ריסוס לבית

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

מחפשים ריסוס לבית ולא בטוחים מאיפה להתחיל?
מה בכלל צריך לבדוק כשמזמינים ריסוס לבית?

במאמר הקרוב נסקור את כל מה שצריך לעשות לפני ואחרי שמזמינים ריסוס, כיצד להכין את הבית, כיצד יש להתנהג לאחר הריסוס, מה לשאול את המדביר ועל מה אסור לוותר!

מחיר שקוף

הזמנתם ריסוס לבית? ודאו מראש את המחיר – מחיר עבור ריסוס ביתי נקבע לרוב לפי גודל הבית (או מספר החדרים) בשילוב עם סוג המזיק. ריסוס לבית לטרמיטים שונה מריסוס ביתי לג’וקים ונמלים וכו’. ודאו שהמדביר מראש יודע מה סוג הריסוס שיש עליו לרסס אצלכם בבית.

רישיון בתוקף

בהזמנת ריסוס הביתה תחילה בדקו האם יש למדביר רישיון הדברה בתוקף? מזמינים ריסוס הביתה? ודאו תחילה שלא רק שלמדביר יש רישיון אלא גם הרישיון הוא ספציפי לבעיה שאתם צריכים (למשל לא לכל מדביר מותר לעסוק בהדברת פשפשי מיטה, הדברת טרמיטים וכו’)

אחריות לכל עבודה

אחריות לכל עבודה – ודאו כשאתם מזמינים ריסוס לבית שאתם יודעים מראש כמה זמן אחריות ניתנת לכם עבור כל הדברה. פולו אפ – אצלנו אנחנו מוודאים כמה שבועות אחרי הריסוס לבית שהזמנתם שהכל אצלכם בסדר והמזיקים לא חזרו. אנחנו לא נחכה שאתם תתקשרו אלינו – אנחנו מתקשרים אליכם

לוודא!

לשים לב – מעורר חשד

 • לא מופיע במאגר המדבירים המורשים של המשרד להגנת הסביבה.
 • מגמגם כששואלים באיזה חומר משתמשים
 • אומרים לכם שלא צריך להכין כלום לפני ההדברה
 • מחיר לא מדוייק או טווח רחב מידי


ריסוס לבית

כיצד מזמינים ריסוס לבית?

ב 95% אחוז מהמקרים תוכלו להזמין ישירות מהאתר. 5% הנוספים יש להתקשר או לשלוח הודעה ונחזור אליכם עם הצעת מחיר תפורה למידותכם

עשינו ריסוס לבית, מתי מותר לחזור לדירה?

הכל תלוי באיזה חומרי הדברה השתמשו – ברוב המקרים תוכלו לחזור לאחר שעה – ההמלצה שלנו לנשים בהריון, תינוקות ובעלי חיים 6 שעות.

ריסוס לבית בהדברה ירוקה

הדברה ירוקה – חשוב שתבינו את המשמעות מאחרי השם הדברה ירוקה. הדברה ירוקה אינה הדברה שבה המדביר מסתובב בבית בלי כפפות ומסיכה ואתם יכולים להישאר בבית לאחר הריסוס ממש לא. הדברה ירוקה הינה הדברה שאינה מכילה זרחן אורגני – אך עדיין מכילה חומר כימי בשם פיריתרואיד. בכל תווית של חומרי ההדברה רשומים בדיוק לכמה זמן צריך להיעדר מהבית ואם ישנם דגשים נוספים.

ריסוס לבית – שאלותאיך וכיצד מטפלים?
מה המחיר לריסוס בבית?החל מ- 250 ש”ח ותלוי מזיק וגודל הבית – כנסו ובדקו את המחירים שלנו במחירון השקוף של מזיקיס
באיזה חומר משתמשים כאשר מבצעים ריסוס לבית?הכל תלוי סוג המזיק והאם הריסוס הוא בתוך הבית או מחוץ לבית (ישנם חומרים עמידים יותר לפגעי מזג האוויר וישנם חומרים שהשימוש מותר בהם רק בשימוש חיצוני)
מה צריך לדעת לפני שמזמינים ריסוס לבית?1. רישיון בתוקף. 2. באיזה חומר משתמשים. 3. מחיר 4. אחריות 5. כיצד יש להתנהג לפני ואחרי הריסוס
מתי מזמינים ריסוס לבית?אם מדובר בדירה חדשה אז לאחר הניקיון של הבית, אם מדובר בדירה שאתם גרים בה אז במידה וראיתם או חושדים במזיקים
מתי מבצעים ריסוס לבית? לפני או אחרי הניקיון?מומלץ לבצע את הריסוס לאחר הניקיון כי אחרי הריסוס אין לנקות את הפנאלים במשך 48 שעות.

מתי מזמינים ריסוס לבית?

הרבה שואלים אותנו מה הזמן הנכון ביותר להזמין ריסוס לבית? התשובה מתחלקת ל – 2. במידה ואתם עוברים לדירה חדשה מומלץ יהיה לבצע את הריסוס לפני ההובלה ואחרי ניקיון הדירה – ככה לא תצטרכו להזיז שום דבר וגם מבחינת הכניסה לבית – לרוב לא נכנסים מיד אחרי הניקיון של הדירה החדשה.

במידה וזאת דירה שאתם כבר גרים בה ופתאום נתקלתם בג’וק, נמלה, חושדים שראיתם חרק לא מוכר, תלוליות חול של טרמיטים, אבוקדו מכורסם או כל דבר שמעורר את חשדכם – זה הזמן הטוב ביותר להזמין ריסוס לדירה.

