הדברת טרמיטים ללא קידוח

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

הדברת טרמיטים ללא קידוח – האם זה שווה את הכסף והמאמץ?

ברוב המקרים התשובה היא פשוט – לא. הדברת טרמיטים ללא קידוח לאורך כל הבית לרוב מטפלת ב – 30%-50% מבעיית הטרמיטים.
כן, אם עשיתם את החישוב זה משאיר אתכם עם 50%-70% מהבעיה – בטרמיטים רצוי לטפל איפה שרואים את הבעיה וגם איפה שלא רואים את הבעיה (כדי למנוע בעיות עתידיות).

הבעיה היא לא “כללית” אלא ממש כזאת שיכולה לגרום את נזקי הטרמיטים מבלי שתשימו לב (פגיעות בעץ, משקופים וכו’). 

בהתחשב בעובדה שטרמיטים חיים מתחת לאדמה, ועד שהבעיה לא פורצת במלוא עוזה אנו לא בטוחים כמה אנחנו פגיעים (כלומר פתאום, ביום בהיר אתם עלולים להבין שהמשקוף הלך, דלת המטבח חלולה וכו’) – לא בטוח שטיפול חלקי (ומכאן גם חלקי במחיר) שווה לכם.

יחד עם זאת, אם אתם רוצים לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם, וללא קידוח – נסו לרכוש ג’ל לטרמיטים, מרחו אותו בהתאם להוראות היצרן ובדקו בעצמכם אם הבעיה נפתרה או לא.

שלב 1

לצערנו, אם אתם רוצים להיפטר מקן הטרמיטים בביתכם – קידוח הרצפה הוא הכרחי.

שלב 2

אם אתם מחפשים לטפל בבעיה הנראית לעין בלבד ולא לאורך זמן – פתרון ללא קידוח וטיפול בג’ל בלבד יהיה הפתרון המושלם עבורכם.

שלב 3

עלות טיפול נקודתי (בקידוח) יעלה בין 600-1000 ש”ח תלוי בנגיעות (עם אחריות ל – 5 שנים באותו אזור מטופל).


כמה עולה הדברת טרמיטים?

הדברת טרמיטים הינה החל מ 29 ש”ח למ”ר. כלומר מחיר דירת 3 חדרים בממוצע נע בין 1800-2500 ש”ח עם 5 שנים אחריות! (קיימת אפשרות לטפל גם נקודתית)

האם טרמיטים אוכלים עץ?
כן! טרמיטים באמת אוכלים עץ! בטבע, טרמיטים ממלאים תפקיד משמעותי. הם עוזרים לעץ להפוך להומוס (לא חומוס). הומוס זה חומר אורגני מלא בנוטריינטים עבור הצמחים ומעלה גם את כושר ספיגת המים של הקרקע – כך שתוכל לספוג יותר מים.

האם טרמיטים יכולים לחדור בטון?

טרמיטים אינם יכולים לעבור בטון אבל כן לפרוץ דרך חורים בעובי של כרטיס אשראי.

מה משך תקופת האחריות בהדברת טרמיטים?

5 שנים! משך זמן האחריות להדברת טרמיטים הינו ל – 5 שנים. 

הדברת טרמיטים ללא קידוח – יעיל?

טרמיטים אוהבים להקים את הקן שלהם מתחת לאריחי הבטון. האריחים מספקים להם מסתור והגנה מהחום והלחות שמחוץ. המסתור שלהם גם מספק להם הגנה מפני טורפים. לנסות לטפל בטרמיטים ללא קידוח לא יהיה מעשה חכם כל כך בהתחשב במקום מושבם (מתחת לבטון). 

לפחות אחת לשבוע אנו מקבלים בקשה לטפל בקן טרמיטים ללא קידוח. בעבר היינו מפנים אנשים לקנות ג’ל נגד טרמיטים. לצערנו ולצער הלקוחות ברוב מוחלט של המקרים הבעיה לא הסתיימה אלא החמירה. 

הזול עולה ביוקר.

