הדברה בירושלים

כותב הטקסט המופלא:

פורסם ב-:

עודכן מתי?

מחפשים הדברה בירושלים עם המלצות, בעיר שחוברה לה יחדיו מבוגר האונ’ העברית שמכיר את העיר על אורכה ורוחבה? מערבה ומזרחה? ואנחנו גם המדבירים של גן החיות התנכי!

למעלה מ – 750 המלצות מידרג בציון 9.90!

מעל 250 המלצות בגוגל! 

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
js_loader

מה יש בירושלים שמושך מזיקים?

ירושלים היא עיר עם הרבה מבנים ישנים, מה שמוביל לא פעם להזנחה של אזורים אלו. חרקים נמשכים לאזורים המוזנחים הללו והופכים אותם לביתם. שכונת נחלאות היא אחד האזורים המוזנחים בירושלים ויש בה מבנים ישנים רבים שמושכים את החרקים הללו.

חרקים נמשכים לאזורים מוזנחים כמו שכונת נחלאות בגלל שהם מספקים מחסה ומזון. החרקים השתלטו על האזור הזה והפכו אותו לביתם, מה שהוביל לתלונות רבות של תושבים שמתגוררים בו. תושבים דיווחו כי החרקים ממררים את חייהם בכך שהם מכניסים מחלות לבתיהם, ניזונים מחפצים בבתיהם ומקשים עליהם לישון בלילה בגלל הרעש שהם עושים.

אנחנו ממש היינו במקומות בהם היה ניתן לשמוע את החולדות רוקדות על הגג או בתוך הקיר. לקוחות בירושלים שלנו סיפרו לנו שהם נאכלו על ידי פרעושים (בדרך כלל קורה כאשר מישהו או מישהי מאכיל.ה חתולים בשכונה אך לא דואגת להם לקולר או אמפולה נגד פרעושים) ופשפשי המיטה הרבים שהלקוחות שלנו היו המזון העיקרי שלהם.

אחריות

אחריות על כל עבודה – לכל מזיק תקופת אחריות משלו .(וטיפול אחר)

רישיון הדברה – בתוקף

לכל המדבירים במזיקיס – רישיון הדברה בתוקף – בקשו מאיתנו לראות במקום (בקרו בדף – יש לכם רישיון?) או חפשו במאגר המשרד להגנת הסביבה – לכולנו רישיונות.

מחירון שקוף

תוכלו לבקר בדף המחירון הדברה ירוקה שלנו או להזמין אונליין ולדעת מראש כמה תשלמו!

ביקורות

מעל 750 המלצות מידרג ומעל 250 המלצות בגוגל ועשרות המלצות פייסבוק נוספות!

ההבטחה שלנו

איחרנו להדברה? ההדברה חינם! AS SIMPLE AS THAT.

הדברה בירושלים – צפו

הפעם נקלענו לירושלים, עיר הבירה שלנו והבית הותקף בג’וקים ונמלים.

דור מצוות מזיקיס מסביר כיצד מבצע את ההדברה, על נמלים, ג’וקים ועל ירושלים בכלל.

מה המחיר להדברת ג’וקים ונמלים?

מחיר הדברת ג’וקים ונמלים הינו החל מ- 250 ש”ח לדירת סטודיו ריקה, מחיר דירת 2 חדרים למשל הינו 300. אחריות ניתנת שנה לג’וקים וחצי שנה לנמלים והמחיר עולה מעט ככל שמספר החדרים עולה.

לכמה זמן יש לצאת מדירה לאחר ההדברה?

בדר”כ לשעה – תלוי בסוג החומר בו משתמשים – אצלנו במזיקיס תמיד אנו מראים באילו חומרים אנו משתמשים וברוב סוגי ההדברות יש לצאת לשעה בלבד.

כיצד יש לסדר את הדירה בטרם מבצעים הדברה?

בהדברת ג’וקים ונמלים – יש להרחיק חפצים מהקיר כמה ס”מ, לפנות את השיש במטבח ואת הארון מתחת לכיור ובאמבטיה להוציא את מגבות הפנים ומברשות השיניים.

בהדברת פרעושים יש להרים הכל מהקרקע ובנוסף להרחיק חפצים מהקירות כמה ס”מ. 

אני רוצה להזמין הדברה היום – יש אפשרות?

ברוב המקרים כן, תלוי כמובן בשעות. במזיקיס הלוז שלנו פתוח עבורכם ותוכלו דרך האתר לקבוע בזמן שלכם!

