שירותי הדברה ירוקה

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

הרבה פעמים שואלים אותנו מה אנחנו עושים? אז התשובה החד משמעית היא מספקים שירותי הדברה ירוקה, אבל האמת היא שלעיתים אנו מרגישים שאני לא רק מספקים שירותי הדברה אלא הרבה יותר. 

מה הכוונה?

“רק לבוא לרסס וללכת” זה כל אחד יכול לעשות תמיד אנחנו אומרים, אבל אצלנו, אנחנו מנסים לתת תחושה קצת הייטקיסטית, כזאת שמגיעה עם ליווי לפני, תוך כדי ואחרי הריסוס עם שני עקרונות שמלווים אותנו מראשית דרכנו: 

 1. שקיפות מלאה בכל הנוגע לחומרי ההדברה ולאופן ביצוע העבודה (לדף חומרי ההדברה שלנו). 
 2. שקיפות מלאה במחירים (לעמוד מחירון ההדברה הירוקה שלנו

שירותי הדברה לבית 

רוב האנשים שמדברים איתם על הדברה, תמיד נזכרים שהם ראו בבית נמלים על השיש, שמו לב פתאום לג’וק מתחת לכיור ונראה שאיכשהו הם תמיד מצטיידים במיטב חומרי ההדברה הביתיים (ושמים אותם בארון מתחת לכיור). עם זאת כאשר מגיע מדביר הם מאוד מפחדים מחומרי ההדברה (שבפועל, השימוש הלא מושכל בחומרים שיש לכם מתחת לכיור מסוכן לעיתים יותר). כאן התפקיד שלנו לשמור עליכם (וגם קצת עלינו), לשמור על הילדים שלכם ועל בעלי החיים שלכם.

מה מזיקיס עושה שונה בכל המדובר בשירותי הדברה ירוקה ביתיים?

כדי קצת להפיג את החששות שלכם אנו מראש מכינים אתכם כיצד להכין את הבית, איך תהליך ההדברה הולך לקרות בפועל ולכמה זמן עליכם לצאת מהבית לאחר ההדברה. במידה ויש לכם בעלי חיים, אנו נותנים כמובן מרווחי ביטחון (ר’ דף הדברה עם בעלי חיים) כדי לשמור על החברים שלכם על 4. כך גם לגבי תינוקות זוחלים, נשים בהריון ומגוון נוסף של אוכלוסיות שמבחינתו הן יותר בסיכון. 

אילו שירותים חברת הדברה ירוקה מספקת?

ראשית, בחברת ההדברה מזיקיס אנו מספקים שירותי הדברה ירוקה, לעיתים זה שם קוד להדברה לא מזיקה אבל עדיין רצוי (היכנסו לעמוד הדברה ירוקה) לדעת מה עומד מאחורי צמד המילים הלעיתים עמום הזה (גם אם לא תקראו, אל דאגה אנו נסביר לכם במקום). 
בנוסף חברת הדברה תספק לכם שירותי הדברת מזיקים, הדברת ג’וקים, הדברת תיקן גרמני, הדברת פשפש המיטה, הדברת פרעושים, הדברת מכרסמים (חולדות ועכברים) ועוד ועוד (לכל הפירוט גללו למטה). 

מה היתרון של חברת שירותי הדברה ירוקה על פני מדביר עצמאי?

יתרונות של חברהלמה כדאי לבחור בחברה על פני מדביר?

גיבוי

למדביר עצמאי אין גיבוי. כאשר אתם צריכים אותו והוא לא זמין (חולה, בחו”ל, עבר דירה וכו’) הוא פשוט לא יהיה זמין. בחברת הדברה כמו מזיקיס – יחד עם צוות ההדברה דור ודימה (ומספר קבלני משנה שעובדים רצוף עם מזיקיס) תמיד יהיה גיבוי. גם אם אחד מהמדבירים חולה חלילה תמיד יהיה מי שיחליף אותו, במקרה שתזדקקו למתן שירות במסגרת האחריות תקבלו את זה כמה שיותר מהר ולא תצטרכו להמתין (עוד יתרון על פני מדביר עצמאי שתמיד יעדיף להתמלא בעבודות חדשות). 

פריסה

לחברת הדברה כמו מזיקיס פריסה גדולה יותר – מאחר והתאגדנו מספר מדבירים לעבוד יחד תחת אותו מותג הפריסה שלנו רחבה יותר כי כל אחד גר במקומות שונים. 