טיפול טרמיטים ללא קידוח הוא כזה שבו המדביר לא מטפל בתופעה עצמה. אנו לא מזריקים חומרי הדברה לתוך החול שמתחת לריצוף. בנוסף לא חופרים מסביב לבית הפרטי כדי לספק הגנה נגד טרמיטים לבית. הוא רק מטפל נקודתית במשקוף או בחור שממנו הם יצאו. הבעיה כבר אתם יודעים – כדי לטפל בקן טרמיטים יש “להרטיב” את כל החול שמתחת לריצוף. טיפול ללא קידוח הוא למעשה טיפול בסימפטום – בעוד הרבה יותר יעיל וזול לטפל בטרמיטים מהשורש.  
ההבדל במחיר בין הדברת טרמיטים להדברה ללא קידוח הוא לרוב כמה מאות שקלים (תלוי בגודל הבית). אל תתפתו לטפל בסיפטום בלבד – אתם תשלמו על זה יותר בטווח הנראה לעין.

מדבירים רבים מציעים טיפול ללא קידוח – לדעתינו זה חסר אחריות. הטיפול הנ”ל מוריד את המחיר משמעותית אבל לשלם בין 500-1000 ש”ח ולא לקבל תמורה אמיתית למחיר זה יקר.

הדברת טרמיטים ללא קידוח – למי זה מתאים?

אם אתם מחפשים לטפל בבעיה הנראית לעין בלבד – זה הפתרון בשבילכם. הפיתרון הוא מהיר, זול ויטפל בטרמיטים המכונפים הנראים לעין. במידה ולא תרצו להשקיע בפתרון לטווח הארוך ותרצו רק לטפל בטרמיטים שעפים לכם בחלל הסלון – הדברת טרמיטים ללא קידוח – זה הפתרון בשבילכם. 

טיפול בטרמיטים – איך הוא מתבצע?

טיפול טרמיטים בדירה:

כבר שנים שאנו מטפלים בטרמיטים כמו שצריך – כמו שרשום גם בתווית חומר ההדברה. הטיפול בטרמיטים הוא קידוח בין המרצפות – בין 30-50 ס”מ בין החורים עד שמגיעים לחול שמתחת למרצפות. מילוי כל חור כזה בממוצע ב 3 ליטר חומר הדברה. על תווית חומר ההדברה מצויין שהחומר הוא נגד טרמיטים (יש לשים לב לזה). אנו משתמשים בחומר מסוג “טרמינטור” (כמובן נציג לכם אותו לפני הריסוס). ולאחר מכן סגירת החורים על ידי רובה חומר מילוי אחר. לאחר הטיפול בטרמיטים יש לצאת לשעה מהבית. 

כמה עולה טיפול נגד טרמיטים בדירה? 

טיפול כזה עולה בממוצע כ 29 ש”ח למטר – כלומר דירת 3 חדרים ממוצעת של 75 מ”ר – עלות הטיפול תהיה 2175 ש”ח. 

מה משך זמן האחריות לטיפול טרמיטים? 

משך זמן האחריות הינו 5 שנים. 

טיפול טרמיטים בבית פרטי

טיפול טרמיטים בבית פרטי דומה לטיפול בדירה מלבד העובדה שלבית פרטי יש חצר. כדי להעניק ביטחון וודאות שטרמיטים לא יחזרו אליכם – יש לטפל גם בחצר. כיצד מטפלים בחצר הבית? יש לחפור תעלה מסביב לבית הפרטי – בעומק של 45 ס”מ ולמלא אותה בחומר הדברה נגד טרמיטים. 

כמה עולה טיפול טרמיטים בבית פרטי? 

כמו בדירה, גם כאן המחיר הוא 29 ש”ח למטר – בית פרטי ממוצע של 3 חדרים עם 75 מ”ר עלותו 2175 + עלות התעלה – בממוצע בין 500-1000 ש”ח יותר.

במידה ומסביב לבית הפרטי יש ריצוף ולא אדמה – אנו מבצעים קידוח.