הדברה בירושלים בגן החיות התנכי

מחיר הדברת ג’וקים (כולל נמלים)

 • דירת סטודיו ריקה – 250 ש”ח 
 • דירת חדר – 280 ש”ח
 • דירת 2 חדרים – 300 ש”ח
 • דירת 3 חדרים – 350 ש”ח 
 • דירת 4 חדרים – 400 ש”ח 
 • דירת 5 חדרים – 500 ש”ח 
 • דירת 6 חדרים – 550 ש”ח 
 • בית פרטי? החל מ – 350 ש”ח (תלוי גודל הבית)

מדביר בירושלים – מה אנו מדבירים בעיר הקודש?

שאלות על נמליםתשובות קצרות
איפה הנמלים אוהבות לטייל? במידה ונתקלתם בבעיה נקודתית בלבד (ובתוך הבית ולא בחוץ) קיימים סוגים שונים של ג’לים שיפתרו את הבעיה (או לפחות ידחו את הקץ עד ביצוע ההדברה)
 על איזה ג’ל נמלים אתם ממליצים? אנחנו ממליצים על הג’ל שאנו עובדים איתו של חברת “אדוויון”.
 איך ההדברה מתבצעת בפועל?הריסוס מתבצע על כל הפנאלים בבית (החלקים התחתונים של הקיר), בארון מתחת לכיור, בניקוזי האמבטיה והמטבח, בעדני החלון במסגרות החלונות ובכל המקומות המועדים לפורענות.
הדברה בירושלים - המלצה על חברת הדברה בירושלים

הדברת ג’וקים בירושלים

מצאתם ג’וקים – עכשיו השאלה היא מאיזה מוצא הם – אמריקאים או גרמנים? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות שנה לג’וקים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך)

הדברת נמלים בירושלים

נעקצתם במאין עקיצה צורבת כזאת שלא מרפה? ראיתם נמלים אדומות ולא הייתם בטוחים מה זה? וכיצד נפטרים מנמלים במטבח?

כיצד נפטרים מנמלים? כיצד מזיקיס מדבירים את הנמלים אצלכם? לקריאה נוספת לחצו כאן.

אמל”ק: אחריות חצי שנה לנמלים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות בע”ח ונשים בהריון ל 6 שעות), ריסוס בחומר שנקרא “דרקר” ושימוש בג’ל ובפתיונות בהתאם לצורך).

מדביר פשפש המיטה בירושלים

ירושלים ובעיקר שכונת נחלאות וקטמון מלאות מהניסיון שלנו בפשפשי מיטה – אותם חרקים זעירים שאצלהם הלילה הוא יום. לקריאה נוספת לחצו כאן

אמל”ק: אחריות שנה לפשפש המיטה, יציאה מהחדר הנגוע ל – 6 שעות (יש אפשרות ללא רעלים כלל), טיפול בחום בממוצע למשך 90 דקות, שימוש בחומר הדברה בשם “סנטור” ואפשרות לקנות כיסוי מזרון נגד פשפש המיטה לכל החיים בהנחה! להדברות נוספות – המשיכו לגלול

כמה עולה הדברת פשפש המיטה?

הדברת פשפש המיטה עולה כ- 1500 ש”ח לחדר שינה. אנו ממליצים באופן כללי לטפל רק בחדרים הנגועים.

כמה זמן לוקחת הדברת פשפשי מיטה?

הדברת פשפש המיטה לוקחת בין שעתיים לשלוש שעות לחדר. אנו נחמם את החדר ל- 60 מעלות ולאחר מכן נרסס עם חומר הדברה בשם טמפריד בחדר.

האם יש צורך ברישיון מיוחד לטיפול בפשפשי המיטה?

בוודאי. למזיקיס הרישיון הנדרש על מנת לבצע את הדברת פשפש המיטה. מי שבחזקתו רק “מדביר דירות” אסור לו על פי החוק להדביר את פשפש המיטה.

איך בודקים אם יש לי פשפשים בבית?

האינדיקציה הכי טובה תהיה עקיצות בלילה, בסריה של 2-3 עקיצות. לאחר מכן חפשו נקודות שחורות (כמו כתמים) בכפלי המזרון ועל בסיס המיטה.

האם אני צריך לזרוק את הספה או את המזרון?

לא ולא! זאת הבשורה שמזיקיס מביא עם טיפול בחום – אין צורך לזרוק את בסיס המיטה או את המזרון או את הספה.

