זיהוי מזיקים לפי תמונה

זיהוי מזיקים וחרקים לפי תמונה – חפשו אם המזיק שיש אצלכם בבית מופיע גם כאן בתמונות. רואים מזיק אחר בביתכם?
שלחו לנו תמונה לוואטסאפ (למספר – 054-686-34-86) ונענה לכם מיד מה יש לכם וכיצד מטפלים בו! 

אנחנו צילמנו ומראים לכם כאן את המזיקים הנפוצים. קיימים עוד סוגים רבים של מזיקים שאנו נתקלים בהם כגון שרשורים, צבתנים, מיני עכבישים ועוד שאנו מדבירים נגדם אך טרם הוספנו אותם למניין התמונות. 

המזיקים מחולקים לפי מידת נפיצותם – כלומר ג’וקים ונמלים ראשונים ולאחר מכן מכרסמים, פשפשי מיטה טרמיטים וכו’. בטרמיטים ופשפשי מיטה צירפנו גם תמונות שמעידות על המזיקים כיוון שלעיתים קשה לראות את המזיק עצמו אך קל יותר לראות את הסימן שהוא משאיר. ברוב המזיקים תמצאו לינקים להסברים נוספים אודותם, כיצד ניתן להדבירם לבד וכיצד צוות מזיקיס עושה את זה. קיימים מזיקים שלא הספקנו עדיין להכין מדריכים (הצוות עובד על זה בימים אלו).

בכל שאלה, במידה ולא מצאתם את המזיק הנפוץ אצלכם בבית, אנחנו כאן, צוות מזיקיס.

1
במזיקיס אנו מבצעים הדברה ירוקה - רוצים ללמוד עוד על הדברה ירוקה?
2
במזיקיס אנחנו רוצים אתכם לטווח הארוך - לכן הכנו לכם אזור של עשה זאת בעצמך - זיהיתם את המזיק? רוצים לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם? כנסו לעשה זאת בעצמך ולמדו כיצד!
3
בהמשך לכל מזיק נכין לכם רשימה כיצד לטפל בו בעצמכם והאם אתם צריכים או לא צריכים את עזרתנו.

תוכן עניינים

זיהוי מזיקים, זיהוי חרקים

בוודאי! הדרך המהירה ביותר היא שליחת וואטסאפ (מצד ימין למטה) או למספר – 054-686-34-86

בראש ובראשונה הגודל! הגודל של תיקן אמריקאי בוגר הוא כ – 4.5 ס”מ ושל גרמני 1.5-2 ס”מ בלבד. הצבע של הגרמני בהיר יותר והאמריקאי כהה. הגרמני יהיה בעיקר במטבח סביב המקומות החמים והלחים והאמריקאי יופיע בכל הבית.

כן, הדברת נמלי אש מצריכה שימוש בחומר חזק יותר ובנוסף גרגרי גרנולר (פתיון שהן לוקחות לקן ומרעילות את המלכה). שימו לב – לרוב נמלי אש יופיעו בחצר בלבד ונמלים רגילות יכנסו הביתה בכל דרך אפשרית (חריצים בפנאלים, במטבח בין השיש לקרמיקה ועוד).

1. תוכלו תמיד לנסות להדביר אותו לבד לפי המדריכים שלנו.
2. הכי פשוט לקרוא למזיקיס – ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד!

זיהוי חרקים – עשה זאת בעצמך

שימו לב! הכנו לכם מדריכים של עשה זאת בעצמך כדי שתוכלו להיפטר לגמרי לבדכם מהמזיקים! במידה וטרם נכנסתם גלו כיצד נפטרים מהמזיקים למעלה בתפריט (או למטה בקישורים). במידה ועייפתם מלהתעסק במזיקים, או שתרצו שצוות מזיקיס יפתור לכם את הבעיה במהירות – שלחו וואטסאפ, התקשרו או הזמינו הדברה און ליין ונגיע באהבה!

הדברת ג’וקים לבד
הדברת נמלים לבד
הדברת פרעושים לבד
הדברת יתושים לבד
הדברת חולדות לבד

 

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 207 ביקורות

 

וידאו כיצד להיפטר מצרעות! שווה לראות

Play Video about מחירון הדברת צרעות 2021