היום יותר מתמיד כאשר השוק מוצף במדבירים – הרבה מציעים טיפול בטרמיטים ללא קידוח

כאשר מבצעים טיפול כזה ללא קידוח ומציעים פתרון ארוך טווח ואחריות – זה פשוט לא הגון. במידה וחשקה נפשכם לטפל רק בסיפטום – אין בעיה בטיפול כזה. במידה ומטעים אתכם לחשוב שטיפול קצר טווח שכזה הוא בעצם ארוך טווח – אל תתפתו להאמין. 

כל מה שטרמיטים זקוקים לו הוא לחות, צלולוז (העץ) והגנה מפני השמש. אלה בדיוק הדברים שהריצוף שלנו מספק עבורם. רק טיפול בקידוח כמו שהצגנו לכם יפתור את הבעיה מהשורש ויזכה אתם ב – 5 שנות אחריות!

כמה עולה?מה עושים?
כמה עולה פינוי פגרים?פינוי פגרים הינו החל מ – 200 ש”ח תלוי בסוג הפגר (חולדה, סוס, חתול וכו’) ותלוי מקום הימצאה.
האם אתם מבצעים חיטוי לאחר פינוי הגופה?בוודאי! אנו מפנים, מחטאים ומרססים את האזור שבו שכבה הנבלה כדי למנוע היווצרות מזיקים לא רצויים אחרים.
לאיזה חיות אתם מבצעים פינוי?אנו מבצעים פינוי פגרים של חתולים, כלבים, יונים, ציפורים חולדות עכברים ועוד.

טיפול בטרמיטים ללא קידוח – עובד או לא?

מדבירים המציעים טיפול ללא קידוח לרוב מצפים לעליה בשיחות לטיפול חוזר. מילא זה, אבל הבעיה האמיתית היא הרהיטים שלכם, המשקופים וכל מה שעשוי אצלכם מעץ. 

בקצרה, בעלי בית שלמדו את תופעת הטרמיטים, מבינים מאיפה הם מגיעים מבינים שקשה להסתמך על טיפול ללא קידוח.

אם אתם חושדים שיש לכם טרמיטים בבית אתם מזומנים להתייעץ איתנו. בטלפון, בוואטסאפ, ב SMS – אנחנו זמינים עבורכם. אולי יהיה שווה לכם יותר להזמין אותנו עבור בדיקת טרמיטים לפני שתחליטו לבצע את הטיפול המלא – הדברת טרמיטים עם מזיקיס | ציון 9.97 במידרג | מעל 550 המלצות | עוד על מזיקיס בפייסבוק מזיקיס המדביר היווני

שאלה: מה הורג טרמיטים באופן טבעי?

תשובה: נמטודות. נמטודות? חפשו תולעים נימיות בויקיפדיה. נמטודות אוכלות טרמיטים – זאת בעצם הדברה ביולוגית. חומצה בורית – פיזור חומצה בורית באבקה או בנוזל יכול לעזור לכם להדביר באופן טבעי את הטרמיטים.

שאלה: איזה ריח יכול להבריח טרמיטים? 

תשובה: גרניום, שמן עץ התה, שמן ציפורן, קינמון ושום. ריחות אלה נמצאו יעילים בהרחקת טרמיטים באופן טבעי.

שאלה: מה הפתרון הטוב ביותר להדברת טרמיטים?

תשובה: קידוח המרצפות, מילוי החול שמתחת לריצוף בחומר הדברה וסתימת החורים. 

שאלה: האם חומץ יכול להרוג טרמיטים?

תשובה: חומץ הוא פתרון מעולה! לא רק שהוא מנקה כל דבר בבית – הוא גם יכול לעזור מאוד במלחמה נגד הטרמיטים באופן טבעי. פזר חומר במקומות שאתה חושד שיש בהם טרמיטים וכאשר אלו יבואו במגע עם החומץ הם ימותו.

לקריאה על הדברת טרמיטים מא’ ועד ת’ – הכנסו לדף הדברת טרמיטים

מאיפה טרמיטים בכלל מגיחים? הסבר בסרטון (אנגלית)

רוצים לחזור לחלק מסויים במאמר?

הדברת טרמיטים ללא קידוח

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..