כמה עולה לבצע הדברה ג’וקים ונמלים?

גודל הביתמחיר הדברת ג’וקים נמלים
דירת סטודיו ריקה250 ש”ח 
דירת 1-2 חדרים300 ש”ח 
דירת 3 חדרים350 ש”ח
דירת 4 חדרים400 ש”ח
דירת 5 חדרים500 ש”ח
דירת 6 חדרים550 ש”ח
בית פרטי החל מ – 350 ש”ח

הדברת חולדות | לכידת עכברים בירושלים

שוב פעם נדבר, איך לא, על השכונה שכולם רוצים להיות חלק ממנה, לבקר בה ולספוג את הריחות בה – כן זאת שכונת נחלאות – מלאת מכרסמים (כנראה גם הם אוהבים את האווירה). רוצים לדעת את 7 הכללים איך להדביר חולדות – לחצו כאן

הדברת פרעושים בירושלים

לא בטוחים אם אתם נעקצים מפרעושים, פשפשי מיטה או יתושים? למה בפרעושים צריך להשתמש במג”ח? (I.G.R)? קודם מטפלים בבעל החיים או בדירה? לקריאה נוספת על פרעושים ומניעתם

אמל”ק: אחריות חצי שנה לפרעושים, יציאה מהבית לשעה (תינוקות ונשים בהריון ל – 6 שעות, בע”ח בין 6-12 תלוי בבע”ח ובגודלו), ריסוס בחומר שנקרא “אדמירל סופר” בתוך הבית ו”אימפקט” מחוץ לבית.

מדביר טרמיטים בירושלים

נתקלתם בטרמיטים ואתם מרגישים אבודים? רוצים לדעת כיצד מזיקיס מטפלים בטרמיטים? האם אפשר לבצע הדברת טרמיטים ללא קידוח? לקריאה נוספת על הדברת טרמיטים ומניעתם

אמל”ק: טרמיטים פועלים שנים עד שרואים את הנזקים שלהם בפועל – מצאתם סימן לטרמיטים? זמן טוב לעשות הדברה. מחיר תלוי בגודל הדירה – החל מ 29 ש”ח למ”ר. אחריות ל – 5 שנים.

הדברה בירושלים - הדברת טרמיטים

הרחקת יונים בירושלים

יונים היא בעיה כלל ארצית. בכל מקום שהן יכולות לעמוד ושיש להן בקירבה מסוימת אוכל – הן יהיו שם. למדו כיצד אנו נפתרים מהן – אחת ולתמיד.

אמל”ק: ישנן שיטות רבות לבצע הרחקת יונים אך השיטה הטובה ביותר היא התקנת רשת יונים, שימוש בדוקרנים ובכלל מחסומים פיזיים ופחות שימוש באמצעים אחרים. רוצים לדעת מהן כל השיטות להרחקת יונים?

7 הסיבות לביצוע הדברה בירושלים עם מזיקיס

מכבדים את הזמן שלכם

איחרנו להדברה בירושלים? ההדברה חינם!

אנחנו מכבדים את הזמן שלכם ולא רוצים שתחכו לנו.

אנחנו מעדיפים לחכות לכם.

אז במקום לקבוע איתכם בין 8:00-10:00 אנחנו קובעים לטווח של חצי שעה (שעה במקרים קיצוניים).

איחרנו? (אל תשמחו זה קרה רק פעמיים בשמונה שנים האחרונות) ההדברה חינם!השקיפות שבה הכל מבוצע

חומרים שאנו משתמשים בהם והשקיפות שבהם הכל מבוצע.

היום מסתובבים המון חומרים חלקם מורשים להדברה תברואתית (הכוונה להדברה בבית) וחלקם אסורים (עוד בסרטון שלי עבור מידרג על הדברה ירוקה >>).

אתם תדעו מראש באיזה חומר נשתמש, מה הריכוז (לאלה שזה ממש מעניין אותם), כמה זמן עליכם להיות מחוץ לבית, כיצד להכין את הבית ועוד דברים שצריכים לדעת לפני שמזמינים הדברה לבית.לא הכי מרוצים שבעולם?

 לא תצאו הכי מרוצים שבעולם – כספכם יוחזר בחזרה.

