קטגוריה: סוגי הדברה

מה ההבדל בין הדברה ירוקה לכימית? האם צריך לבצע ריסוס לבית לפני מעבר דירה או לא? מה היא הדברה משולבת והאם אתם גם מפנים פגרים? כל הכתבות על סוגי ההדברה השונים כאן!

 • ריסוס אורגני

  ריסוס אורגני

  ריסוס אורגני והדברה אורגנית הן דרכים להיפטר ממזיקים באופן טבעי ללא שימוש בכימיקלים. הריסוס האורגני יכלול חומרים כמו אדמה דיאטומית, שמן נים, מלכודות ללא רעלים ומוצרים דומים שלא יצריכו מכם יציאה מהבית לאחר הריסוס. 

 • הדברה משולבת

  הדברה משולבת

  הדברה משולבת או בלעז –  IPM, או Integrated Pest Management, היא גישה כוללנית להדברה המביאה בחשבון את ארבעת העקרונות של הדברה: מניעה, זיהוי, ניטור וטיפול.

 • הדברת מזיקים

  הדברת מזיקים

  הדברת מזיקים  הדברת מזיקים זה עניין שצריך להתבצע על ידי מדביר מורשה (כמונו למשל, אהמ אהמ). נגד אילו מזיקים ניתן לבצע הדברה? כמעט כולם. ישנם מספר מזיקים שאנו קוראים להם כאלה אך המשרד להגנת הסביבה מגדיר אותם כחיות מוגנות (למשל דבורת הדבש), אך נגד ג’וקים, תיקן גרמני, עשים למיניהם (המזון, הבגדים ועוד), יתושים, נמלים, פשפשי…

 • הדברה לבית

  הדברה לבית

  הדברה לבית כמו שאומרים בהלפרין זה מוצר צריכה בסיסי. כל בית פרטי בהחלט צריך הדברה, כל דירת גן בבניין רב קומות מצריך הדברה, כל דירת פרטר (בקומה בה יורדים במדרגות) זקוקה להדברה ועוד ועוד. 

 • פינוי פגרים

  פינוי פגרים

  פינוי פגרים זאת מלאכה לא נעימה אבל כזאת שחייבת להעשות. אנחנו מבינים את החשיבות של פינוי הפגרים בעיקר בשל המחלות, הזיהומים החדייקים ובעיקר הריח שנגרמים כתוצאה מגופה שעומדת חשופה.

 • הדברה ביולוגית

  הדברה ביולוגית

  2. הדברה ביולוגית היא הדברה שבו אתם מכניסים אויב טבעי למזיק שאותו אתם רוצים למגר וזה לא מתאים לשוק הפרטי (ברוב המוחלט של המקרים).

 • ריסוס לבית

  ריסוס לבית

  הדברה ירוקה – חשוב שתבינו את המשמעות מאחרי השם הדברה ירוקה. הדברה ירוקה אינה הדברה שבה המדביר מסתובב בבית בלי כפפות ומסיכה ואתם יכולים להישאר בבית לאחר הריסוס ממש לא. הדברה ירוקה הינה הדברה שאינה מכילה זרחן אורגני – אך עדיין מכילה חומר כימי בשם פיריתרואיד. בכל תווית של חומרי ההדברה רשומים בדיוק לכמה זמן צריך להיעדר מהבית…