר שנקרא “אדמירל סופר” בתוך הבית ו”אימפקט” מחוץ לבית.

הדברת טרמיטים בבית שמש

נתקלתם בטרמיטים ואתם מרגישים אבודים? רוצים לדעת כיצד מזיקיס מטפלים בטרמיטים? האם אפשר לבצע הדברת טרמיטים ללא קידוח? לקריאה נוספת על הדברת טרמיטים ומניעתם

אמל”ק: טרמיטים פועלים שנים עד שרואים את הנזקים שלהם בפועל – מצאתם סימן לטרמיטים? זמן טוב לעשות הדברה. מחיר תלוי בגודל הדירה – החל מ 29 ש”ח למ”ר. אחריות ל – 5 שנים.

הרחקת יונים בבית שמש

איך מרחיקים בבית שמש יונים מהגג?
כיצד מבוצעת בגינה הרחקת יונים בבית שמש?
האם יש דרך להרחיק את היונים מהמרפסת?

אמל”ק: ישנן שיטות רבות לבצע הרחקת יונים אך השיטה הטובה ביותר היא התקנת רשת יונים, שימוש בדוקרנים ובכלל מחסומים פיזיים ופחות שימוש באמצעים אחרים. רוצים לדעת מהן כל השיטות להרחקת יונים?

סרטון כיצד להיפטר מנמלים שהפקנו עבור “מידרג”

צוות מזיקיס – מדביר בבית שמש

בעבר מזיקיס היה ONE MAN SHOW  – לאורך הדרך גדלנו, והיום אנו משרתים לקוחות רבים יותר והצטרפו אלינו גם אנשים יקרים מאוד.

דור ודימה צוות מדבירים - מזיקיס
דור ודימה – מדבירים מצוות מזיקיס

היום אנו גאים בכל הלקוחות שלנו ורצוי שתדעו שאנו המדבירים של גן החיות התנכי בירושלים, הספארי ברמת גן, פארקים ברחבי הארץ (אקו פארק באשקלון ועוד ועוד).

הדברה בבית שמש 1

(לכתבה על המלצה עלינו במגזין טיים-אאוט תל אביב)

הדברה בתל אביב - מדבירים מומלצים

הדברה בבית שמש האם שונה מהדברה בערים אחרות?

בית שמש – עיר מוקפת טבע פראי

בית שמש הינה בצמיחה אדירה. בשנים האחרונות החלו לבנות שם מאות יחידות דיור (גם המחיר למשתכן ולא רק) והעיר אוכלסה בדיירים חדשים. הדבר מצמיח את העיר אך יחד עם זאת מצמיח גם אוכלוסיית המזיקים. הכלל הוא כזה – ברגע שאנחנו פלשנו לשטחם הם יפלשו לשטחנו. המזיקים כמו עכברי השדה, חולדות וכו’ חיים בשטחים הפתוחים ברחבי ומחוץ לעיר – וברגע שבן האדם נכנס לשם סביר להניח שבמהרה גם הם יכנסו אלינו. 

בניינים ישנים – מערכות ביוב ישנות

בית שמש מתחדשת אך יחד עם זאת בית שמש היא עיר יחסית ישנה. ישנם לא מעט בנייני רכבת ומבנים ישנים שנפערו בהם ובעיקר בבורות הביוב חורים. החריצים האלה מאפשרים לחרקים ולמזיקים שגרים בתוך הביוב לעלות מעל פני הקרקע (ג’וקים ומכרסמים). 

גרים בבניין עם מערכות ביוב ישנות? החליפו את מכסי הביוב למכסי פלסטיק אטום.

הלחות – לא כמו בתל אביב אך עדיין..

בקיץ בבית שמש אמנם לא לח וחם כמו בתל אביב אך עדיין לא קריר כמו בירושלים. ואם בעיר הבירה יש ג’וקים למכביר גם בבית שמש שהיא נמוכה וחמה יותר מירושלים הג’וקים אוהבים להגיע בקיץ. 

אז מה הפתרון?

במידה ואתם גרים בחלק הישן יותר של העיר שימו לב לניקיון סביבכם. שימו לב והיו עירניים לאזור פחי האשפה – האם הזבל בתוך הפח או ליד? האם בורות הביוב שלמים או פצועים?

פעלו על מנת להקדים תרופה למכה.

במידה ותבצעו את כל זה ולמרות זאת יופיעו הג’וקים יש להזמין הדברה. במידה ולא תעשו את זה תצטרכו בכל מקרה להזמין שירותי ריסוס והדברה כדי למנוע ולעכב את הג’וקים והמכרסמים. 

אז מה היה לנו עד כה?

זיהוי מזיקים, זיהוי חרקים

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..