חשוב לנו יותר מכל שתהיו מרוצים גם מהשירות שתקבלו וגם מהתוצאות. אחריות אמיתית

חריות עם כוכבית זאת אחריות שנותנות הרבה חברות הדברה שמבצעות הדברה בתל אביבהן גובות עלות נוספת עבור הגעה (בתקופת האחריות). אצלנו זה ממש לא מקובל

מעבר לזה אנו נתקשר אליכם כמה חודשים לאחר ביצוע ההדברה כדי לשאול בעצמנו אם הכל בסדר ואם לא נותרו עוד מזיקים בביתכם (כן, אנחנו בודקים את עצמנו)הלקוחות שלנו – אין עליכם!

תוכלו למצוא המלצות עלינו במידרגבמקצועניםבפייסבוקבהמלצות של גוגל או שפשוט תתקשרו ותתרשמו בשיחה איתנו אם מרגיש לכם נעים לדבר איתנו או לא.מקצועיות

המקצועיות שלנו. אנו מבצעים הדברות לתיקנים (כן, כולל תיקן גרמני – וגם עליו נותנים אחריות), הדברה לנמלים, הדברה למכרסמים, הדברה לפשפש המיטה, הדברה לצרעות, הדברה לפרעושים, הדברה לקרציות ועוד.הסיבה השביעית לביצוע הדברה עם מזיקיס בתל אביב

בעקבות חוק המדבירים החדש שחוקק ב 2016 כל מדביר צריך להחזיק באמתחתו רישיון הדברה בתוקף.

מדביר שאינו מחזיק ברישיון כזה עובר על החוק, ומי הנפגע העיקרי? אתם! שימו לב ובקשו לראות את תעודת המדביר.

מה זאת הדברה ירוקה?

צילמנו לחברת מידרג קטע המסביר מה זאת הדברה ירוקה?

גם בהדברה ירוקה צריך לקרוא בדיוק מה כתוב על תווית חומר ההדברה

צוות מזיקיס – הדברה בירושלים

בעבר מזיקיס היה ONE MAN SHOW  – לאורך הדרך גדלנו, והיום אנו משרתים לקוחות רבים יותר והצטרפו אלינו גם אנשים יקרים מאוד.

דור ודימה צוות מדבירים - מזיקיס
דור ודימה – מדבירים מצוות מזיקיס

היום אנו גאים בכל הלקוחות שלנו ורצוי שתדעו שאנו המדבירים של גן החיות התנכי בירושלים, הספארי ברמת גן, פארקים ברחבי הארץ (אקו פארק באשקלון ועוד ועוד).

הדברה בירושלים 1

(לכתבה על המלצה עלינו במגזין טיים-אאוט תל אביב)

הדברה בתל אביב - מדבירים מומלצים

הדברה בירושלים – מהם המזיקים הנפוצים ביותר בעיר?

ירושלים היא עיר שעמדה במרכזם של רגעי מפתח רבים בהיסטוריה. זוהי עיר שתמיד היו מתמודדים עם קבוצות, דתות ואימפריות שונות. זוהי עיר בעלת רבדים רבים של משמעות וזהות.

האזכור הראשון של ירושלים מתוארך למאה ה-18 לפני הספירה, אז הוזכרה בטקסטים מצריים. המצרים קראו לה “אורוסלימה” והתייחסו אליה כבירת כנען. במאה ה-11 לפנה”ס כבש דוד המלך את ירושלים מידי תושביה היבוסים ששלטו מאות שנים לפניו. הוא הפך אותה לבירתו וקרא לה “ירושלים” שפירושו “עיר השלום” או “עיר המנוחה” בעברית.

ירושלים היא עיר קדושה לשלוש הדתות האברהמיות: יהדות, נצרות ואיסלאם.

ירושלים היא אחת הערים העתיקות בעולם. נלחמו עליה פעמים רבות והעיר החליפה ידיים פעמים רבות. העיר התיישבה לראשונה על ידי כנענים באלף הרביעי לפני הספירה ולאחר מכן נכבשה על ידי בני ישראל בסביבות המאה הקודמת. 1000 לפני הספירה. (מעניין אם גם להם היו בעיות מזיקים)

מהם המזיקים הנפוצים ביותר בירושלים?

ישנם מספר מזיקים שעלולים לסכן את אזור ירושלים. חלקם כוללים נמלים, טרמיטים, ג’וקים ומכרסמים. מזיקים אלו עלולים לגרום לבעיות רבות כגון נזק מבני למבנים או סיכונים בריאותיים עקב התפשטות מחלות. לזהות את המזיק ולנקוט פעולה מתאימה חשובה על מנת למנוע נזקים נוספים ולהגן על רכושכם.