שימוש בחומרי הדברה באחריות

ריסוס לבית – בקיץ או בחורף?

נכון למרץ 2022 החורף שהיה לווה בימים חמים מאוד לצד ימים גשומים. הימים החמים הובילו לכך שראינו במהלך כל החורף נמלים, ג’וקים ושאר המזיקים. בעבר (כנראה הרחוק) היו עונות השנה ברורות ובאמת רוב ההדברות והריסוסים שהיינו מבצעים היו בעיקר באביב-קיץ.

היום במזג האוויר הזה מומלץ לבצע ריסוס לבית ללא תלות בעונת השנה. ראיתם מזיקים? כנראה שהם לא יעלמו ולכן אנו נמליץ לרסס.

באופן כללי נכון יהיה לומר שיש יותר מזיקים בתחילת האביב (סביב אזור מרץ) והם בשיא עד ספטמבר בסתיו ובחורף ישנם יותר בעיות של מכרסמים, טרמיטים ופשפשי מיטה אך אם אתם שואלים מה הכלל לבצע ריסוס לבית הוא כזה: ראיתם או חושדים במזיקים? יש להזמין ריסוס לבית (מקווים שתזמינו את מזיקיס כמובן).

ריסוס לבית – מתי יש לקרוא למדביר מוסמך?

ניסיתם לבצע טיפול בעצמכם והמזיקים לא עזבו? דברו עם מזיקיס! אתם מתמודדים מול מזיקים שאין לכם כוח או יכולת (נפשית או פיזית) להתמודד איתם? התקשרו אלינו! ישנם כמה מזיקים שעם קצת תושיה תוכלו להיפטר מהם לבד (ראו פסקה למעלה) אבל לומר לכם את האמת ולא רק בגלל שאני מהתחום, הרבה יותר קל, נוח זול ופשוט להזמין אותנו.

לקרוא למזיקיס

ריסוס לבית – אפשרי לבד?

רוצים לבצע ריסוס לבית בעצמכם? אז תנו לנו לבשר לכם שהדבר בהחלט אפשרי. הכל תלוי מה אתם רוצים להדביר ובסבלנות שלכם.

על קצה המזלג נאמר שאם יש לכם נמלים במקום ספציפי נסו תחילה ג’ל לנמלים שתוכלו לרכוש בעצמכם בכל טמבוריה (הדבר לא יעבוד לא אם יש בדירה יותר ממקום אחד עם נמלים ולא אם מדובר בנמלי אש) – תוכלו לקרוא עוד בהדברת נמלים לבד (בשיטות טבעיות).

נתקלתם בג’וקים בדירה? תוכלו להשתמש בג’ל לג’וקים אם קיים אצלכם קן – הג’ל יעשה את העבודה (אבל הוא לא יעשה את העבודה מול ג’וקים שבאים מבחוץ, או מהביוב) עוד על – הדברת ג’וקים לבד.

רוצים להיפטר מפרעושיםחולדות ויתושים לבד? כנסו בלינקים השונים.

אנו עובדים על הדברות – עשה זאת בעצמך כדי לגלות לכם שלפעמים אין צורך לבצע ריסוס לבית על ידי מדביר ולפעמים, עם קצת תושיה תוכלו להיפטר מהמזיקים ממש לבדכם!

ריסוס לבית 1

כיצד מתבצע התהליך של ריסוס ביתי?

תחילה תדעו שלפני שאנו נבצע אצלכם ועבורכם את הריסוס אנחנו צריכים לדעת מול מה אנחנו נלחמים. במידה ומדובר בהדברת פשפש המיטה, הדברת טרמיטים או הדברה של ג’וקים ונמלים לכל ריסוס יש להיערך בהתאם. רוב ההדברות מתחלקות ל – 3 :

1. הדברת הפנאלים (מתאים לג’וקים, נמלים, עכבישים, דגי כסף, חיות מספרים וכו’) – בהדברה הנ”ל אנו נבקש ממכם לפנות את כל הפנאלים בבית (הפנאלים = החלקים התחתונים של הקיר) אנו נבצע ריסוס במעטפת הבית ועליכם להזיז את המיטות, ספות, שידות (לא ארונות קיר גדולים). כשנגיע לביתכם אנו נזיז את שאר הדברים הקריטיים ורק לאחר מכן נבצע את הריסוס בביתכם.

2. הדברה על כל שטח הפנים של הבית (מתאים לפרעושים וקרציות). בהדברה כזאת אנו נבצע ריסוס סביב כל הפנאלים כולל כל המרצפות של הבית, ההכנה של הבית תהיה כאילו מכינים את הבית לספונג’ה – כלומר להרים הכל מעל הקרקע. (בהדברת פרעושים וקרציות תקבלו אחריות גם על ג’וקים ונמלים).

3. הדברות שונות כמו פשפשי מיטה, טרמיטים – אלו הדברות פחות נפוצות וההכנות לכל בית הם די שונות – אנו ניתן לכם את כל הדגשים (וגם נשלח לכם בצורה מסודרת) לאחר ביצוע הזמנה (באתר או בטלפון).

ריסוס לבית 4

ריסוס לבית – סיכום

1. רישיון הדברה בתוקף.
2. באיזה חומר משתמשים?
3. מחיר מראש.
4. כיצד להכין את הבית וכיצד להתנהג לאחר הריסוס.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
js_loader

הסבר סרטון שעשינו למידרג – מי הוא מדביר מוסמך?

הייתה פסקה שאהבתם במיוחד?

נושאים רלוונטים – שבטוח תרצו לקרוא מהם עוד:

הדברה ירוקה - מזיקיס

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..