 1. העסק הוקם בירושלים, וכן אנו המדבירים של גן החיות התנכי – לכן אנו נמצאים דרך קבע בעיר הבירה. 
 2. לאחר שדור סיים את לימודיו בירושלים הוא עבר למרכז לכן גם דור וגם דימה (שגר במרכז) נמצאים דרך קבע בכל אזור המרכז (מאשקלון ואשדוד בדרום עד חיפה).
 3. דור לאחרונה עבר מעט צפונה לכן קל לנו לתת גם שירותי הדברה בצפון ולא רק באזור תל אביב והמרכז.
מכרזים למקומות גדולים

חברת הדברה יכולה לזכות במכרזים של מקומות גדולים – אנו המדבירים של גן החיות התנכ”י והספארי בר”ג וכן ניגשים דרך קבע למכרזים של מקומות גדולים נוספים – כאשר החברה מונה צוות יותר קל לסמוך עליה. 

עקרונות ברורים

עקרונות ברורים – אנו במזיקיס עובדים תחת עקרונות מאוד ברורים. מאחר ואנו מונים מספר מדבירים ורוצים שחווית ההדברה לא תשתנה – אנו מונחים תחת העקרונות הבאים: 

 1. איחרנו להדברה? ההדברה חינם! (ככה אנו מונעים איחורים) 
 2. שקיפות בכל הנוגע לחומרי ההדברה (תוכלו לקרוא בדף חומרי ההדברה שלנו וכן לקבל הכל בוואטסאפ)
 3. שקיפות לגבי המחירים
 4. דאגה ללקוח לפני ביצוע ההדברה (בשיחה או באתר וקבלת מידע כיצד להכין את הבית וכיצד להתנהג אחרי ההדברה)
 5. דאגה ללקוח לאחר ביצוע ההדברה (כמה חודשים לאחר ההדברה אנו מתקשרים או שולחים הודעה ובודקים אם הכל בסדר איתכם). 
שירותי הדברה ירוקה

שירותי הדברה לגינה

כשמדובר במתן שירותי הדברה בגינה הפרטית, גינות ציבוריות (ואף גני חיות (אנו מדבירים בספארי בר”ג ובגן החיות התנכ”י), גינות בתי מלון, גני אירועים, שטחים גדולים של מסעדות וכו’) ההיערכות במתן שירותי הדברה כאלו שונה מזאת של הבית. 

ראשית אנו מתחילים בסקירה כללית של המקום. 

 • אילו מזיקים נמצאים במקום?
  • לפי סימנים מעידים וניטור במקום
 • אילו מזיקים עתידים להיות? (יתושים, נמלים, מכרסמים וכו’)

לאחר סקירת המקום נגבש יחד עם מזמין ההדברה תוכנית הוצאה לפועל של פעולת ההדברה. בהדברה בשטחים גדולים (בניגוד לבתים) חשוב מאוד שמזמין ההדברה יהיה שותף פעיל בתהליך כיוון שברוב המקרים מעורבים גם לקוחות וכו’ (דבר שאינו קורה בהדברות ביתיות). 

שירותי הדברה ירוקה לגינה

שירותי הדברה לגינות פרטיות 

שירותי הדברה בגינות פרטיות דומה לשירותי הדברה ביתיים רק שבחוץ באופן טבעי יותר קשה לשלוט לגמרי על כל מה שקורה.
אמנם יש אפשרות למתן את הנמלים (כמעט להעלים אותן לגמרי) בעזרת ריסוס ופיתיונות רעילים שהן לוקחות לקן (נכון בנמלים רגילות וכן בנמלת האש). יש אפשרות שכל ג’וק שיגיע ישר ימצא את מותו (ע”י ריסוס חיצוני וכן ריסוס בבורות הביוב) וכן יש אפשרות לטפל בפרעושים, עכברים חולדות ועוד. 

אז למה אתם לא נותנים אחריות לגינות?

נסייג שאף פעם אנחנו לא משאירים לקוח ללא תשובה וללא פתרון. במידה ואנו מגיעים להדברת בית עם גינה גדולה ואין ביכולתנו לספק 100% שליטה בגינה אנו נסביר לכם כיצד הדברים יראו לאחר ההדברה, כנראה שאחרי הסבר מניח את הדעת אתם תודו לנו, תצדיקו אותנו וגם תתחילו להנות מגינה (אשר תהיה כמעט בלי) מזיקים. 

שירותי הדברה ירוקה לעסקים

שירותי הדברה לעסקים 

שירותי הדברה לעסקים אלו השירותים המאתגרים ביותר ואלה שאנחנו הכי אוהבים. בהדברות לעסקים (תלוי אם מדובר בעסקי מזון או לא) ישנם המון גורמים להופעת מזיקים. הגורמים יכולים להיות:

 1. תחזוקה לקויה של המקום מבחינת תשתיות (חורים בקירות, חורים במטבח, חריצים, סדקים ועוד)
 2. תחזוקה לקויה של המקום מבחינת ניקיון ושמירה על ניקיון העסק 
 3. קבלת סחורה מלאת מזיקים (כמו תיקנים גרמניים בקרטונים)

אלו רק חלק מהסיבות להופעת מזיקים בעסקים. 