נמלים: נמלים הן אחד המזיקים הנפוצים ביותר בירושלים. ניתן לזהות אותם לפי האנטנות הארוכות ושש רגליהם. נמלים לרוב יבנו מושבות סביב מקורות מזון כגון ממתקים או בשרים. הם גם אוהבים לקנן במקומות לחים כמו מתחת לכיור במטבח או בחדרי האמבטיה, שם הם יוצרים בלגן עם חומרי הפסולת וההפרשות שלהם על הרצפה או המשטחים.

ג’וקים: גם ג’וקים נמצאים קרב ראש בראש עם היותם המזיק הנפוץ ביותר בעיר. את הג’וקים קל לזהות לפי צורתם (מי לא נתקל בג’וק) ולכם רק ניתן להבין אם התיקן שמצאתם בבית הוא אמריקאי או גרמני? (לינק)

טרמיטים: טרמיטים הינם חרקים זעירים דמויי נמלים (רק בצבע בהיר יותר) וכאשר הם פורצים מתחת לאדמה לתוך הבית שלכם הם יכולים להיות באלפים. הקנים של הטרמיטים נמצאים מתחת לאדמה וברגע הנכון להם הם פורצים למעלה לתוך ביתינו. הם יכולים לאכול לנו את כל מה שיש בו תאית כלומר כל המשקופים, הדלתות, הריהוט וכו’. נתקלתם בסימנים שמעידים על טרמיטים? (לינק) הזמינו הדברה עוד היום.

מכרסמים: בין אם מדובר בעכברי שדה או חולדות – ברגע שמגיע אליכם אחד כזה לביקור זה לא נעים. הסימן העיקרי של המכרסם זה המכרסם עצמו אבל לרוב קשה לראותם כי הן חיות ליליות. אם חזרתם מבילוי בירושלים ונתקלתם באבוקדו מכורסם או בקרטון קורנפלקס אכול, או יותר גרוע ראיתם קקי של עכברוש (לינק) – הזמינו הדברת מכרסמים עוד היום כדי להעלים את המכרסמים מחייכים.

הדברה ירוקה בירושלים

הדברה שאינה כוללת זרחן אורגני – אך עדיין צריך לצאת מהבית בגינה. בדרך כלל לשעה אחת (ההמלצה לנשים בהריון, תינוקות ובעלי חיים 6 שעות).

הדברת חרקים ומכרסמים בירושלים

החל מהפשוטים ביותר כגון ג’וקים ונמלים, עד לפתרון שהבאנו מחו”ל לפשפשי המיטה (טיפול בחום). לכל סוגי המזיקים – אנחנו כאן.

הרחקת יונים

בין אם מדובר בסגירת מרפסת ברשת יונים, הנחת דוקרנים בגג רעפים או סגירה שלמה של בניין עם רשת מהגג עד הארץ – אנו מבצעים הרחקת יונים.

שירות לקוחות

אתם הדבר הכי טוב שקרה לנו בחיים. נקודה.
ותמיד תזכרו 2 דברים:
1. איחרנו להדברה? ההדברה חינם.
2. לא מרוצים? כספכם יוחזר בחזרה.

הדברה בירושלים האם שונה מהדברה בערים אחרות?

מה הבעיה עם הבניינים הישנים בעיר?

המבנים הישנים של ירושלים – בנייני הרכבת ואלו בני היותר מ 60-70 שנה מצריכים הדברה שנתית כיוון שהם מלאים חורים, חרכים ומקומות מסתור שיכולים להוות כר פורה למזיקים, לג’וקים (תיקנים), פרעושים ונמלים בפרט.

בניינים ישנים – מערכות ביוב ישנות

 בירושלים, לצערנו (ולשמחתנו) עיר של מעל ל – 3000 שנה יש מערכות ביוב ישנות מאוד. מערכות ביוב ישנות = ג’וקים בבתים ובמפלס הרחוב.

אזור השוק

אזור השוק הוא אחד האזורים שיותר כיף להסתובב בהם – אבל לא רק לנו – גם למכרסמים ולתיקנים.

חוסר היגיינה שכזה מביא אתו המון פעמים תיקנים (בדגש נוסף על תיקן גרמני).

מסעדות שאינן בוחרות לעשות הדברה חודשית מסתכנות ומסכנות את ציבור הסועדים והציבור שגר בסמיכות למסעדה במגפת ג’וקים ותיקנים.