כאשר אנו מבקשים לתת שירותי הדברה לעסק מראש נכין אתכם (מנטלית) איך יראו שלושת החודשים הראשונים של ההדברה (רוב הסיכויים שתראו אותנו אחת ל 10-14 יום) עד שהשטח “יתייצב”. לאחר מכן נעבור סביר להניח להדברה אחת לחודש או אחת לכמה חודשים (לתחזוקה), כזאת שתשמור על המקום נקי ממזיקים. 

בניגוד להדברה ביתית ששם הרבה יותר קל לשמור על שטח נקי מבחינת מזיקים וריסוס חד או דו שנתי יספיקו, בעסקים, ובטח בעסקי מזון תזדקקו לרוב להדברה חודשית. 

שירותי הדברה – אודות מזיקיס 

מזיקיס חרטה על דגלה שלושה עקרונות שמלווים אותנו מיום ההקמה (2014) ועד היום 2023

 1. איחרנו להדברה? ההדברה חינם!
 2. שקיפות בכל הנוגע להדברה (חומרים, הכין מרססים וכו’)
 3. שקיפות במחירים (רוב מחירי ההדברות נסגרות מראש בטלפון או בטווח של עד 200 ש”ח בהדברות מסובכות לכל היותר). אה כן, וכמובן יש את המחירון שלנו בכל מקום באתר. 
לוגו מזיקיס

חברת הדברה

חברת הדברה, או מדביר אפילו נכון יותר לומר זה מישהו (או מישהי, נכון להיום אנו מכירים כמה מדבירות) שאתם רוצים אותו (בהנחה והוא יצא בסדר כמובן) לכל החיים. כמו ספר, כמו סוכן ביטוח, כמו מנקה, כמו פסיכולוג אפילו, מדביר טוב או חברת הדברה טובה, אחת שדואגת שלבית שלכם לא יכנסו מזיקים. 

כמה עולה הדברה 

כמה עולה הדברה? אם זאת השאלה הראשונה שאתם שואלים את עצמכם כשאתם רוצים להזמין מדביר – אתם טועים. למה? מהסיבה הפשוטה שאין הדברה אחת דומה לשנייה, ישנה הדברה לנמלים, הדברה לפשפשים, הדברה לפרעושים וכו’ – כל הדברה וחומרי ההדברה שלה, וכל הדברה והמחיר שלה – אצלנו במזיקיס תוכלו לראות באופן גלוי ושקוף את המחירון לכל סוגי ההדברות ואף תוכלו להזמין באתר אונליין!

 • כמה עולה הדברה נגד ג’וקים?
  • הדברה נגד ג’וקים הינה החל מ – 250 ש”ח עם שנה אחריות לג’וקים וחצי שנה אחריות לנמלים. 
 • כמה עולה הדברה נגד נמלים?
  • הדברה נגד נמלים הינה החל מ – 250 ש”ח עם שנה אחריות לג’וקים וחצי שנה אחריות לנמלים
 • כמה עולה הדברה נגד פרעושים?
  • הדברת פרעושים הינה החל מ – 250 ש”ח עם שנה אחריות לג’וקים, חצי שנה אחריות לנמלים וחצי שנה אחריות לפרעושים 
 • כמה עולה ריסוס נגד עכברים?
  • נגד עכברים המחיר מתחיל מ – 350 ש”ח. בהדברת עכברים אין ריסוס אלא משתמשים במלכודות, פתיונות רעילים ועוד. 
 • כמה עולה הדברה לעש?
  • הדברה לעש המזון עש הבגד הינה החל מ – 350 ש”ח וכוללת גם מלכודות פרומון לניטור העש לאחר הריסוס. 
 • כמה עולה הדברת צרעות?
  • הדברת צרעות הינה החל מ – 400-450 ש”ח ועולה ככל שהנגישות למקום בעייתית. במידה ואתם יודעים איפה הקן, או שקל לזהותו, ואין צורך בציוד מורכב המחיר יהיה 400-450 ש”ח.
 • כמה עולה הדברת פשפש המיטה?
  • הדברת פשפש המיטה עולה כ- 1500 ש”ח לחדר ועל כל חדר נוסף 1000 ש”ח. אנו מטפלים בשיטה יחודית בארץ והיחידים שנותנים אחריות אמיתית לשנה על הדברת פשפש המיטה. 

לעוד הדברות שונות ולמחירון המלא

כמה עולה ריסוס? המחירון של מזיקיס מול מחירונים ברשת 

ריסוס, הדברה, חיטוי – כל אלו הם שמות שונים לאותה פעולה. בסוף כולכם רוצים להיפטר מהמזיקים כמה שיותר מהר יחד עם החומרים היעילים ביותר מחד והידידותיים והירוקים ביותר מאידך. מחיר ריסוס (לג’וקים ונמלים) הינו החל מ – 250 ש”ח (לדירת סטודיו ריקה) ועולה ככל שמספר החדרים עולה ואו מדובר בבית. ישנם מחירים שונים כמובן להדברת פרעושים (למשל כי שם משתמשים גם ביותר חומר הדברה – כל הרצפה ולא רק מסביב לפנאלים) וגם בחומרים יקרים יותר, למשל כאלה המכילים IGR שהורג את ביצי הפרעושים. 

נציג בפניכם בעמוד מחיר הדברה ירוקה של מזיקיס את המחירים לכל סוגי המזיקים (וגם את האחריות הניתנת לכל אחד). 

מחירון מתחריםמחירון מזיקיס

מחירון הדברה מומלץ לצרכן ע”י ארגון המדבירים

ארגון המדבירים מפרסם מידי שנה את מחירון ההדברה המומלץ לצרכן. אנו זולים ממנו בעשרות אחוזים (פשוט בדקו והשוו). 

מחירון הדברה – המקצוענים

מזיקיס זכו כמצטייני המקצוענים בשנת 2015, עם זאת המחירון שלנו נמוך ממחירון המקצוענים בשל העובדה ששם יש לשלם כדי להופיע באתר והמדביר מגלגל את עלות הפרסום על הלקוח הפרטי.

מחירון הדברה מידרג

המחירון שלנו דומה הרבה פעמים למחירון מידרג. מחירון מידרג לא שהוא המדוייק ביותר (כי קשה בדיוק לדייק, בסוף מדובר כאן בגדלים שונים של דירות, בתים ומזיקים שונים) אך הוא ההוגן ביותר שמצאנו. המחירון שלנו דומה למחירון מידרג 

הזמנת הדברה אונליין

חברת הדברה עם ראש הייטקיסטי 

כבר ניסיתם להזמין אצלנו אונליין באתר?
אצלנו במזיקיס אנו שואפים כמה שיותר להקל עליכם את החיים ולתת לכם את כל המידע במרוכז. 

מה אנחנו עושים כדי להקל עליכם? 

הזמנה אונליין

כבר מספר שנים שאנו מנסים לקדם את ההזמנה אונליין שלנו – לאחרונה שידרגנו את המערכת והיום ב – 3 קליקים אתם יכולים לתאם הדברה (התשלום יהיה רק לאחר ביצוע העבודה בפועל). 

הדברה - עשה זאת בעצמך

הכנת מדריכים של עשה זאת בעצמך

הכנו מספר מדריכים (שבאמת עובדים!) לכמה מזיקים. מדריכי ה DIY שלנו נמצאים בתפריט הראשי תחת עשה זאת בעצמך וכוללות הדברת ג’וקים לבד, הדברת נמלים לבד, הדברת פרעושים לבד ועוד! 

הכנת מדריכים לסוגים שונים של מזיקים

באתר אינספור כתבות על כמעט כל נושא שתחשבו עליו, החל מ-מהם הסימנים לפשפשים ומהם ארבעת הסימנים לג’וקים בבית? עד למתי מבצעים הדברת צרעות וחידושים בתחום הדברת חדקונית הדקל. תמיד תמצאו אצלנו כתבות חדשות ובטוח כאלו שגם תתחברו אליהן. 

שירותי הדברה ירוקה

סרטוני הדרכה וסרטוני הסבר של מזיקיס

דור ודימה עובדים ביתר שאת על הכנת סרטונים איכותיים שיסבירו לכם את הדברים שתמיד פחדתם (או חששתם) לשאול! סרטונים כגון מה זאת הדברה ירוקה? איך מבצעים הדברת טרמיטים, איך מתבצעת הדברת ג’וקים ונמלים ועוד!
את כל הסרטונים שלנו תוכלו לראות בעמודים השונים באתר ובערוץ היו טיוב שלנו (חפשו מזיקיס) או פשוט היכנסו מכאן. ועשו לנו טובה, בבקשה תירשמו! 

אז עם יד על הלב, איזו פסקה הכי אהבתם?

שירותי הדברה ירוקה

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..