נחלאות

נחלאות היא אחת השכונות היפות בעיר – מה שהיא לתיירים רבים, סטודנטים, עובדים זרים ועוד. הבליל של האנשים הללו והעובדה שהשכונה “קהילתית” יוצרת מצב שמישהו זורק פריט לרחוב ומישהו אחר לוקח אותו – אפשר לקרוא לזה קיימות (שזה מבורך) הבעיה שזה מוליד גם את תופעת פשפשי המיטה. ברגע שרהיט נגוע מגיע לרחוב ומשם לבית של מישהו אחר – אותו בית ידבק בוודאות. 

הקו השני של הרכבת הקלה

עבודות על הקו השני והארכת הקו הראשון פוגעת באזורי המחייה של המכרסמים שגרו שם לפנינו. החפירות מוציאות את המכרסמים אל הבתים שלנו ולמרחב הציבורי. ברגע שהעבודות יגמרו תהיינה רגיעה מבחינת המכרסמים. עד אז – צפו פגיעה (בעיקר בחורף).

האם אפשר להיפטר מצרעות לבד - צרעה על רקע לבן

מפחדים לפתוח את החלון שמא נחיל צרעות יתקוף? ומתי כדאי להדבירן?

הדברת עכברים - לוכד עכברים

חושבים שהם חמודים אבל רוצים אותם אצל השכנים?

קרציה קשה

מבינים את המשמעות האמיתית של קרציה כשאתם מוציאים אחת מהכלב?

הדברה בירושלים 2

פותחים את הארון ומגלים חיפושיות משונות?

הזבובים הנפוצים ביותר

חושבים מה כבר אפשר לעשות עם הזבובים האלו? יש פתרונות.

עש המזון

רגילים לראות מעופפים במזווה? רוצים להתרגל למציאות חדשה?

זיהוי פשפש המיטה

הולכים לישון וקמים עם עקיצות? בטוחים שאתם לא לבד במיטה?

יתוש ענק (יתושים ענקיים)

אמיתי. שקט ארוך טווח (בין 30-45 יום) מיתושים (ויתושות).

הדברת ג'וקים באור עקיבא

קמתם בבוקר ולא ראיתם ג’וקים חיים? כל השאר בונוס.

הדברת כיני יונים

לא מפסיקים להתגרד? בטוחים שהולכים עליכם חרקים כל הזמן? אתם צודקים – אלו כיני יונים

שירותי הדברה ירוקה לעסקים

אתם אנשים העולם הגדול, אנחנו יודעים. אנחנו כאן כדי להתעסק במזיקים הקטנים.

הנחת דוקרנים נגד יונים

רוצים לסגור מסתור כביסה? היונים משגעות אתכן ולא מפסיקות ללכלך?

אז מה היה לנו עד כה?

הדברה בירושלים

מי כתב את כל השטויות האלה?

לפוסט הקודם:
לפוסט הבא (עלינו לטובה):

יותר מעניין מזה – אין. (פוסטים אחרונים שנכתבו)

 • הדברת דג הכסף לבד

  הדברת דג הכסף לבד

  אתם לא בטוחים מה אתם רואים לנגד עיניכם נכון? הזזתם את הספה, פתחתם את המגירה במטבח, הרחקתם את המיטה כדי לנקות מאחוריה ופתאום חרק בצבע אפור כסוף עם צורה לא ברורה מזדחל שם. מזל טוב, דג הכסף אצלכם בבית – איך מבצעים הדברת דג הכסף לבד? בכתבה הקצרצרה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? 

  מה זבובים אוכלים? זה יכול לנוע מנקטר צמחים ופירות עד כאלה שלא יכולים בלי המנה היומית הבשרית שלהם. רוצים לדעת עוד? (אנחנו יודעים שכן), בכתבה הבאה שלפניכם.

  קרא, קרא עוד..

 • הזבובים הנפוצים ביותר

  הזבובים הנפוצים ביותר

  זבובים הם המזיקים הנפוצים ביותר הקיימים, אין דרך להתחמק מהם ואין דרך להעלים אותם לגמרי (לצערנו). כן יש דרך לשלוט בכמות שלהם, למתן אותם ולהפחיתם לרמה שלא תזיק לכם.בכתבה הקצרה נספר אודות עובדות מעניינות על הזבובים הנפוצים ביותר, מידע תמונות וכל מה שיעזור לכם כדי לקבל תמונה קצת יותר ברורה (אם אתם רוצים רק להעלים…

  קרא, קרא עוד..